Νέα

Αλβανίδες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vietkong
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 258K
  • Ετικέτες
    αλβανίδες
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Έχετε πηδηξει αλβανιδα

  • Ναι

    Ψήφοι: 262 72,2%
  • Όχι

    Ψήφοι: 101 27,8%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    363

Spiler

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.123
Κριτικές
10
Like
2.800
Πόντοι
3.665
Και τί έκανε ρε μαν ο Νιάρχος? Απαλ είχε ελφτα και αγόρασε καράβια.. Μάγκας θα ήταν άμα τα έφτιαχνε τα καράβια.. Εχεις εσύ σαν Έλληνας τεχνολογία? Έχεις βιομηχανία? Τίποτα δεν έχεις, επελιπεδο Αφρικής είσαι, ακόμα και η αλβαμια πριν 59χρονια έφτιαχνε ποδιλατα, τρακτέρ, ρούχα, παπούτσια δικά της, μέχρι και τουφέκι έφτιαχνε, εσύ μια ζωή ο ζητιάνος της Ευρώπης είσαι, πρώτα σε τάιζε η Αμερική, μεχρι το 1975,μετα σε ταΐζει η Γερμανία.. Φοβερό σαξες??
Δε θέλω να στο χαλάσω τύπε, αλλά προφανώς έκανε κάτι καλύτερο από εσένα, ενώ μετράμε σαφέστατα περισσότερους δισεκατομμυριούχους και εκατομμυριούχους από την Αλβανία, σύμφωνα με τα στοιχεία του Forbes.

Δεν έχει σημασία λοιπόν ΠΟΙΟΣ κατασκευάζει το καράβι, αυτό ούτε που με νοιάζει ποιος θα το κατασκευάσει, με νοιάζει τι θα κάνει μετά το καράβι, γιατί και να κατασκευαστεί, αν δε χρησιμοποιηθεί για να παραχθεί κάποιο επιχειρηματικό κέρδος, απλά κάθεται και πιάνει χώρο. Άρα ας το φτιάξει ο γερμανός/ιταλός/ολλανδός εργάτης, και ας το πάρει ο Έλληνας να φέρει τα υλικά που θέλει ο εργάτης, το πετρέλαιο που θέλει η χώρα του, το φυσικό αέριο, τα τρόφιμα, τα αυτοκίνητα, και οτιδήποτε άλλο χρήζει μεταφοράς.
 

Aggelos32

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2019
Μηνύματα
335
Κριτικές
1
Like
565
Πόντοι
81
Ξέφυγε κάπως το θέμα νομίζω Αν είναι να λέτε άσχετα με το θέμα μεταξύ σας ή άλλου.Αλλος είναι ο σκοπός του νήματος αυτού
 

gejgi

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.388
Κριτικές
13
Like
1.961
Πόντοι
3.425
Και τί έκανε ρε μαν ο Νιάρχος? Απαλ είχε ελφτα και αγόρασε καράβια.. Μάγκας θα ήταν άμα τα έφτιαχνε τα καράβια.. Εχεις εσύ σαν Έλληνας τεχνολογία? Έχεις βιομηχανία? Τίποτα δεν έχεις, επελιπεδο Αφρικής είσαι, ακόμα και η αλβαμια πριν 59χρονια έφτιαχνε ποδιλατα, τρακτέρ, ρούχα, παπούτσια δικά της, μέχρι και τουφέκι έφτιαχνε, εσύ μια ζωή ο ζητιάνος της Ευρώπης είσαι, πρώτα σε τάιζε η Αμερική, μεχρι το 1975,μετα σε ταΐζει η Γερμανία.. Φοβερό σαξες??
εδώ σε βλέπω όμως εγκατεστημένο...

δεν πας στο χωριό σου

ούτε στην Γερμανία ή στην Αμερική που είναι καλές...

παλιοτάγαρο
 

Elvis91

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.148
Like
871
Πόντοι
96
Είστε αεχετοι από τεχνολογία.. Ο άλλος λέει οι Έλληνες αγοράσανε καράβια και κάτι τρέχει στα γιφτικα δηλαδή.. Άμα είσαι μάγκας κάτσε να σχεδιάσεις και να κατασκευάσεις το καράβι όπως οι Γερμανοί οι Αμερικανοί οι κορεατες..άμα δεν ήταν οι ξένοι που έχουν know how πως να φτιάξουν τανκερlpg, οι Έλληνες θα έκαναν τους εφοπλιστές με τα μπράτσακια τους.. Με τη λογική σας ο αράπης ραπερ που αγόρασε μία φεραρι έχει πιο πολύ innovation τεχνολογία και πολιτισμό από τον Ιταλό που φτιάχνει τις φεραρι?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

εδώ σε βλέπω όμως εγκατεστημένο...

δεν πας στο χωριό σου

ούτε στην Γερμανία ή στην Αμερική που είναι καλές...

παλιοτάγαρο
Εχουμε αγοράσει σπίτι εδώ χαζούλη λες να το αφισουμε και να φιγουμε
 

ririkonav

Ανώτατος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
6.037
Κριτικές
48
Like
6.426
Πόντοι
11.445
Είστε αεχετοι από τεχνολογία.. Ο άλλος λέει οι Έλληνες αγοράσανε καράβια και κάτι τρέχει στα γιφτικα δηλαδή.. Άμα είσαι μάγκας κάτσε να σχεδιάσεις και να κατασκευάσεις το καράβι όπως οι Γερμανοί οι Αμερικανοί οι κορεατες..άμα δεν ήταν οι ξένοι που έχουν know how πως να φτιάξουν τανκερlpg, οι Έλληνες θα έκαναν τους εφοπλιστές με τα μπράτσακια τους.. Με τη λογική σας ο αράπης ραπερ που αγόρασε μία φεραρι έχει πιο πολύ innovation τεχνολογία και πολιτισμό από τον Ιταλό που φτιάχνει τις φεραρι?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Εχουμε αγοράσει σπίτι εδώ χαζούλη λες να το αφισουμε και να φιγουμε
Αφου ειναι τοσο ευκολο και ειστε τοσο πτροκομενος λαος γιατι δεν ξερω αλβανο εφοπλιστη :think: :tooth: . Αγοραζουμε λεει βαπορια απο λεφτοδεντρα :tooth: , απο αυτα που μας εδιναν οι Γερμανοι και μαλλον δεν τους εδινε ο Σταλιν (που ζουσανε 50 χρονια με τα σταρια της ΕΣΣΔ ) :tooth::tooth:
 

Elvis91

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.148
Like
871
Πόντοι
96
Συναγωνιστές το μουνι δεν έχει εθνικότητα.
Ειναι σαν να συζητάμε ποιος έχει το καλύτερο αυτοκίνητο,δεν βγαίνει άκρη!
Ε πως δενε χει οι αφρικανες πχ είναι ασχιμες σε γενικές γραμες οι Ιταλίδες οι πιο πολλές είναι όμορφες ε οι αλβανιδες είναι όμορφες πως να το κανουμε
 

Elvis91

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.148
Like
871
Πόντοι
96
Αφου ειναι τοσο ευκολο και ειστε τοσο πτροκομενος λαος γιατι δεν ξερω αλβανο εφοπλιστη :think: :tooth: . Αγοραζουμε λεει βαπορια απο λεφτοδεντρα :tooth: , απο αυτα που μας εδιναν οι Γερμανοι και μαλλον δεν τους εδινε ο Σταλιν (που ζουσανε 50 χρονια με τα σταρια της ΕΣΣΔ ) :tooth::tooth:
Πάλι κλίμα με τους εφοπλιστές.. Τίποτα δεν είναι οι εφοπλιστές.. Νταλικιεριδες της θάλασσας είναι.. Αφτο λέμε αλλά που να το καταλάβετε.. Είδες Εβραίο να είναι εφοπλιστής? Στα αρχιδια τυο, ο Εβραίος τη βιομηχανία θέλει Ν έχει στα χέρια του, την τεχνολογία και το innovation
 
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.256
Κριτικές
7
Like
14.031
Πόντοι
3.936
1. Δεν έχω δει μια όμορφη
2. Ακόμα και η Dua Limba είναι τηγανομούρα
3. Η Φουρεράι είναι μέγιστο μπάζο χωρίς της πλαστικές και το marketing
5. Άνετα θα πήγαινα, θα το γούσταρα κ ολας.

Συμπέρασμα: Δείξτε μου μια όμορφη για να πάω.
 
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.256
Κριτικές
7
Like
14.031
Πόντοι
3.936
Είχα μια εμπειρία με Αλβανίδα πόρνη πριν 10 περίπου χρόνια. Ήταν τότε 20 χρονών, πολύ ωραία γυναίκα. Πέρα από το εξαιρετικά καλό γαμήσι γίναμε σχεδόν φίλοι. Κάποτε μου ζήτησε δανεικά για ένα δικαστήριο που είχε. Της τα έδωσα πιστεύοντας ότι είναι και αγύριστα. Μου τα έπεστρεψε την επόμενη μέρα αφού δεν της χρειάστηκαν. Μάλλον όμως ήταν η εξαίρεση.
Ξέρω όμως ότι σήμερα η Ιταλία είναι γεμάτη Αλβανίδες πουτάνες, οι οποίες δηλώνουν Ελληνίδες, έχοντας δημιουργήσει ένα κλίμα όπου το Ελληνίδα θεωρείται συνώνυμο της πουτάνας.
Εκτός Ιταλίας όλοι οι Αλβανοί το παίζουν Ιταλοί , άνδρες - γυναίκες.

Καλά άτομα σε γενικές γραμμές με γεμάτες τσέπες πλέον καθώς δούλεψαν σκληρά για πολλά χρόνια χωρίς να χαλάνε cent.

Πολλές επιχειρήσεις εστίασης τους ανήκουν και πάνε κ πολύ καλά.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Y13

Elvis91

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.148
Like
871
Πόντοι
96
1. Δεν έχω δει μια όμορφη
2. Ακόμα και η Dua Limba είναι τηγανομούρα
3. Η Φουρεράι είναι μέγιστο μπάζο χωρίς της πλαστικές και το marketing
5. Άνετα θα πήγαινα, θα το γούσταρα κ ολας.

Συμπέρασμα: Δείξτε μου μια όμορφη για να πάω.
Τυπε τρολαρεις? Όσες γκόμενές δουλεύουν σε καφετέριες μπαρ η χορεύτριες σε κλαμπ 90 στις εκατό αλβανιδες είναι.. Δεν σου αρέσουν οι σερβιτόρες στις καφετέριες? Επίσης πόσα μοντέλα τραγουδιστές είναι που κρύβουν την αλβανική τους ακταγογη.. Η ava maxxx δε σου αρέσει? Η aferdita dreshaj? Βασικά μη τη ψάχνουμε, άμα βλέπεις ωραίο μουνι στην Ελλάδα, κατά 99 τα εκατό είναι αλβανιδα που έχει γεννηθεί εδω?
 
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.256
Κριτικές
7
Like
14.031
Πόντοι
3.936
Τυπε τρολαρεις? Όσες γκόμενές δουλεύουν σε καφετέριες μπαρ η χορεύτριες σε κλαμπ 90 στις εκατό αλβανιδες είναι.. Δεν σου αρέσουν οι σερβιτόρες στις καφετέριες? Επίσης πόσα μοντέλα τραγουδιστές είναι που κρύβουν την αλβανική τους ακταγογη.. Η ava maxxx δε σου αρέσει? Η aferdita dreshaj? Βασικά μη τη ψάχνουμε, άμα βλέπεις ωραίο μουνι στην Ελλάδα, κατά 99 τα εκατό είναι αλβανιδα που έχει γεννηθεί εδω?
Εάν δεν το λένε δεν φταίω εγώ.

Θυμάμαι μια πιτσιρικά σε ένα γραφείο που το έπαιζε πολύ ντίβα.
Καλό 6άρι αλλά με συμπεριφορά για κλοτσιές.

Την είχαν όλοι στα ώπα, ώπα κ φλέξαρε κ αυτή σαν ελληνίδα.

Μέχρι που μάθαμε το επίθετο της που ήταν Τρεμπεσίνα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Y13

ririkonav

Ανώτατος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
6.037
Κριτικές
48
Like
6.426
Πόντοι
11.445
Πάλι κλίμα με τους εφοπλιστές.. Τίποτα δεν είναι οι εφοπλιστές.. Νταλικιεριδες της θάλασσας είναι.. Αφτο λέμε αλλά που να το καταλάβετε.. Είδες Εβραίο να είναι εφοπλιστής? Στα αρχιδια τυο, ο Εβραίος τη βιομηχανία θέλει Ν έχει στα χέρια του, την τεχνολογία και το innovation
:headbang::headbang::headbang::headbang::headbang::headbang::uglystupid::uglystupid::uglystupid::uglystupid::uglystupid::uglystupid: Εκτος απο τις μαλακιες που λες μας βγαζεις και τα ματια με την ορθογραφια σου Αλβανε εφοπλιστη :tooth:
 

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Αντί να λέτε μαλακίες για τον Νιάρχο και τη βαριά βιομηχανία της Αλβανίας ,κόψτε την παιδική συζήτηση και πείτε μας καλύτερα που να βρούμε κανένα ωραίο αλβανικό μουνι στην Αθήνα να γαμήσουμε.
 

Makedonas1971

Σεβαστός
Εγγρ.
12 Ιουν 2018
Μηνύματα
3.264
Κριτικές
9
Like
8.112
Πόντοι
2.036
Για αφτη τη γκόμενά οι πείναλες οι Έλληνες και το σικοτη τους θα δίνανε μπας και τους κάτσει τώρα τι μας λεεν εδώ μεσα??
Δεν το είπες καλά. Πες το με την γνήσια Οξφορδιανή σου προφορά και γραφή:
...και τη σικότη τους θα δίνανε...
 

unknowndark

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2016
Μηνύματα
1.602
Like
5.237
Πόντοι
1.056
1. Δεν έχω δει μια όμορφη
2. Ακόμα και η Dua Limba είναι τηγανομούρα
3. Η Φουρεράι είναι μέγιστο μπάζο χωρίς της πλαστικές και το marketing
5. Άνετα θα πήγαινα, θα το γούσταρα κ ολας.

Συμπέρασμα: Δείξτε μου μια όμορφη για να πάω.

Τηγανομούρα και άσχημη η Ντουα Λιπα ?:2funny:
.....Τι αλλο θα διαβάσουμε εδω μέσα δεν ξέρω!

DuaLipaPress-1024x683.jpg


072021_Dua_Lipa_Lede.jpg


image.jpg
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom