Νέα

Αλβανίδες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vietkong
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 258K
  • Ετικέτες
    αλβανίδες
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Έχετε πηδηξει αλβανιδα

  • Ναι

    Ψήφοι: 262 72,2%
  • Όχι

    Ψήφοι: 101 27,8%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    363

lesa.l

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2017
Μηνύματα
275
Κριτικές
6
Like
465
Πόντοι
21
Με όσες έχω πάει (και δεν είναι λίγες), ήταν από καλές έως απίστευτα καβλιάρες και τούρμπο στο κρεβάτι, ίσως όχι σαν τις Ρουμάνες αλλά πέρασα επίσης πολύ καλά.
Εμφανισιακά υστερούν κάπως (ίσως όχι οι πιο νέες), αλλά μια χαρά.
Το καλύτερο γαμήσι το έχω κάνει με αλβανίδα, την Άντζελα (όχι την συνονόματη αλβανιδοκωλάρα).
Αυτή την έβρισκες έξω από το LITO στην Καποδιστρίου μέχρι το 2015. Κοντούλα με κοντό μαλλί και πεταχτά μπροστινά δόντια.
Μετά έμαθα παντρεύτηκε και εξαφανίστηκε.
Απίστευτα καυλιάρα στο κρεβάτι, έδινε την εντύπωση ότι το απολάμβανε πραγματικά, παίζοντας συνέχεια με την κλειτορίδα της μέχρι να χύσει (έτσι έδειχνε τουλάχιστον, γιατί το δικό της το χύσιμο δεν ήταν συντονισμένο με το δικό μου όπως συμβαίνει στα προσποιητά).
Μου είχε κάνει εντύπωση και την είχα ρωτήσει. Η απάντηση που πήρα με είχα αφήσει άναυδο. Μου είχε πεί γιατί να μην εκμεταλλευόμαστε και τα καλά της κωλοδουλειάς όταν τυχαίνουν.
 
Εγγρ.
5 Μαρ 2022
Μηνύματα
101
Like
240
Πόντοι
21
Παίδες μία μόνο γυναίκα απ' όσες τραβήχτηκα στη ζωή μου είπα πως θα την παντρευόμουν. Και αυτή ήταν Αλβανίδα.

Δε μπορώ να καταλάβω το κόλλημα που έχετε κάποιοι... Ίσα - ίσα που είναι και αρκετά όμορφες γυναίκες.
η δικια μου ειναι ρουμανα με μεγαλη διαφορα ηλικιας το αποθυμενο ομως ειναι αλβανιδες παλια ειχα μια αλβανιδουλα τελειο γαμισι τα εδινε ολα αλλα ηθελε και γαμο δεν ειμαστε για τετοια μια φορα την πατας οχι δευτερη χαχα
 

M40

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Αυγ 2020
Μηνύματα
1.033
Like
12.077
Πόντοι
2.256
Εχω απωθημενο να σκισω ενα Ρουμανικο μιλφακι 40κο αλλα δεν το βλεπω.Επαιζε ματιες,χαμογελα,ανταλλαξαμε τηλεφωνα,ειπαμε να βρεθουμε και μετά γειωση.Ξερω οτι εχει σχεση ("χορηγικη") με καποιον 55-60 αλλα εκανε μπαμ οτι πρεπει να γουσταρει πολυ το "ψητο".Καιρο ειχα να στεναχωρηθω ετσι για γκομενα γιατι ειχε εκφυλη φατσα και κορμι για στησιμο στη λευκη βουλα
 
Εγγρ.
5 Μαρ 2022
Μηνύματα
101
Like
240
Πόντοι
21
Γιατί ρε τύπε οι ελλεεινιδες, που έχουνε και πιο χάλια χαρακτήρα δεν θελουνε γάμο? Ίσα ίσα οι αλβανίδες κάνουνε για φαμίλια και για σπίτι,αφού μαθαίνουν από μικρές να κάνουνε δουλειές, η ελλενιδα τι περιμένεις,να σου κρατάει το σπίτι?
δεν καταλαβες δευτερη φορα γαμο αποκλειεται οποιας εθνικοτητας και αν ειναι η κοπελα
 

funkyxxxxx

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.534
Κριτικές
1
Like
3.103
Πόντοι
456
Μόνο βομβαρδισμούς στην Αλβανία.
 

funkyxxxxx

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.534
Κριτικές
1
Like
3.103
Πόντοι
456
Εγγρ.
12 Μαΐ 2022
Μηνύματα
326
Like
916
Πόντοι
81
οι αλβανιδες δεν εχουν φοβο απο αυτα εχουν βομβαρδιστει απο χιλιαδες τονους ελληνικου σπερματος τα τελευταια 20 χρονια
ισως μια αμεση προσαρτιση ενος τμηματος (μεχρι την χειμμαρα για αρχη) την αλβανικης (και πρωην ελληνικης και με μεγαλο ελληνικο στοιχειο) μεθωριου ειναι μια απαντηση στον απανταχου αλβανισμο-αρβονιτισμο ετσι για αρχη βρε αδερφε αλλωστε πολεμο εχουμε......και μαλιστα παγκοσμοιο:globeos-cigar:
 
Εγγρ.
12 Μαΐ 2022
Μηνύματα
326
Like
916
Πόντοι
81
Το νήμα μιλάει για τόπ αλβανικό μουνί κι εσείς πιάσατε τα εθνικοπατριωτικά.
το νημα θα μπορουσε να εχει καποιον αλλο τιτλο φιλε μου εφ'οσον αναφερεται για μουνιτσες αλβανικης καταγωγης και οχι το ζητω η ιλλυρια κτλ κτλ
 

Kostas(3)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2020
Μηνύματα
843
Like
1.966
Πόντοι
206
Αυτό παίζει αλλά τα παραπάνω ωραία ακούγονται. Τί έχεις να χασεις; Προτιμάς καμία χιλιοπηδηγμένη φακλάνα μη μου απτού ελεεινίδα;

Φιλε,μας το εφαγαν το κορμι.Μιλησα,προχθες συγκεκριμενα με τον αλβανο φιλο μου και μου ειπε οτι πριν 6-7 μηνες εμεινε εγκυος με εναν αλβανο εκει απο το χωριο και φυγαν για Γερμανια.
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.281
Κριτικές
94
Like
11.005
Πόντοι
17.885
βασικά είναι σαν τις Ελληνίδες πολύ πιο προσγειωμένες σε απαιτήσεις, στα δύσκολα βγάζουν τη σκληράδα/βλαχιά/κουτοπονηριά του λαού τους και για μένα λογικό, αλλά γενικά είναι περιποιητικές γυναίκες και γαμιούνται καλά! Είναι καλή φάση γενικά
 

DArie94

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2022
Μηνύματα
181
Like
427
Πόντοι
21
Βασικά, ενω είναι αρκετά υπέρ του θεσμού της οικογένειας κτλ, ταυτόχρονα γαμιουνται πολύ και σαν πουτανες. Δηλαδή ενώ φαίνονται πουριτανες, στο σεξ βγάζουν πολύ την πουτανια...
 

merandom

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2006
Μηνύματα
179
Like
126
Πόντοι
1
βασικά είναι σαν τις Ελληνίδες πολύ πιο προσγειωμένες σε απαιτήσεις, στα δύσκολα βγάζουν τη σκληράδα/βλαχιά/κουτοπονηριά του λαού τους και για μένα λογικό, αλλά γενικά είναι περιποιητικές γυναίκες και γαμιούνται καλά! Είναι καλή φάση γενικά
Δεν θα μπορούσα να το πω καλύτερα. Από εμπειρία είναι ακριβώς έτσι.
 

savoirvivre

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2017
Μηνύματα
38
Like
17
Πόντοι
0
ας πω και εγώ τη ταπεινή μου γνώμη. Συνάδελφος Αλβανός με είχε πει να μην εμπιστευτώ ποτέ Αλβανό είμαστε λέει ράτσα που προσπαθεί πάντα με κάποιο τρόπο να σου τη φέρει. Όσον αφορά της γυναίκες καλές φυσικά γαμιούνται αλλά κοιτάνε μόνο το συμφέρον τούς ( η κοπέλα του ήταν δίπλα στο γραφείο και γελούσε συμφωνουσε..
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.443
Κριτικές
62
Like
45.150
Πόντοι
9.297
Φιλε,μας το εφαγαν το κορμι.Μιλησα,προχθες συγκεκριμενα με τον αλβανο φιλο μου και μου ειπε οτι πριν 6-7 μηνες εμεινε εγκυος με εναν αλβανο εκει απο το χωριο και φυγαν για Γερμανια.
Νατος και πάλι ο κύκλος...Δικαίωση @SubZero...τίποτα δεν αλλάζει!
 

Xrononaytis1979

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2019
Μηνύματα
181
Like
110
Πόντοι
1
Στη δουλεια μου ερχεται ενα συνεργειο καθαρισμου με αλβανιδες 35 40 45 ετων μια χαρα , παντως τις ξεπατωνουν στην δουλεια διαδρομους τζαμια τουαλετες .... μερικες μιλανε και θεματα εκτος δουλειας .. αλλες οχι τοσο ...
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.649
Like
11.553
Πόντοι
2.406
Λευτεριά στην βόρεια Ήπειρο.
Στηρίζουμε την καβλιαρα βορειοηπηρωρισα ΓΕΩΡΓΊΑ ΜΠΙΚΑ (και βγήκα)
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

ας πω και εγώ τη ταπεινή μου γνώμη. Συνάδελφος Αλβανός με είχε πει να μην εμπιστευτώ ποτέ Αλβανό είμαστε λέει ράτσα που προσπαθεί πάντα με κάποιο τρόπο να σου τη φέρει. Όσον αφορά της γυναίκες καλές φυσικά γαμιούνται αλλά κοιτάνε μόνο το συμφέρον τούς ( η κοπέλα του ήταν δίπλα στο γραφείο και γελούσε συμφωνουσε..
Σαν Ν ακούω ρουμανο να μιλάει για Ρουμάνους κ ρουμανες
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom