Νέα

Αγοραίος έρωτας: επικίνδυνη εξάρτηση;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα girlfriend
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 414
  • Εμφανίσεις 27K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

cretan335

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.488
Like
1
Πόντοι
66
Μάλλον ψυχολόγος η μαντάμ.
Το καλό με την φάρα τους είναι οτι έχουν ωραίες, μα πάρα πολύ ωραίες, θεωρίες που εξηγούν, όσο μπορούν, την ανθρώπινη συμπεριφορά.
Το κακό με την φάρα τους είναι ποιός κάνει σε αυτούς θεραπεία και πάνω απο όλα κάθε πότε.
 

lalakas2

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2006
Μηνύματα
31
Like
0
Πόντοι
0
Μάλλον ψυχολόγος η μαντάμ.
Το καλό με την φάρα τους είναι οτι έχουν ωραίες, μα πάρα πολύ ωραίες, θεωρίες που εξηγούν, όσο μπορούν, την ανθρώπινη συμπεριφορά.
Το κακό με την φάρα τους είναι ποιός κάνει σε αυτούς θεραπεία και πάνω απο όλα κάθε πότε.
Αν είναι ετσι όπως τα λέει η μαντάμ όλοι θα ήταν μπουρδελιάριδες. Δεν έχω γνωρίσει ως τώρα άτομο χωρίς τέτοια προβλήματα. Εν κατακλείδη, μαλλον η μαντάμ είναι μια κλασική γυναίκα που θέλει να μας αποτράψει να πηγαίνουμε στα μπουρδέλα χαρακτηρίζοντας μας "ψυχολογικά άρροστους" ωραίο το κολπάκι σου αλλα μας έχουμε και μιαλό. Οι πονηριές σου εδώ δεν πιάνουν
 

Επισκέπτης
bottomline ειναι το εξης

αλλο αγαπη και αλλο σεξ που τραγουδουσαν και οι Ορσα5
Και γω υπεραγαπω την κοπελα μου και περναω καλα αλλα αμα της πω κατσε να ξεφλοκιασω στη μαπα σου η να σε ξεκολιασω θα με στειλει συστημενο.Γι αυτο υπαρχουν οι πουτανες.
δηλαδη εμεις που τις ξεφλοκιαζουμε στην μαπα & τις ξεκωλιαζουμε συνεχως,δεν τις αγαπαμε???ημαρτον ρε φιλε..
 

silver_bullet

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2007
Μηνύματα
485
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
1
αν εχεις γκομενα-συζυγο που στα κανει αυτα respect.Αν ειναι ετσι εισαι πολυ κωλοφαρδος.Η συντριπτικη πλειοψηφια των γυναικων στην ερωτηση "τα θες στη μαπα?" θα απαντησει "για πουτανα με περασες?"...Η δικια μου ετσι κανει παντως
 

Επισκέπτης
αν εχεις γκομενα-συζυγο που στα κανει αυτα respect.Αν ειναι ετσι εισαι πολυ κωλοφαρδος.Η συντριπτικη πλειοψηφια των γυναικων στην ερωτηση "τα θες στη μαπα?" θα απαντησει "για πουτανα με περασες?"...Η δικια μου ετσι κανει παντως
η συντριπτικη πλειοψηφια των γυναικων,που εγω εχω γνωρισει,αν δεν τους τα εριχνα στο στομα-αν δεν τις ξεκολιαζα,θα μου εφευγαν σε χρονο dt..οσες δεν ειχαν τετοια βιτσια,πολυ απλα επερναν τον πουλο μετα το πρωτο γαμησι..
 

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
21
Πόντοι
16
η συντριπτικη πλειοψηφια των γυναικων,που εγω εχω γνωρισει,αν δεν τους τα εριχνα στο στομα-αν δεν τις ξεκολιαζα,θα μου εφευγαν σε χρονο dt..οσες δεν ειχαν τετοια βιτσια,πολυ απλα επερναν τον πουλο μετα το πρωτο γαμησι..

+10 παραδόξως το ιδιο συνεβη κ με μένα..
 

Επισκέπτης
Η συντριπτικη πλειοψηφια των γυναικων στην ερωτηση "τα θες στη μαπα?" θα απαντησει "για πουτανα με περασες?"...Η δικια μου ετσι κανει παντως

Ρε φίλε δεν κάνεις τέτοιες ερωτήσεις.
Δεν κάνεις καμία ερώτηση σχετικά με το σεξ.

Και αν ρωτήσεις μια γκόμενα "θες να πάμε σε ξενοδοχείο να πηδηχθούμε;" ΟΧΙ θα σου πει.

Αν την πάρεις και πάτε όμως, θα τον αρπάξει κανονικά.
Αντίστοιχα δεν ρωτάς "να σου βάλω μωρό μου την πούτσα στον κώλο;"
αλλά αρχίζεις να της χαιδεύεις τη σούφρα, της βάζεις υγρά από το μουνί της (η αλοιφή πρέπει να βγει διακριτικά από το συρτάρι) και της τον βάζεις απαλά.

Το ίδιο και όταν τη χύνεις στη μάπα. Σιγά μην τη ρωτήσεις "θες μωρό μου να σου γεμίσω τα μάτια χύσια για να μου πεις αν τσούζουν;" ....
 

Επισκέπτης
Αντίστοιχα δεν ρωτάς "να σου βάλω μωρό μου την πούτσα στον κώλο;"
αλλά αρχίζεις να της χαιδεύεις τη σούφρα, της βάζεις υγρά από το μουνί της (η αλοιφή πρέπει να βγει διακριτικά από το συρτάρι) και της τον βάζεις απαλά.
συγνωμη,αλλα μαλλον ακομη δεν εχεις μαθει να γαμας κωλο..το σαλιο κανει μια χαρα την δουλεια του..εξαλλου ποιο το νοημα αν βαλεις λιπαντικο & το καυλι σου κολυμπαει μεσα σε αυτο???καμια αισθηση τριβης,οποτε τσαμπα ιστορια..οπως βεβαια οταν στον παρασαλιωνουν αντιστοιχα..
 

zestos

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2007
Μηνύματα
76
Κριτικές
2
Like
37
Πόντοι
0
Καλημέρα. Έχεις δίκιο στις παρατηρήσεις σου. Τις διάβασα με πολύ συμπάθεια. Όμως είσαι σίγουρη ότι ο τύπος έπαθε κατάθλιψη επειδή βλάφθηκε το κοινωνικό του κύρος ή εξαιτίας του ότι σε έχασε; Με λίγα λόγια μπορείς να απαντήσεις με βεβαιότητα ότι δεν σ' αγαπούσε καθόλου και έβαζε πάνω από όλα το πληρωμένο μουνί; Αν είσαι 100% βέβαιη γι' αυτό, τότε καλά έκανες και τον χώρισες και τον ξεφτύλισες. Αν όχι τότε απλά τον εκδικήθηκες σκληρά,οπότε μάλλον κι εσύ δεν τον αγαπούσες τόσο όσο νόμιζες ή νόμιζε...
Συγνώμη που μπερδεύτηκα στην ιστορία σου, αλλά μου κίνησες το ενδιαφέρον.
Ευχαριστώ.
 
OP
OP
G

girlfriend

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2007
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
Καλημέρα. Έχεις δίκιο στις παρατηρήσεις σου. Τις διάβασα με πολύ συμπάθεια. Όμως είσαι σίγουρη ότι ο τύπος έπαθε κατάθλιψη επειδή βλάφθηκε το κοινωνικό του κύρος ή εξαιτίας του ότι σε έχασε; Με λίγα λόγια μπορείς να απαντήσεις με βεβαιότητα ότι δεν σ' αγαπούσε καθόλου και έβαζε πάνω από όλα το πληρωμένο μουνί; Αν είσαι 100% βέβαιη γι' αυτό, τότε καλά έκανες και τον χώρισες και τον ξεφτύλισες. Αν όχι τότε απλά τον εκδικήθηκες σκληρά,οπότε μάλλον κι εσύ δεν τον αγαπούσες τόσο όσο νόμιζες ή νόμιζε...
Συγνώμη που μπερδεύτηκα στην ιστορία σου, αλλά μου κίνησες το ενδιαφέρον.
Ευχαριστώ.

Από ποιο σημείο των entries μου έβγαλες το συμπέρασμα ότι "βλάφθηκε το κοινωνικό του κύρος" και ότι "το ξεφτύλισα";

Το ότι ο άνθρωπος αγαπούσε βαθειά το το μουνί της Lola, της Noel, της Ana, της Isabella, της Μαρίνας, της Alexx, της Alice και όλων των άλλων πουτάνων που πηδούσε πολλάκις εντός της εβδομάδος είναι αδιαμφισβήτητο. Το ότι οι πουτάνες αυτές ήταν μέσα στο μυαλό του, έτρεφε ιδιαίτερη αδυναμία σε κάποιες απ' αυτές στις οποίες πήγαινε και ξαναπήγαινε και ότι πλήρωνε τα κέρατά του για το Girlfriend Experience είναι αποδεδειγμένο.
Τώρα αν μέσα σε όλα αυτά, ο άνθρωπος αυτός αγαπούσε κι εμένα, τότε ...Φίλε, φυλάξου απ' αυτούς που  σ' αγαπάνε!!! Ίσως τελικά αυτοί μπορούν να σου κάνουν μεγαλύτερο κακό από τους εχθρούς σου!
Εσύ θα πρότεινες δηλαδή να μην έχω πρόβλημα για τις άπειρες πουτάνες που έχει πηδήξει, επειδή με αγαπάει; Να υποθέσω ότι η φίλη σου πηδιέται ασύστολα με ό,τι κινείται αλλά εσύ είσαι μαζί της γιατί την αγαπάς;

Διάβασα επίσης με ενδιαφέρον σήμερα το thread με τίτλο "Barone τέλος" το οποίο νομίζω ότι συνδέεται με το θέμα που έθεσα.
 

Επισκέπτης
Από ποιο σημείο των entries μου έβγαλες το συμπέρασμα ότι "βλάφθηκε το κοινωνικό του κύρος" και ότι "το ξεφτύλισα";

Το ότι ο άνθρωπος αγαπούσε βαθειά το το μουνί της Lola, της Noel, της Ana, της Isabella, της Μαρίνας, της Alexx, της Alice και όλων των άλλων πουτάνων που πηδούσε πολλάκις εντός της εβδομάδος είναι αδιαμφισβήτητο. Το ότι οι πουτάνες αυτές ήταν μέσα στο μυαλό του, έτρεφε ιδιαίτερη αδυναμία σε κάποιες απ' αυτές στις οποίες πήγαινε και ξαναπήγαινε και ότι πλήρωνε τα κέρατά του για το Girlfriend Experience είναι αποδεδειγμένο.
Τώρα αν μέσα σε όλα αυτά, ο άνθρωπος αυτός αγαπούσε κι εμένα, τότε ...Φίλε, φυλάξου απ' αυτούς που  σ' αγαπάνε!!! Ίσως τελικά αυτοί μπορούν να σου κάνουν μεγαλύτερο κακό από τους εχθρούς σου!
Εσύ θα πρότεινες δηλαδή να μην έχω πρόβλημα για τις άπειρες πουτάνες που έχει πηδήξει, επειδή με αγαπάει; Να υποθέσω ότι η φίλη σου πηδιέται ασύστολα με ό,τι κινείται αλλά εσύ είσαι μαζί της γιατί την αγαπάς;

Διάβασα επίσης με ενδιαφέρον σήμερα το thread με τίτλο "Barone τέλος" το οποίο νομίζω ότι συνδέεται με το θέμα που έθεσα.

Κοπελιά μαζί σου και μην σε πείσει κανείς ότι η συμπεριφορά αυτή είναι στα πλαίσια της υγιούς "θητείας" ενός αρσενικού στην σεξουαλικοτητα. Είναι προβληματική και να είσαι σίγουρη ότι έχει συνέπειες σε εσένα και στην ζωή σου με δυναμική που ούτε μπορείς να την φανταστείς.
Είσαι γάτα. Τα σέβη μου.
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157

Επισκέπτης
Το μουνι ειναι γλυκο και δεν τελειωνει ποτε.
Εμενα αυτο μου ειπε ο μπαμπας μου και ειναι και 80 ετων.
Δεν χρειαζεται περισσοτερη αναλυση του θεματος.
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Προφανώς το gfe της "girlfriend" δεν ήταν τόσο δυνατό όσο εκείνη νόμιζε. Με άλλα λόγια, άλλη μία κουρασμένη γυναίκα που είναι για απόσυρση.
 

Επισκέπτης
Το μουνι ειναι γλυκο και δεν τελειωνει ποτε.
Εμενα αυτο μου ειπε ο μπαμπας μου και ειναι και 80 ετων.

Ο κώλος όμως είναι καλύτερος!

'Ενας τωρινός 50άρης, πρότυπό μου καμακιού όταν ήμουν πιτσιρικάς, μου είχε πει εμένα

"Ποτέ δεν προσπαθούσα πολύ για να γαμήσω ένα μουνί. Με ενδιέφερε περισσότερο να γαμάω κώλους!"

 

Επισκέπτης
συγνωμη,αλλα μαλλον ακομη δεν εχεις μαθει να γαμας κωλο..το σαλιο κανει μια χαρα την δουλεια του..εξαλλου ποιο το νοημα αν βαλεις λιπαντικο & το καυλι σου κολυμπαει μεσα σε αυτο???

Αν δεν βάλεις πολύ, δεν κολυμπάει. Η ποσότητα κάνει τη διαφορά.
Το σάλιο είναι πιο μπελάς. Κι αν δεν μπει η σωστή δόση με την πρώτη, δεν είναι ό,τι καλύτερο να σαλιώνεις δάκτυλο που το έβγαλες από κώλο.
Το πρόβλημα είναι ότι αν δεν λιπανθεί ο κώλος και μπει ο πούτσος άτσαλα, πέρα από σάλια και αλοιφές , μπορεί να προκύψουν και αίματα. Και γκόμενα που έχει ματώσει ο κώλος της, δύσκολα τον ξανατρώει.

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom