Νέα

Αλβανίδες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vietkong
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 258K
  • Ετικέτες
    αλβανίδες
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Έχετε πηδηξει αλβανιδα

  • Ναι

    Ψήφοι: 262 72,2%
  • Όχι

    Ψήφοι: 101 27,8%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    363

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.067
Κριτικές
10
Like
13.070
Πόντοι
3.846
o Έλβις ρε φίλε έχει πολύ υψηλό επίπεδο. Αν τον προσκαλέσει εφοπλιστής για βόλτα στη Μύκονο με το γιοτ θα του ρίξει άκυρου γιατί δεν κάνει παρέα με νταλικέρηδες. Αν του στείλει μήνυμα η Ντούα Λίπα θα της πει άλλη φορά σήμερα θέλω να δω μπάλα.

Δυστυχώς όμως η σκληρή η ζωή τον έριξε στα χαμηλά και αντί να ζει σε οροφοδιαμέρισμα στο Μανχάταν, δυστυχώς παλεύει για το μεροκάματο στην τριτοκοσμική Ελλάδα.
 

gejgi

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.388
Κριτικές
13
Like
1.961
Πόντοι
3.425
Επίσης ντενεκε τα ελληνικά ναυπηγεία που αν ξέρεις τι είναι και τι ακριβώς έκανε ο Νιάρχος φτιάχνουν μέχρι και υποβρυχια.
Ξέρετε τι είναι υποβρύχιο στο Ελμπασαν η μόνο αλέτρι .
αφου τα κλεισαμε και έχουμε δώσει δικαίωμα στα λιγοτάγαρα να μιλάνε...τί θες κι εσύ τώρα αδερφέ μου
 

gejgi

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.388
Κριτικές
13
Like
1.961
Πόντοι
3.425
η κουβ΄έντα με αφορμή έναν μαλάκα αλβανό που ξεκίνησε να λέει κάποιες μαλακίες ξέφυγε...

οι αλβανοί είναι αξιόπιστοι συνεργάτες και άνθρωποι.

μη γενικεύουμε από έναν μαλάκα που δεν ξέρει τί του γίνεται
 

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.334
Κριτικές
112
Like
18.592
Πόντοι
20.686
Πάλι κλίμα με τους εφοπλιστές.. Τίποτα δεν είναι οι εφοπλιστές.. Νταλικιεριδες της θάλασσας είναι.. Αφτο λέμε αλλά που να το καταλάβετε.. Είδες Εβραίο να είναι εφοπλιστής? Στα αρχιδια τυο, ο Εβραίος τη βιομηχανία θέλει Ν έχει στα χέρια του, την τεχνολογία και το innovation
Ρε τσοπάνη ,χωρίς τις μεταφορές είσαι μηδέν .Έχε εργοστάσιο και θα τα μεταφέρεις στην πλάτη .
Το 80 με 85 τοις εκατό των μεταφορών είναι θαλάσσιες.
Αλλά τι να ξέρεις από τέτοια ταγαρι
Δεν τομαθες στο Λονδίνο.
 

Elvis91

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.148
Like
871
Πόντοι
96
Ρε τσοπάνη ,χωρίς τις μεταφορές είσαι μηδέν .Έχε εργοστάσιο και θα τα μεταφέρεις στην πλάτη .
Το 80 με 85 τοις εκατό των μεταφορών είναι θαλάσσιες.
Αλλά τι να ξέρεις από τέτοια ταγαρι
Δεν τομαθες στο Λονδίνο.
Δε ξέρουν οι Εβραίοι και ξερός εσύ βλαχακο.. Χωρίς βιομηχανία είσαι 0..μετσφορε βρίσκεις και έναν φιλιπινεζ9 να κάνει το ναυτικό δενε ιανι κάτι δύσκολο.. Τεχνολογία και εργοστάσια δε βρίσκεις, για αυτό μόνο λίγες χώρες έχουν βιομηχανια
 

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.334
Κριτικές
112
Like
18.592
Πόντοι
20.686
Δε ξέρουν οι Εβραίοι και ξερός εσύ βλαχακο.. Χωρίς βιομηχανία είσαι 0..μετσφορε βρίσκεις και έναν φιλιπινεζ9 να κάνει το ναυτικό δενε ιανι κάτι δύσκολο.. Τεχνολογία και εργοστάσια δε βρίσκεις, για αυτό μόνο λίγες χώρες έχουν βιομηχανια
Τι να κάνω δεν μπορώ να ζητήσω από έναν αδαη να νοήσει πράγματα .
Μάθε πρώτα να περπατάς στην άσφαλτο και μετά τα λέμε.
 

Deadpoolrulez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2017
Μηνύματα
85
Κριτικές
11
Like
302
Πόντοι
290
Ρε μάγκες πείτε που μπορούμε να βγούμε να γνωρίσουμε κάνα ωραίο μικρό φρέσκο Αλβανακι. Να περάσουμε και εμείς και εκείνο καλά .
 

arniogatos1973

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2017
Μηνύματα
115
Like
68
Πόντοι
1
Ρε μάγκες πείτε που μπορούμε να βγούμε να γνωρίσουμε κάνα ωραίο μικρό φρέσκο Αλβανακι. Να περάσουμε και εμείς και εκείνο καλά .
Ακριβώς συναγωνιστή έχω πάρει μια φορά μικρό Αλβανακι και την κράτησα ένα βράδυ πέρασα τέλεια. Που μπορούμε να βρούμε, πληρωνωωωωω
 

Deadpoolrulez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2017
Μηνύματα
85
Κριτικές
11
Like
302
Πόντοι
290
Ακριβώς συναγωνιστή έχω πάρει μια φορά μικρό Αλβανακι και την κράτησα ένα βράδυ πέρασα τέλεια. Που μπορούμε να βρούμε, πληρωνωωωωω
Εγώ λέω σε μαγαζιά και γνωριμίες και ραντεβού και τέτοια . Αλλά και κάνα καλό σε φάση semi pro να έρθει να περάσουμε καλά θα ήταν λουκούμι.
Πάντως κάποια γραφεία ξέρουμε ότι έχουν αλβανακια.
 

arniogatos1973

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2017
Μηνύματα
115
Like
68
Πόντοι
1
Εγώ λέω σε μαγαζιά και γνωριμίες και ραντεβού και τέτοια . Αλλά και κάνα καλό σε φάση semi pro να έρθει να περάσουμε καλά θα ήταν λουκούμι.
Πάντως κάποια γραφεία ξέρουμε ότι έχουν αλβανακια.
Και γιατί γραφεία δεν υπάρχουν έξω ουκ ολίγες αρκεί να ξέρεις τον κατάλληλο άνθρωπο είναι απλά τα πράγματα έτσι την είχα πάρει και εγώ την μικρή. Στάθηκα απλά άτυχος μου έκλεψαν το κινητό και έχασα τα πάντα.
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.067
Κριτικές
10
Like
13.070
Πόντοι
3.846
κλασικός μαλάκας που λέει συνέχεια όχι μόνο και μόνο για να ασχολούμαστε μαζί του, επειδή δεν έχει ζωή.ρ

Το θέμα είναι ότι η γείτονος χώρα παράγει μια χαρά προϊόντα. Κάποιες σεξεργάτριες και μη όντως το κρύβουν επειδή υπάρχει ρατσιστική προκατάληψη. Γενικότερα πάντως δεν έχουν πρόβλημα με τους Έλληνες ,δεν ξέρω για σοβαρή σχέση ή γάμο, αλλά για παρέες και γαμήσια τα περισσότερα άτομα από εκεί δεν τα χαλάει.
 

Elvis91

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.148
Like
871
Πόντοι
96
Νομίζω οτι ο/η/το ελβις δεν είναι αλβανό - απλά τρολλάρει. Και ξεφύγαμε απο το θέμα του νήματος για ένα τρολάκι.
Eλα ρε τσιφτι όλα τα βρικες εσυ?.. Προσπαθώ να πω στου ελληνακους ότι χωρίς βιομηχανία είσαι 0..ο άλλος μου λέει ο Νιάρχος αγόρασε καράβια.. Η έχω να κάνω με χαζούς η. Εσείς τρολαρετε.. Λες κια μπορεί η γκρεκια να φτιάξει καράβια..
 

ririkonav

Ανώτατος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
6.037
Κριτικές
48
Like
6.426
Πόντοι
11.445
Eλα ρε τσιφτι όλα τα βρικες εσυ?.. Προσπαθώ να πω στου ελληνακους ότι χωρίς βιομηχανία είσαι 0..ο άλλος μου λέει ο Νιάρχος αγόρασε καράβια.. Η έχω να κάνω με χαζούς η. Εσείς τρολαρετε.. Λες κια μπορεί η γκρεκια να φτιάξει καράβια..
50 χρονια σε ταιζε η ΕΣΣΔ και μιλας για καραβια .? Σου ειπα γιατι δεν εμεινες στο παραδεισο της Ιλλυριας με τις τοσες ευκαιριες και τον κοσμο που διαλεξε απο μονος του τον κουμουνισμο ? Ουτε καν σας τον επιβαλανε :tooth: :tooth:
 
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.256
Κριτικές
7
Like
14.031
Πόντοι
3.936
Κοίτα, χωρίς να θέλω να σε προσβάλλω, έχεις πρόβλημα.

Το πρόβλημά σου είναι οτι εισαι αλβανό. Και βγάζεις τεράστιο κόμπλεξ. Μας ζαλίζεις τ'αρχίδια τι κανει η γερμανία, η αμερική...εσυ ομως δεν εισαι γερμανός ή αμερικανος. Εισαι αλβανό.

Δε με ενδιαφέρει η γνώμη ενός κατώτερου. Στο φινάλε, μπορείς πάντα να επιστρέψεις στην ασήμαντη χώρα σου ή να πας να γίνεις δουλάκι στους τουρκους. Αυτό ήσασταν άλλωστε μια ζωή.

Ασε λοιπόν τις συγκρίσεις, και δες ποιος/ τι είσαι εσύ. Και είσαι αλβανό.

Αυτά όλα φυσικά χωρίς να θέλω να σε προσβάλλω.
Δεν προσυπογράφω αλλά δεν είναι αστείο που όλοι οι Αλβανοί μας συγκρίνουν με την Ιταλία, την Γερμανία και την Αμερική;

Μας τιμάς τύπε.

Το καθεστός Χότζα αυτά τους έμαθε και αυτά μας λένε.
 
Τελευταία τροποποίηση:

ririkonav

Ανώτατος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
6.037
Κριτικές
48
Like
6.426
Πόντοι
11.445
Δεν προσυπογράφω αλλά δεν είναι αστείο που όλοι οι Αλβανοί μας συγκρίνουν με την Ιταλία, την Γερμανία και την Αμερική;

Μας τιμάς τύπε.

Το καθεστός Χότζα αυτά τους έμαθε και αυτά μας λέμε
Τυπε θυμηθηκα που διαβαζα μικρος στην εφημεριδα στα 80'ς , οτι ειχε ερθει αντιπροσωπεια Αλβανων απο τα Τιρανα και μετα απο λιγες μερες κανανε παραπονα στο υπουργειο Εξωτερικων να σταματησουμε την προπαγανδα με τα αυτοκινητα στη πλατεια Συνταγματος . Λεγανε σιγα μην εχει η Αθηνα τοσα πολλα . Κανουν γυρους για να προαγουν τον καπιταλισμο :tooth: :tooth:. Μιλαμε για τοσο μπετοβλακες :2funny:
 
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.256
Κριτικές
7
Like
14.031
Πόντοι
3.936
Χαχα νομίζεις τυπε.. Τις σερβιτόρες που λιγουρεβεσε στα καφέ και στα μπαρ για μάντεψε από που ειναι?.. Γιατί οι ελεεινιδες μάλλον μπαζα τις λες
Φιλαράκι μου, στα μαγαζιά που πάω εγώ δεν πηγαίνουν Αλβανοί ούτε για δουλειά, ούτε απ’εξώ.

Χωρις καμία τάση ρατσισμού ή επίδειξης.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom