Νέα

Αγοραίος έρωτας: επικίνδυνη εξάρτηση;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα girlfriend
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 414
  • Εμφανίσεις 27K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
ουτε τετρακυλινδρο εχω

Τις προάλλες πέτυχα πάλι έναν μαγκίτη με 3αρα κουπέ με 19άρες (θα ήταν από αυτές με τα 120-150 άλογα) , ο οποίος είδε το Golf μου και ετοιμαζόταν για ... κόντρα.Πάτησα μία το γκάζι με νεκρά για να ακούσει τις τουρμπίνες μου και αμέσως έγινε κυριλέ ο τύπος και άρχισε να παίζει με το στεροφωνικό του σφυρίζοντας αδιάφορα! Μυρίστηκε το Lipton που θα έπινε!
 

sexy_captain

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
701
Like
497
Πόντοι
26
Ρε παιδιά,αυτό με τα αμάξια που λέτε δέν είναι απόλυτο.έλεος... απο εκεί φένετε κάποιος ???? ...εγώ δούλεβα σάν το μαλάκα 2 δουλειές και έκανα και το σκ@το μου παξιμάδι για να πάρω καλό αμάξι....και το πήρα ΜΟΝΟ για εμένα,επειδή μου αρέσει η ταχήτητα και τα μεγάλα τούμπανα αμάξια...δέν το έχω παίξει λεζάντας ποτέ όμως...και μήν παρασυρόμαστε και λέμε βλακείες,μήν ξεχνάτε ότι τα αμάξια αυτά...κανουν ''λεζάντα' και μόνα τους...παρκαρισμένα...

Πάτησα μία το γκάζι με νεκρά για να ακούσει [size=10pt]τις τουρμπίνες μου[/size] και αμέσως έγινε κυριλέ ο τύπος και άρχισε να παίζει με το στεροφωνικό του σφυρίζοντας αδιάφορα! Μυρίστηκε το Lipton που θα έπινε!
..Και εγώ φίλε είχα ένα yugo με 3-4 τούρμπίνες (όπως οι δικές σου,πόσες έχεις άραγε??)..και δέν ερχόταν δίπλα μου ούτε viper !!!!! έλεος...

Φιλικά πάντα... :cheesy:
 

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
17
Πόντοι
5.775
Τις προάλλες πέτυχα πάλι έναν μαγκίτη με 3αρα κουπέ με 19άρες (θα ήταν από αυτές με τα 120-150 άλογα) , ο οποίος είδε το Golf μου και ετοιμαζόταν για ... κόντρα.Πάτησα μία το γκάζι με νεκρά για να ακούσει τις τουρμπίνες μου και αμέσως έγινε κυριλέ ο τύπος και άρχισε να παίζει με το στεροφωνικό του σφυρίζοντας αδιάφορα! Μυρίστηκε το Lipton που θα έπινε!

:2funny:

Ενταξει και εσυ εκκλησια πηγες να κλεψεις.

Καλα του εκανες βεβαια, 19αρες ρε πουστη μου δεν εβαζαν καν στο Μ3, ελεος. Αν και σου εχω πει την αποψη μου για το αμαξι σου.

Κατι τετοιοι θελουν απιστευτο δουλεμα παντως, το αξιζουν.
 

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
17
Πόντοι
5.775
Ρε παιδιά,αυτό με τα αμάξια που λέτε δέν είναι απόλυτο.έλεος... απο εκεί φένετε κάποιος ???? ...εγώ δούλεβα σάν το μαλάκα 2 δουλειές και έκανα και το σκ@το μου παξιμάδι για να πάρω καλό αμάξι....και το πήρα ΜΟΝΟ για εμένα,επειδή μου αρέσει η ταχήτητα και τα μεγάλα τούμπανα αμάξια...δέν το έχω παίξει λεζάντας ποτέ όμως...και μήν παρασυρόμαστε και λέμε βλακείες,μήν ξεχνάτε ότι τα αμάξια αυτά...κανουν ''λεζάντα' και μόνα τους...παρκαρισμένα...

Καλα εκανες φιλε, και να το εχεις να το χαιρεσαι για την παρτη σου. Αυτο λεμε, οτι αυτα τα πραγματα πρεπει να ειναι στον σωστο τους ρολο, ως αμαξια και ως για την παρτη μας.

Οχι σαν εργαλεια που χρησιμοποιουμε για να βγαλουμε γκομενα. Αυτους κραζουμε, τους βλακες που δεν εχουν ζωη και περιμενουν επειδη εχουν bmw να γαμησουν. Βεβαια αυτοι καμια φορα γαμανε, οποτε ο φαυλος κυκλος συμπληρωνεται. Αλλα δεν θα μου ελεγε κατι αν γαμουσα επειδη εχω bmw, πιο πολυ δυστυχισμενος θα ημουν παρα ευτυχισμενος.
 

sexy_captain

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
701
Like
497
Πόντοι
26
Αυτους κραζουμε, τους βλακες που δεν εχουν ζωη και περιμενουν επειδη εχουν bmw να γαμησουν. Βεβαια αυτοι καμια φορα γαμανε, οποτε ο φαυλος κυκλος συμπληρωνεται. Αλλα δεν θα μου ελεγε κατι αν γαμουσα επειδη εχω bmw, πιο πολυ δυστυχισμενος θα ημουν παρα ευτυχισμενος.

Εδώ πάω πάσο !
 

Xartinos

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2006
Μηνύματα
456
Like
1
Πόντοι
1
Αυτοί που προσπαθούν να βγάλουν γκόμενες με αυτοκίνητα,λεφτά και μπουζούκια, το κάνουν αυτό επειδή έχουν απαρνηθεί την τέχνη που "γαμάει το μυαλό μιας γυναίκας"
Ενα το κρατούμενο!
Δεύτερον, αν επιτύχουν να βγάλουν την γκόμενα με τους παραπάνω τρόπους, η όλη σχέση θα βασίζεται στα λεφτά και το πιθανότερο που θα συμβεί θα είναι να τους φάει αρκετά λεφτά ακόμα.
Εχω και γω καλό αυτοκίνητο, αλλά στο καμάκι συνήθως δε το προβάλλω, ούτε την οικονομική άνεση προβάλλω.Σχεδόν προβάλλω τον εαυτό μου  σα φοιτητή, αν και είμαι 27.Σας πληροφορώ έχουν υπάρξει επιτυχίες σχεδόν χωρίς να χαλάσω φράγκο.
Επίσης σας πληροφορώ ότι φετος το καλοκαίρι θα βάλω στόχο(σε συνεργασία με τον δασκαλό μου στα καμάκια) να επιτύχω 500 καμάκια.
Ελπίζω στο ποσοστό επιτυχίας 10%, Αφου πέρσι που έπιασα τον εξωπραγματικό αριθμό των 250 είχα ποσοστό 5%. Ωστόσο το υπόλοιπο 90% που δε σφάζεται, προσφέρει ανυπολόγιστη εμπειρία στο λέγειν, στην άνεση και στην πρόβλεψη.
 

Xartinos

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2006
Μηνύματα
456
Like
1
Πόντοι
1
Προσθέτω και την επιπλέον εμπειρία από πέρσι!! ;)
 

Annoush

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
670
Like
2
Πόντοι
6
250???? εχεις μοτερακι η εισαι ο σταθης ψαλτης? ?"I love you, you're very beautiful" κι ετσι??
 

Xartinos

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2006
Μηνύματα
456
Like
1
Πόντοι
1
Οχι, μιλάω για επιστημονικό καμάκι, με υψηλά ποσοστά θράσους σε συνδιασμό με ευγένεια.Αυτά τα δύο παντρεύονται μετά από πολύ προπόνηση, δε γίνονται από τη μία μέρα στην άλλη!
 

Annoush

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
670
Like
2
Πόντοι
6
σε καμια περιπτωση δεν το λεω ειρωνικα, απλα μου κανει εντυπωση!!!! σε παρακαλω πες κανα τιπ χαχαχαχα :cheesy:
 

Xartinos

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2006
Μηνύματα
456
Like
1
Πόντοι
1
Δεν υπάρχουν stadar.
Κάθε περίπτωση είναι διαφορετική.
Γιάυτό δεν μαθαίνετε μέσω φροντιστηριού.
Πάντως αυτό που υπερισχύει σχεδόν πάντα είναι η ευγένεια!
 

Επισκέπτης
Αυτοί που προσπαθούν να βγάλουν γκόμενες με αυτοκίνητα,λεφτά και μπουζούκια, το κάνουν αυτό επειδή έχουν απαρνηθεί την τέχνη που "γαμάει το μυαλό μιας γυναίκας"
Ενα το κρατούμενο!
Δεύτερον, αν επιτύχουν να βγάλουν την γκόμενα με τους παραπάνω τρόπους, η όλη σχέση θα βασίζεται στα λεφτά και το πιθανότερο που θα συμβεί θα είναι να τους φάει αρκετά λεφτά ακόμα.
Εχω και γω καλό αυτοκίνητο, αλλά στο καμάκι συνήθως δε το προβάλλω, ούτε την οικονομική άνεση προβάλλω.Σχεδόν προβάλλω τον εαυτό μου  σα φοιτητή, αν και είμαι 27.Σας πληροφορώ έχουν υπάρξει επιτυχίες σχεδόν χωρίς να χαλάσω φράγκο.
Επίσης σας πληροφορώ ότι φετος το καλοκαίρι θα βάλω στόχο(σε συνεργασία με τον δασκαλό μου στα καμάκια) να επιτύχω 500 καμάκια.
Ελπίζω στο ποσοστό επιτυχίας 10%, Αφου πέρσι που έπιασα τον εξωπραγματικό αριθμό των 250 είχα ποσοστό 5%. Ωστόσο το υπόλοιπο 90% που δε σφάζεται, προσφέρει ανυπολόγιστη εμπειρία στο λέγειν, στην άνεση και στην πρόβλεψη.

Κάνεις καμάκια με ποσοστά;
:2funny:
τι άλλο θα ακούσουμε ...
Το 250 τι είναι ; Γυναίκες που γάμησες; Και του χρόνου 500 το καλοκαίρι; Γαμάς μία το λεπτό; χαχαχαχαχα
Συγνώμη παλικάρι αν γελάω, μπορεί και να τις γάμησες δεν ξέρω αλλά με έκανες και γέλασα μην παρεξηγηθείς αλλά μου΄φάνηκε αστείο και παιδικό  κάποιος να έχει σκοπό να γαμάει όλο και πιο πολλές.  :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Κάνεις καμάκια με ποσοστά;
:2funny:
τι άλλο θα ακούσουμε ...
Το 250 τι είναι ; Γυναίκες που γάμησες; Και του χρόνου 500 το καλοκαίρι; Γαμάς μία το λεπτό; χαχαχαχαχα
Συγνώμη παλικάρι αν γελάω, μπορεί και να τις γάμησες δεν ξέρω αλλά με έκανες και γέλασα μην παρεξηγηθείς αλλά μου΄φάνηκε αστείο και παιδικό  κάποιος να έχει σκοπό να γαμάει όλο και πιο πολλές.  :2funny: :2funny:
ελα μωρε & εσυ..το 5% του 250 μας κανει 12.5,τοσες γαμησε..
 

AssFiller

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2007
Μηνύματα
6.084
Κριτικές
4
Like
26
Πόντοι
66
Κάνεις καμάκια με ποσοστά;
:2funny:
τι άλλο θα ακούσουμε ...
Γαμάς μία το λεπτό; χαχαχαχαχα
Σ
Ο στόχος είναι μία το δευτερόλεπτο...  :grin:

[youtube=425,350]XQ8mWxzwXhI[/video]


Υ.Γ Xartinos...just humor..keep fucking dude.. :rockon: :rockon:
 

bill the dick

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2007
Μηνύματα
404
Κριτικές
2
Like
42
Πόντοι
1
Αυτοί που προσπαθούν να βγάλουν γκόμενες με αυτοκίνητα,λεφτά και μπουζούκια, το κάνουν αυτό επειδή έχουν απαρνηθεί την τέχνη που "γαμάει το μυαλό μιας γυναίκας"
Ενα το κρατούμενο!
Δεύτερον, αν επιτύχουν να βγάλουν την γκόμενα με τους παραπάνω τρόπους, η όλη σχέση θα βασίζεται στα λεφτά και το πιθανότερο που θα συμβεί θα είναι να τους φάει αρκετά λεφτά ακόμα.
Εχω και γω καλό αυτοκίνητο, αλλά στο καμάκι συνήθως δε το προβάλλω, ούτε την οικονομική άνεση προβάλλω.Σχεδόν προβάλλω τον εαυτό μου  σα φοιτητή, αν και είμαι 27.Σας πληροφορώ έχουν υπάρξει επιτυχίες σχεδόν χωρίς να χαλάσω φράγκο.
Επίσης σας πληροφορώ ότι φετος το καλοκαίρι θα βάλω στόχο(σε συνεργασία με τον δασκαλό μου στα καμάκια) να επιτύχω 500 καμάκια.
Ελπίζω στο ποσοστό επιτυχίας 10%, Αφου πέρσι που έπιασα τον εξωπραγματικό αριθμό των 250 είχα ποσοστό 5%. Ωστόσο το υπόλοιπο 90% που δε σφάζεται, προσφέρει ανυπολόγιστη εμπειρία στο λέγειν, στην άνεση και στην πρόβλεψη.
εεεεεμμμμ ναι.αυτες το ηξεραν?????
 

G.G.XXX

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.633
Κριτικές
2
Like
1.147
Πόντοι
216
ελα μωρε & εσυ..το 5% του 250 μας κανει 12.5,τοσες γαμησε..

Ρε παιδιά δεν καμακώνω 250 γυναίκες για να γαμήσω 12,5 ούτε που να με πληρώνουν,
άσε που δεν μας είπε πόσα ξόδεψε σε κλαμπάκια μπαράκια κλπ. για ξύδια, σφινάκια ΚΕΡΑΣΜΑΤΑ και όλα τα σχετικά.
Πάντος φίλε συναγωνιστή τα συγχαρητήριά μου για τη υπομονή σου και την επιμονή σου!!!!!!!!!!!!!!
 

Xartinos

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2006
Μηνύματα
456
Like
1
Πόντοι
1
Τα περισσότερα έγιναν σε παραλίες και το μεγαλύτερο ποσό που είχα να ξοδέψω ήταν ένας καφές σε πλαστικό.
Οταν κανόνιζα το βράδυ για περαιτέρω έξοδο, τις περισσότερες φορές ο καθένας πλήρωνε τα δικά του.Αυτό είναι κανόνας για ένα σωστό καμάκι.
Δυο τρεις φορές για να δοκιμάσω τις γκόμενες προσποιήθηκα ότι είχα ξεχάσει το πορτοφόλι μου.Οχι μόνο με κέρασαν αλλά έφαγα και μία από τις περιπτώσεις.
Τέτοια δοκιμαστικά τεστ κάνω αρκετές φορές, γιατί αυτό που με ενδιαφέρει είναι να αντιληφθώ πως αντιδραν οι γυναίκες σε κάθε περίπτωση και να κινούμε αναλόγως.
Αφήστε τα μάγκες, ολόκληρη επιστήμη!
 

Επισκέπτης
Τα περισσότερα έγιναν σε παραλίες και το μεγαλύτερο ποσό που είχα να ξοδέψω ήταν ένας καφές σε πλαστικό.
Οταν κανόνιζα το βράδυ για περαιτέρω έξοδο, τις περισσότερες φορές ο καθένας πλήρωνε τα δικά του.Αυτό είναι κανόνας για ένα σωστό καμάκι.
Δυο τρεις φορές για να δοκιμάσω τις γκόμενες προσποιήθηκα ότι είχα ξεχάσει το πορτοφόλι μου.Οχι μόνο με κέρασαν αλλά έφαγα και μία από τις περιπτώσεις.
Τέτοια δοκιμαστικά τεστ κάνω αρκετές φορές, γιατί αυτό που με ενδιαφέρει είναι να αντιληφθώ πως αντιδραν οι γυναίκες σε κάθε περίπτωση και να κινούμε αναλόγως.
Αφήστε τα μάγκες, ολόκληρη επιστήμη!

Αυτές είναι επιστήμες .. καμάκι με καφέ σε πλαστικό με καλαμάκι!  :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom