Νέα

Αγοραίος έρωτας: επικίνδυνη εξάρτηση;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα girlfriend
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 414
  • Εμφανίσεις 27K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Annoush

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
670
Like
2
Πόντοι
6
Παντως ενα φιλαρακι μου το χωρισε η καλη, ομορφη, πλουσια και γκλαμουρους κοπελια του γιατι προτιμησε το παλικαρι να παει για δουλεια αγγλια για να βαλει λεφτα στην ακρη. η κοπελα του, του ειπε την εξης δικαιολογια...

"εγω αγαπη μου θελω να βγαίνω, να περναω καλα. αν πας στην αγγλια δεν θα με βγαζεις εξω..."

αυτος της απαντησε

"μα μπορεις να ερθεις για μαστερ, σου κανω εγω τα εξοδα και μενουμε μαζι¨"

και αυτη ειπε...

"απαπα! καλυτερα να μεινω ελλαδα, θα μου παρουν οι γονεις μου αυτοκινητο"

ασχολιαστο...
 

vasani

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2007
Μηνύματα
88
Like
0
Πόντοι
0
Παντως ενα φιλαρακι μου το χωρισε η καλη, ομορφη, πλουσια και γκλαμουρους κοπελια του γιατι προτιμησε το παλικαρι να παει για δουλεια αγγλια για να βαλει λεφτα στην ακρη. η κοπελα του, του ειπε την εξης δικαιολογια...

"εγω αγαπη μου θελω να βγαίνω, να περναω καλα. αν πας στην αγγλια δεν θα με βγαζεις εξω..."

αυτος της απαντησε

"μα μπορεις να ερθεις για μαστερ, σου κανω εγω τα εξοδα και μενουμε μαζι¨"

και αυτη ειπε...

"απαπα! καλυτερα να μεινω ελλαδα, θα μου παρουν οι γονεις μου αυτοκινητο"

ασχολιαστο...


Κάτι μου θυμίζει αυτό...Τελος πάντων

Τί να κάνουμε...έκαστος εφώ ετάχθει...
συμβαίνουν αυτα...
 

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
21
Πόντοι
16
Annoush ΤΙ MAΛΑΚΑΣ ΘΕΕ ΜΟΥ!αυτος της εκανε τα εξοδα?
 

Annoush

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
670
Like
2
Πόντοι
6
δεν της τα εκανε τελικα...θα της τα εκανε γιατι την αγαπουσε (δεν ειναι μαλακας, ειναι αθωος) αν και γενικως τσιγγουνης... αλλα τι να πει κανεις. δεν βαριεσαι... εγω του ειπα οτι μολις αυτη παει 30 θα παντρευτει κανενα απαισιο βλακα ανιδεο χαλια επειδη δεν θα εχει αλλη λυση... οπως ολες...
 

Επισκέπτης
δεν της τα εκανε τελικα...θα της τα εκανε γιατι την αγαπουσε (δεν ειναι μαλακας, ειναι αθωος) αν και γενικως τσιγγουνης... αλλα τι να πει κανεις. δεν βαριεσαι... εγω του ειπα οτι μολις αυτη παει 30 θα παντρευτει κανενα απαισιο βλακα ανιδεο χαλια επειδη δεν θα εχει αλλη λυση... οπως ολες...

Κλασσιικη νοοτροπια Ελεειηνιδας που φταινε κατι μαλακες σαν τον φιλο σου που τα δινουν ολα για ολα σε τετοιες καργιολες.
 

Annoush

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
670
Like
2
Πόντοι
6
ε μωρε ολοι κανουμε λαθη... μικρος ειναι θα μαθει...
 

Annoush

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
670
Like
2
Πόντοι
6
οχι μωρε 22 χρονων ειναι το παιδι, τωρα τα εχει με μια αγγλοεβραια κουκλαρα που τον εχει στα ωπα ωπα. την αλλη την αφησε ο γκομενος (ο και καλα αλανι) και τον παρακαλαει...
 

Επισκέπτης
οχι μωρε 22 χρονων ειναι το παιδι, τωρα τα εχει με μια αγγλοεβραια κουκλαρα που τον εχει στα ωπα ωπα. την αλλη την αφησε ο γκομενος (ο και καλα αλανι) και τον παρακαλαει...

Και εδω στο Ελλαντα πολλοι παρακαλανε σαβουρες οπου εκτος απο σαβουρες και μαπα στο κρεβατι αποδευκνυονται στο τελος και ψυχοπαθεις,βαρεμενες και κομπλεξικες και σου τρωνε χρονια απο την ζωη σου.
 

Annoush

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
670
Like
2
Πόντοι
6
πως το λεει ο σοφος τοντοκ... ελεεινιδες... :2funny: :2funny: :2funny:
 

Annoush

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
670
Like
2
Πόντοι
6
εγω τον εχω σιγονταρει πολλες φορες. δεν ειναι υπερβολικος καθε αλλο...
 

Annoush

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
670
Like
2
Πόντοι
6
χαχα *ταπεινα* Προσπαθω να μαθαινω...
 

Επισκέπτης
Οσο καριολες ειναι αυτες που τα γραφουν αυτα, αλλα τοσο μαλακες και ηλιθιοι ειναι αυτοι που τις εχουν, και αυτο γινεται επειδη τετοιες τους αξιζουν να εχουν.

Αυτές οι καργιόλες βέβαια και αυτοί οι μαλάκες είναι χαλαρά το 90% στην Ελλάδα. Θα τους δεις καθε Σ/Κ στα σκυλάδικα να μοστράρουν τις νέες τους τζιπο-μερσεντο-μπέμπες.
 

Επισκέπτης
Αυτές οι καργιόλες βέβαια και αυτοί οι μαλάκες είναι χαλαρά το 90% στην Ελλάδα. Θα τους δεις καθε Σ/Κ στα σκυλάδικα να μοστράρουν τις νέες τους τζιπο-μερσεντο-μπέμπες.

Για τα εκφυλα και εξευτελιστικα προτυπα των ελεεινηδων που ελεγα και πριν...Ρε δεν πανε να γαμηθουν...καλυτερα να δουλευω να τρωγω τα λεφτα μου σε μπουρδελα η σε κανενα sextour παρα σε μπουζουκια και αμαξια.Αυτο που σιχαινομε ειναι καπιοι καγκουρες στα μπουζουκια που χαλανε χιλιαδες ευρω σε λουλουδια μπας και τους κατσει καμια απο τις γκομενες εκει,
 

Annoush

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
670
Like
2
Πόντοι
6
εγω αυτο που ξερω ειναι οτι στην ελλαδα δεν εχω φιλες, ουτε καν απο το σχολειο(πλην μιας). δεν αντεχω το θαψιμο, την ηλιθιοτητα, την ελλειψη τροπων και τις τσιριχτες φωνουλες. επιπλεον εχω και τα νευρα μου. γι'αυτο αρχισα KENDO. νισαφι...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom