Νέα

Αγοραίος έρωτας: επικίνδυνη εξάρτηση;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα girlfriend
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 414
  • Εμφανίσεις 27K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

nikos fkr

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2007
Μηνύματα
165
Like
24
Πόντοι
1
Παιδιά γράψατε όλοι να γράψω και εγώ επί του θέματος.. Καταρχήν εάν κατάλαβα σωστά η girlfriend ήταν η γκόμενα του Baron που του την έκανε άσχημα μέσα απο το forum και τον παράτησε. Αγαπητέ baron δυστυχώς έπαθες κάτι που ρισκάρουμε όλοι μας οι δεσμευμένοι μουρντάρηδες μέσα εδώ έσπασες τον χρυσό κανόνα που λέγετε "γάμα όσο θές, μαλακίσου όσο θές αρκεί να μην εκτεθείς και μην εκθέσεις" και αυτό φίλε πληρώνετε. Το θέμα δεν είναι άν είσαι εξαρτημένος στις πουτάνες ή εάν έχεις γκόμενα, ή γκόμενες το θέμα είναι κατά πόσο δίνεις δικαίωμα στους ανθρώπους σου να σε αμφισβητήσουν πρώτα και μετά να τους πληγώσεις. Αυτό φίλε μου είναι το ρίσκο και δεν φταίει κανένας, το ήξερες - ρίσκαρες - έπαιξες - έχασες. Για μένα φίλοι μου όλοι σημασία έχει η γνώση. Εάν ότι κάνεις δεν μαθαίνετε δεν τρέχει τίποτα, ούτε γάτα ούτε ζημιά. Εάν όμως μαθευτεί τότε η κατάσταση γίνετε fucked up όπως λέω και εγώ.. Ο κλέφτης είναι κλέφτης μόνο εάν πιαστεί. Εάν δεν πιαστεί δεν είναι κλέφτης και δεν νομίζω ότι πλέον το να ξενογαμάς είναι τόσο μεγάλο κακό που να σε ταλαιπωρούν οι τύψεις και να προδίδεσε. Για μένα η μεγαλύτερη μαλακία που μπορεί να κάνει κάποιος απο εμάς είναι να παραδεχτεί αυτά που έχει κάνει. Τι στιγμή που θα το κάνει έσβησε κάθε ελπίδα για ύστατο αγώνα του να ξανακερδίσει αυτό που πάει να χάσει. Εάν όμως υπάρχει και η παραμικρή αμφιβολία και η γυναίκα τον αγαπά πραγματικά θα μείνει μαζί του. Το αν θα του το κρατά και μια μέρα του το ξεπληρώσει είναι άλλο θέμα όμως.
Μύνημα στην Κυρία Girlfriend. Αγαπητή μου, να σε σίγουρη ότι εάν ο άντρας σου γουστάρει να σε πάρουν παρτούζα με κάποιον άλλον (το φαντασιώνετε) και σε αγαπάει δεν θα στο προτείνει ποτέ γιαυτό και θα πάει να το κάνει με πουτάνες.
Εάν δεν είσαι γκροβεράτη δηλαδή κωλοτρυπι..άτη να του δίνεις πίσω ... θα πληρώσει και θα το κάνει.. τέλος εάν δεν έχεις κορμάρα και έχεις τα κιλά σου θα πληρώσει και θα πηδήξει μοντέλο ... με λίγα λόγια κάτι που θέλει το βρίσκει στο πληρωμένο.. δουλειά σου είναι, εάν είσαι γάτα να βρείς τι είναι αυτό και να δείς εάν θές να του το δώσεις.. εάν το βρείς και δεν θές να του το δώσεις αποφασίζεις εάν θα μείνεις ή εάν θα φύγεις. Απλά να ξέρεις ότι ο άντρας σου ανήκει στους μάγκες που ξέρουν τι θέλουν και όχι στους κομπλεξικούς που καταπιέζονται μια ζωή φέροντες την μάσκα του τάζα σωστού. Για μένα όσοι δεν ξενογαμάνε έχουν πρόβλημα ή είναι καταπιεσμένοι του κερατά στην ζωή τους και κάποτε ξεσαλώνουν. Είναι βέβαια άτυχος γιατί τον έπιασες αλλά κάτι τελευταίο να ξέρεις ότι όπου μα όπου και να ψάξεις τα σκατά θα τα βρείς το θέμα είναι πόσο βαθιά είναι κρυμμένα. Γιαυτό την επώμενη φορά που θα δείς υπολογιστή ξεκλίδωτο άστον καλύτερα μην μπαίνεις μέσα και μην ψάχνεις καθόλου γιατί δες τώρα τι κέρδισες τα χάλασες όλα και ότι έμαθες τάχα το ποιόν του άντρα σου δεν μου λέει τίποτα. Μια χαρά είναι ο άνθρωπος όπως όλοι μας. Άλωστε εάν μας δείς με τις οικγένειές μας μια χαρά ήμαστε έστι θα πείς..
Γιαυτό μύνημα πρός όλους τον εαυτόυλη σας τον μισό και τα μάτια σας. Τον άλλο μισό δώστε τον όπου και σε όποια γυναίκα θέλετε.   
 

nikos fkr

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2007
Μηνύματα
165
Like
24
Πόντοι
1
Υστερόγραφο πρός όλους τους δεσμευμένους εδώ μέσα.

Οι νόμοι του Νικ

Την γυναίκα μας την γα...με ποιό πολύ απο όποιαδήποτε πουτάνα.
Την ικανοποιούμε καλύτερα απο οποιαδήποτε πουτάνα.
Την γα....με απο πίσω γιατί εάν δεν το κάνουμε θα το κάνει άλλος και θα μας θεωρεί και μαλάκες.
Την πέρνουμε μόνοι μας παρτούζα με την χρήση εργαλείων και ζαρζαβατικών για να ικανοποιήσουμε την σχετική της φαντασίωση.
Τέλος πρέπει να της κάνουμε έστω και έξαφνο CIM και CIF και να πούμε ότι μας ξέφυγε. Θα την γλυτώσουμε με λίγο μπινελίκη.
Τέλος πρέπει να την κάνουμε να σκέφτετε ως εξής "μα πώς είναι δυνατόν να ξενογαμάει ο άντρας μου αφού τον έχω ξεπετάξει"
και εμείς να την κάνουμε να μην έχει όρεξη για άλλο άντρα γιατί της τα δίνουμε όλα.

Αυτοί είναι οι νόμοι μου μάγκες και διευκρινήζω όχι για να μην σας απατήσει η γυναίκα σας αλλα για να μειώσετε τις πιθανότητες απλά και βέβαια να μην σας υποπτευθεί για το τι κάνετε...

Μαχητικούς χαιρετισμούς Νικ..... 
 
OP
OP
G

girlfriend

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2007
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
Pleasuregiver, δεν κατάλαβες καλά. Το nickname του πρώην συντρόφου μου στο site είναι Οceanspray. Η αλήθεια πάντως είναι ότι η ιστορία μου παρουσιάζει ομοιότητες με αυτήν του Barone και με πολλές άλλες υποθέτω που δεν απλώς δεν έγιναν γνωστές στο forum.

ΥΓ. Καμάρια μου, οι πραγματικοί άνδρες είναι ικανοί να ικανοποιήσουν μια γυναίκα (ή και πολλές) γι' αυτό δεν καταφεύγουν σε αυτές που τις πληρώνουν για να τις πηδήξουν και οι οποίες προσποιούνται καθημερινά και με όλους ικανοποίηση.
Δεν έχω τίποτα με τις πόρνες. Καλά κάνουν κι αυτές και εσείς που πηγαίνετε. Αρκεί να έχετε το θάρρος να αντιμετωπίζετε την αλήθεια - απέντανι στους τρίτους και στον εαυτό σας. Αυτό είναι η μόνη απόδειξη ανδρισμού -για όποιον τον διαθέτει...
 

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
21
Πόντοι
16
Αυτες οι πολλες αλλες να πανε να γαμηθουν γιατι αν καθονται να ψαχνουν το που κ τι γραφει ο συντροφος τους ειναι ΚΑΤΙΝΕΣ κ τπτ παραπάνω..
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
Ο κώλος όμως είναι καλύτερος!
'Ενας τωρινός 50άρης, πρότυπό μου καμακιού όταν ήμουν πιτσιρικάς, μου είχε πει εμένα
"Ποτέ δεν προσπαθούσα πολύ για να γαμήσω ένα μουνί. Με ενδιέφερε περισσότερο να γαμάω κώλους!"
Φαν του ''Τραβέλια με προσόντα''???? :2funny: :2funny:
 

DIKY

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
1.392
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
16
Pleasuregiver, δεν κατάλαβες καλά. Το nickname του πρώην συντρόφου μου στο site είναι Οceanspray. Η αλήθεια πάντως είναι ότι η ιστορία μου παρουσιάζει ομοιότητες με αυτήν του Barone και με πολλές άλλες υποθέτω που δεν απλώς δεν έγιναν γνωστές στο forum.

ΥΓ. Καμάρια μου, οι πραγματικοί άνδρες είναι ικανοί να ικανοποιήσουν μια γυναίκα (ή και πολλές) γι' αυτό δεν καταφεύγουν σε αυτές που τις πληρώνουν για να τις πηδήξουν και οι οποίες προσποιούνται καθημερινά και με όλους ικανοποίηση.
Δεν έχω τίποτα με τις πόρνες. Καλά κάνουν κι αυτές και εσείς που πηγαίνετε. Αρκεί να έχετε το θάρρος να αντιμετωπίζετε την αλήθεια - απέντανι στους τρίτους και στον εαυτό σας. Αυτό είναι η μόνη απόδειξη ανδρισμού -για όποιον τον διαθέτει...

επισης πραγματικες γυναικες ειναι εκεινες που καταφερνουν να ικανοποιουν εναν αντρα, ετσι ωστε εκεινος να μην εχει την επιθυμια να ζητει την σαρκικη απολαυση απο μια πορνη γιατι αν με την πορνη ικανοποιειται τοτε αυτο δειχνει οτι η γυναικα του ειναι ενα μηδενικο στο σεξ και την κραταει μονο για ψυχικο.
Αρκεί να έχετε το θάρρος να αντιμετωπίζετε την αλήθεια - απέντανι στους τρίτους και στον εαυτό σας. Αυτό είναι η μόνη απόδειξη ΘΗΛΥΚΟΤΗΤΑΣ -για όποιαν την διαθέτει...
:birdman: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Pleasuregiver, δεν κατάλαβες καλά. Το nickname του πρώην συντρόφου μου στο site είναι Οceanspray. Η αλήθεια πάντως είναι ότι η ιστορία μου παρουσιάζει ομοιότητες με αυτήν του Barone και με πολλές άλλες υποθέτω που δεν απλώς δεν έγιναν γνωστές στο forum.

ΥΓ. Καμάρια μου, οι πραγματικοί άνδρες είναι ικανοί να ικανοποιήσουν μια γυναίκα (ή και πολλές) γι' αυτό δεν καταφεύγουν σε αυτές που τις πληρώνουν για να τις πηδήξουν και οι οποίες προσποιούνται καθημερινά και με όλους ικανοποίηση.
Δεν έχω τίποτα με τις πόρνες. Καλά κάνουν κι αυτές και εσείς που πηγαίνετε. Αρκεί να έχετε το θάρρος να αντιμετωπίζετε την αλήθεια - απέντανι στους τρίτους και στον εαυτό σας. Αυτό είναι η μόνη απόδειξη ανδρισμού -για όποιον τον διαθέτει...
Που  να δεις κουκλα οταν μπορεις και ικανοποιης και την γυναικα σου και δυο τρεις αλλες μεσα στην μερα τι ικανοποιηση νοιοθεις.
Αν ειναι δε και καμμια πουτανα που την βρισκει μαζι σου και φτιαχνετε ουουουου εκει να δεις κεφια.
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.744
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
Που  να δεις κουκλα οταν μπορεις και ικανοποιης και την γυναικα σου και δυο τρεις αλλες μεσα στην μερα τι ικανοποιηση νοιοθεις.
Αν ειναι δε και καμμια πουτανα που την βρισκει μαζι σου και φτιαχνετε ουουουου εκει να δεις κεφια.
δωσεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεέέέέέέέέ........αρχοντια!!!
 

geomix

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.173
Κριτικές
23
Like
2
Πόντοι
5.775
Που  να δεις κουκλα οταν μπορεις και ικανοποιης και την γυναικα σου και δυο τρεις αλλες μεσα στην μερα τι ικανοποιηση νοιοθεις.
Αν ειναι δε και καμμια πουτανα που την βρισκει μαζι σου και φτιαχνετε ουουουου εκει να δεις κεφια.

εισαι αρχοντας!!!!!!!!!  :rockon:  :rockon:  :rockon:  :rockon:  :rockon:
 

POLYATAKTOS

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
483
Like
2
Πόντοι
1
Girlfriend, εμενα παντως ειλικρινα μ εντυπωσιασες και με τον λογο σου αλλα και με την εξυπναδα σου...Οπως καποιος αλλος φιλος προανεφερε, εισαι πραγματικα ...γατα κι εγω θα σου προτεινα , οποια καταληξη κι αν εχει η σχεση σου , να μεινεις μαζι μας και καποιες φορες να συμμετεχεις εαν νομιζεις οτι χρειαζεται καπου να παρεμβεις..
Το ξαναλεω και παλι..ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ Μ ΕΝΤΥΠΩΣΙΑΣΕΣ!!!!
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.744
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
Girlfriend, εμενα παντως ειλικρινα μ εντυπωσιασες και με τον λογο σου αλλα και με την εξυπναδα σου...Οπως καποιος αλλος φιλος προανεφερε, εισαι πραγματικα ...γατα κι εγω θα σου προτεινα , οποια καταληξη κι αν εχει η σχεση σου , να μεινεις μαζι μας και καποιες φορες να συμμετεχεις εαν νομιζεις οτι χρειαζεται καπου να παρεμβεις..
Το ξαναλεω και παλι..ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ Μ ΕΝΤΥΠΩΣΙΑΣΕΣ!!!!
θα ειναι και μια καλη ευκαιρια να διαπιστωσει το επιπεδο αυτων που κατηγορει για την εξαρτηση τους απ το πουτανοπηδημα....
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
:2funny:
Που  να δεις κουκλα οταν μπορεις και ικανοποιης και την γυναικα σου και δυο τρεις αλλες μεσα στην μερα τι ικανοποιηση νοιοθεις.
Αν ειναι δε και καμμια πουτανα που την βρισκει μαζι σου και φτιαχνετε ουουουου εκει να δεις κεφια.

ε,ρε τί καμνει η επιστημη...θαυματα!θαυματα! :grin:

υ.γ. το ξερω...ειμαι κωλοπαιδο,αλλα μην ξεχνας οτι γεννηθηκα απο ενα καλαμακι που ηταν στο φραπε του πατερα μου πριν καμποσα χρονια... :dancing:
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
η γνωστη επιστημη η στριπερ ??  :idiot:

οχι αυτη η επιστημη(αυτη εχει iq σαν τους επιστημονες της Θ7)!Αλλη ειναι η επιστημη που σηκωνει τις ακτινες ποδηλατου στα παππουδια.. :dancing: :dancing:
 

Επισκέπτης
οχι αυτη η επιστημη(αυτη εχει iq σαν τους επιστημονες της Θ7)!Αλλη ειναι η επιστημη που σηκωνει τις ακτινες ποδηλατου στα παππουδια.. :dancing: :dancing:
Εκει που εισαι ημουνα και εδω που ειμαι θα ερθεις μην το ξεχνας ποτε αυτο.
 

Επισκέπτης
Pleasuregiver, δεν κατάλαβες καλά. Το nickname του πρώην συντρόφου μου στο site είναι Οceanspray. Η αλήθεια πάντως είναι ότι η ιστορία μου παρουσιάζει ομοιότητες με αυτήν του Barone και με πολλές άλλες υποθέτω που δεν απλώς δεν έγιναν γνωστές στο forum.

ΥΓ. Καμάρια μου, οι πραγματικοί άνδρες είναι ικανοί να ικανοποιήσουν μια γυναίκα (ή και πολλές) γι' αυτό δεν καταφεύγουν σε αυτές που τις πληρώνουν για να τις πηδήξουν και οι οποίες προσποιούνται καθημερινά και με όλους ικανοποίηση.
Δεν έχω τίποτα με τις πόρνες. Καλά κάνουν κι αυτές και εσείς που πηγαίνετε. Αρκεί να έχετε το θάρρος να αντιμετωπίζετε την αλήθεια - απέντανι στους τρίτους και στον εαυτό σας. Αυτό είναι η μόνη απόδειξη ανδρισμού -για όποιον τον διαθέτει...
οτι ειχα να καταλαβω,το καταλαβαμε & εγω & τα υπολοιπα μελη του φορουμ..ευχομαι καποιοι να εμαθαν κιολας..(δυσκολο)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom