Νέα

Αγοραίος έρωτας: επικίνδυνη εξάρτηση;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα girlfriend
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 414
  • Εμφανίσεις 27K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Επισκέπτης
εγω αυτο που ξερω ειναι οτι στην ελλαδα δεν εχω φιλες, ουτε καν απο το σχολειο(πλην μιας). δεν αντεχω το θαψιμο, την ηλιθιοτητα, την ελλειψη τροπων και τις τσιριχτες φωνουλες. επιπλεον εχω και τα νευρα μου. γι'αυτο αρχισα KENDO. νισαφι...

Ναι ενα αλλο χαρακτηριστικο των Ελλεινηδων ειναι η πολυλογια και οι μαλακιες που πετανε.Μπαινεις το καλοκαιρι σε ενα λεωφωρειο και ενω οι κουκλαρες τουριστριες ειναι σοβαρες και ησυχες, ακους ενα βουητο απο κοντοχοντρες σαβουρες που μιλανε ολες μαζι και εκτοξευουν τις παπαρομαλακιες τους και τα διαφορα κουτσομπολια !
 

Annoush

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
670
Like
2
Πόντοι
6
και τα πορτοκαλια νυχια στα ποδια (εμετος) για να μην πω για τους κωλους...
 

Επισκέπτης
και τα πορτοκαλια νυχια στα ποδια (εμετος) για να μην πω για τους κωλους...

πορτοκαλια νυχια?λοοολ ευτυχως δεν εχω δει κατι τετιο ακομα, Καλα οι Ελλλειηνηδες εχουν μακραν τη χειροτερη σιλουετα στην Ευρωπη.Κολοοι σαν τρενο!
 

Annoush

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
670
Like
2
Πόντοι
6
αφου δεν γυμναζονται και δεν ξερουν να μαγειρευουν...τσκ τσκ...
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
17
Πόντοι
66
Για τα εκφυλα και εξευτελιστικα προτυπα των ελεεινηδων που ελεγα και πριν...Ρε δεν πανε να γαμηθουν...καλυτερα να δουλευω να τρωγω τα λεφτα μου σε μπουρδελα η σε κανενα sextour παρα σε μπουζουκια και αμαξια.Αυτο που σιχαινομε ειναι καπιοι καγκουρες στα μπουζουκια που χαλανε χιλιαδες ευρω σε λουλουδια μπας και τους κατσει καμια απο τις γκομενες εκει,
ρε κωστη παλι τα ιδια θα λεμε ρε φιλε....?
γιατι γινεσαι τοσο απολυτος...!οπως εσενα δεν σου αρεσει να πηγαινεις στα μπουζουκια ετσι και του τρεντυ δεν του αρεσει να πηγαινει στα μπουρδελα γιατι να σαι σιγουρος οτι μετα τα μπουζουκια ο τρεντυ κατα 70% θα ριξει....!οποτε ειναι διπλα κερδισμενος....!και τα ηπιε και τα σπασε και την πουτσα του θα ριξει....!
Αυτές οι καργιόλες βέβαια και αυτοί οι μαλάκες είναι χαλαρά το 90% στην Ελλάδα. Θα τους δεις καθε Σ/Κ στα σκυλάδικα να μοστράρουν τις νέες τους τζιπο-μερσεντο-μπέμπες.
εγω κοβω τον πουτσο μου και τον πεταω στα σκυλια οτι η τετιος τυπας εισαι η αν ειχες την δυνατοτητα να το κανεις θα το κανες....! ολοι την εχουνε δεις φιλοσοφια και ιστορια και κατηγορητε τα ατομα που πανε στα μπουζουκια επειδη δεν σας αρεσει αυτο το στυλακι της μουσικης....!εγω το δηλωνω δημοσια οτι ειμαι μπουζουκοβιος σκυλας αλλα δεν εχω bmw να μοστραρω...!δεν πιστευω να χει καποιος την δυνατοτητα να αγορασει bmw και να μην την παρει για να μην λεει ο κοσμος οτι μοστραρει....!καλα κανει και μοστραρει με τα δικα του αρχιδια και οχι με του μπαμπα...!και με του μπαμπα να ναι στην τελικη (γιατι μιλαμε για το αιμα σου) καντετο και σεις ρε μαγκες αν σας βασταει....!απλα ειναι μερικοι και στα μυαλα και εμαφνησιακα ενα ματσο χαλι και σκατα και κατηγορουνε αυτα που δεν μπορουνε να εχουνε....!και αυτο το λεω γιατι τετιου ειδους αποψεις τις ακουω και σε αλλα θεματακια οταν μιλαμε για γκομενες....!λενε τα χειροτερα γιατι τα κυβικα τους ειναι πολυ χαμηλα!!!!!!!!
οσα δεν φτανει η αλεπου τα κανει κρεμασταρια....!
 

Επισκέπτης
ρε κωστη παλι τα ιδια θα λεμε ρε φιλε....?
γιατι γινεσαι τοσο απολυτος...!οπως εσενα δεν σου αρεσει να πηγαινεις στα μπουζουκια ετσι και του τρεντυ δεν του αρεσει να πηγαινει στα μπουρδελα γιατι να σαι σιγουρος οτι μετα τα μπουζουκια ο τρεντυ κατα 70% θα ριξει....!οποτε ειναι διπλα κερδισμενος....!και τα ηπιε και τα σπασε και την πουτσα του θα ριξει....!

Φιλε thanoss συμφωνω αλλα το θεμα ειναι οταν πληρωνεις χωρις να κανεις κατι στην τελικη.Αυτα ειναι αποψεις θα μου πεις βεβαια.Παντως εγω προσωπικα προτιμω οτι λεφτα εχω να τα σκαω κατευθειαν στον αγοριαιο ερωτα που για εμενα ειναι σιγουρη επενδυση παρα να ριξω αλλου λεφτα με την ελπιδα να γαμησω.
 

Επισκέπτης
απλα ειναι μερικοι και στα μυαλα και εμαφνησιακα ενα ματσο χαλι και σκατα και κατηγορουνε αυτα που δεν μπορουνε να εχουνε....!και αυτο το λεω γιατι τετιου ειδους αποψεις τις ακουω και σε αλλα θεματακια οταν μιλαμε για γκομενες....!λενε τα χειροτερα γιατι τα κυβικα τους ειναι πολυ χαμηλα!!!!!!!!
οσα δεν φτανει η αλεπου τα κανει κρεμασταρια....!

Παίζει αυτό που λες για κάποιους.
Παίζει όμως και το ενδεχόμενο άλλοι, να είναι τόσο ομορφάντρες , με δυνατό μπλα-μπλα και τετράγωνα @@ (που όταν περπατάνε οργώνουν όπως έλεγε ο αμίμητος Χάρρυ Κλυν) οι οποίοι δεν χρειάζονται ούτε μπουζούκια , ούτε να μοστράρουν bmw των 120 ίππων γιατί έχουν άλλους τρόπους να γαμάνε ή να δείξουν το χρήμα τους στην τελική.

Στα μπουζουκάδικα εδώ που τα λέμε δεν χτυπάς και ό,τι καλύτερο από γκόμενες σε κάθε επίπεδο. Καμιά μικροαστή αγράμματη με βαμμένο πλατινέ μαλλί να βγάλεις στην καλύτερη.

Έχεις δει ποτέ τύπους που πάνε με τα @@ τους  σε γκόμενα στην παραλία , της πιάνουν κουβέντα και φεύγουν μαζί της;
Μάντεψε ...
Δεν χρειάζονται ούτε μπουζούκια , ούτε "μπέμπα" !
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
17
Πόντοι
66
αν εχεις τα κοτσια το ξερω οτι δεν σου χρειαζεται ουτε το καλο αυτοκινητο ουτε το πολυ χρημα το καλο μπλα μπλα και μια ωρεα εμφανιση να χεις....!τωρα που δινει οκαθενας τα χρηματα του αυτο ειναι προσωπικο του καθενος .....!αλλα εγω δεν καταλαβαινω μερικους γιατι τοσο σχολιο σε αυτα που λεω παρακατω:

δεν πιστευω να χει καποιος την δυνατοτητα να αγορασει bmw και να μην την παρει για να μην λεει ο κοσμος οτι μοστραρει....!καλα κανει και μοστραρει με τα δικα του αρχιδια και οχι με του μπαμπα...!και με του μπαμπα να ναι στην τελικη (γιατι μιλαμε για το αιμα σου) καντετο και σεις ρε μαγκες αν σας βασταει....!
μην τρελαθουμε....!εδω ωρεο μουνι κυκλοφορας (που σημαινει οτι για να το ριξες αξιζει να το χεις) και οι κακιες περνουν και δινουν/ οτι κοιτα εναν μαλακα με μια μουναρα και που τον βρηκε?ε για τα λεφτα του μωρε/το αμαξι του.....!και μπορει στην τελικη να μην εχει τπτ απο τα 2....!αν ειναι απλα γλυκουλα η γκομενα με ωρεο κορμακι........!την πουτσησες....!κατεθειαν ολοι πο το βρηκε ρε αυτο το μπαζο....!και ολοι απο αυτους οχι απλα θα τα θελανε τα παραπανω...ψοφανε απο ζηλια και αμολανε τετιες κακιες και λενε οτι δεν τους αρεσουνε οι bmw επειδη δεν μπορουνε να την εχουνε....!μπραβο τους που εχουνε bmw και εις ανωτερα.........!
 

Επισκέπτης
και ολοι απο αυτους οχι απλα θα τα θελανε τα παραπανω...ψοφανε απο ζηλια και αμολανε τετιες κακιες και λενε οτι δεν τους αρεσουνε οι bmw επειδη δεν μπορουνε να την εχουνε....!μπραβο τους που εχουνε bmw και εις ανωτερα.........!

Εμένα μου τη σπάνε πάμπολοι Έλληνες οδηγοί mercedes/bmw/porsche.
Όχι τα αυτοκίνητα τα ίδια, αλλά ορισμένοι τυπικοί ιδιοκτήτες.
Όπως μου τη σπάνε κάτι τυπάκια που καμαρώνουν για τις ... διακοπές τους στη Μύκονο.
Για να μην έχω σχέση με αυτούς, δεν θα ξαναπατήσω ποτέ Μύκονο και δεν πρόκειται ποτέ να πάρω αυτοκίνητο από αυτές τις 3 μάρκες.

Τώρα αν με αυτά με χαρακτηρίζουν κομπλεξικό, αποτυχηένο, μικροτσούτσουνο ή δεν ξέρω τι άλλο , βασικά στα @@.
Τις απέχθειές μου τις εκφράζω σε κάθε ευκαιρία.
Εσύ αν το θεωρείς μεγάλη επιτυχία να έχεις bmw, πάρε κι εσύ μία!
 

str81977

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
13.679
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
166
αν εχεις τα κοτσια το ξερω οτι δεν σου χρειαζεται ουτε το καλο αυτοκινητο ουτε το πολυ χρημα το καλο μπλα μπλα και μια ωρεα εμφανιση να χεις....!τωρα που δινει οκαθενας τα χρηματα του αυτο ειναι προσωπικο του καθενος .....!αλλα εγω δεν καταλαβαινω μερικους γιατι τοσο σχολιο σε αυτα που λεω παρακατω:

δεν πιστευω να χει καποιος την δυνατοτητα να αγορασει bmw και να μην την παρει για να μην λεει ο κοσμος οτι μοστραρει....!καλα κανει και μοστραρει με τα δικα του αρχιδια και οχι με του μπαμπα...!και με του μπαμπα να ναι στην τελικη (γιατι μιλαμε για το αιμα σου) καντετο και σεις ρε μαγκες αν σας βασταει....!
μην τρελαθουμε....!εδω ωρεο μουνι κυκλοφορας (που σημαινει οτι για να το ριξες αξιζει να το χεις) και οι κακιες περνουν και δινουν/ οτι κοιτα εναν μαλακα με μια μουναρα και που τον βρηκε?ε για τα λεφτα του μωρε/το αμαξι του.....!και μπορει στην τελικη να μην εχει τπτ απο τα 2....!αν ειναι απλα γλυκουλα η γκομενα με ωρεο κορμακι........!την πουτσησες....!κατεθειαν ολοι πο το βρηκε ρε αυτο το μπαζο....!και ολοι απο αυτους οχι απλα θα τα θελανε τα παραπανω...ψοφανε απο ζηλια και αμολανε τετιες κακιες και λενε οτι δεν τους αρεσουνε οι bmw επειδη δεν μπορουνε να την εχουνε....!μπραβο τους που εχουνε bmw και εις ανωτερα.........!

Το πρόβλημα δεν είναι αυτοί που τα έχουν και τα μοστράρουν....Εκτός εάν τα έχουν κλεμμένα φυσικά όποτε κάθε κριτική είναι θεμιτή...
Το πρόβλημα είναι αυτοί που ΔΕΝ τα έχουν αλλά τα μοστράρουν σαν να τα έχουν...
Είτε πρόκειται γαι μπουζούκια ή αυτοκίνητα...

Επί του θέματος τώρα...

Ο αγοραίος είναι απλούστατα η εύκολη λύση...
Και πόσοι από εμάς, όχι μόνο στον έρωτα αλλά στη δουλειά, στις σχέσεις, σε όλα, δεν προτιμάμε κατά κανόνα την εύκολη λύση;


 

Επισκέπτης
Το πρόβλημα δεν είναι αυτοί που τα έχουν και τα μοστράρουν....Εκτός εάν τα έχουν κλεμμένα φυσικά όποτε κάθε κριτική είναι θεμιτή...
Το πρόβλημα είναι αυτοί που ΔΕΝ τα έχουν αλλά τα μοστράρουν σαν να τα έχουν...
Είτε πρόκειται γαι μπουζούκια ή αυτοκίνητα...

Επί του θέματος τώρα...

Ο αγοραίος είναι απλούστατα η εύκολη λύση...
Και πόσοι από εμάς, όχι μόνο στον έρωτα αλλά στη δουλειά, στις σχέσεις, σε όλα, δεν προτιμάμε κατά κανόνα την εύκολη λύση;

Σωστα...και επειδη δεν μου αρεσει να φθειρομε ψυχικα και οικονομικα ασκοπα προτιμω τον αγοριαιο ερωτα που εχω οποτε θελω μουνι και μαλιστα γαμηστερο μουνι οχι καμια κομπλεξικη μπαζολα ελλεειηνιδα που για να την ριξω  τα @@ μου εγιναν τσουρεκια!
 

G.G.XXX

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.633
Κριτικές
2
Like
1.147
Πόντοι
216
Κύριοι όπως και να το δούμε, η ερωτική σχέση μεταξύ αντρών και γυναικών, αγοραίος έρωτας είναι και μην μου πει κάποιος, να μην τα ισωπεδώνουμε όλα, γιατί από μόνα τους,
ισωπεδωμένα είναι, γιατί όπως και νά'χει όλοι τα χώνουμε, άλλοι άμμεσα (μπουρδέλα, cg,
city tour κλπ.) κι άλλοι έμμεσα (μπουζούκια,λουλούδια,δώρα,ταξίδια κλπ.) όλοι στο ίδιο καζάνι βράζουμε (ελεύθεροι,παντρεμένοι,αρραβωνιασμένοι,λογοδοσμένοι,χωρισμένοι κλπ.)αλλά δεν μπορούμε να κάνουμε και τίποτα,έτσι τα βρίκαμε από τους παππούδες μας, έτσι θα τα παραδόσουμε στα εγγόνια μας..........
και η ζωή συνεχίζεται............!!!!!!!!!!!!!!
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
17
Πόντοι
66
Εμένα μου τη σπάνε πάμπολοι Έλληνες οδηγοί mercedes/bmw/porsche.
Όχι τα αυτοκίνητα τα ίδια, αλλά ορισμένοι τυπικοί ιδιοκτήτες.
Όπως μου τη σπάνε κάτι τυπάκια που καμαρώνουν για τις ... διακοπές τους στη Μύκονο.
Για να μην έχω σχέση με αυτούς, δεν θα ξαναπατήσω ποτέ Μύκονο και δεν πρόκειται ποτέ να πάρω αυτοκίνητο από αυτές τις 3 μάρκες.

Τώρα αν με αυτά με χαρακτηρίζουν κομπλεξικό, αποτυχηένο, μικροτσούτσουνο ή δεν ξέρω τι άλλο , βασικά στα @@.
Τις απέχθειές μου τις εκφράζω σε κάθε ευκαιρία.
Εσύ αν το θεωρείς μεγάλη επιτυχία να έχεις bmw, πάρε κι εσύ μία!
δεν το θεωρω επιυχια και καμαρι να αποκτησω κατι απο τα παραπανω ντε και καλα...!και οσο για αυτο που λες οτι αν με θεωρουν μικροτσουτσουνο φλωρο η οτιδηποτε αλλο τους γραφω εκει που δεν πιανει μελανι....!αλλα πολυ κατηγοριο για τους τρεντυδες κτλ κτλ....!και μενα δεν μ αρεσουν οι βρωμιαρηδες με τις φορμες τα αρβυλια τα μουσια τα απεριποιητα τις κοτσιδες και το μισο μαλι να πεταει και να το πεζουνε φιλοσοφια και ιστορια και να σιχενονται τους τρεντυδες.....!εγω βασικα τους γραφω και αυτους....!αυτο τους αρεσει???πασο ρε μαγκα εμενα μ αρεσει κατι αλλο αλλα μην με κατηγορεις γιατι θα σε κατηγορησω.....!
δεν καταλαβαινω επισης κατι αλλο...!γιατι να φοραω φαρδια αμα ακουω low bap rap rnb κτλ κτλ ακουω punk γιατι να μαι ντυμενος σαν λετσος???και παλι αφου τους αρεσι μαγκια τους....!
πες οτι ακουω κλαρινα τι να κανω να τυθω τσολιας??? τι να πω τελοσπαντων
 

Επισκέπτης
δεν το θεωρω επιυχια και καμαρι να αποκτησω κατι απο τα παραπανω ντε και καλα...!και οσο για αυτο που λες οτι αν με θεωρουν μικροτσουτσουνο φλωρο η οτιδηποτε αλλο τους γραφω εκει που δεν πιανει μελανι....!αλλα πολυ κατηγοριο για τους τρεντυδες κτλ κτλ....!και μενα δεν μ αρεσουν οι βρωμιαρηδες με τις φορμες τα αρβυλια τα μουσια τα απεριποιητα τις κοτσιδες και το μισο μαλι να πεταει και να το πεζουνε φιλοσοφια και ιστορια και να σιχενονται τους τρεντυδες.....!εγω βασικα τους γραφω και αυτους....!αυτο τους αρεσει???πασο ρε μαγκα εμενα μ αρεσει κατι αλλο αλλα μην με κατηγορεις γιατι θα σε κατηγορησω.....!
δεν καταλαβαινω επισης κατι αλλο...!γιατι να φοραω φαρδια αμα ακουω low bap rap rnb κτλ κτλ ακουω punk γιατι να μαι ντυμενος σαν λετσος???και παλι αφου τους αρεσι μαγκια τους....!
πες οτι ακουω κλαρινα τι να κανω να τυθω τσολιας??? τι να πω τελοσπαντων

χαχαχαχ αυτοι οι τυποι που περιεγραψες παραπανω οντως εχουν πολυ πλακα .Τετιους εχουμε μπολικους στο ΤΕΙ.Αλλα προσωπικα με ξενερουν και οι πολυ κυριλε.Με κουστουμια και γραβατα ακομα και σε περιστασεις που ειναι γελοιο.Εγω ειμαι της αποψης για μια μεση κατασταση.Φυσιολογικο ντυσιμο και σουλουπι.Δεν το καταλαβα πρεπει να σαι τρεντυ η μπουζουξης?
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
17
Πόντοι
66
χαχαχαχ αυτοι οι τυποι που περιεγραψες παραπανω οντως εχουν πολυ πλακα .Τετιους εχουμε μπολικους στο ΤΕΙ.Αλλα προσωπικα με ξενερουν και οι πολυ κυριλε.Με κουστουμια και γραβατα ακομα και σε περιστασεις που ειναι γελοιο.Εγω ειμαι της αποψης για μια μεση κατασταση.Φυσιολογικο ντυσιμο και σουλουπι.Δεν το καταλαβα πρεπει να σαι τρεντυ η μπουζουξης?
βρε ναι δεν πρεπει να σαι ντε και καλα κατι αλλα γιατι οτι ακους να ντυνεσαι κιολας....!καλα οποτε περιγραφω τετιες καταστασεις στον κολητο μου που ειναι Τ.Ε.Ι πεφτει κατω απο τα γελια...!τα λεσια....!
 

Επισκέπτης
βρε ναι δεν πρεπει να σαι ντε και καλα κατι αλλα γιατι οτι ακους να ντυνεσαι κιολας....!καλα οποτε περιγραφω τετιες καταστασεις στον κολητο μου που ειναι Τ.Ε.Ι πεφτει κατω απο τα γελια...!τα λεσια....!

Ναι ενα αλλο παραδειγμα ειναι η μεταλ μουσικη.Δεν μπορω να καταλαβω δηλαδη για να σαι μεταλας πρεπει να χεις αφησει μαλια 2-3 χρονια και μουσια και να φορας σκισμενα ρουχα?Ελεος...
 

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
17
Πόντοι
5.775
Γενικα παιζει πολυ κακια thanosss.

Δεν ειμαι καθετα αντιθετος σε αυτα που λεει ο lakis33, αλλα γενικα στο υφος του.

Και εγω δηλαδη κραζω τα παλικαρια που πανε στα μπουζουκια με σκοπο να ριξουν γκομενες Β διαλογης, που ως επι το πλειστον ( και οχι οτι ολες ειναι ετσι ) ειναι αυτες, αλλα ενταξει στα παπαρια μου κιολας.

Ας εχουν και οσες bmw θελουν, το ιδιο κουλοι θα ειναι στο δρομο, και στο μυαλο τους μεσα τα ιδια σκατα θα εχουν. Για αυτους ισχυει αυτο που λενε "ignorance is bliss" οποτε στα παπαρια μου αν ο καθε μαλακας γαμαει την καθε καριολα που η μονη της ασχολια ειναι το τι cd εβγαλε ο μακροπουλος ο χατζηγιαννης ο πλουταρχος και αλλα σκουπιδια της μουσικης και οχι μονο σκηνης.

Αφηστε τους στον κοσμο τους και απολαυστε τον κοσμο τον δικο σας, γιατι εαν ασχολειστε με αυτους πολυ θα γινετε σαν και αυτους, και ειναι μαλακια.
 

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
17
Πόντοι
5.775
Εμένα μου τη σπάνε πάμπολοι Έλληνες οδηγοί mercedes/bmw/porsche.
Όχι τα αυτοκίνητα τα ίδια, αλλά ορισμένοι τυπικοί ιδιοκτήτες.
Όπως μου τη σπάνε κάτι τυπάκια που καμαρώνουν για τις ... διακοπές τους στη Μύκονο.
Για να μην έχω σχέση με αυτούς, δεν θα ξαναπατήσω ποτέ Μύκονο και δεν πρόκειται ποτέ να πάρω αυτοκίνητο από αυτές τις 3 μάρκες.

Τώρα αν με αυτά με χαρακτηρίζουν κομπλεξικό, αποτυχηένο, μικροτσούτσουνο ή δεν ξέρω τι άλλο , βασικά στα @@.
Τις απέχθειές μου τις εκφράζω σε κάθε ευκαιρία.
Εσύ αν το θεωρείς μεγάλη επιτυχία να έχεις bmw, πάρε κι εσύ μία!

Ενταξει τα τραγικοποιεις τα πραγματα.

Πχ εγω εχω Bmw, και Bmw θα ξανα αγορασω, χωρις αυτο να σημαινει οτι επειδη την εχω ειμαι καποιος. Και ειμαι ο πρωτος που λεει και παραδεχεται οτι οι περισσοτεροι οδηγοι bmw ειναι για τον πουτσο, γιατι επειδη πηραν την bmw νομιζουν οτι γαμησαν τον παπα απο τον κωλο.

Στα αρχιδια μου αν καποιος με τσουβαλιασει μεσα σε αυτους, εγω μια φορα ουτε τετρακυλινδρο εχω, ουτε το εχω για τα μπουζουκια, ουτε πηρα 35 δανεια για να την παρω  :2funny:

Ο καθενας με τις καβλες του στην τελικη.
 

Επισκέπτης
αλλά δεν μπορούμε να κάνουμε και τίποτα,έτσι τα βρίκαμε από τους παππούδες μας, έτσι θα τα παραδόσουμε στα εγγόνια μας..........

Πολύ μοιρολατρικό αυτό και δεν το δέχομαι με τίποτε.
Τα πάντα μπορούν να αλλάξουν.
Σίγουρα όχι από τον ένα χρόνο στον άλλο, σιγά σιγά , αλλά αλλάζουν.
Δεν εννοώ με αυτό ότι πρέπει να αλλάξουν τα πάντα.
Δεν πιστεύω στην αλλαγή για την αλλαγή.
Αλλά κάποια στραβά, πρέπει να αλλάξουν.
Και αλλάζουν σιγά σιγά ...

Κάποτε αν δεν κέρναγες τη γκόμενα και δεν την κουβάλαγες ήσουν Ο ΓΥΦΤΟΣ.
Σήμερα το έχουν ξαναδεί το έργο.
Θα στρώσουν ...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom