Νέα

Αλβανίδες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vietkong
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 258K
  • Ετικέτες
    αλβανίδες
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Έχετε πηδηξει αλβανιδα

  • Ναι

    Ψήφοι: 262 72,2%
  • Όχι

    Ψήφοι: 101 27,8%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    363

Elvis91

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.148
Like
871
Πόντοι
96
Φιλαράκι μου, στα μαγαζιά που πάω εγώ δεν πηγαίνουν Αλβανοί ούτε για δουλειά, ούτε απ’εξώ.

Χωρις καμία τάση ρατσισμού ή επίδειξης.
Γιατί Ρ έναν δεν έχει αλβανιδες σερβιτόρες στα μαγαζιά που πας? Όλη η παραλιακή τα Μαγαζία με αλβανούς καια αλβανιδες δουλεβουνε
 
Εγγρ.
1 Ιαν 2021
Μηνύματα
93
Κριτικές
4
Like
511
Πόντοι
300
Οι κοπέλες από Αλβανία μια χαρά είναι,εγώ είχα σχέση και ήταν πολύ όμορφη.
Έχουν το καλό η έτυχε σε μένα να δίνουν αρκετά εύκολα κώλο.
Στα χρόνια που πάω στα μπουρδέλα,δύο πουτανες έχω κατάφερει να της κάνω να τρελαθούν,η μια ήταν αλβανίδα,οπότε πήγαινα γινότανε ο χαμός.
Έχουν λίγο τετράγωνο σαγόνι κάποιες,αλλά και πάλι καλές είναι.
Εμένα πάντα μου άρεσε που τον κώλο τον δίνουν απλόχερα,έτυχε να μπω σε ρδελο που δεν είχε στο πρόγραμμα και γω τις τον εχωσα σχεδόν αμέσως μετά από δική της προτροπή.Γενικα οι αλβανίδες είναι αν σε γουστάρουν.
 
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.256
Κριτικές
7
Like
14.031
Πόντοι
3.936
61 σελίδες και μια που να σου πέσουν τα σαγόνια δεν υπάρχει.

Σίγουρα θα υπάρχουν καλές αλλά θα είναι κρυμμένες κάπου στα βαθιά του ποταμού Alban.
 

Καντηλανάφτης

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Σεπ 2019
Μηνύματα
1.165
Κριτικές
38
Like
4.710
Πόντοι
5.646
61 σελίδες και μια που να σου πέσουν τα σαγόνια δεν υπάρχει.

Σίγουρα θα υπάρχουν καλές αλλά θα είναι κρυμμένες κάπου στα βαθιά του ποταμού Alban.

βασικά οι καλές το παίζουν γηγενείς Ιταλίδες στην γείτονα χώρα
 

unknowndark

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2016
Μηνύματα
1.602
Like
5.237
Πόντοι
1.056
Φιλαράκι μου, στα μαγαζιά που πάω εγώ δεν πηγαίνουν Αλβανοί ούτε για δουλειά, ούτε απ’εξώ.

Χωρις καμία τάση ρατσισμού ή επίδειξης.

Αυτό πως το έχεις διαπιστώσει ? Ζητάς ταυτότητα απο τους πελάτες και το προσωπικό ?

Αφού τους περισσότερους δεν μπορείς να τους καταλάβεις, ιδικά αυτούς που έχουν γεννηθει Ελλάδα....
 

lesa.l

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2017
Μηνύματα
275
Κριτικές
6
Like
465
Πόντοι
21
Με όσες έχω πάει (και δεν είναι λίγες), ήταν από καλές έως απίστευτα καβλιάρες και τούρμπο στο κρεβάτι, ίσως όχι σαν τις Ρουμάνες αλλά πέρασα επίσης πολύ καλά.
Εμφανισιακά υστερούν κάπως (ίσως όχι οι πιο νέες), αλλά μια χαρά.
 

Elvis91

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.148
Like
871
Πόντοι
96
Με όσες έχω πάει (και δεν είναι λίγες), ήταν από καλές έως απίστευτα καβλιάρες και τούρμπο στο κρεβάτι, ίσως όχι σαν τις Ρουμάνες αλλά πέρασα επίσης πολύ καλά.
Εμφανισιακά υστερούν κάπως (ίσως όχι οι πιο νέες), αλλά μια χαρά.
Εμφανισιακά είναι πιο άσχημες οι αλβανιδες από τις ελλεινιδες? Εγώ βλέπω ότι είναι πολύ πιο όμορφες από τις ελλεινιδες,και ας έχουν πιο λίγα λεφτά για να φροντίσουν τον εαυτό σου σε σχέση με τις ελλεινιδες..
 

Newboyintown

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2022
Μηνύματα
25
Like
41
Πόντοι
0
Νομίζω πως το θέμα θα γινόταν πολύ ενδιαφέρον αν ανεβάζαμε φωτογραφίες από Αλβανιδες, που πολλές είναι πολύ δυνατές όντως. Θα ήταν καλύτερα από το να μαλώνετε για το ποιες είναι πιο όμορφες…
 

Elvis91

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.148
Like
871
Πόντοι
96
Νομίζω πως το θέμα θα γινόταν πολύ ενδιαφέρον αν ανεβάζαμε φωτογραφίες από Αλβανιδες, που πολλές είναι πολύ δυνατές όντως. Θα ήταν καλύτερα από το να μαλώνετε για το ποιες είναι πιο όμορφες…
εγω ψαχνω να βρω ομορφες ελεεινιδες και δε βρισκω..νομιζω εκτος απο το να πετανε βεγγαλικα στον αερα και να λενε οι πυρφοροι,α,αλβανιδες ασχημες και ελεεινιδες πανεμορφες,δεν εχουν κατι αλλο να δικαιολογισουν αφτο που λενε..εγω στο δρομο μαλλον το αναποδο βλεπω..
 
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.256
Κριτικές
7
Like
14.031
Πόντοι
3.936
Νομίζω πως το θέμα θα γινόταν πολύ ενδιαφέρον αν ανεβάζαμε φωτογραφίες από Αλβανιδες, που πολλές είναι πολύ δυνατές όντως. Θα ήταν καλύτερα από το να μαλώνετε για το ποιες είναι πιο όμορφες…
Καμία απάντηση.

Τέλος.
 

Elvis91

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.148
Like
871
Πόντοι
96
ποσταρετε μας εσεις καμια ελλεινιδα να γελασει και το παρδαλο κατσικι..
 

Kostas(3)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2020
Μηνύματα
843
Like
1.966
Πόντοι
206
Παιδια,μην γραφετε μαλακιες,μια χαρα ομορφες ειναι οι Αλβανιδες.Era Istrefi,Arilena Ara αλλα και οι αλλες 3-4 πιο γνωστες ειναι πολυ δυνατες.Γενικα οπως εχει παντου ομορφες γυναικες εχει και εκει.Αλλο πραγμα εκει δλδ?Απο την αλλη θελω να ρωτησω τον Elvis να μου πει την γνωμη του επειδη ειναι Αλβανος.

Εχω ενα παλικαρι στην δουλεια,αλβανος πολυ καλο παιδι.Μου ειπε προχτες να παμε αλβανια να μου γνωρισει μια κοπελα εκει.Η κοπελα ειναι 28,178 υψος αδυνατη σχετικα,ξανθια,πρασινα ματια.Απο εμφανιση ειναι απιστευτη οντως,σε 2-3 φωτο που την ειδα μοιαζει με Arilena Ara ισως με ακομα πιο γλυκο προσωπο,πανεμορφη πραγματικα.Ο αλβανος ειναι πολυ καλο παιδι,40 χρονων εχει καμια 15αρια χρονια Ελλαδα,πολυ ησυχος και φιλοτιμος τυπος,τον ξερω 3 χρονια.Ειναι απο Κορυτσα αλλα η κοπελα απο καποιο χωριο εκει κοντα,μου το ειπε και δεν το θυμαμαι.Του λεω,ειναι καλο κοριτσι ή θα την φερω εδω και μετα απο 1 χρονο θα την ψαχνω?Οχι μου λεει εγγυηση εγω,η κοπελα ειναι μεγαλωμενη διαφορετικα.Μεσα στην φτωχεια,το καλοκαιρι μαζευει λουλουδια και τα πουλαει για να βοηθησει την οικογενεια της.Πολλες απο εκει γυρω μου ειπε,εχουν γινει βιζιτες,αυτη διαλεξε να μεινει εκει να βοηθαει την οικογενεια της.

Εγω ειμαι 36 και εμφανισημος αρκετα.Κοπελα αυτον τον καιρο δεν ψαχνω ειναι η αληθεια.Επιλογες πολλες,βασικα αυριο βραδυ εχω κανονισει να βγω με ενα φιλο απο την δουλεια να μου γνωρισει μια ξαδερφη του η οποια ειναι και αυτη αρκετα εμφανισημη αλλα 37 χρονων ρε γμτ,μεγαλη.Η αλβανιδα ειναι πολυ πιο εμφανισημη,8αρι ανετο μην πω 9αρι.Τον ρωτησα,πως αυτη η κοπελα ρε φιλε δεν εχει βρει εκει κανενα τηγανοκεφαλο να την παρει?Δεν ετυχε μου λεει,τεσπα.Μου ειπε να παμε ενα ΣΚ πανω για καφε να την δεις και να σε δει και αν σου αρεσει και της αρεσεις το βλεπουμε.Δεν εχω θεμα που ειναι αλβανιδα,το μεγαλυτερο προβλημα που βλεπω εγω ειναι οτι δεν ξερι γρι Ελληνικα.Πως θα συννενοηθουμε ειλικρινα δεν ξερω.Τεσπα,elvis τι λες ρε αλμπαν,αξιζει να κανω κινηση ή θα την φερω εδω και σε κανενα 6μηνο μολις δει πως ζει ο κοσμος θα την ψαχνω?Για πες εσυ που τις ξερεις.
 

Mike45gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2021
Μηνύματα
848
Like
2.805
Πόντοι
446
Ποιό κόμπλεξ μου ρε χότζα? Εμένα στα @@ μου κιόλας, το οτι Αλβανοί ξεπατώνουν Ελληνίδες και Έλληνες ξεπατώνουν Αλβανίδες ειναι γνωστό απο την εποχή του Αλή πασά.
Εσύ σκούζεις να μας πείσεις για τους Αλβανους...Εγω ξέρω οτι η Ελλάδα αρβανίτες, πόντιοι και βλάχοι ειναι.
Ξέχασαν μάλλον να σου μάθουν στο σχολείο οτι μέχρι το 1890 η στερεά Ελλάδα μιλούσε αρβανίτικα (τοσκικη διάλεκτος της Αλβανικής).
Και η λολβν
Τώρα αν εσύ μοιάζεις εξωτερικά με τον αρτεμη ψ(σ)ωρρα, άλλα έχεις πείσει τον εαυτό σου οτι είσαι απευθείας απόγονος του Απόλλωνα (για να κοιμάσαι καλύτερα τα βράδια), ειναι δικό σου πρόβλημα ...
Ποιό κόμπλεξ μου ρε χότζα? Εμένα στα @@ μου κιόλας, το οτι Αλβανοί ξεπατώνουν Ελληνίδες και Έλληνες ξεπατώνουν Αλβανίδες ειναι γνωστό απο την εποχή του Αλή πασά.
Εσύ σκούζεις να μας πείσεις για τους Αλβανους...Εγω ξέρω οτι η Ελλάδα αρβανίτες, πόντιοι και βλάχοι ειναι.
Ξέχασαν μάλλον να σου μάθουν στο σχολείο οτι μέχρι το 1890 η στερεά Ελλάδα μιλούσε αρβανίτικα (τοσκικη διάλεκτος της Αλβανικής).

Γι'αυτό καί λέμε ςλληνικη
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.616
Like
68.062
Πόντοι
11.956
Ρε κακομοίρη χωρίς τα γερμανικά Τουρκικά αμερικανικά ιαπονεζικα κινέζικα κορεάτικα εργοστάσια δεν θα είχες καραβάνια. Σε αφτος χρωστάς ότι υπάρχει πολιτισμός και τεχνολόγια στον πλανήτη.. Η Ελλάδα τι φτιάχνει? Καφέ σουβλάκι πυρφοροι και πουτανες, η ελληνική τεχνολογια???
Πουτσαραδες φτιάχνει....,,
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.616
Like
68.062
Πόντοι
11.956
ποσταρετε μας εσεις καμια ελλεινιδα να γελασει και το παρδαλο κατσικι..
Φίλε λες βλακείες μαζέψουν...ότι νήματα που έχουν φωτογραφιες Ελληνίδες είναι και το καταλαβαίνεις εύκολα αυτό ....τώρα το συ τι πρόβλημα έχεις με το θέμα δεν κατάλαβα...και εάν είσαι Αλβανός που δεν ξέρω τι είσαι .....ανοιχτά είναι τα σύνορα
 

CrazyPussyLicker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2017
Μηνύματα
665
Like
2.078
Πόντοι
446
Παρόλα αυτά δεν βάζετε κοπέλες της γείτονας χώρας ώστε να έχουμε δείγμα να κρίνουμε. Κυκλοφορούν κάτι κοντούλικα με κάτι βυζάρες σε πολλά μαγαζιά από όσο έχω καταλάβει, που άνετα τον πάρκαρα εκει μέσα.
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.703
Κριτικές
41
Like
3.000
Πόντοι
3.477
Παιδιά απάντησα σε όλα σας τα μηνύματα. Κάθε μέρα όμως δεν είμαι online, οπότε μου στέλνετε και περιμένετε. Καλό βόλι!
 
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
10.000
Κριτικές
30
Like
20.553
Πόντοι
8.846
Παιδια,μην γραφετε μαλακιες,μια χαρα ομορφες ειναι οι Αλβανιδες.Era Istrefi,Arilena Ara αλλα και οι αλλες 3-4 πιο γνωστες ειναι πολυ δυνατες.Γενικα οπως εχει παντου ομορφες γυναικες εχει και εκει.Αλλο πραγμα εκει δλδ?Απο την αλλη θελω να ρωτησω τον Elvis να μου πει την γνωμη του επειδη ειναι Αλβανος.

Εχω ενα παλικαρι στην δουλεια,αλβανος πολυ καλο παιδι.Μου ειπε προχτες να παμε αλβανια να μου γνωρισει μια κοπελα εκει.Η κοπελα ειναι 28,178 υψος αδυνατη σχετικα,ξανθια,πρασινα ματια.Απο εμφανιση ειναι απιστευτη οντως,σε 2-3 φωτο που την ειδα μοιαζει με Arilena Ara ισως με ακομα πιο γλυκο προσωπο,πανεμορφη πραγματικα.Ο αλβανος ειναι πολυ καλο παιδι,40 χρονων εχει καμια 15αρια χρονια Ελλαδα,πολυ ησυχος και φιλοτιμος τυπος,τον ξερω 3 χρονια.Ειναι απο Κορυτσα αλλα η κοπελα απο καποιο χωριο εκει κοντα,μου το ειπε και δεν το θυμαμαι.Του λεω,ειναι καλο κοριτσι ή θα την φερω εδω και μετα απο 1 χρονο θα την ψαχνω?Οχι μου λεει εγγυηση εγω,η κοπελα ειναι μεγαλωμενη διαφορετικα.Μεσα στην φτωχεια,το καλοκαιρι μαζευει λουλουδια και τα πουλαει για να βοηθησει την οικογενεια της.Πολλες απο εκει γυρω μου ειπε,εχουν γινει βιζιτες,αυτη διαλεξε να μεινει εκει να βοηθαει την οικογενεια της.

Εγω ειμαι 36 και εμφανισημος αρκετα.Κοπελα αυτον τον καιρο δεν ψαχνω ειναι η αληθεια.Επιλογες πολλες,βασικα αυριο βραδυ εχω κανονισει να βγω με ενα φιλο απο την δουλεια να μου γνωρισει μια ξαδερφη του η οποια ειναι και αυτη αρκετα εμφανισημη αλλα 37 χρονων ρε γμτ,μεγαλη.Η αλβανιδα ειναι πολυ πιο εμφανισημη,8αρι ανετο μην πω 9αρι.Τον ρωτησα,πως αυτη η κοπελα ρε φιλε δεν εχει βρει εκει κανενα τηγανοκεφαλο να την παρει?Δεν ετυχε μου λεει,τεσπα.Μου ειπε να παμε ενα ΣΚ πανω για καφε να την δεις και να σε δει και αν σου αρεσει και της αρεσεις το βλεπουμε.Δεν εχω θεμα που ειναι αλβανιδα,το μεγαλυτερο προβλημα που βλεπω εγω ειναι οτι δεν ξερι γρι Ελληνικα.Πως θα συννενοηθουμε ειλικρινα δεν ξερω.Τεσπα,elvis τι λες ρε αλμπαν,αξιζει να κανω κινηση ή θα την φερω εδω και σε κανενα 6μηνο μολις δει πως ζει ο κοσμος θα την ψαχνω?Για πες εσυ που τις ξερεις.
Τύπε το ποστ είναι ιδανικό κυριακάτικο, ξαναπροσπάθησε το.
Ειδικά μερες πάσχα -χωριο-αγαπη- μαζώξεις-ταξίδι επαρχία, μου μοιάζει ιδανικό.
Τα μέλη του μπου θα βοηθήσουν τα μάλα όπως πάντα...
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.705
Κριτικές
6
Like
11.134
Πόντοι
3.936
Προσπαθώ να πω στου ελληνακους ότι χωρίς βιομηχανία είσαι 0..ο άλλος μου λέει ο Νιάρχος αγόρασε καράβια.. Η έχω να κάνω με χαζούς η. Εσείς τρολαρετε.. Λες κια μπορεί η γκρεκια να φτιάξει καράβια..
Ρε μαλεα τηγανοκεφαλε με τα απειρα κομπλεξ. Οταν εμεις φτιαχναμε καραβια εσεις πηζατε τυρογαλο στις στανες του χοτζα. Οι γερμανοι οι φιλοι σας μας εκοψαν τα παντα εδω. Και γνωριζουμε τους λογους .
 

irobot

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2017
Μηνύματα
1.373
Like
489
Πόντοι
36
Ρε μαλεα τηγανοκεφαλε με τα απειρα κομπλεξ. Οταν εμεις φτιαχναμε καραβια εσεις πηζατε τυρογαλο στις στανες του χοτζα. Οι γερμανοι οι φιλοι σας μας εκοψαν τα παντα εδω. Και γνωριζουμε τους λογους .
Λάβε υπόψη το γεγονός οτι το 38% των νεο-ελλήνων έχει ρίζεις αρβανίτικες (arber - arberya) σύμφωνα με τον αείμνηστο ιστορικό & σγγραφεά Βασίλη Ραφαηλίδη - Κωμικοτραγική ιστορία της Νεωτέρας Ελλάδος 1453-1974.
Αλλά και άλλοι γνωστοί ιστορικοιί αναφέρουν την παρουσία του αλβανικού στοιχείου της ελληνικής επικράτειας. Είναι γνωστό οτι φυλετικά ελληνες και αλβανοί ερχονται απο τον ιδιο ιστορικό χώρο - ξαδέλφια .....
Η πείοδος εξουσίας του ελεβτεοτραφούς Χοτζα και η παρουσία της Μαοικής Κίνας δημιούργησε τα πολιτιστικά προβλήματα που διακρίνονται απο το 90 και δωθε στην παρουσια των Αλβανών στον Ευρωπαικό χώρο ....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom