Νέα

Αγοραίος έρωτας: επικίνδυνη εξάρτηση;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα girlfriend
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 414
  • Εμφανίσεις 27K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
  Τις τσούλες τις ελεεινίδες εννοώ σαν την γκόμενα που άνοιξε το thread.Εγώ φιλικά θα τις πρότεινα να επισκεφθεί το site με τίτλο: How we transform sluts into whores! Αν το διαβάσει πιστεύω ότι θα βρεί την πόρνη που κάθε γυναίκα κρύβει μέσα της!!!!

Άντε μωρό μου και αν γουστάρεις πιστεύω ότι όλοι οι συνάδελφοι θα σε τιμήσουμε με το αζημίωτο φυσικά!!!

Εσύ παλικάρι είσαι τόσο πικραμένο όσο φαίνεται απο το γραψιμο ή απλά είσαι βλάξ και δεν καταλαβαίνεις τι εγραψε η κοπέλα; Ποτέ δεν θα μάθουμε μάλλον.
Δεν το λιγάκι πιο ηρεμα το θέμα..μην κάνεις σαν παιδί.Ας κάνουμε μια προσπαθεια..
 

Επισκέπτης
Εσύ παλικάρι είσαι τόσο πικραμένο όσο φαίνεται απο το γραψιμο ή απλά είσαι βλάξ και δεν καταλαβαίνεις τι εγραψε η κοπέλα; Ποτέ δεν θα μάθουμε μάλλον.
Δεν το λιγάκι πιο ηρεμα το θέμα..μην κάνεις σαν παιδί.Ας κάνουμε μια προσπαθεια..
ας τραγουδηουμε ολοι μαζι...
 

Επισκέπτης
Εσύ παλικάρι είσαι τόσο πικραμένο όσο φαίνεται απο το γραψιμο ή απλά είσαι βλάξ και δεν καταλαβαίνεις τι εγραψε η κοπέλα; Ποτέ δεν θα μάθουμε μάλλον.
Δεν το λιγάκι πιο ηρεμα το θέμα..μην κάνεις σαν παιδί.Ας κάνουμε μια προσπαθεια..


Μάλλον εσύ δεν έχεις ακόμα καταλάβει την υποκρισία των ελλεεινίδων! Αλλά θα μου πείς πως να καταλάβεις αφού ελλεεινίδα είσαι και εσύ.Εγώ πάντως δεν θα σε χαρακτήριζα βλαμμένη επειδή δεν μπορείς να αντιληφθείς αυτό που όλοι οι άρρενες κάτοικοι αυτής της χώρας αντιλαμβάνονται.Και κάτι ακόμα... αν οι ελληνίδες δεν ήταν ελλεεινίδες γιατί άραγε τα μπουρδέλα,τα στούντιο και τα μασατζίδικα εν Ελλάδι κάνουν χρυσές δουλειές?
 

Επισκέπτης
Μάλλον εσύ δεν έχεις ακόμα καταλάβει την υποκρισία των ελλεεινίδων! Αλλά θα μου πείς πως να καταλάβεις αφού ελλεεινίδα είσαι και εσύ.Εγώ πάντως δεν θα σε χαρακτήριζα βλαμμένη επειδή δεν μπορείς να αντιληφθείς αυτό που όλοι οι άρρενες κάτοικοι αυτής της χώρας αντιλαμβάνονται.Και κάτι ακόμα... αν οι ελληνίδες δεν ήταν ελλεεινίδες γιατί άραγε τα μπουρδέλα,τα στούντιο και τα μασατζίδικα εν Ελλάδι κάνουν χρυσές δουλειές?
ρε παλικάρι ολα αυτα που λες μπορουμε να τα συζητησουμε αλλα δεν εχουν σχεση με αυτο που είπε η κοπέλα.
Μιλάμε για το αν ο αγοραίος έρωτας είναι εξάρτηση...και οχι γι ατις ελλεινιδες. Και αν σε πειράζει το βλαξ εγω το παιρνω πίσω και ζητάω συγνώμη κιολας...αλλά δες το δικο σου ποστ ... Μηπως αυτά που δεν θες να σου κάνουν τα  κανεις και εσύ..;;;
Αν θεωρεις πάντως οτι για την στροφή στον χωρο του αγοραίου έρωτα ευθυνονται οι ελληνίδες, κάνει μεγαλο λάθος. Δες τα διεθνή στατιστικά και θα καταλάβεις οτι ο αγοραιος έρωτας ειναι μια βιομηχανία με πολύ εύκολο και χρήγορο χρήμα ...ίδιον της εποχής... η οποια στηρίζεται στις ανάγκες της ανθρώπινης φύσης.
Δες τις διαφημίσεις, άσχετος χώρος, που και αυτλες στηρίζονται σε μεγάλο βαθμό στο σεξ και την προβολή του. Οποτε μην λέμε ασάφειες.  Να βλέπουμε και τα δικά μας λάθη.
 

Ναψ

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
403
Like
3
Πόντοι
1
Μα και αυτό το το ξέρεις?? :grin: Αφού δεν έχεις εκτεταμένη :) ιδίαν πείραν, διατί ομιλείς?
 

stavros51

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
6.870
Like
60
Πόντοι
66
...Αν θεωρεις πάντως οτι για την στροφή στον χωρο του αγοραίου έρωτα ευθυνονται οι ελληνίδες, κάνει μεγαλο λάθος. Δες τα διεθνή στατιστικά και θα καταλάβεις οτι ο αγοραιος έρωτας ειναι μια βιομηχανία με πολύ εύκολο και χρήγορο χρήμα ...ίδιον της εποχής... η οποια στηρίζεται στις ανάγκες της ανθρώπινης φύσης.

Άρα?
Συμπέρασμα:
Δε φταίνε μόνο οι Ελεεινίδες!
Φταίνε και οι Γερμανειίδες, και οι Γαλειίδες, και οι Αμερικανειίδες, και οι Περσειίδες, και οι Τουρκειίδες, και οι Ιταλειίδες, και οι Ρωσειίδες - όχι, συγγνώμη, λάθος, αυτές εξαιρούνται.

Με τις Σουηδειίδες έχει χαλάσει η δουλειά, αλλά εκεί φταίει μια συγκεκριμμένη που πέρασε ένα νόμο να χώνουν τους πελάτες όταν γίνεται η τσακωτή...
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66
Δεν θέλω να κάνω κήρυγμα σε κανέναν. Αν πηδάτε επειδή πραγματικά γουστάρετε, καλά κάνετε. Μακριά από μένα οποιοσδήποτε πουριτανισμός.
Αν όμως για κάποιον από σας αυτό έχει γίνει το σταθερό του πάθος, του τρώει χρόνο από άλλα σημαντικά πράγματα στη ζωή του, ξοδεύει περισσότερα χρήματα απ' όσα έχει, θέτει σε κίνδυνο την υγεία του ή ξεδίνει άλλες εντάσεις  στο sex, ας σκεφτεί ότι μπορεί να είναι κάτι πιο σοβαρό από ό,τι νομίζει.

Αυτό ισχύει για ΟΠΟΙΟΔΗΠΟΤΕ "ΠΑΘΟΣ" (αλκολισμό, τζόγο, μέχρι και εξάρτηση από την υπερβολική χρήση του Internet) κι όχι μόνο για το αγοραίο σεξ...

 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66
Ο λόγος όμως που ξεκίνησα αυτό το θέμα είναι το sexaddiction θεωρείται σημαντικός εθισμός από τους ψυχολόγους (στο εξωτερικό κυρίως). Αν το ψάξετε στο internet θα βρείτε πολύ υλικό. Με ενδιαφέρει να ακούσω από ανθρώπους που έχουν μια κάπως... ζωηρή ερωτική συμπεριφορά αν θεωρούν ότι όντως κάποιοι άνθρωποι μπορεί να είναι άρρωστοι μ' αυτό ή απλώς κάνουν το κέφι τους και τα περί εθισμού και ψυχικής διαταραχής είναι out of the question.

Οπως μπορείς να διαβάσεις και την υπογραφή μου, παρεδέχομαι ότι είμαι σεξομανής! ΕΥΤΥΧΩΣ το συνειδητοποίησα από πολύ μικρός, όταν ξεκίνησα να κάνω σεξ... κι έτσι ΕΠΕΛΕΞΑ να μείνω εργένης και να κάνω την ζωή μου... ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΝΕΙΣ ;)
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66
...αν ο στόχος είναι πολυγαμία, σεβαστό και μπράβο σας. Τη μόνιμη σχέση (που σημαίνει sex με την ίδια γυναίκαι για χρόνια και ενίοτε γρίνιες και καβγάδες) τί την θέλετε;

Επειδή έχω ζήσει πολλά χρόνια στο εξωτερικό (όπου ταξιδεύω και πολύ συχνά) θα σου πω που έγκειται η διαφορετική αντιμετώπιση στην Ελλάδα...
Η ΠΟΛΥΓΑΜΙΑ αφορά αποκλειστικά και μόνον την σεξουαλική μας ικανοποίηση και ποικιλία... αντίθετα με την μόνιμη σχέση όπου το σεξ έρχεται σε δεύτερη μοίρα, αφού αφ' ενός κυριαρχεί η συναισθηματική έννοια του "κάνω έρωτα" και αφετέρου ο πρωταρχικός στόχος είναι η κάλυψη άλλων αναγκών (συντροφικότητας, οικογένειας κλπ)...
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66
bottomline ειναι το εξης: "αλλο αγαπη κι αλλο σεξ" που τραγουδουσαν και οι Ορσα5
Κι εγω υπεραγαπω την κοπελα μου και περναω καλα, αλλα αμα της πω κατσε να ξεφλοκιασω στη μαπα σου η να σε ξεκολιασω, θα με στειλει συστημενο. Γι αυτο υπαρχουν οι πουτανες.

Κι όμως... ακόμα κι αν δεχόταν να σου ικανοποιεί τα βίτσια... δεν θα βαριόσουν να κάνεις σεξ με την ίδια γυναίκα συνέχεια ???

ΑΓΟΡΑΙΟ ΣΕΞ = ΠΟΙΚΙΛΙΑ._
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66
Το'παν κι άλλοι στα νιάτα τους, σε λίγα χρόνια θα δεί τι θα λές! Πάντως το νουνι στη ζωή πρέπει να το απολαμβάνεις είτε είσαι μονος... ή πολαπλός
τρόποι υπάρχουν....
ΕΝΑΣ ΠΑΠΠΟΥΣ! :2funny: :2funny: :2funny:

Οπότε τότε θα λέμε... "Ελα στον παππού μωρό μου..." ;)
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66
Στο καμάκι δεν υπάρχουν standards.
Κάθε περίπτωση είναι διαφορετική.
Γιάυτό δεν μαθαίνετε μέσω φροντιστηριού.
Πάντως αυτό που υπερισχύει σχεδόν πάντα είναι η ευγένεια!

και τα ΚΑΛΑ ΑΝΤΑΝΑΚΛΑΣΤΙΚΑ σε συνδυασμό με γρήγορη σκέψη της ατάκας που ταιριάζει στην κάθε περίπτωση για να γίνει η γνωριμία...
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66
Τις τσούλες τις ελεεινίδες εννοώ σαν την γκόμενα που άνοιξε το thread. Εγώ φιλικά θα τις πρότεινα να επισκεφθεί το site με τίτλο: How we transform sluts into whores! Αν το διαβάσει πιστεύω ότι θα βρεί την πόρνη που κάθε γυναίκα κρύβει μέσα της!!!!

 

HeIISex

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2008
Μηνύματα
976
Like
7
Πόντοι
6
οι παλιοι ελεγαν ''η σωστη γυναικα πρεπει να ειναι δουλα στην κουζινα κυρια στο σαλονι ΠΟΥΤΑΝΑ στο κρεββατι!!''αν τα μπλεξουμε αυτα καηκαμε!! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
17
Πόντοι
5.775
Μην ξεχνάς φίλε μου ότι υπάρχουν και πόρνες που γουστάρουν τη δουλειά που κάνουν και δεν την κάνουν μόνο για το χρήμα!!! Με απλά ελληνικά γουστάρουν να τις γαμούν 20 με 40 πούτσες διαφορετικών ανδρών την ημέρα και από την άλλη να γεμίζουν και την τσέπη τους με ευρώπουλα.Ο ιδανικός συνδυασμός για αυτές είναι καβλιά στις τρύπες τους και χρήματα στην τσέπη τους!!! Γιατί να το κάνουν τσάμπα άλλωστε, αφού μπορούν και μας τα παίρνουν!!! Εεε για αυτό και εγώ προτιμώ τις πουτάνες και όχι τις  τσούλες που το κάνουν τσάμπα!!!

Φιλε, δεν υπαρχει ανθρωπος στον κοσμο που να την βρισκει με το να τον/την γαμανε 40 και 50 πουτσες τη μερα για τα λεφτα, και να μην εχει ΑΠΟΛΥΤΩΣ κανενα ψυχικο/ψυχολογικο προβλημα.

Προσεξε, μιλαω για αυτες που το κανουν ΓΙΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ, οχι για αυτες που ετρωγαν απο πριν 40-50 πουτσες και απλα μια μερα ειπαν ας παιξω σε τσοντες να παιρνω και λεφτα.
 

Επισκέπτης
ρε παλικάρι ολα αυτα που λες μπορουμε να τα συζητησουμε αλλα δεν εχουν σχεση με αυτο που είπε η κοπέλα.
Μιλάμε για το αν ο αγοραίος έρωτας είναι εξάρτηση...και οχι γι ατις ελλεινιδες. Και αν σε πειράζει το βλαξ εγω το παιρνω πίσω και ζητάω συγνώμη κιολας...αλλά δες το δικο σου ποστ ... Μηπως αυτά που δεν θες να σου κάνουν τα  κανεις και εσύ..;;;
Αν θεωρεις πάντως οτι για την στροφή στον χωρο του αγοραίου έρωτα ευθυνονται οι ελληνίδες, κάνει μεγαλο λάθος. Δες τα διεθνή στατιστικά και θα καταλάβεις οτι ο αγοραιος έρωτας ειναι μια βιομηχανία με πολύ εύκολο και χρήγορο χρήμα ...ίδιον της εποχής... η οποια στηρίζεται στις ανάγκες της ανθρώπινης φύσης.
Δες τις διαφημίσεις, άσχετος χώρος, που και αυτλες στηρίζονται σε μεγάλο βαθμό στο σεξ και την προβολή του. Οποτε μην λέμε ασάφειες.  Να βλέπουμε και τα δικά μας λάθη.

  Κοίταξε κοπέλα μου δεν είμαι ηλίθιος να μην καταλαβαίνω ότι για την στροφή στον αγοραίο έρωτα δεν φταίνε μόνο οι ελληνίδες.Ωστόσο επειδή έχω ταξιδέψει αρκετά στο εξωτερικό και ειδικότερα στην Ανατολική Ευρώπη διαπίστωσα ότι στους εκεί οίκους ανοχής οι πόρνες βαράνε μύγες!...και αυτό γιατί οι άνδρες σε οποιοδήποτε κλαμπάκι και αν πάνε βγάζουν γκόμενα την ίδια νύχτα! Δεν σου λέει κάτι αυτό για την ευθύνη των  ελληνίδων?
 

Επισκέπτης
Φιλε, δεν υπαρχει ανθρωπος στον κοσμο που να την βρισκει με το να τον/την γαμανε 40 και 50 πουτσες τη μερα για τα λεφτα, και να μην εχει ΑΠΟΛΥΤΩΣ κανενα ψυχικο/ψυχολογικο προβλημα.

Προσεξε, μιλαω για αυτες που το κανουν ΓΙΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ, οχι για αυτες που ετρωγαν απο πριν 40-50 πουτσες και απλα μια μερα ειπαν ας παιξω σε τσοντες να παιρνω και λεφτα.


Κοίταξε φίλε μου θεωρώ ότι αρκετές από τις πόρνες όχι όλες βέβαια είναι νυμφομανείς ή για να χρησιμοποίησω έναν πιο επιστημονικό όρο sex addicted.Καταρχήν μόνο το γεγονός ότι είναι εξαρτημένες από το sex υποδηλώνει ότι έχουν σοβαρό πρόβλημα ψυχικής υγείας! Πολλές φορές μάλιστα τα ψυχολογικά τους προβλήματα όπως για παράδειγμα χρόνια κατάθλιψη είναι αυτά που τις οδηγούν στα ναρκωτικά,την εξάρτηση από το sex και εν τέλει στην πορνεία.Συμπερασματικά πιστεύω ότι μία γυναίκα πολύ δύσκολα γίνεται πόρνη με μόνο κίνητρο το χρήμα!
 

Επισκέπτης
Εχθες το βραδυ κατα τις 2+30 βγαζω το παπακι απο το γκαραζ
και κατευθηνομαι προς ψιρι μερια
Αθηνας & Σωκρατους να ενα μαυρο γκομενακι οχι παραπανω απο17
ποσα του λεω 30 μου λεη το στριμοχνω σε κατι αυτοκινητα αναμεσα
ενα τσιμπουκι θεικο δεν αφησε να πεση κατω τιποτα.
Του λεω μια που εχω ακομα καυλες ελα να σε παρω πισοκολητα
ΠΑΡΤΑ ΑΡΩΣΤΗ τις εδωσα και 20 παραπανω αλα αξιζε  το μικρο.

Ρε φίλε σε λάθος thread έστειλες το ποστ σου! :think:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom