Νέα

Αλβανίδες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vietkong
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 258K
  • Ετικέτες
    αλβανίδες
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Έχετε πηδηξει αλβανιδα

  • Ναι

    Ψήφοι: 262 72,2%
  • Όχι

    Ψήφοι: 101 27,8%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    363

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
Συναγωνιστές ρωτάω κάτι απλό & θα ήθελα να μου απαντήσει κάποιος που να έχει πείρα επί του θέματος γιατί Αλβανίδα δεν έχω πάρει ποτέ. Δεν το ρωτάω τυχαία, ψήνω μια ιστορία αυτήν την περίοδο με μία & θα ήθελα να ξέρω...

κανουν πολυ καλο σεξ. και πολυ καλες σχεσεις.

επιπλεον ειναι πολυ πιο ηθικες απο τις ελληνιδες.οταν εχουν εναν αντρα του τον εχουν θεο.

επισης ειναι πιο ομορφες απο τις ελληνιδες.

 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.968
Πόντοι
5.015
καλη χρονια παιδες

λογο δουλειας ειχα νταλαβερια με την γειτονα χωρα γνωρισα πριν καιρο στα Γιαννινα μια Αλβανιδα παντρεμενη η οποια παπαδες εκανε η κοπελα μεχρι και 6μηνων εγκυος εδινε και κουλουρι! πως γαμας μια Ελληνιδα; ε καμια σχεση! επισης μια αλλη κοπελα Αλβανιδα πολυ καλη και δεκτικη στο κρεββατι και τελος εχω 3 φιλες Αλβανικης καταγωγης μου ξεφυγανε  :2funny: πολυ ομορφες κοπελες, γενικα η αλβανια εχει ωραιες γυναικες

Σε πάω... Αν δεν ήσουν & σκουλήκι θα σε πήγαινα ακόμη περισσότερο :grin: :grin: :grin:
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.968
Πόντοι
5.015
οτι εχουν μια εκφυλια ειναι αληθεια..
παντως εχουν μια σκλυραδα στο προσωπο...

Ε είναι χωριατόφατσες οι περισσότερες, τα 'παμε, όχι όλες βέβαια. Αλλά έχουν κάτι το βρώμικο & έκφυλο, αυτό είναι αλήθεια.
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.968
Πόντοι
5.015
αν πηγαινεις Φυλης ή παιρνεις Βιζητες σιγουρα εχεις παρει Αλβανιδα!απλως σου ειπαν οτι ειναι Ελληνιδες (αν ειναι χρονια Ελλαδα,και μιλαει καλα τα Ελληνικα)Ιταλιδες ή Ισπανιδες!!!!

Όχι βίζιτες δεν παίρνω, Φυλής πηγαίνω συχνά αλλά συνήθως σε συγκεκριμένα μαγαζιά & δε νομίζω ότι έχω πάρει καμία.
 

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
Ε είναι χωριατόφατσες οι περισσότερες, τα 'παμε, όχι όλες βέβαια. Αλλά έχουν κάτι το βρώμικο & έκφυλο, αυτό είναι αλήθεια.

εσυ παιρνιεσαι για ομορφος και για πρωτευουσιανος δηλαδη.. :2funny:

ερε μπουγατσοφατσες νεοελληνες... :headbang:

μονο με πληρωμη θα γαματε σε λιγο.

 

Επισκέπτης
μα πώς διαχωριζετε ετσι τους ανθρωπους..  :-
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.968
Πόντοι
5.015
...Δεν υπάρχουν πιο ΣΙΧΑΜΕΝΕΣ και ΣΥΜΦΕΡΟΝΤΟΛΟΓΕΣ...ΜΑΚΡΙΑΑ...χτύπα κανένα ΡΩΣΑΚΙ να βρεις την υγειά σου.

Χα χα! Πλάκα έχεις! Το ότι οι Αλβανίδες είναι συμφεροντολόγες ισχύει, κατά την άποψή σου οι Ρωσίδες δεν είναι;;; Μπρρρ... Μόνο οι Ρουμάνες είναι μια κλάση παραπάνω  :) Πάντως γενικά όσες γεννήθηκαν μετά την παλινόρθωση του καπιταλισμού στο πρώην ανατολικό μπλοκ είναι για τον πούτσο, οι παλιότερες έχουν μια άλλη ποιότητα & το λέω αυτό γνωρίζοντας ότι θα βγουν κάποια γνωστά κοκοράκια & θα με αρχίσουν στο δούλεμα.

 

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
Σ' ευχαριστώ συναγωνιστή, πες τα σε κάτι μαλάκες που πάνε να το γαμήσουν!

καμαρωστε την μπουγατσοφατσα που περνιεται για πρωτευουσιανος.. :headbang:

διασταυρωση τουρκων-αλβανων-και βουλγαρων ειναι οι νεοελληνες αλλα κατα τα αλλα

πουλανε και μουρη και ανωτεροτητα ρε γαμωτο.. :2funny:
 

rocco83

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2007
Μηνύματα
908
Like
121
Πόντοι
6
καμαρωστε την μπουγατσοφατσα που περνιεται για πρωτευουσιανος.. :headbang:

διασταυρωση τουρκων-αλβανων-και βουλγαρων ειναι οι νεοελληνες αλλα κατα τα αλλα

πουλανε και μουρη και ανωτεροτητα ρε γαμωτο.. :2funny:
σε βρισκω διαβασμενο Αντοννιονι..αντι για βουλγαρων βαλε σλαβων ομως
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.968
Πόντοι
5.015
εσυ παιρνιεσαι για ομορφος και για πρωτευουσιανος δηλαδη.. :2funny:

ερε μπουγατσοφατσες νεοελληνες... :headbang:

μονο με πληρωμη θα γαματε σε λιγο.

Ενώ πόσταρες μια χαρά στην αρχή δεν μπορώ να καταλάβω γιατί γαμάς τώρα το thread. Και όταν αναφέρθηκα σε ορισμένους που πάνε να γαμήσουν το thread ΔΕΝ αναφέρθηκα σε 'σένα & στο προκλητικό σχόλιό σου, αλλά σε κάποιους που σήμερα το πρωί που άνοιξα το thread έγραφαν μαλακίες, αν τα σχόλιά τους δεν έχουν σβηστεί θα τα βρεις στις πρώτες σελίδες. Αλλά μάλλον ψάχνεις αφορμή για να τσακωθείς. Όσο για το "χωριατόφατσες" που είπα είναι κάτι που αν ανατρέξεις στις πίσω σελίδες το παραδέχονται όλοι & όλοι κατάλαβαν τί εννοώ, τώρα γιατί εσύ θες σώνει & καλά να αντιδράσεις λες & είσαι από χωριό & σε θίξαμε μόνο εσύ το ξέρεις.
 

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
Δεν ξέρω μάγκες οι περισσότερες μπορεί να είναι λίγο χωριατόφατσες (μεγάλη μύτη, έντονα ζυγωματικά κ.λπ. αν & έχω πετύχει & καλλονή) αλλά προσωπικά με καβλώνουν απίστευτα. Έχουν μια βρωμιά που με φτιάχνει. Πολύ πονηρές βέβαια, άσ' τα να πάνε. Δεν έχω εμπειρία από γειτονιά & έτσι γιατί η περιοχή μου είναι αρκετά αναβαθμισμένη, αλλά από κωλόμπαρα κ.λπ. που γνωρίζω δημιουργούν επικίνδυνες καταστάσεις...


εχουν βρωμια ε.. τι ρατσιστικο σχολιο.  ενω οι ελληναρες ειναι μεσα στην καθαριοτητα

ξερεις οι μεταναστες,ειτε ειναι αλβανοι ειτε ρωσοι ειτε βουλγαροι δεν συχναζουν ολοι σε κωλομπαρα.

η συντριπτικη πλειοψηφια εργαζεται σε σοβαρες δουλειες.σε αντιθεση με τους χαραμοφαηδες ελληνες.


οσο για το πονηρες ας το αφησουμε καλυτερα στις ελληνιδες.που και κουτοπονηρες ειναι

και πουτανακια.

εσυ απο ποιο χωριο κατεβηκες και το παιζεις πρωτευουσιανος?

ισα ρε ρατσισταρες.
 

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
ενας φιλος εχει πιασει γκομενα αλβανιδα και τον ξεζουμισει στο γαμησι!! ειναι πολυ καλη!
αλλα βεβαια η αλβανιδα εχει αλλες βλεψεις, ειναι το ονειρο της να παντρευτει εναν ελληνα και
να παρει υποκοοτητα κλπ, εγω του λεω προσεχε μαλακα μην κανεις καμια μαλακια και μεινει
εγκυος τη γαμησες!!! και σκεψου να κανεις παιδι με αλβανιδα και να σου βγει αλβανομουρης!!!
καλυτερα μαυρακι!!  :2funny:

παρε ματι μαλακα νεοελληνα . ρε μπουγατσοφατσα που σε βρηκανε εσενα? στον καθρεφτη εχεις κοιταχτει να δεις πως εισαι?

τουρκοβουλγαροσπορε.

οι αλβανιδες με 10 χρονια και εργασια εδω παιρνουν υπηκοοτητα πλεον οπως και ειναι το σωστο και δεν εχουν

κανενα μαλακα ελληνα αναγκη.
και επιβραβευει και ο αλλος ο μαλακας..

τετοια ρατσιστικα σχολια μονο υπανθρωποι με κομπλεξ κατωτεροτητας κανουν..
 

Deicidious

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.281
Κριτικές
20
Like
17
Πόντοι
2.945
Άσ' τους, αντονιόνι. Τους έχουν πάρει ήδη χαμπάρι όλες οι φυλές του κόσμου και δεν τους πλησιάζουν.
Όπως εμείς δεν πλησιάζουμε ελλεεινίδες μπριζόλες, έτσι κι οι ξένες δεν πλησιάζουν μαλάκες έλληνες.
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.968
Πόντοι
5.015
εχουν βρωμια ε.. τι ρατσιστικο σχολιο.  ενω οι ελληναρες ειναι μεσα στην καθαριοτητα

ξερεις οι μεταναστες,ειτε ειναι αλβανοι ειτε ρωσοι ειτε βουλγαροι δεν συχναζουν ολοι σε κωλομπαρα.

η συντριπτικη πλειοψηφια εργαζεται σε σοβαρες δουλειες.σε αντιθεση με τους χαραμοφαηδες ελληνες.


οσο για το πονηρες ας το αφησουμε καλυτερα στις ελληνιδες.που και κουτοπονηρες ειναι

και πουτανακια.

εσυ απο ποιο χωριο κατεβηκες και το παιζεις πρωτευουσιανος?

ισα ρε ρατσισταρες.

Είσαι και μαλάκας. Το "βρωμιά" το λέω μεταφορικά αλλά που να καταλάβεις εσύ, ίσως να μην ξέρεις καν τις εκφράσεις τις πιάτσας. Και αν θες να μου πουλήσεις μαρξισμό-διεθνισμό πάρ' τα κουβαδάκια σου & σ' άλλη παραλία γιατί εγώ είμαι πιο κουμμούνι από 'σένα & έχει μαλλιάσει η γλώσσα μου να λέω σε διάφορα threads ότι τις γυναίκες αυτές πρέπει να τις αντιμετωπίζουμε με σεβασμό. Αλλά εσύ απλά γουστάρεις να μαλακιστείς τώρα & να περάσεις όπως - όπως το βράδυ σου. Έχει πήξει αγοράκι το μυαλό σου απ' την αγαμία μου φαίνεται, άι στα τσακίδια & αφού δε σου κάνουμε μη σπαταλάς τον υπερπολύτιμο χρόνο σου σ' αυτό το thread γιατί & μόνο που το κάνεις δείχνεις πόσο μαλάκας είσαι. Αλλά έχε χάρη που οι Moderators δείχνουν ανοχή σε κάτι μαλάκες σαν εσένα & αφήνουν τα μηνύματά σου ή αργούν να τα σβήσουν, ας ήμουν εγώ Moderator & κάτι τυπάκια σαν εσένα θα έπαιρναν τον πούλο μια & καλή γιατί αν μη τί άλλο γαμάνε & το site. Γεμίσαμε μαλάκες εδώ πέρα
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
ρε φίλε 1antonioni δηλαδή οι Αλβανίδες είναι πιο όμορφες, έξυπνες και εργατικές απο τις Ελληνίδες, πηδιούνται καλύτερα και κάνουν καλύτερες σχέσεις έτσι; Πλάκα μας κάνεις;; :uglystupid:

Δεν θέλω να βάλω σε καλούπια τους ανθρώπους αλλα ενα μεγάλο μέρος των γυναικών απο χώρες όπως Αλβανία, Βουλγαρία, Σκόπια, Ρουμανία, Ουκρανία, Γεωργία κ.α. είναι γυναίκες που ψάχνονται για να αποκατασταθούν και να έχουν μια σίγουρη ζώη. Ετσι έχουν μάθει και προσπαθούν να επιβιώσουν.  :-

Μην ξεχνάς οτι οι χώρες τους με εξαιρεση την πρωτευουσα θυμίζουν Ελλαδα δεκαετίας του 70.  :S

Φαντάσου οτι είχα γνωρίσει Γεωργιανή, η οποία είχε σχέση με μεγαλύτερο Ελλληνα και για κανένα λόγο δεν μπορούσε να φανταστεί οτι θα μπορούσε κάποιος να της κάνει μια χάρη και να μήν ζητήσει αντάλλαγμα. Για παράδειγμα της συμπεριφορόσουνα φιλικά όχι γιατι ήθελες κάτι απο αυτή αλλα λόγω χαρακτήρα και εκείνη νόμιζε οτι προσπαθούσες να την ρίξεις στο κρεβάτι. Ετσι έχουν μάθει δυστηχώς...
 

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
Είσαι και μαλάκας. Το "βρωμιά" το λέω μεταφορικά αλλά που να καταλάβεις εσύ, ίσως να μην ξέρεις καν τις εκφράσεις τις πιάτσας. Και αν θες να μου πουλήσεις μαρξισμό-διεθνισμό πάρ' τα κουβαδάκια σου & σ' άλλη παραλία γιατί εγώ είμαι πιο κουμμούνι από 'σένα & έχει μαλλιάσει η γλώσσα μου να λέω σε διάφορα threads ότι τις γυναίκες αυτές πρέπει να τις αντιμετωπίζουμε με σεβασμό. Αλλά εσύ απλά γουστάρεις να μαλακιστείς τώρα & να περάσεις όπως - όπως το βράδυ σου. Έχει πήξει αγοράκι το μυαλό σου απ' την αγαμία μου φαίνεται, άι στα τσακίδια & αφού δε σου κάνουμε μη σπαταλάς τον υπερπολύτιμο χρόνο σου σ' αυτό το thread γιατί & μόνο που το κάνεις δείχνεις πόσο μαλάκας είσαι. Αλλά έχε χάρη που οι Moderators δείχνουν ανοχή σε κάτι μαλάκες σαν εσένα & αφήνουν τα μηνύματά σου ή αργούν να τα σβήσουν, ας ήμουν εγώ Moderator & κάτι τυπάκια σαν εσένα θα έπαιρναν τον πούλο μια & καλή γιατί αν μη τί άλλο γαμάνε & το site. Γεμίσαμε μαλάκες εδώ πέρα

κοιτα ρε το πουστονεο με 200 posts πως μιλαει.. :2funny:

εννοια σου και τετοια ρατσιστακια σαν κι εσενα θα τα εχω στην πριζα..  :zfuck:

πιπα -κωλο θα σε παω αν δεν γινεις ανθρωπος.

θα βουτατε τη γλωσσα στο μυαλο πριν γραφετε εδω μεσα.
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.968
Πόντοι
5.015
Άσ' τους, αντονιόνι. Τους έχουν πάρει ήδη χαμπάρι όλες οι φυλές του κόσμου και δεν τους πλησιάζουν.
Όπως εμείς δεν πλησιάζουμε ελλεεινίδες μπριζόλες, έτσι κι οι ξένες δεν πλησιάζουν μαλάκες έλληνες.

Καλώς τον & τον άλλο το μαλάκα που πουλάει διεθνισμό. Ναι μόνο εσάς τους δύο λατρεύουν οι αλλοδαπές & γι' αυτό δεν ασχολείστε με Ελλεεινίδες. Και απορούσα εγώ τόσα χρόνια γιατί με αποφεύγουν...
 

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
ρε φίλε 1antonioni δηλαδή οι Αλβανίδες είναι πιο όμορφες, έξυπνες και εργατικές απο τις Ελληνίδες, πηδιούνται καλύτερα και κάνουν καλύτερες σχέσεις έτσι; Πλάκα μας κάνεις;; :uglystupid:

Δεν θέλω να βάλω σε καλούπια τους ανθρώπους αλλα ενα μεγάλο μέρος των γυναικών απο χώρες όπως Αλβανία, Βουλγαρία, Σκόπια, Ρουμανία, Ουκρανία, Γεωργία κ.α. είναι γυναίκες που ψάχνονται για να αποκατασταθούν και να έχουν μια σίγουρη ζώη. Ετσι έχουν μάθει και προσπαθούν να επιβιώσουν.  :-

Μην ξεχνάς οτι οι χώρες τους με εξαιρεση την πρωτευουσα θυμίζουν Ελλαδα δεκαετίας του 70.  :S

Φαντάσου οτι είχα γνωρίσει Γεωργιανή, η οποία είχε σχέση με μεγαλύτερο Ελλληνα και για κανένα λόγο δεν μπορούσε να φανταστεί οτι θα μπορούσε κάποιος να της κάνει μια χάρη και να μήν ζητήσει αντάλλαγμα. Για παράδειγμα της συμπεριφορόσουνα φιλικά όχι γιατι ήθελες κάτι απο αυτή αλλα λόγω χαρακτήρα και εκείνη νόμιζε οτι προσπαθούσες να την ρίξεις στο κρεβάτι. Ετσι έχουν μάθει δυστηχώς...


αναφερεσαι σε γυναικες που εχουν ακριβως την ιδια συμπεριφορα με αμορφωτες ελληνιδες απο το χωριο η την πολη.

και οι ελληνιδες εδω σαν πουτανες συμπεριφερονται οταν δεν εχουν στον ηλιο μοιρα.καμμια διαφορα.

οι μεταναστες-στριες που αναφερομαι εχουν σοβαρες δουλειες και οι περισσοτεροι εχουν μεγαλωσει εδω.

για να μην σου αναφερω οτι εχουν μεταπτυχιακα ενω οι τραμπαριφισσες οι δικιες μας

αν εχουν τελειωσει ιεκ ,το θεωρουν κατορθωμα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom