Νέα

ΑλληλοΜαλακία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα fatonpoutso
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 989
  • Εμφανίσεις 143K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

bruce wayne

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2021
Μηνύματα
996
Κριτικές
2
Like
2.540
Πόντοι
456
Θελει κανεις να παμε σε ξενοδοχειο ημιδιαμονης να ακουμε ζευγάρια να πηδιουνται και να. Χυνουμε αβερτα ξέρετε ξενοδοχειο που δεν έχει καλή ηχομόνωση και ακουγονται τα πάντα..... Όποιος θέλει ας μου στείλει μήνυμα.....
στειλε
 

mplekolimpri

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2022
Μηνύματα
6
Like
7
Πόντοι
0
Θελει κανεις να παμε σε ξενοδοχειο ημιδιαμονης να ακουμε ζευγάρια να πηδιουνται και να. Χυνουμε αβερτα ξέρετε ξενοδοχειο που δεν έχει καλή ηχομόνωση και ακουγονται τα πάντα..... Όποιος θέλει ας μου στείλει μήνυμα.....

Ενδιαφέρομαι κι εγώ γι' αυτό. Αθήνα;
 

dragon2

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2008
Μηνύματα
115
Like
227
Πόντοι
21
Θελει κανεις να παμε σε ξενοδοχειο ημιδιαμονης να ακουμε ζευγάρια να πηδιουνται και να. Χυνουμε αβερτα ξέρετε ξενοδοχειο που δεν έχει καλή ηχομόνωση και ακουγονται τα πάντα..... Όποιος θέλει ας μου στείλει μήνυμα.....
Μέσα
 

lakiskiss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2013
Μηνύματα
298
Κριτικές
6
Like
428
Πόντοι
301
Θελει κανεις να παμε σε ξενοδοχειο ημιδιαμονης να ακουμε ζευγάρια να πηδιουνται και να. Χυνουμε αβερτα ξέρετε ξενοδοχειο που δεν έχει καλή ηχομόνωση και ακουγονται τα πάντα..... Όποιος θέλει ας μου στείλει μήνυμα.....
ωρα κ μερα
 

xlarg

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2005
Μηνύματα
260
Like
504
Πόντοι
81
Δεν βάζουμε καμιά τσόντα να δούμε να πάμε μετά στην καμπίνα μας να τής παίξουμε βαζω τσόντα και καταλήγουμε να μού λέει
Γιατί ξέχασες πιτσιρίκια τι κάναμε την έχει πετάξει και την παίζει και έχω καρφωθεί στην πουτσα σού αρέσει ε μου λέει και σκιβει και βάζει τον πουσο μού στο στόμα μετά από λίγο πετάει το παλαμάρι του στην μάπα μού και μού λέει σειρά σού δέν είχα ξαναπάρει πιπα ήμουν τόσο καβωμενος που έχασε στο στόμα και τα κατάπια καβλα είναι κάνας φίλος από Πειραιά;
Εγώ φιλαράκι μου λιμάνι Άγιο Διονύσιο
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Δεν βάζουμε καμιά τσόντα να δούμε να πάμε μετά στην καμπίνα μας να τής παίξουμε βαζω τσόντα και καταλήγουμε να μού λέει
Γιατί ξέχασες πιτσιρίκια τι κάναμε την έχει πετάξει και την παίζει και έχω καρφωθεί στην πουτσα σού αρέσει ε μου λέει και σκιβει και βάζει τον πουσο μού στο στόμα μετά από λίγο πετάει το παλαμάρι του στην μάπα μού και μού λέει σειρά σού δέν είχα ξαναπάρει πιπα ήμουν τόσο καβωμενος που έχασε στο στόμα και τα κατάπια καβλα είναι κάνας φίλος από Πειραιά;
Εγώ αδερφέ μου λιμάνι Άγιο Διονύσιο
 
Εγγρ.
22 Ιαν 2023
Μηνύματα
7
Like
16
Πόντοι
0
Θελει κανεις να παμε σε ξενοδοχειο ημιδιαμονης να ακουμε ζευγάρια να πηδιουνται και να. Χυνουμε αβερτα ξέρετε ξενοδοχειο που δεν έχει καλή ηχομόνωση και ακουγονται τα πάντα..... Όποιος θέλει ας μου στείλει μήνυμα.....
Μεσα
 

auto9591

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2022
Μηνύματα
118
Like
118
Πόντοι
1
Θελει κανεις να παμε σε ξενοδοχειο ημιδιαμονης να ακουμε ζευγάρια να πηδιουνται και να. Χυνουμε αβερτα ξέρετε ξενοδοχειο που δεν έχει καλή ηχομόνωση και ακουγονται τα πάντα..... Όποιος θέλει ας μου στείλει μήνυμα.....
ψηνομαι καργα φιλε..στειλε ιδιωτικα για συνεννοηση
 

kekw32

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2023
Μηνύματα
30
Like
158
Πόντοι
0
Στειλτε μου αν θελετε να τραβαμε παρεα, ειτε απο κοντα(θεσσαλονικη) ειτε απο τσατ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom