Νέα

Αλβανίδες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vietkong
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 258K
  • Ετικέτες
    αλβανίδες
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Έχετε πηδηξει αλβανιδα

  • Ναι

    Ψήφοι: 262 72,2%
  • Όχι

    Ψήφοι: 101 27,8%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    363

Επισκέπτης
Καμία αντίρρηση, παίχτη. Η μόνη ένσταση είναι ότι οι ελληνίδες παντρεύονται άντρες με τους οποίους ΔΕΝ είναι ερωτευμένες, ούτε τους αγαπάνε. Μετά, φυσικά και έχουν διάθεση να γαμηθούν με οποιονδήποτε (ΕΚΤΟΣ από τον μαλάκα που τις φροντίζει).
στη τελικη και ετσι να ειναι ρε παιχτη που δεν ισχθει παντα αυτο ασ παει να γαμηθει οπου θελει τι  θα κανεις θα τρεχεις απο πισω που πηγε και τι εκανε αρκει εσυ να μη ξερεις τιποτα το ιδιο ισχυει ομως και για σενα
 

hussain

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2009
Μηνύματα
566
Like
2
Πόντοι
6
Όπως μου είχε πει και η προτελευταία κοπέλα με την οποία είχα σχέση (ήταν 26):
Ε, αν μια γυναίκα γεννήσει, δεν μπορεί πλέον να δει ερωτικά τον άντρα της, γιατί δένεται με το παιδί της!!!  :o :o

Αυτη την αμπελοφιλοσοφία την έχω ακούσει ουκ ολίγες φορές, μάλλον έχει να κάνει με το σύνδρομο της νεοελληνίδας που μπορεί να επαίρεται ότι είναι χειραφετημένη, κουβαλάει όμως στο dna της όλο το σύμπλεγμα που εμπεριέχει η φράση "ας στεφανωθώ μωρέ και μετά..."
 

Deicidious

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.281
Κριτικές
20
Like
17
Πόντοι
2.945
καμια καμενη θα τανε

Όλες οι γυναίκες φίλων που έχουν παντρευτεί τούς έχουν κάνει ακριβώς το ίδιο πράγμα.
Μιλάμε για γυναίκες από διαφορετικά κοινωνικά στρώματα, με διαφορετική οικονομική επιφάνεια, διαφορετική καλλιέργεια.
Κι όμως εδώ μιλάμε για παγκόσμια ελληνική σταθερά. Πούστη Νεύτωνα, μας άφησες νωρίς. Κατέβα να μας γράψεις καμιά εξίσωση για τις μπαζόλες.
 

Deicidious

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.281
Κριτικές
20
Like
17
Πόντοι
2.945
Αυτη την αμπελοφιλοσοφία την έχω ακούσει ουκ ολίγες φορές, μάλλον έχει να κάνει με το σύνδρομο της νεοελληνίδας που μπορεί να επαίρεται ότι είναι χειραφετημένη, κουβαλάει όμως στο dna της όλο το σύμπλεγμα που εμπεριέχει η φράση "ας στεφανωθώ μωρέ και μετά..."

Επαυξάνω.
 

Επισκέπτης
Όλες οι γυναίκες φίλων που έχουν παντρευτεί τούς έχουν κάνει ακριβώς το ίδιο πράγμα.
Μιλάμε για γυναίκες από διαφορετικά κοινωνικά στρώματα, με διαφορετική οικονομική επιφάνεια, διαφορετική καλλιέργεια.
Κι όμως εδώ μιλάμε για παγκόσμια ελληνική σταθερά. Πούστη Νεύτωνα, μας άφησες νωρίς. Κατέβα να μας γράψεις καμιά εξίσωση για τις μπαζόλες.

κοιτα αν σου γαμηθει η γυναικα και το μαθεις θα παρει πουλο αυτο ενοιτε
 

Deicidious

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.281
Κριτικές
20
Like
17
Πόντοι
2.945
Δεν χρειάζεται να γαμηθεί. Άμα δεν υπάρχει διάθεση για σεξ, θα πάρουμε και οι δύο τον πούλο. :)
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.968
Πόντοι
5.015
    Δεν μιλας ομορφα...... αν θελεις να τοποθετηθεις εκτος της πλακας που κανουμε εδω μεσα....Διακρινω παντως οτι τους Ελληνες δεν τους χωνευεις συμφωνα με οτι γραφεις.

Πες τα ρε φίλε παίχτουρα γαμώ τους μαλάκες μου γαμώ, μετά εγώ φταίω πού γίνομαι έξω φρενών; Εδώ μιλάμε για άτομο με πολύ ιδιαίτερη διαστροφή: Έχει σιχαθεί τους Έλληνες & τις Ελληνίδες. Και μετά μου λέει ότι έχω εγώ το πρόβλημα... Θέλουμε να κρατήσουμε ένα επίπεδο στο site αλλά όταν σου απευθύνονται μ' αυτόν τον τρόπο πόσο να αντέξεις;
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.968
Πόντοι
5.015
Άκου εδώ, αδερφέ. Εδώ μέσα δεν θα αποκαλείς κανέναν "μαλάκα". Όπως δεν σε αποκαλεί κανένας.
Αλλιώς, τον πούλο. Άντε, γιατί πολλά μας τα 'πες. Τέτοιο σεβασμό δείχνεις και στις κοπέλες; Ουστ ρε.

Κάνεις πώς δε βλέπεις κι εσύ ε; Δες πώς ξεκίνησα να μιλάω & πόσο ευγενικός είμαι σε όλα τα μέλη & τσέκαρε ποιος άρχισε να προκαλεί με το να με προσβάλλει & μετά ξαναμιλάμε!
 

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
Πες τα ρε φίλε παίχτουρα γαμώ τους μαλάκες μου γαμώ, μετά εγώ φταίω πού γίνομαι έξω φρενών; Εδώ μιλάμε για άτομο με πολύ ιδιαίτερη διαστροφή: Έχει σιχαθεί τους Έλληνες & τις Ελληνίδες. Και μετά μου λέει ότι έχω εγώ το πρόβλημα... Θέλουμε να κρατήσουμε ένα επίπεδο στο site αλλά όταν σου απευθύνονται μ' αυτόν τον τρόπο πόσο να αντέξεις;

κλαψε ρε θρασυδειλο.

κλαψε.

πιπα κωλο θα σε παω μεχρι να μεγαλωσεις και να αποβαλλεις τον ρατσισμο απο μεσα σου. ;)
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.968
Πόντοι
5.015
ειλικρινά εγώ εχω δεί πολύ λίγες μετανάστριες να έχουν τελειώσει ΤΕΙ ή ΑΕΙ. Παρα πολύ λίγες. Οσες είναι δευτερης γενιάς πιθανότατα να βγάλουν καλές σχολές αλλα τότε μιλάμε για Ελληνίδα (ως προς την υπηκοότητα) με καταγωγή απο random χώρα. Αλλα δεν πιστευω οτι όσοι έρχονται απο τριτοκοσμικές χώρες στην Μπανανία, έχουν χρύση καρδιά...

Όχι συναγωνιστή η αλήθεια είναι ότι τουλάχιστον όσες είναι 30+ είναι αρκετές που είναι σπουδαγμένες.
 

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
Όχι συναγωνιστή η αλήθεια είναι ότι τουλάχιστον όσες είναι 30+ είναι αρκετές που είναι σπουδαγμένες.


παλι μαλακιες λες.

αφου δεν ξερεις ρε νεουδι,τι πετας μαλακιες.

οι 20ρες τα σημερινα παιδια των μεταναστων λοιπον, ειναι ολες στα πανεπιστημια αυτη τη στιγμη.

ολες οι κοπελες 18+ αλβανιδες σπουδαζουν σε Αει και Τει της ελλαδας και της ιταλιας αυτη τη στιγμη.
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.968
Πόντοι
5.015
κλαψε ρε θρασυδειλο.

κλαψε.

πιπα κωλο θα σε παω μεχρι να μεγαλωσεις και να αποβαλλεις τον ρατσισμο απο μεσα σου. ;)

Χα χα! Ναι εσένα περιμένω. Κοίταξε να ασχοληθείς με κάτι φασιστάκια που έχουν στο avatar τους το φλεγόμενο σταυρό της Κου Κουξ Κλαν ή τον αγκυλωτό & ανοίγουν thread που βρίζουν τους μετανάστες & ασχολείσαι μετά μαζί μου.
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.968
Πόντοι
5.015
παλι μαλακιες λες.

αφου δεν ξερεις ρε νεουδι,τι πετας μαλακιες.

οι 20ρες τα σημερινα παιδια των μεταναστων λοιπον, ειναι ολες στα πανεπιστημια αυτη τη στιγμη.

ολες οι κοπελες 18+ αλβανιδες σπουδαζουν σε Αει και Τει της ελλαδας και της ιταλιας αυτη τη στιγμη.

Άκου να σου πω ρε κομπλεξικέ. Και φοιτητής είμαι οπότε έχω εικόνα απ' το πανεπιστήμιο, και εικόνα απ' την κοινωνία έχω & ενημερώνομαι συνεχώς. Αυτές οι 20άρες που λες ότι σπουδάζουν είναι κόρες των οικογενειών απ' την Αλβανία που έχουν μεταναστεύσει Ελλάδα απ' τις αρχές της δεκαετίας του '90 & όντως σπουδάζουν. Εγώ λέω για τις εικοσάρες Αλβανίδες που μεγάλωσαν Αλβανία & ήρθαν προσφάτως Ελλάδα. Άντε να καταλαβαινόμαστε.
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.968
Πόντοι
5.015
Καμία αντίρρηση, παίχτη. Η μόνη ένσταση είναι ότι οι ελληνίδες παντρεύονται άντρες με τους οποίους ΔΕΝ είναι ερωτευμένες, ούτε τους αγαπάνε. Μετά, φυσικά και έχουν διάθεση να γαμηθούν με οποιονδήποτε (ΕΚΤΟΣ από τον μαλάκα που τις φροντίζει).

Καλά εσύ έχεις μεγάλο θέμα με τις Ελληνίδες. Μεγάλο πρόβλημα, πρέπει να έχεις καεί ουκ ολίγες φορές απ' τις συμπατριώτισσές σου. Κι εγώ Ελλεεινίδες τις θεωρώ αλλά δεν κάνω κι έτσι.
 

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
Άκου να σου πω ρε κομπλεξικέ. Και φοιτητής είμαι οπότε έχω εικόνα απ' το πανεπιστήμιο, και εικόνα απ' την κοινωνία έχω & ενημερώνομαι συνεχώς. Αυτές οι 20άρες που λες ότι σπουδάζουν είναι κόρες των οικογενειών απ' την Αλβανία που έχουν μεταναστεύσει Ελλάδα απ' τις αρχές της δεκαετίας του '90 & όντως σπουδάζουν. Εγώ λέω για τις εικοσάρες Αλβανίδες που μεγάλωσαν Αλβανία & ήρθαν προσφάτως Ελλάδα. Άντε να καταλαβαινόμαστε.


που σαι βρηκαμε ρε πουστονεο?

μεθυσμενος εισαι?

μια λες 30ρες μια 20ρες..

αφου σε πειραζει γιατι πινεις?


ζαλιστικες απο τα σκαμπιλια μου. δεν πειραζει.

αλλη φορα μη γραφεις μαλακιες, γιατι θα δεν θα παρεις ανασα παπαρακι. :fuck1:
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.968
Πόντοι
5.015

Το γεγονός ότι το συνεχίζεις παρ' ότι ξεκαθάρισα τί εννοούσα δείχνει πόσο προκατειλημμένος είσαι. Τέλος πάντων σ' αφήνω να βράσεις στο ζουμί σου & πάω μια βόλτα απ' την καψούρα μου την Αννούλα την Αλβανίδα για την οποία άνοιξα & το thread, πολλά φιλάκια μισέλληνά μου!  
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.968
Πόντοι
5.015
Προς άτομα με διανοητικά προβλήματα: 30+ αλλοδαπές που μεγάλωσαν στις χώρες του πρώην Ανατολικού μπλοκ πολλές σπουδαγμένες. 20άρες που μεγάλωσαν στις χώρες αυτές πολλές μη σπουδαγμένες. 20άρες που μεγάλωσαν σε οικογένειες που μετανάστευσαν παλιότερα Ελλάδα & έβγαλαν σχολείο εδώ όντως πολλές στελεχώνουν τα ελληνικά πανεπιστήμια. Άντε καληνύχτα το καθήκον με καλεί αφήνω τους παρασημοφορημένους αυτάρεσκους διεθνιστές να με βρίσουν εν τη απουσία μου.
 

rafman

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.642
Like
4
Πόντοι
66
παλι μαλακιες λες.

αφου δεν ξερεις ρε νεουδι,τι πετας μαλακιες.

οι 20ρες τα σημερινα παιδια των μεταναστων λοιπον, ειναι ολες στα πανεπιστημια αυτη τη στιγμη.

ολες οι κοπελες 18+ αλβανιδες σπουδαζουν σε Αει και Τει της ελλαδας και της ιταλιας αυτη τη στιγμη.

ΕΣΥ ΛΕΣ ΜΑΛΑΚΙΕΣ

Σιγα να μην αποβαλουμε το ΡΑΤΣΙΣΜΟ ρε 1antonioni, αφου το ξερεις και εσυ οτι οι αλβανιδες
ειναι για το ΠΟΥΤΣΟ ΚΑΙ ΜΟΝΟ και ψαχνουν κανενα ελληνα να του αποδειξουν οτι κανουν
ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΓΑΜΗΣΙ απο τις ΕΛΛΗΝΙΔΕΣ :uglystupid:

Και αμα τον βρουν ΤΟΥ ΠΙΝΟΥΝ ΤΟ ΜΕΔΟΥΛΙ..και τα κανουν ΟΛΑ

ΞΕΡΩ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑΤΑ... :grin:

ΕΧΟΥΝΕ ΦΑΕΙ ΑΣΥΣΤΟΛΟ ΠΟΥΤΣΟ...ΛΕΜΕ

ΚΑι δεν ειναι θεμα ρατσισμου.... :uglystupid: :uglystupid: (ΚΑΥΛΟΥΚΟ)

ΕΙΝΑΙ ΘΕΜΑ οτι αυτες βλεπουν τον ΕΛΛΗΝΑ ανωτερο απο τον ΑΛΒΑΝΟ  :uglystupid: :uglystupid:

ΤΟ ΠΙΑΣΕΣ...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom