Νέα

Αλβανίδες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vietkong
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 258K
  • Ετικέτες
    αλβανίδες
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Έχετε πηδηξει αλβανιδα

  • Ναι

    Ψήφοι: 262 72,2%
  • Όχι

    Ψήφοι: 101 27,8%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    363

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
Το γεγονός ότι το συνεχίζεις παρ' ότι ξεκαθάρισα τί εννοούσα δείχνει πόσο προκατειλημμένος είσαι. Τέλος πάντων σ' αφήνω να βράσεις στο ζουμί σου & πάω μια βόλτα απ' την καψούρα μου την Αννούλα την Αλβανίδα για την οποία άνοιξα & το thread, πολλά φιλάκια μισέλληνά μου!  

μαζευτηκε κι ο αλλος ο τρομπας.

ολο φευγεις φευγεις αλλα ακομα εδω εισαι πουστρακι. :2funny:


κωλοτριβεσαι συνεχεια.


ελα αρκετες μαλακιες πεταξες αποψε. νανι τωρα.
 

rafman

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.642
Like
4
Πόντοι
66
μαζευτηκε κι ο αλλος ο τρομπας.

ολο φευγεις φευγεις αλλα ακομα εδω εισαι πουστρακι. :2funny:


κωλοτριβεσαι συνεχεια.


ελα αρκετες μαλακιες πεταξες αποψε. νανι τωρα.

Μην διορθωνεις τα ποστ δεν λεω ψεματα.. :uglystupid: :uglystupid:

ΟΙ ΑΛΒΑΝΙΔΕΣ ειναι για το ΠΟΥΤΣΟ και ΜΟΝΟ....ΛΕΜΕ

 

james070

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
7.677
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
66
Γεια σου ραφμαν!

Αυτός ο αντονιόνι μήπως είναι αλβανός? πολλές φορές φάνηκε απ τα μηνύματά του και η....ιταλολαγνεία του προς τα εκεί παραπέμπει! :2funny: :2funny:

αντονιόνι, δεν πειράζει ρε φίλε, τι ντρέπεσαι να το πεις? εμείς σας αγαπάμε! :grin:

με τα πάκια υπάρχει πρόβλημα όπως βλέπεις στο σάιτ!

Πάντως ράφμαν, το ποστ σου τα λέει ΟΛΑ!

έτσι ακριβώς αισθάνονται και αυτό βγάζουν και στο κρεββάτι! ;)
 

rafman

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.642
Like
4
Πόντοι
66
Γεια σου ραφμαν!

Αυτός ο αντονιόνι μήπως είναι αλβανός? πολλές φορές φάνηκε απ τα μηνύματά του και η....ιταλολαγνεία του προς τα εκεί παραπέμπει! :2funny: :2funny:

αντονιόνι, δεν πειράζει ρε φίλε, τι ντρέπεσαι να το πεις? εμείς σας αγαπάμε! :grin:

με τα πάκια υπάρχει πρόβλημα όπως βλέπεις στο σάιτ!

Πάντως ράφμαν, το ποστ σου τα λέει ΟΛΑ!

έτσι ακριβώς αισθάνονται και αυτό βγάζουν και στο κρεββάτι! ;)

Γεια σου ρε James αρχηγε..

Λοιπον θα σου γραψω μια ιστορια με μια αλβανιδα τωρα.. :grin: :grin: :grin:
 

james070

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
7.677
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
66
Γεια σου ρε James αρχηγε..

Λοιπον θα σου γραψω μια ιστορια με μια αλβανιδα τωρα.. :grin: :grin: :grin:
γράψε-γράψε! :grin:
να έχω να διαβάζω, γιατί και γω γράφω κάτι στο άλλο κομπιούτερ (για δουλεια-μια και έχω αυπνίες)  και να χω να χαζεύω! :2funny:
 

rafman

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.642
Like
4
Πόντοι
66
Οταν ημουνα φοιτητης εμενα στο Γαλατσι (ΛΑΜΠΡΙΝΗ) συγκεκριμενα..
Ενα φιλαρακι μου ειχε μια γκομενα Αλβανιδα  :uglystupid: (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΟΥΤΣΟ)
βεβαια την παραμυθιαζε με γαμους και παπαριες και σια..
Μια μερα ηρθαν επισκεψη σπιτι μου αυτοι οι δυο (το ζευγαρακι) και μια φιλη της γκομενας του κολλητου μου..(επισεις Αλβανιδα)
για να μην στα πολυλογω αφου γνωριστηκαμε αρχικα..
απο την πρωτη στιγμη που με ειδε ψαχνοτατανε με την παρτη μου τρελα (Ματιες - Γελακια......)
Αυτη γουσταρε τρελο γαμησι..(αποδειχτηκε μετα  :uglystupid:)
αλλα εγω δεν εδινα σημασια γιατι δεν γουσταρα να στραβωσει ο αλλος και εκανα στραβα ματια..
Τις επομενες μερες αξαφνα χτυπαει το κουδουνι μου.... :grin:

Ανοιγω και τι να δω... :uglystupid:

Την κολλητη της γκομενας του φιλου μου..χεχεχε

Λοιπον τι να σου λεω.. αφου ειπαμε διαφορα και ηπιαμε μερικα ποτακια και συγκεκριμενα ΒΟΤΚΕΣ-ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ
αρχισε και με ετριβε απο μονη της.. (στο μεταξυ της ειχα πει οτι ειχα αλλη ΓΚΟΜΕΝΑ)  :new_shocked:

το μοιραιο δεν αργησε να συμβει...

Το τι γαμησι μου ειχε κανει δεν περιγραφεται σου λεω..
Τι μπανακι μαζι
Τι αεροπλανικες ΠΙΠΕΣ
και τι ΛΥΣΑΛΕΑ γαμησια μου εκανε.

ΕΚΑΝΕ ΩΡΑΙΟ ΓΑΜΗΣΙ (ΑΝ ΚΑΙ ΑΛΒΑΝΙΔΑ  :zombie: :zombie: :zombie: :zombie: :zombie:)

Ειχε και πολυ ΚΑΥΤΟ ΜΟΥΝΑΚΙ..

ΜΕ ΞΕΣΚΙΣΕ ΛΕΜΕ (και μου το φωναζε ΘΑ ΣΕ ΞΕΣΚΙΣΩ :uglystupid: )

Και διαρκως με ρωταγε αν ειναι καλυτερη απο την ΓΚΟΜΕΝΑ ΜΟΥ

Μονο κωλαρακι δεν μου εδωσε γιατι μου ελεγε οτι πονουσε  :uglystupid:

ΑΥΤΑ :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

 

james070

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
7.677
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
66
Α ρε ράφμαν! και σ αυτό το ποστ σου τα είπες όλα! :rockon:

όποιος έχει μυαλό ας εμβαθύνει! :think:

οπότε ας το διαβάσει ο θεματοδότης κι ας κρίνει ανάλογα! :dancing:



Μπράβο ράφη! (τελικά δεν...την παντρεύτηκες όπως ήλπιζε το κορίτσι?) :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

rafman

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.642
Like
4
Πόντοι
66
Αλλη μια φορα που εφευγε ενα φιλαρακι μου φανταρος (ηθελα να του κανω BACHELOR) ειχαμε παρει κατι βισιτουδες απο
Αγγελια στη ΧΡΥΣΗ ΕΥΚΑΙΡΙΑ  2004 ητανε..

Λοιπον η αγγελια εγραφε ελληνιδες φοιτητριες..(ΜΑΛΑΚΙΕΣ[sup]2[/sup])
Πηραμε τηλεφωνο 2:00 τα ξημερωματα και σε περιπου 40 Λεπτα σκανε μυτη 2 Μουνακια
Με το που τα ειδα καταλαβα οτι δεν ηταν φοιτητριες  :uglystupid:
αρχικα τις περασα για ΡΟΥΜΑΝΕΣ. (δεν ηταν μοντελα αλλα γαμευσιμες)

Επειδη ειχαμε καυλες ειπαμε να τις γαμησουμε και να μην τις διωξουμε  :uglystupid:

Στενα (σχετικα) μουνακια και καλο γαμησι..
για μια ωρα βεβαια  :headbang:

Τελος την ρωταω απο που εισαι ;;

Μου λεει ΤΙΡΑΝΑ   :new_shocked:  :bounce-glasses:

αφου ειχε περασει η ΩΡΑ η δικια μου ντυθυκε..
Ο κολλητος μου στο μεταξυ ΞΕΝΕΡΩΣΕ με την δικια του
και μου τσακωθηκαν (και ξυπνυσε ολη η πολυκατοικια) γιατι δεν της εδινε παραπανω λεφτα επειδη της ζητησε και πηρε κωλαρακι και πηγαινε (εξτρα φραγκα) αυτο :uglystupid:

Ακουμε φωνες τσακωμους στο αλλο δωματιο ξυπνησαν οι γειτονες (ΡΟΜΠΑ ΓΙΝΑΜΕ)



Τελικα με τα πολλα εφυγαν..


Αυτα με τις ΑΛΒΑΝΙΔΕΣ.. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:





 

james070

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
7.677
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
66
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


αλβανοϊστορίες για μεταμεσονύκτιες ώρες! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

rafman

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.642
Like
4
Πόντοι
66
Α ρε ράφμαν! και σ αυτό το ποστ σου τα είπες όλα! :rockon:

όποιος έχει μυαλό ας εμβαθύνει! :think:

οπότε ας το διαβάσει ο θεματοδότης κι ας κρίνει ανάλογα! :dancing:



Μπράβο ράφη! (τελικά δεν...την παντρεύτηκες όπως ήλπιζε το κορίτσι?) :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Οχι βεβαια Ταυλανδεζα μπορω να παντρευτω ΑΛΒΑΝΙΔΑ ΠΟΤΕ!!!

Με τις ΑΛΒΑΝΙΔΕΣ ειμαι ρατσιστης στο θεμα ΓΑΜΟΥ  :uglystupid:
 

james070

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
7.677
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
66
κοντά σε ένα μπαράκι που είχε ένας φίλος έμενε μια βιζιτού (αλβανίδα)
ξανθιά 35άρα, αλλά καλοστεκούμενη!

απ ότι μου είπε αυτός ήταν καλό τρομπόνι, αλλά λιγουρευόταν την 15χρονη (τότε) κόρη της!

έλεγε:"πού θα πάει, δεν θα τη βγάλει στο κλαρί"?

.....πέρασαν τα χρόνια, μεγάλωσε η κόρη, οπότε κάποια στιγμή που ήρθε η κουβέντα τον ρωτάω, "τι έγινε ρε με την κόρη της αλβανίδας? την έβγαλε τελικά στο κλαρί η μάνα"?

"ε καλά! σιγά να μην άφηνε το σπίτι με ένα μόνο μεροκάματο! δύο είναι καλύτερα! :grin: :grin: :grin:

αλλά μετά από 1-2 χρόνια, γνωρισε έναν έλληνα (που δεν ήξερε φυσικά τι δουλειά έκαναν μάνα και κόρη :headbang:) και τον κουκούλωσε οπότε έχασε όλη η γειτονιά το λουκουμάκι της"! :lheel:

φτου! γαμώτω! δεν πρόλαβα να πάρω μεζέ! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

rafman

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.642
Like
4
Πόντοι
66
κοντά σε ένα μπαράκι που είχε ένας φίλος έμενε μια βιζιτού (αλβανίδα)
ξανθιά 35άρα, αλλά καλοστεκούμενη!

απ ότι μου είπε αυτός ήταν καλό τρομπόνι, αλλά λιγουρευόταν την 15χρονη (τότε) κόρη της!

έλεγε:"πού θα πάει, δεν θα τη βγάλει στο κλαρί"?

.....πέρασαν τα χρόνια, μεγάλωσε η κόρη, οπότε κάποια στιγμή που ήρθε η κουβέντα τον ρωτάω, "τι έγινε ρε με την κόρη της αλβανίδας? την έβγαλε τελικά στο κλαρί η μάνα"?

"ε καλά! σιγά να μην άφηνε το σπίτι με ένα μόνο μεροκάματο! δύο είναι καλύτερα! :grin: :grin: :grin:

αλλά μετά από 1-2 χρόνια, γνωρισε έναν έλληνα (που δεν ήξερε φυσικά τι δουλειά έκαναν μάνα και κόρη :headbang:) και τον κουκούλωσε οπότε έχασε όλη η γειτονιά το λουκουμάκι της"! :lheel:

φτου! γαμώτω! δεν πρόλαβα να πάρω μεζέ! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
:headbang: :headbang: :headbang:

Δεν πειραζει ομως ΤΩΡΑ ΞΕΡΕΙΣ που ειναι ο παραδεισος :uglystupid:

Αληθεια καποια στιγμη σκεφτομουν οτι ολοι αυτοι που παντευονται Αλβανιδες
ειναι ΤΡΟΜΠΕΣ, γιατι θα μπορουσαν να παντρευτουν ενα Ταυλαδεζακι
που ειναι 100000000000% καλυτερη επιλογη  :uglystupid:

Ουτως ή αλλως για τα φραγκα σε παντρευονται ολες ΡΟΥΜΑΝΕΣ ΒΟΥΛΓΑΡΕΣ..

Τα ταυλανδεζακια ομως σε ΥΠΗΡΕΤΟΥΝ ΚΑΛΥΤΕΡΑ  :uglystupid:

Οποτε ΔΑΓΚΩΤΟ ΤΑΥΛΑΝΔΕΖΑ  :uglystupid:
 

james070

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
7.677
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
66
:headbang: :headbang: :headbang:

Δεν πειραζει ομως ΤΩΡΑ ΞΕΡΕΙΣ που ειναι ο παραδεισος :uglystupid:

Αληθεια καποια στιγμη σκεφτομουν οτι ολοι αυτοι που παντευονται Αλβανιδες
ειναι ΤΡΟΜΠΕΣ, γιατι θα μπορουσαν να παντρευτουν ενα Ταυλαδεζακι
που ειναι 100000000000% καλυτερη επιλογη  :uglystupid:

Ουτως ή αλλως για τα φραγκα σε παντρευονται ολες ΡΟΥΜΑΝΕΣ ΒΟΥΛΓΑΡΕΣ..

Τα ταυλανδεζακια ομως σε ΥΠΗΡΕΤΟΥΝ ΚΑΛΥΤΕΡΑ  :uglystupid:

Οποτε ΔΑΓΚΩΤΟ ΤΑΥΛΑΝΔΕΖΑ  :uglystupid:

+10000000000000000000

και επιπλέον να μπορούσες να μείνεις εκεί, ή να ανοίξεις δουλειές (πχ εμπόριο) και να πηγαινοέρχεσαι=ΤΟ ΤΕΛΕΙΟ
 

rafman

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.642
Like
4
Πόντοι
66
+10000000000000000000

και επιπλέον να μπορούσες να μείνεις εκεί, ή να ανοίξεις δουλειές (πχ εμπόριο) και να πηγαινοέρχεσαι=ΤΟ ΤΕΛΕΙΟ

Φιλε το σκεφτομαι σοβαρα να την ψαξω για κανα εμποριο  :uglystupid:

ουτως η αλλως αυτοι ειναι ανερχομενες οικονομιες  :uglystupid:

αμα βρεις καμια καλη ακρη εχει πολαπλα οφελη θα ελεγα.

ΦΡΑΓΚΑ + καλοπεραση + :knockinb: :knockinb:+ :fuck1:+ :fuck2:+ :pipa2:+ :pipa3:    :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:


 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.968
Πόντοι
5.015
Μάγκες μόλις τώρα επέστρεψα απ' το μωρό την Αννούλα την Αλβανίδα προς τιμήν της οποίας άνοιξε & το thread  :) 33 χρονών χωρισμένη με δύο παιδιά & μου έχει πάρει τα μυαλά. Προς συναγωνιστές rafman & james070: Απλά RESPECT & σας ευχαριστώ για την παρέμβαση & την υποστήριξη δεν τον άντεχα πια τον άλλον τον προβληματικό. Ναι πολύ πιθανό να είναι Αλβανός, δεν εξηγείται αλλιώς, βέβαια παίζει & το σενάριο να έχει στουμπώσει απ' τις χυλόπιτες που έχει φάει από Ελληνίδες & να τον έχει πιάσει κάτι. Πάντως το μόνο σίγουρο είναι ότι χρειάζεται κάποιον να τον αρχίσει στις σφαλιάρες για να συνέλθει γιατί πολύ τον ανεχτήκαμε. Ή κανέναν ψυχίατρο μπας & συνέλθει, έχει κάτι καλές φίρμες στο Κολωνάκι τις οποίες μάλλον έχει ο διεθνιστής μας τη δυνατότητα να τις πληρώσει μια & σπούδαζε Ιταλία, φραγκάτος πρέπει να είναι. 1antonioni πού χάθηκες κοιμάσαι γλυκέ μου; Γιατί εγώ μόλις γύρισα πλήρως ανανεωμένος απ' το μωρό μου. Μήπως είδες ότι μαζεύτηκαν κι άλλοι που κατάλαβαν πόσο ξεφτίλας είσαι & λούφαξες; Αφήστε που έμαθα ότι υπάρχει & ένας antonioni προβληματικός που μπαίνει συχνά στο forum του Ολυμπιακού & όλοι τον βρίζουν πατόκορφα, αν είναι ο ίδιος μιλάμε για πανελλαδικής εμβέλειας νούμερο. Πάντως προσωπικά ζητώ συγγνώμη απ' όλους τους συναγωνιστές που συμμετείχαν στο thread για τις εκφράσεις μου & για την αδυναμία ανοχής μου στα posts του τυπάκου. Όχι απλώς δεν το συνηθίζω αλλά κάνω & συνέχεια προσπάθειες προς την κατεύθυνση του να διατηρείται υψηλό το επίπεδο τουλάχιστον των thread που συμμετέχω, νομίζω ότι όλοι πρέπει να προσπαθούμε προς αυτήν την κατεύθυνση. Είναι η τελευταία φορά που μιλάω έτσι & αυτό γιατί τέτοια ατομάκια πρέπει να τους τρίβεις & λιγάκι τη μούρη, από εδώ & μπρος όσο & αν με προκαλέσει (αν δε φάει & καμιά παρατήρηση απ' τους Moderators) δεσμεύομαι ότι δεν πρόκειται να απαντήσω. Και μια & το ανέφερα, οι Moderators πού είναι & δεν έχουν επέμβει στο συγκεκριμένο thread & αφήνουν να γίνεται αυτό το μπάχαλο; Ας διαγράψουν & μηνύματα δικά μου, ας φάω & εγώ παρατήρηση για τις απαντήσεις μου αρκεί να διατηρηθεί ένα επίπεδο στο thread.
 

rafman

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.642
Like
4
Πόντοι
66
Μάγκες μόλις τώρα επέστρεψα απ' το μωρό την Αννούλα την Αλβανίδα προς τιμήν της οποίας άνοιξε & το thread  :) 33 χρονών χωρισμένη με δύο παιδιά & μου έχει πάρει τα μυαλά. Προς συναγωνιστές rafman & james070: Απλά RESPECT & σας ευχαριστώ για την παρέμβαση & την υποστήριξη δεν τον άντεχα πια τον άλλον τον προβληματικό. Ναι πολύ πιθανό να είναι Αλβανός, δεν εξηγείται αλλιώς, βέβαια παίζει & το σενάριο να έχει στουμπώσει απ' τις χυλόπιτες που έχει φάει από Ελληνίδες & να τον έχει πιάσει κάτι. Πάντως το μόνο σίγουρο είναι ότι χρειάζεται κάποιον να τον αρχίσει στις σφαλιάρες για να συνέλθει γιατί πολύ τον ανεχτήκαμε. Ή κανέναν ψυχίατρο μπας & συνέλθει, έχει κάτι καλές φίρμες στο Κολωνάκι τις οποίες μάλλον έχει ο διεθνιστής μας τη δυνατότητα να τις πληρώσει μια & σπούδαζε Ιταλία, φραγκάτος πρέπει να είναι. 1antonioni πού χάθηκες κοιμάσαι γλυκέ μου; Γιατί εγώ μόλις γύρισα πλήρως ανανεωμένος απ' το μωρό μου. Μήπως είδες ότι μαζεύτηκαν κι άλλοι που κατάλαβαν πόσο ξεφτίλας είσαι & λούφαξες; Αφήστε που έμαθα ότι υπάρχει & ένας antonioni προβληματικός που μπαίνει συχνά στο forum του Ολυμπιακού & όλοι τον βρίζουν πατόκορφα, αν είναι ο ίδιος μιλάμε για πανελλαδικής εμβέλειας νούμερο. Πάντως προσωπικά ζητώ συγγνώμη απ' όλους τους συναγωνιστές που συμμετείχαν στο thread για τις εκφράσεις μου & για την αδυναμία ανοχής μου στα posts του τυπάκου. Όχι απλώς δεν το συνηθίζω αλλά κάνω & συνέχεια προσπάθειες προς την κατεύθυνση του να διατηρείται υψηλό το επίπεδο τουλάχιστον των thread που συμμετέχω, νομίζω ότι όλοι πρέπει να προσπαθούμε προς αυτήν την κατεύθυνση. Είναι η τελευταία φορά που μιλάω έτσι & αυτό γιατί τέτοια ατομάκια πρέπει να τους τρίβεις & λιγάκι τη μούρη, από εδώ & μπρος όσο & αν με προκαλέσει (αν δε φάει & καμιά παρατήρηση απ' τους Moderators) δεσμεύομαι ότι δεν πρόκειται να απαντήσω. Και μια & το ανέφερα, οι Moderators πού είναι & δεν έχουν επέμβει στο συγκεκριμένο thread & αφήνουν να γίνεται αυτό το μπάχαλο; Ας διαγράψουν & μηνύματα δικά μου, ας φάω & εγώ παρατήρηση για τις απαντήσεις μου αρκεί να διατηρηθεί ένα επίπεδο στο thread.

RESPECT.. και απο μενα.
Αρχηγε μου σκισε την ΑΛΒΑΝΙΔΑ και μην μασας αφεσου στο μουνακι της... ΠΕΤΑΞΕ ΤΗΣ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΕΞΩ

Καλα γαμησια ευχομαι.. :uglystupid:

 

jcvd35

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.469
Like
0
Πόντοι
16
φιλε alcoholic ελπιζω να ειναι χιουμοριστικο το ποστ σου.
 

Deicidious

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.281
Κριτικές
20
Like
17
Πόντοι
2.945
Όχι, δεν είναι χιουμοριστικό. Το παιδί έχει όντως πρόβλημα  :idiot:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom