Νέα

Αγοραίος έρωτας: επικίνδυνη εξάρτηση;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα girlfriend
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 414
  • Εμφανίσεις 27K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Θάνος_3

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2008
Μηνύματα
35
Like
0
Πόντοι
0
Συναίσθημα και πουτάνα, για εμένα τουλάχιστον, είναι δύο έννοιες ασύμβατες....
Εγώ θα έλεγα ότι συναίσθημα και πουτάνα είναι δυο έννοιες άσχετες.
Συναισθήματα δεν υπάρχουν ενώ πουτάνες πολλές...
 

gamiseos

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2008
Μηνύματα
66
Like
0
Πόντοι
0
παιδια δε θελω να ξεφυγω απο το θεμα αλλα επειδη βλεπω οτι τα λετε καλα στις 2-3 τελευταιες σελιδες (θανος και λοιποι χωρις να θελω να αδικησω καποιον) θα θελα να σας απευθυνω την ερωτηση
πιστευετε στον ανιδιοτελη και αληθινο ερωτα?γιατι αν οχι τοτε τι πηγαινεις με ιεροδουλες ειτε με ''κανονικες'' κοπελες ειναι ενα και το αυτο.ξεκαθαριζω οτι εγω μαλλον δεν πιστευω οσο περναει ο καιρος κι οχι αυτο δεν το λεω επειδη ειμαι απογοητευμενος απαραιτητα.θεωρω οτι ουτε κι εγω ενδεχομενως μπορω να νιωσω κατι απολυτο σε ενταση και διαρκεια για καποια
 

Θάνος_3

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2008
Μηνύματα
35
Like
0
Πόντοι
0
Λυπάμαι φίλε μου αλλά δεν υπάρχει ανιδιοτελής έρωτας...
(όχι τουλάχιστον απο την μεριά των γυναικών)
 

evabb

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2008
Μηνύματα
4.137
Like
4
Πόντοι
16
παιδια δε θελω να ξεφυγω απο το θεμα αλλα επειδη βλεπω οτι τα λετε καλα στις 2-3 τελευταιες σελιδες (θανος και λοιποι χωρις να θελω να αδικησω καποιον) θα θελα να σας απευθυνω την ερωτηση
πιστευετε στον ανιδιοτελη και αληθινο ερωτα?γιατι αν οχι τοτε τι πηγαινεις με ιεροδουλες ειτε με ''κανονικες'' κοπελες ειναι ενα και το αυτο.ξεκαθαριζω οτι εγω μαλλον δεν πιστευω οσο περναει ο καιρος κι οχι αυτο δεν το λεω επειδη ειμαι απογοητευμενος απαραιτητα.θεωρω οτι ουτε κι εγω ενδεχομενως μπορω να νιωσω κατι απολυτο σε ενταση και διαρκεια για καποια

εγω ειμαι ρομαντικη και πιστευω
 

evabb

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2008
Μηνύματα
4.137
Like
4
Πόντοι
16
Για να δούμε λοιπόν πόσο ρομαντική είσαι…
Θα μπορούσες να ερωτευτείς κάποιον χωρίς να ξέρεις το οικονομικό status του?

ετσι οπως το λες ειναι love at first sight. τι στατους μου λες μωρε; αμα ο αλλος ειναι ζητιανος τον βλεπεις αμα ειναι νορμαλ ανθρωπος παλι το βλεπεις κι αμα ειναι ο λατσης εκει κι αν το βλεπεις. οποτε ειναι χαζη η ερωτηση
 

Θάνος_3

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2008
Μηνύματα
35
Like
0
Πόντοι
0
ετσι οπως το λες ειναι love at first sight. τι στατους μου λες μωρε; αμα ο αλλος ειναι ζητιανος τον βλεπεις αμα ειναι νορμαλ ανθρωπος παλι το βλεπεις κι αμα ειναι ο λατσης εκει κι αν το βλεπεις. οποτε ειναι χαζη η ερωτηση
Οπότε εσύ το βλέπεις και ανάλογα χαράζεις πορεία... Έτσι δεν είναι?
 

evabb

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2008
Μηνύματα
4.137
Like
4
Πόντοι
16
Οπότε εσύ το βλέπεις και ανάλογα χαράζεις πορεία... Έτσι δεν είναι?

οχι. ο πρωην μου (αμα θεωρειται σχεση αυτο) και μεγαλος μου ερωτας ηταν σαν λετσος μονιμως. αφου αναρωτιομουνα αν τελικα εχει λεφτα να ζησει. μετααααααααα εμαθα οτι το κωλοπαιδο το εκανε απο ιδεολογια κι οτι τα λεφτα του τρεχαν απο τα μπατζακια
 

Θάνος_3

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2008
Μηνύματα
35
Like
0
Πόντοι
0
οχι. ο πρωην μου (αμα θεωρειται σχεση αυτο) και μεγαλος μου ερωτας ηταν σαν λετσος μονιμως. αφου αναρωτιομουνα αν τελικα εχει λεφτα να ζησει. μετααααααααα εμαθα οτι το κωλοπαιδο το εκανε απο ιδεολογια κι οτι τα λεφτα του τρεχαν απο τα μπατζακια
Βρε το κωλόπαιδο με την ιδεολογία του μας μπέρδεψε!!!!!!
 

Θάνος_3

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2008
Μηνύματα
35
Like
0
Πόντοι
0
χεστηκα 2 χρονια σχεδον ερωτευμενη ημουν και δεν με ενοιαζε και καθολου τι εχει. αλλωστε ηταν τσιφουτης  :2funny: :2funny:
Τότε πρέπει να είσαι κάτω από 24 αλλιώς δεν εξηγείται...
(επίσης πρόσεξα το σχεδόν)
 

Θάνος_3

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2008
Μηνύματα
35
Like
0
Πόντοι
0
Μάλιστα... είσαι κάτω από 24... αρκετά κάτω θα έλεγα... και ήσουν σχεδόν ερωτευμένη...
Ωραία λοιπόν, ανατράπηκε η θεωρία μου!
 

evabb

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2008
Μηνύματα
4.137
Like
4
Πόντοι
16
Μάλιστα... είσαι κάτω από 24... αρκετά κάτω θα έλεγα... και ήσουν σχεδόν ερωτευμένη...
Ωραία λοιπόν, ανατράπηκε η θεωρία μου!
οχι σχεδον, φουλ.. με εσερνε απο την μυτη και δεν το καταλαβαινα
 

Θάνος_3

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2008
Μηνύματα
35
Like
0
Πόντοι
0
οχι σχεδον, φουλ.. με εσερνε απο την μυτη και δεν το καταλαβαινα
Το σχεδόν δεν το είπα εγώ αλλά εσύ...
Anyway το ξεπέρασες τώρα???
Και αν ναι στο μέλλον τι θα κοιτάς άντρα ή πορτοφόλι??????????
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom