Νέα

Αεροσυνοδοί

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
9.939
Κριτικές
30
Like
20.467
Πόντοι
8.846
θέλω να σας πετύχουν καμιά φορά να τις φωτογραφίζετε κρυφά και να δω τι θα γίνει...
 

CaptainK

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2021
Μηνύματα
2.869
Κριτικές
3
Like
10.158
Πόντοι
1.336
Εγγρ.
8 Οκτ 2021
Μηνύματα
371
Κριτικές
3
Like
779
Πόντοι
361
Τελικά με τον τύπο που άνοιξε το θέμα πριν χρόνια τι έγινε;
Τα έχει ακόμα με την κοπελιά ή χώρισαν;
Έπεσε κέρατο ή όχι;
Φίλε αν είσαι εδώ πες μας! :)
 

Y13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.436
Like
4.902
Πόντοι
456
.....είναι του στυλ που περιγράφει ο συνάδελφος στο άλλο νήμα με το οξύ ! αλητήριους, κλπ κλπ
 

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.181
Κριτικές
10
Like
5.605
Πόντοι
2.816
Τρολλαρεις η σοβαρολογεις; Γιατι σε περιπτωση που σοβαρολογεις, η συμπτωση θα ειναι απιστευτη.
Δεν είμαι σίγουρος.. μάλλον ήταν πιο αδύνατη η δικιά μου.. πάντως ήταν τέτοια κοψια
 

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
22.625
Κριτικές
171
Like
91.581
Πόντοι
46.423
Aer2.jpg
 

john255

Μέγας
Εγγρ.
9 Μαΐ 2008
Μηνύματα
265
Κριτικές
21
Like
445
Πόντοι
4.180
Τυπε που τα βρίσκουμε αυτά τα ζελεδακια?? Όχι για μένα, για έναν φίλο ρωτάω.
Θα σου απαντήσω αδερφέ αυτό που απάντησα και στα 6 μνματα που μου ήρθανε

Όχι φίλε δεν κάνουν τέτοιου είδους βίζιτες.
Ένας άνθρωπος που βγάζει το λιγότερο 2.500€ το μήνα καθαρά αφορολογητα με όλα τα έξοδα πληρωμένα για να κάνει αυτό που θέλεις θέλει να είσαι Άραβας ή επιχειρηματίας γενικά να έχεις ωραία αυτοκίνητα και γενικά να τις πληρώνεις τα δωράκια της και αυτή να έρχεται να σε ταιμπουκωνει και να σου κάθεται. Δεν κάνουν τέτοιες δουλειές απλά επειδή θα της δώσεις 200 και 300 ευρώ καθώς τις γαμανε οι πιλότοι όπου τις βάζουν στα exclusive clubs και γενικά απλά λένε "τα έχω με πιλότο" και καμαρώνουν ή Άραβες που θα την πάρουν με την αμαξαρα των 100.000 θα την κάνε στο εστιατόριο θα πληρώσουν 400-500 ευρώ γεύμα θα πάνε στο ξενοδοχείο που θα πληρώσουν 300-400 ευρώ τη βράδυ θα την ξεσκίσουν και τώρα πρωί θα την γυρίσουν στον "κοιτώνα" της. Έτσι αυτή θα καυχιέται σε όλες τις άλλες πουτανες ότι βρήκε τον πριγκιπα
 

john255

Μέγας
Εγγρ.
9 Μαΐ 2008
Μηνύματα
265
Κριτικές
21
Like
445
Πόντοι
4.180
Τυπε που τα βρίσκουμε αυτά τα ζελεδακια?? Όχι για μένα, για έναν φίλο ρωτάω.
Γεμάτη η αγορά σε ένα sex shop βρες βοηθήματα και θα δεις τα ζελεδακια. Προσοχή μόνο για τα καρδιακά να πας σε καρδιολόγο πρώτα μην μείνεις στο κρεβάτι βιαγκρα είναι στην ουσια
 
  • Like
Αντιδράσεις: Y13

bourdeliaris1984

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
35
Like
1.037
Πόντοι
7.775
Θυμαται κανεις τη Beth απο το yourangels πριν εναμισι χρονο περιπου επαιζε? Αεροσυνοδος ηταν. Οτι καλυτερο ειχε φερει το γραφειο. Εχει ινσταγκραμ ζει στην Ελλαδα καπου στα νοτια προαστια της Αθηνας και εχει βρει καποιο γκομενο Ελληνα.
 

nzg

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.198
Κριτικές
36
Like
3.245
Πόντοι
5.355
Η πλειοψηφία των γυναικών αεροσυνοδών είναι αγύμναστες και πλαδαρες
 
OP
OP
Δ
Εγγρ.
31 Μαρ 2014
Μηνύματα
691
Like
1.553
Πόντοι
206
Η πλειοψηφία των γυναικών αεροσυνοδών είναι αγ

Η πλειοψηφία των γυναικών αεροσυνοδών είναι αγύμναστες και πλαδαρες
Πλαδαρες και αγυμναστες οι αεροσυνοδοι που στάζουν καύλα.Μαλιστα.Τι κάνεις σαυτό το site και δε πηδάς κανένα απτα διμετρα μοντέλα που παρακαλάνε να τις πηδήξεις δε ξέρω.
 

nzg

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.198
Κριτικές
36
Like
3.245
Πόντοι
5.355
Πλαδαρες και αγυμναστες οι αεροσυνοδοι που στάζουν καύλα.Μαλιστα.Τι κάνεις σαυτό το site και δε πηδάς κανένα απτα διμετρα μοντέλα που παρακαλάνε να τις πηδήξεις δε ξέρω.
Καλημέρα, δεν μου αρέσουν τα διμετρα, και τι σχέση έχει το σχόλιο μου για τη διαπίστωση με αυτό που είπες και ήθελες να μου τη πεις. Τραβά παραπέρα πρωί πρωί, παπάρα
 

No_limits

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2020
Μηνύματα
109
Like
214
Πόντοι
21
Αξίζει τον κόπο για ένα πέσιμο και ας πει"Όχι"!...
Διακριτικο πεσιμο παντα. Γιατι ξερω ιστοριες απο τη γυναικα μου και τις φιλες της που σε πιο σεξιστικα πεσιματα το μετεφεραν στον πιλοτο και ο τυπος κατεβηκε απο το αεροπλανο. Και οπως πολλακις εχω ξαναπει.... Δεν ξερω τι γινεται εξωτερικο αλλα οι Ελληνιδες αεροσυνοδοι ειναι ξινιλες. Ειδικα οι πιο μεγαλες σε ηλικια των 30-35+
 

PA_2007

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.195
Κριτικές
6
Like
2.644
Πόντοι
456
Πέσιμο στο αεροπλάνο δεν λέει, είναι και οι άλλοι επιβάτες σχεδόν κολλητά και μπορεί να γίνεις ρόμπα. Αλλά ένα διακριτικό κοπλιμεντο όταν σε σερβίρει και μερικά καρφώματα στα μάτια, όταν περνά με το τρολει από τον διάδρομο και κουβάλα τους χυμούς κλπ, δεν είναι κακό. Αν τώρα σου τύχει να καθυστερήσεις στο αεροδρόμιο μετά την άφιξη, γιατί συνοδεύεις κάποιον από το εξωτερικό, που πετά μετά από ένα δίωρο και τελικά όταν φύγεις πετύχεις το ίδιο μωρό, στο μετρό για Αθήνα, τότε θα είσαι μαλάκας αν δεν κάνεις κίνηση. Και πιστέψτε με...... θυμούνται πολύ καλά ποιος την κάρφωνε με το βλέμμα του, ειδικά αν η πτήση έχει λίγους επιβάτες (αλλά και κάθεσαι δίπλα σε ένα τύπου που μιλά ιταλικά...... ο ξένος ντε). Και ναι,οι περισσότερες δίνουν και κώλο,αλλά σαφώς δεν μπορείς να κάνεις σχέση με μια από αυτές.Και λόγω προγράμματος της δουλειάς τους,αλλά γιατί κυρίως ,πηδιούνται με πιλότους και οι καλές που πετάνε προς Μέση Ανατολή βιζιτάρουν με τους εκεί (ακόμα και απο εκεί που μένουν τους κανονίζουν βίζιτες). Από τα απομνημονεύματα μου, από την εργένικη ζωή, πριν 15 τόσα χρόνια.
 
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
9.939
Κριτικές
30
Like
20.467
Πόντοι
8.846
Προς όλους

Οι αεροσυνοδοί δεν παίρνουν σοβαρά λεφτά πλέον. Τους βγάζουν το λάδι ακόμα και με 10ωρα για λεφτά που στην πραγματικότητα δεν αξίζουν τον κόπο.

Το ίδιο ισχύει και για τους πιλότους (ο θεός να κάνει πλέον τους περισσότερους - άλλη συζήτηση) στους οποίους επίσης βγάζουν το λάδι...

Οι αεροσυνοδοί δεν είναι (εμφανησιακά) αυτά που οι παλιοί θυμούνται από τις δεκαετίες του 70 και του 80 που ήταν όλες σχεδόν κουκλάρες. ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ.

Τα πηδήματα πιλότων-αεροσυνοδών υπάρχουν αλλά καμία σχέση με παλιότερα.
Κυρίως επειδή οι διανυκτερευσεις λόγω συμπλήρωσης ωρων πτήσεως έχουν μειωθεί δραστικότατα. Κι επειδή τους βγαίνει το λάδι όπως προείπα και οι ορέξεις για εξόδους-συναναστροφές είνσι μειωμένες.

Παλιότερα πιλότοι πολιτικής αεροπορίας και αεροσυνοδοί ήταν επαγγέλματα γκλαμουριάς για πολλούς λόγους (πολύ χρήμα - πάει αυτό, σπανιότητα - ειναι χιλιάδες τη σήμερον όλοι αυτοί με τοσες εταιρείες που υφίστανται, ταξίδια - απομυθοποιημένα σήμερα, συνθήκες χλιδής- δεν υπάρχουν πλέον, εμπειρίες- τις έχουν επίσης εκατομμύρια άνθρωποι).

Πάνε λοιπόν όλα αυτά ανεπιστρεπτί...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom