Νέα

Αλβανίδες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vietkong
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 258K
  • Ετικέτες
    αλβανίδες
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Έχετε πηδηξει αλβανιδα

  • Ναι

    Ψήφοι: 262 72,2%
  • Όχι

    Ψήφοι: 101 27,8%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    363

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.968
Πόντοι
5.015
ρε φίλε 1antonioni δηλαδή οι Αλβανίδες είναι πιο όμορφες, έξυπνες και εργατικές απο τις Ελληνίδες, πηδιούνται καλύτερα και κάνουν καλύτερες σχέσεις έτσι; Πλάκα μας κάνεις;; :uglystupid:

Δεν θέλω να βάλω σε καλούπια τους ανθρώπους αλλα ενα μεγάλο μέρος των γυναικών απο χώρες όπως Αλβανία, Βουλγαρία, Σκόπια, Ρουμανία, Ουκρανία, Γεωργία κ.α. είναι γυναίκες που ψάχνονται για να αποκατασταθούν και να έχουν μια σίγουρη ζώη. Ετσι έχουν μάθει και προσπαθούν να επιβιώσουν.  :-

Μην ξεχνάς οτι οι χώρες τους με εξαιρεση την πρωτευουσα θυμίζουν Ελλαδα δεκαετίας του 70.  :S

Φαντάσου οτι είχα γνωρίσει Γεωργιανή, η οποία είχε σχέση με μεγαλύτερο Ελλληνα και για κανένα λόγο δεν μπορούσε να φανταστεί οτι θα μπορούσε κάποιος να της κάνει μια χάρη και να μήν ζητήσει αντάλλαγμα. Για παράδειγμα της συμπεριφορόσουνα φιλικά όχι γιατι ήθελες κάτι απο αυτή αλλα λόγω χαρακτήρα και εκείνη νόμιζε οτι προσπαθούσες να την ρίξεις στο κρεβάτι. Ετσι έχουν μάθει δυστηχώς...

Φίλε Dawn μην ασχολείσαι με τον τύπο, απλά θέλει να μπαχαλέψει το thread & τίποτα περισσότερο...
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.968
Πόντοι
5.015
αναφερεσαι σε γυναικες που εχουν ακριβως την ιδια συμπεριφορα με αμορφωτες ελληνιδες απο το χωριο η την πολη.

και οι ελληνιδες εδω σαν πουτανες συμπεριφερονται οταν δεν εχουν στον ηλιο μοιρα.καμμια διαφορα.

οι μεταναστες-στριες που αναφερομαι εχουν σοβαρες δουλειες και οι περισσοτεροι εχουν μεγαλωσει εδω.

για να μην σου αναφερω οτι εχουν μεταπτυχιακα ενω οι τραμπαριφισσες οι δικιες μας

αν εχουν τελειωσει ιεκ ,το θεωρουν κατορθωμα.

Ο.Κ. αγόρι μου μη μου αγχώνεσαι, το πήρες το παράσημο του αρχι-διεθνιστή, πάρ' τον πούλο τώρα & μην ασχολείσαι με εμάς γιατί είμαστε μεγάλοι ρατσιστές ξέρεις ε; Πρόσεχε μη νοθεύσουμε το διεθνισμό σου, εμείς ξέρεις σαν σκουπίδια τους φερόμαστε! Άκου να σου πω μαλακάκο, πες ό,τι θες για 'μένα αλλά ένα πράγμα δεν ανέχομαι. Μακάρι να υπήρχαν κι άλλοι σαν κι εμένα που να έδειχναν το σεβασμό που δείχνω εγώ σ' αυτές τις κοπέλες.
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
κοιτα ρε το πουστονεο με 200 posts πως μιλαει.. :2funny:

εννοια σου και τετοια ρατσιστακια σαν κι εσενα θα τα εχω στην πριζα..  :zfuck:

πιπα -κωλο θα σε παω αν δεν γινεις ανθρωπος.

θα βουτατε τη γλωσσα στο μυαλο πριν γραφετε εδω μεσα.
    Δεν μιλας ομορφα...... αν θελεις να τοποθετηθεις εκτος της πλακας που κανουμε εδω μεσα....Διακρινω παντως οτι τους Ελληνες δεν τους χωνευεις συμφωνα με οτι γραφεις.
 

Deicidious

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.281
Κριτικές
20
Like
17
Πόντοι
2.945
Ο.Κ. αγόρι μου μη μου αγχώνεσαι, το πήρες το παράσημο του αρχι-διεθνιστή, πάρ' τον πούλο τώρα & μην ασχολείσαι με εμάς γιατί είμαστε μεγάλοι ρατσιστές ξέρεις ε; Πρόσεχε μη νοθεύσουμε το διεθνισμό σου, εμείς ξέρεις σαν σκουπίδια τους φερόμαστε! Άκου να σου πω μαλακάκο, πες ό,τι θες για 'μένα αλλά ένα πράγμα δεν ανέχομαι. Μακάρι να υπήρχαν κι άλλοι σαν κι εμένα που να έδειχναν το σεβασμό που δείχνω εγώ σ' αυτές τις κοπέλες.

Άκου εδώ, αδερφέ. Εδώ μέσα δεν θα αποκαλείς κανέναν "μαλάκα". Όπως δεν σε αποκαλεί κανένας.
Αλλιώς, τον πούλο. Άντε, γιατί πολλά μας τα 'πες. Τέτοιο σεβασμό δείχνεις και στις κοπέλες; Ουστ ρε.
 

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
    Δεν μιλας ομορφα...... αν θελεις να τοποθετηθεις εκτος της πλακας που κανουμε εδω μεσα....Διακρινω παντως οτι τους Ελληνες δεν τους χωνευεις συμφωνα με οτι γραφεις.

τους νεοελληνες χωριατες δεν αντεχω σαν τον παραπανω,τον paparoholic.

χωρις παιδεια, με ενα αισθημα ανωτεροτητας ενω οι ιδιοι ειναι βλαχακοι.. ;)

 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
τους νεοελληνες χωριατες δεν αντεχω σαν τον παραπανω,τον paparoholic.

χωρις παιδεια, με ενα αισθημα ανωτεροτητας ενω οι ιδιοι ειναι βλαχακοι.. ;)
      Τον συγκεκριμενο μην τον παρεξηγεις ειναι καλο παιδι,απλως συμφωνα με αυτα που γραφει σε διαφορα θρεντ ειναι νεαρος στην ηλικια και ισως να μην εχει ωριμασει ακομα.Εισαι και εσυ ομως λιγο οξυθυμος....δινε και λιγο τοπο στην οργη των παιδιων.
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
αναφερεσαι σε γυναικες που εχουν ακριβως την ιδια συμπεριφορα με αμορφωτες ελληνιδες απο το χωριο η την πολη.

και οι ελληνιδες εδω σαν πουτανες συμπεριφερονται οταν δεν εχουν στον ηλιο μοιρα.καμμια διαφορα.

οι μεταναστες-στριες που αναφερομαι εχουν σοβαρες δουλειες και οι περισσοτεροι εχουν μεγαλωσει εδω.

για να μην σου αναφερω οτι εχουν μεταπτυχιακα ενω οι τραμπαριφισσες οι δικιες μας

αν εχουν τελειωσει ιεκ ,το θεωρουν κατορθωμα.

ειλικρινά εγώ εχω δεί πολύ λίγες μετανάστριες να έχουν τελειώσει ΤΕΙ ή ΑΕΙ. Παρα πολύ λίγες. Οσες είναι δευτερης γενιάς πιθανότατα να βγάλουν καλές σχολές αλλα τότε μιλάμε για Ελληνίδα (ως προς την υπηκοότητα) με καταγωγή απο random χώρα. Αλλα δεν πιστευω οτι όσοι έρχονται απο τριτοκοσμικές χώρες στην Μπανανία, έχουν χρύση καρδιά...
 

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
ειλικρινά εγώ εχω δεί πολύ λίγες μετανάστριες να έχουν τελειώσει ΤΕΙ ή ΑΕΙ. Παρα πολύ λίγες. Οσες είναι δευτερης γενιάς πιθανότατα να βγάλουν καλές σχολές αλλα τότε μιλάμε για Ελληνίδα (ως προς την υπηκοότητα) με καταγωγή απο random χώρα. Αλλα δεν πιστευω οτι όσοι έρχονται απο τριτοκοσμικές χώρες στην Μπανανία, έχουν χρύση καρδιά...

εδω δεν μιλαμε για ξεκαρφωτες χωρες τριτοκοσμικες.

οι Αλβανιδες εχουν χρονια στην ελλαδα.και οι περισσοτερες ειδικα τα παιδια τους με 2 πτυχια(καποιες θεωρουν αδιανοητο να

εχεις μονο πτυχιο παν/μιου),

οταν οι ελληνιδες τελειωνουν ιεκ αισθητικης.
 

jcvd35

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.469
Like
0
Πόντοι
16
εδω δεν μιλαμε για ξεκαρφωτες χωρες τριτοκοσμικες.

οι Αλβανιδες εχουν χρονια στην ελλαδα.και οι περισσοτερες ειδικα τα παιδια τους με 2 πτυχια(καποιες θεωρουν αδιανοητο να

εχεις μονο πτυχιο παν/μιου),

οταν οι ελληνιδες τελειωνουν ιεκ αισθητικης.
:think: :think: :think: μιλας για τις ιδιες αλβανιδες;που εχουμε εδω στην ελλαδα;η μιλας για αλβανιδες απο το μοντε καρλο;
 

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
:think: :think: :think: μιλας για τις ιδιες αλβανιδες;που εχουμε εδω στην ελλαδα;η μιλας για αλβανιδες απο το μοντε καρλο;


ναι .

πηγαινε στο πανεπιστημιο πειραια,στην ασσοε και θα δεις ποσες αλβανιδες σπουδαζουν οικονομικα αυτη τη στιγμη.

α, για να μην αναφερω το πανεπιστημιο του μιλανου,οπου ημουν για ενα εξαμηνο.

το 40% της εστιας το ειχαν αλβανιδες που σπουδαζαν στο τοπικο πανεπιστημιο.

ηταν εκπληξη για μενα ,αλλα πραγματικοτητα.

αυτα για τους ελληναρες που κοιμουνται ολη μερα και πινουν φραπε κατα το απογευματακι. :2funny:
 

Επισκέπτης
ναι .

πηγαινε στο πανεπιστημιο πειραια,στην ασσοε και θα δεις ποσες αλβανιδες σπουδαζουν οικονομικα αυτη τη στιγμη.

α, για να μην αναφερω το πανεπιστημιο του μιλανου,οπου ημουν για ενα εξαμηνο.

το 40% της εστιας το ειχαν αλβανιδες που σπουδαζαν στο τοπικο πανεπιστημιο.

αυτα για τους ελληναρες που κοιμουνται ολη μερα και πινουν φραπε κατα το απογευματακι. :2funny:

τι το γαμας το θρεντ ρε μεγαλε παλι στο ρατσιστικο πως το γυρισες

αντε καλα συμφωνουμε οι αλβανιδες ειναι καλιτερες απο τις δικες μας
 

πσσσ

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0

ερώτηση:Οι Αλβανίδες κάνουν καλό κρεβάτι;

απάντηση:αεροδρόμιο
 

Deicidious

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.281
Κριτικές
20
Like
17
Πόντοι
2.945
Οι ελληνίδες κάνουν καλό κρεβάτι μόνο με τον δεύτερο γκόμενο.
Με τον κυρίως γκόμενο είναι όλο ξινίλα.
Αν παντρευτούν, μάλιστα, και κάνουν παιδί, τελείωσε το σεξ. Πάπαλα. Μέχρι εκεί ήταν.
Αδιανόητο για οποιαδήποτε άλλη γυναίκα. Μόνο οι ελλεηνίδες έχουν επινοήσει αυτήν την παπαριά.
 

hussain

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2009
Μηνύματα
566
Like
2
Πόντοι
6
Αν παντρευτούν, μάλιστα, και κάνουν παιδί, τελείωσε το σεξ. Πάπαλα. Μέχρι εκεί ήταν.
Αδιανόητο για οποιαδήποτε άλλη γυναίκα. Μόνο οι ελλεηνίδες έχουν επινοήσει αυτήν την παπαριά.

ΑΥΤΌ και αν είναι θέμα για θρεντ...
 

Επισκέπτης
Οι ελληνίδες κάνουν καλό κρεβάτι μόνο με τον δεύτερο γκόμενο.
Με τον κυρίως γκόμενο είναι όλο ξινίλα.
Αν παντρευτούν, μάλιστα, και κάνουν παιδί, τελείωσε το σεξ. Πάπαλα. Μέχρι εκεί ήταν.
Αδιανόητο για οποιαδήποτε άλλη γυναίκα. Μόνο οι ελλεηνίδες έχουν επινοήσει αυτήν την παπαριά.
η γυναικα αν θελει να γαμηθει θα γαμηθει σε οποια φυλη και να ανηκει ελευθερη ή παντρεμενη με παιδια ή χωρις .
 

Deicidious

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.281
Κριτικές
20
Like
17
Πόντοι
2.945
Όπως μου είχε πει και η προτελευταία κοπέλα με την οποία είχα σχέση (ήταν 26):
Ε, αν μια γυναίκα γεννήσει, δεν μπορεί πλέον να δει ερωτικά τον άντρα της, γιατί δένεται με το παιδί της!!!  :o :o
 

Deicidious

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.281
Κριτικές
20
Like
17
Πόντοι
2.945
η γυναικα αν θελει να γαμηθει θα γαμηθει σε οποια φυλη και να ανηκει ελευθερη ή παντρεμενη με παιδια ή χωρις .

Καμία αντίρρηση, παίχτη. Η μόνη ένσταση είναι ότι οι ελληνίδες παντρεύονται άντρες με τους οποίους ΔΕΝ είναι ερωτευμένες, ούτε τους αγαπάνε. Μετά, φυσικά και έχουν διάθεση να γαμηθούν με οποιονδήποτε (ΕΚΤΟΣ από τον μαλάκα που τις φροντίζει).
 

Επισκέπτης
Όπως μου είχε πει και η προτελευταία κοπέλα με την οποία είχα σχέση (ήταν 26):
Ε, αν μια γυναίκα γεννήσει, δεν μπορεί πλέον να δει ερωτικά τον άντρα της, γιατί δένεται με το παιδί της!!!  :o :o

καμια καμενη θα τανε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom