Νέα

Αλβανίδες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vietkong
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 258K
  • Ετικέτες
    αλβανίδες
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Έχετε πηδηξει αλβανιδα

  • Ναι

    Ψήφοι: 262 72,2%
  • Όχι

    Ψήφοι: 101 27,8%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    363

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.110
Like
28
Πόντοι
166
δεν μπορώ να καταλάβω την ουσία του θέματος.
οι αλβανίδες κατούρησαν στο πηγάδι και είναι χάλια στο κρεβάτι;
 

flex79

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2008
Μηνύματα
593
Like
0
Πόντοι
6
δεν μπορω να το φανταστω..ισως να μην υπαρχει πιο αθλιο πραγμα απο το να γαμησεις αλβανιδα :idiot:
 

james070

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
7.677
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
66
δεν μπορώ να καταλάβω την ουσία του θέματος.
οι αλβανίδες κατούρησαν στο πηγάδι και είναι χάλια στο κρεβάτι;

και να φανταστείς ρε φιλαράκι ότι τον πιο μεγάλο ρατσισμό τον βγάζουν όλοι όσοι φωνάζουν για ρατσισμό και φασισμό σε άλλα νήματα.
τι να πει κανείς?
 

flex79

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2008
Μηνύματα
593
Like
0
Πόντοι
6
και να φανταστείς ρε φιλαράκι ότι τον πιο μεγάλο ρατσισμό τον βγάζουν όλοι όσοι φωνάζουν για ρατσισμό και φασισμό σε άλλα νήματα.
τι να πει κανείς?

καλως τον φιλο μου τον τζειμς.δεν ειναι θεμα ρατσισμου παληκαρι..ειναι θεμα καθαρα υγιεινης.100 ετη πισω ειναι σε σχεση με μας.βιβλιαριο υγειας ουτε καν ξερουν τι σημαινει.αν εισαι τοσο τολμηρος τι να σ πω.πηδα και αλβανιδα :2funny:
 

james070

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
7.677
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
66
καλως τον φιλο μου τον τζειμς.δεν ειναι θεμα ρατσισμου παληκαρι..ειναι θεμα καθαρα υγιεινης.100 ετη πισω ειναι σε σχεση με μας.βιβλιαριο υγειας ουτε καν ξερουν τι σημαινει.αν εισαι τοσο τολμηρος τι να σ πω.πηδα και αλβανιδα :2funny:
καλά ρε παλικάρι! είναι δυνατόν?
δηλ τι νομίζεις ότι είναι?από άλλο πλανήτη?
γιατί να έχουν αρρωστιες αυτές και όχι πχ οι ουκρανέζες ή οι βουλγάρες?
γιατί όχι οι ελληνίδες? που ξεκολιάζονται ακάποτα με τον κάθε τυχαίο?

ρωτάω να μου εξηγήσεις το σκεπτικό σου...
 

i_am_back

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
3.510
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
16
καλά ρε παλικάρι! είναι δυνατόν?
δηλ τι νομίζεις ότι είναι?από άλλο πλανήτη?
γιατί να έχουν αρρωστιες αυτές και όχι πχ οι ουκρανέζες ή οι βουλγάρες?
γιατί όχι οι ελληνίδες? που ξεκολιάζονται ακάποτα με τον κάθε τυχαίο?
ρωτάω να μου εξηγήσεις το σκεπτικό σου...

μην το ψάχνεις...γάμησέ το....

 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Μπορει να ειναι πιο λεπτεs(καλο αυτο)....σαν σωματοτυποs παντα......αλλα πιο χαλια στο κρεββατι απο ποιεs και γιατι????.....επειδη μιλουν Αλβανικα???
 

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.110
Like
28
Πόντοι
166
αντίθετα βλέπω αλβανίδες να ξεσκατίζουν ελληνικά νοικοκυριά.
η καθαριότητα δεν είναι θέμα καταγωγής αλλά παιδείας από το σπίτι.

πραγματικά όσες αλβανίδες έχω γνωρίσει είναι όλες τους 100% πιο καθαρές από την μέση ελληνίδα.
για τους αλβανούς είναι άλλο θέμα. ξέρω και κάποιους που κάνουν μπάνιο μια φορά το μήνα.
 

flex79

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2008
Μηνύματα
593
Like
0
Πόντοι
6
αλλο το βιοτικο επιπεδο μιας ουκρανεζας και αλλο το βιοτικο μιας αλβανιδας.η ουκρανεζα πλεον εχει εξευγενιστει και εχει γινει εδω κ πολλα ετη μερος του συστηματος μας.αυτος ο λαος(αλβανων)ποτε δεν προκειται να το καταφερει οσο κ αν προσπαθει.αυτη ειναι η διαφορα αρχοντα.και στο κατω κατω δεν σου επεβαλλε κανεις να πηδηξης αλλοδαπη ουκρανεζα..ουτε αλβανιδα.η επιλογη ειναι δικια σου.
 

flex79

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2008
Μηνύματα
593
Like
0
Πόντοι
6
αντίθετα βλέπω αλβανίδες να ξεσκατίζουν ελληνικά νοικοκυριά.
η καθαριότητα δεν είναι θέμα καταγωγής αλλά παιδείας από το σπίτι.

πραγματικά όσες αλβανίδες έχω γνωρίσει είναι όλες τους 100% πιο καθαρές από την μέση ελληνίδα.
για τους αλβανούς είναι άλλο θέμα. ξέρω και κάποιους που κάνουν μπάνιο μια φορά το μήνα.

φιλος οσο και να ξεσκατιζουν ελληνικα νοικοκυρια ιδιες θα ναι.την βρωμια τους δεν προκειται να την αποβαλλουν ποτε.εχω τυχει σε παρομοια κατασταση μιας γνωστης μου που ειχαν αλβανιδα μπειμπισιτερ και μεσα σε 3 μερες την πεταξαν με τις κλωτσιες οταν την ειδαν να ξυνει την βρωμερη μυτη της και μετα να πιανει υλικα γ να μαγειρεψει.δεν θα το ξεχασω ποτε.και ακομα γελαω

και πανω σαυτο που ειπες..πια ειναι η παιδεια που εχει παρει αυτος ο λαος απο ο σπιτι????πλακα κανουμε??το μονο που μαθαν ειναι πως να κλεβουν και πως να επιβιωνουν μες την βρωμια
 

james070

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
7.677
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
66
αλλο το βιοτικο επιπεδο μιας ουκρανεζας και αλλο το βιοτικο μιας αλβανιδας.η ουκρανεζα πλεον εχει εξευγενιστει και εχει γινει εδω κ πολλα ετη μερος του συστηματος μας.αυτος ο λαος(αλβανων)ποτε δεν προκειται να το καταφερει οσο κ αν προσπαθει.αυτη ειναι η διαφορα αρχοντα.και στο κατω κατω δεν σου επεβαλλε κανεις να πηδηξης αλλοδαπη ουκρανεζα..ουτε αλβανιδα.η επιλογη ειναι δικια σου.
ρε φιλαράκι δε μιλάμε ούτε για μένα ούτε για το να σε υποχρεώσει κάποιος να πηδήξεις κάποια που δε θες!

απλά ρωτάω από πού πηγάζει η τόση απέχθεια σε ένα συγκεκριμένο λαό, και από πού τόση σιγουριά ότι είναι βρωμιάρες?
και αν είναι βρωμιάρες απλά, κάντης ένα μπανάκι και θα μοσχομυρίσουν.
αλλά η βεβαιότητα του ότι είναι πιο βρωμιάρες πχ απ τις ουκρανέζες από πού πηγάζει?εγώ θα έλεγα πχ το ανάποδο.
μπορεί να κάνω λάθος, μπορεί να κάνεις εσύ.Αυτό που θέλω να σου πω είναι ότι:
ΑΝ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΜΟΥΝΑΡΑ ΤΗ ΓΑΜΑΣ ΑΠ ΟΠΟΥ ΚΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ!
δεν έχει να κάνει με την καταγωγή της.Η ΜΟΥΝΑΡΑ ΕΙΝΑΙ ΜΟΥΝΑΡΑ!
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Δεν νομιζω οτι την θελει για συζυγο η νοικοκυρα να του καθαριζει το σπιτι
Μονο για κρεβατι...Το ειπε καθαρα
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Εχω παει με 3 κοπελες σε studio που ειναι απο την Αλβανια και εχω περασει super.

Βεβαια δεν "φταει" γι΄αυτο η εθνικοτητα τους..........
 

flex79

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2008
Μηνύματα
593
Like
0
Πόντοι
6
ρε φιλαράκι δε μιλάμε ούτε για μένα ούτε για το να σε υποχρεώσει κάποιος να πηδήξεις κάποια που δε θες!

απλά ρωτάω από πού πηγάζει η τόση απέχθεια σε ένα συγκεκριμένο λαό, και από πού τόση σιγουριά ότι είναι βρωμιάρες?
και αν είναι βρωμιάρες απλά, κάντης ένα μπανάκι και θα μοσχομυρίσουν.
αλλά η βεβαιότητα του ότι είναι πιο βρωμιάρες πχ απ τις ουκρανέζες από πού πηγάζει?εγώ θα έλεγα πχ το ανάποδο.
μπορεί να κάνω λάθος, μπορεί να κάνεις εσύ.Αυτό που θέλω να σου πω είναι ότι:
ΑΝ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΜΟΥΝΑΡΑ ΤΗ ΓΑΜΑΣ ΑΠ ΟΠΟΥ ΚΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ!
δεν έχει να κάνει με την καταγωγή της.Η ΜΟΥΝΑΡΑ ΕΙΝΑΙ ΜΟΥΝΑΡΑ!

φιλαρακι δεν καθαριζουν αυτες οσο μπανιο κ να κανουν.την βγαζουν απο μεσα τους την βρωμια.η αποψη μου αυτη ειναι γιαυτον τον λαο και δεν αλλαζει κ ουτε θαλλαξει
 

james070

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
7.677
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
66
φιλος οσο και να ξεσκατιζουν ελληνικα νοικοκυρια ιδιες θα ναι.την βρωμια τους δεν προκειται να την αποβαλλουν ποτε.εχω τυχει σε παρομοια κατασταση μιας γνωστης μου που ειχαν αλβανιδα μπειμπισιτερ και μεσα σε 3 μερες την πεταξαν με τις κλωτσιες οταν την ειδαν να ξυνει την βρωμερη μυτη της και μετα να πιανει υλικα γ να μαγειρεψει.δεν θα το ξεχασω ποτε.και ακομα γελαω

και πανω σαυτο που ειπες..πια ειναι η παιδεια που εχει παρει αυτος ο λαος απο ο σπιτι????πλακα κανουμε??το μονο που μαθαν ειναι πως να κλεβουν και πως να επιβιωνουν μες την βρωμια

φοβερός ρατσισμός φίλε!
μ αρέσει που προχθές πλακωνόσουν με τους άλλους για τα δικαιώματα των γκέι
γι αυτό μου τη σπάει η υποκρισία και έχω πλακωθεί με το μισό σάιτ (δεν το λέω για σένα)
όλοι κάνουν τους καμπόσους σε ότι αφορά τη γραμμή του κόμματος αλλά όταν έρθει η στιγμή της προσωπικής τοποθέτησης ο ρατσισμός είναι φουλ!
 

flex79

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2008
Μηνύματα
593
Like
0
Πόντοι
6
μα αυτο που ανεφερα βρε παιχτη μου δεν ειναι ρατσισμος αποτελει πραγματικοτητα και ειναι γεγονος.τους εχω ζησει και σαν οικογενειες λογω του οτι εχω διαμερισματα κ ετυχε να βαλω μεσα 2-3 οικογενειες και τα ξερω απο πρωτο χερι.αστο σου λεω.1000000000 φορες ουκρανεζες παρα απο δαυτους
 

james070

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
7.677
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
66
μα αυτο που ανεφερα βρε παιχτη μου δεν ειναι ρατσισμος αποτελει πραγματικοτητα και ειναι γεγονος.τους εχω ζησει και σαν οικογενειες λογω του οτι εχω διαμερισματα κ ετυχε να βαλω μεσα 2-3 οικογενειες και τα ξερω απο πρωτο χερι.αστο σου λεω.1000000000 φορες ουκρανεζες παρα απο δαυτους
είναι αυτό που λέμε "εγώ δεν είμαι ρατσιστής,αυτοί είναι αλβανοί"!
:2funny: :2funny:
 

Αλεκος_3

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2010
Μηνύματα
798
Like
6
Πόντοι
6
αλλο το βιοτικο επιπεδο μιας ουκρανεζας και αλλο το βιοτικο μιας αλβανιδας.η ουκρανεζα πλεον εχει εξευγενιστει και εχει γινει εδω κ πολλα ετη μερος του συστηματος μας.αυτος ο λαος(αλβανων)ποτε δεν προκειται να το καταφερει οσο κ αν προσπαθει.αυτη ειναι η διαφορα αρχοντα.και στο κατω κατω δεν σου επεβαλλε κανεις να πηδηξης αλλοδαπη ουκρανεζα..ουτε αλβανιδα.η επιλογη ειναι δικια σου.

αν και εισαι μπαοκι τα λες σωστα. οι αλβανοι δεν εχουν παιδεια ουτε κουλτουρα. ειναι βραωμιαριδες κλεφτες και γιδογαμηδες. ωστωσο οι αλβανες γαμιουντε καλα. εχω χυσει αρκετες στη δεκαετια του 90 στα βρωμικα ξενοδοχεια της οδου αθηνάς και οι περισοτερες αξιζαν το τριχιλαρο.
 

z4

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.520
Κριτικές
13
Like
318
Πόντοι
2.287
ΕΓΩ ΓΑΜΗΣΑ ΑΛΒΑΝΙΔΑ ΚΑΙ ΕΚΑΝΕ ΤΟ ΠΟΙΟ ΤΡΕΛΟ ΓΑΜΗΣΗ ΠΟΥ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΜΟΥ!!! ΗΤΑΝ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΗ ΚΑΙ ΜΟΥΝΑΡΑ!! ΤΑ ΚΑΝΟΥΝ ΟΛΑ ΚΑΙ ΙΔΙΑΙΤΕΡΟΣ ΚΩΛΑΡΑΚΙ....!!!! Η ΟΥΣΙΑ ΕΙΝΑΙ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΝΑ ΓΑΜΑΜΕ... ΤΙ ΣΑΜΑΣΙΑ ΕΧΕΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΛΒΑΝΙΔΑ.... ΡΩΣΙΔΑ.... ΙΤΑΛΙΔΑ.... Η ΣΤΡΟΥΜΦΑΚΙ........! ΜΟΥΝΙ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΟΤΙ ΦΥΛΗ ΘΕΛΕΙ ΑΣ ΕΙΝΑΙ!!!! :zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck: :tits: :tits: :tits: :tits: :tits: :tits:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom