Νέα

Αεροσυνοδοί

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.662
Κριτικές
62
Like
45.430
Πόντοι
9.297
Έτσι ακριβώς. Όλες οι γυναίκες μπορεί να γαμηθούν όποτε γουστάρουν, αν υπάρξει έλξη και νοιώθουν ότι μπορούν να εξασφαλίσουν εμπιστοσύνη και εχεμύθεια. Το άλλο με τα λεφτά είναι η καραμελίτσα του αγάμητου.
Βρες φτωχομπινεδες να έχουν γκόμενες από την φοιτητική ηλικία και πάνω.....
 
  • Like
Αντιδράσεις: saeh12

No_limits

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2020
Μηνύματα
109
Like
214
Πόντοι
21
Βρε όλοι κια όλες γουστάρουν το θέμα είναι ότι ένας άντρας δεν βρίσκει τόσο εύκολα ενώ αν είσαι γυναίκα και αεροσυνοδός θα σε κυνηγανε όλοι να σε γαμησουμε, αυτό. Σου εξηγώ πόσο.αλλον στην πτήση για νέα Υόρκη που όσο να ει αι Τυπε δεν ταξιδεύουν και φτωχαδακια για τη νέα Υόρκη αλλά μάλλον. Κονομημενοι.. Προσπαθώ να σε προσγείωση λίγο μη σου έρθει απότομα.. Και εμένα θα μου άρεσε αεροσυνοδός αλλά δεν θα είχα και υψηλές προσδοκίες από τη σχεση?
Ας σου πω την πλευρα μου τυπε μου. Και θα μιλησω για τη δικη μου καθαρα. Η γυναικα μου λοιπον δεν εχει καμια αναγκη να δουλεψει καν απο την οικογενεια της. Και στη συνεχεια απο εμενα πιυ δοξα το θεο δεν ειμαι κροισος αλλα ουτε καν στους απλα καλα αμοιβομενους. Με λιγα λογια της ειναι αδιαφορα τα χρηματα του επιβατη της Νεας Υορκης (που δεν παει καν η Aegean αλλα μην στο χαλασω) γιατι παιζει να εχει αρκετα περισσοτερα απο αυτον. Μετα απο εκει, ο υποψηφιος εραστης της μαλλον θα πεταγε με ιδιωτικο τζετ και οχι με αεροπλανο της γραμμης. Τοτε ισως της εκαναν εντυπωση.
Γιατι δουλευει? Γιατι της αρεσει αυτη η δουλεια και φυσικα γιατι ξεφευγει απο τα δυο παιδια μας στα οποια ειναι εξαιρετικη μανα και σε μενα εξαιρετικη συντροφος εδω και χρονια αρα παλι δεν στεκει η τοποθετηση σου.
Αν περασει απο μια καφετερια ολοι θα θελουμε να την πηδηξουμε. Δεν χρειαζεται να τη δουμε στο αεροπλανο. Αντε εκει να σου προσθεσω το φετιχ της στολης. Ολες τις ωραιες γυναικες τις συναντας οπουδηποτε και ολοι μας θελουμε να τις πηδηξουμε. Ειδικα οι μη δροσεροι που γραφουμε εδω που εχουνε πιο ιδιαιτερη σχεση με τα απο κατω μας. Αρα ο πλουσιος, φτωχος κλπ υποψηφιος εραστης της μπορει να βρεθει οπουδηποτε. Εντυπωση δεν θα της κανουν τα λεφτα, αλλα σαν γυναικα ισως την εντυπωσιασει το φουσκωμενο σορτσακι ενος πιτσιρικα στο γυμναστηριο. Σαν ανθρωπος με αναγκες, αισθηματα, πληξη, ελξη κλπκλπκλπ.
Αν εχει γαμηθει? Μπορει. Αν με ενοχλει? Καθολου οσο το διαχειριζεται οπως εγω. Δηλαδη πυροβολαμε και φευγουμε σε διαφορετικους στοχους. Μην ξεχναμε που γραφουμε ε? Αρα κι εμεις δεν ειμαστε τα πιο πιστα παιδια. Καθαρα για μενα λοιπον θα ηταν ουτοπικο να θελω να τον βρεχω ενω αυτη να μην θελησει ποτε να ζησει μια διαφορετικη φαση. Οσο λοιπον συναισθηματικα ειναι δοσμενη στην οικογενεια της, σαρκικα μπορει σαν ανθρωπος και καυλιαρα γυναικα να δοκιμασει κατι αλλο και να περασει καλα χωρις να το καταδικαζω. Οι ανοργασμικες δεν θα ενδιαφεροντουσαν. Αυτες που θελουμε διπλα μας και τις θελουμε δυναμιτες, θα παραμεινουν δυναμιτες και σε μια καμψη, πληξη κλπ στη σχεση που κι εσυ μπορει να εχεις το μυαλο σου αλλου. Οπως θα ξεκαυλωσω αλλου μπορει να κανει το ιδιο.
Δεν ξέρω λοιπον τυπε μου πως το εχεις στο μυαλο σου, αλλα για να προλαβω εσενα ισως με τη σειρα μου.... Μην πιστευεις και πολυ σε αυτα τα μονογαμικα κλπ. Ουτε αν τα εχεις με παπαδια η καλογρια, εφ οσον παντα μιλαμε για κατι δυνατο στο μεσο ορο και πανω. Απο τη στιγμη που θα βγει απο το σπιτι ειναι υποψηφια για το κρεβατι σου και πολλων χιλιαδωμ αλλων. Οπως και των αλλων για το δικο μου κλπ. Οποτε μην προσγειωθεις εσυ αποτομα προσεχε αν πιστευεις σε παραμυθια. Αν και πραγματικα σου ευχομαι να βρεις ακριβως αυτο που θελεις. Εμενα θα με ξενερωνε κιολας το παραμυθι αυτο αφου εχω πιο extreme σκεπτικο και γι αυτο της ειχα προτεινει πολλακις ο ιδιος τριο με αλλη γυναικα η αντρα, ανταλλαγη ζευγαριων κλπ αλλα.... Μακαρι να γουσταρε και θα ηταν τελεια. Τωρα η ειναι πολυ πιυριτανη ή γουσταρει να ξεκαυλωνει μονη της οπου και οταν γουσταρει. Εγω ειμαι μια χαρα με αυτο αν και σου ξαναλεω ποτε δεν σταματησα να την πρεσαρω να φερουμε κι αλλη παρεα στο κρεβατι μας, εστω και ζιγκολο που σαν επαγγελματιας θα την εκανε να προχωρησει ισως πιο ευκολα. Γενικα στο δικο μου σκεπτικο με καυλωνει η ιδεα να τη βλεπω με αλλον η να την εχει παρει αλλος. Βρηκα μαλλον λαθος αεροσυνοδο συμφωνα με το δικο σου σκεπτικο αλλα θα την κρατησω με τα ελαττωματα της. Τι να κανω....
Οριστε... Καταθεση ψυχης... ????
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

H DORCEL AIRLINES σας καλωσορίζει και σας εύχεται...καλή διασκέδαση!:wink:??
Καμια εκπτωσουλα τυπε μου για τα μελη του σαιτ? Θα πεταγα και χωρις λογο με τη DORCEL... ????
 
Τελευταία τροποποίηση:

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.670
Like
11.621
Πόντοι
2.406
. Γενικα στο δικο μου σκεπτικο με καυλωνει η ιδεα να τη βλεπω με αλλον η να την εχει παρει αλλος. Βρηκα μαλλον λαθος αεροσυνοδο συμφωνα με το δικο σου σκεπτικο αλλα θα την κρατησω με τα ελαττωματα της. Τι να κανω....
Οριστε... Καταθεση ψυχης.


ΑΝ ΔΕΝ ΕΊΣΑΙ ΚΑΜΜΙΑ ΚΡΥΦΟΑΔΕΡΦΗ ΕΊΣΑΙ ΠΟΛΎ ΠΡΟΧΩ ΤΥΠΕ...

Πολύ ολλανδοσκανδιναυικη προσέγγιση
 

No_limits

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2020
Μηνύματα
109
Like
214
Πόντοι
21
. Γενικα στο δικο μου σκεπτικο με καυλωνει η ιδεα να τη βλεπω με αλλον η να την εχει παρει αλλος. Βρηκα μαλλον λαθος αεροσυνοδο συμφωνα με το δικο σου σκεπτικο αλλα θα την κρατησω με τα ελαττωματα της. Τι να κανω....
Οριστε... Καταθεση ψυχης.


ΑΝ ΔΕΝ ΕΊΣΑΙ ΚΑΜΜΙΑ ΚΡΥΦΟΑΔΕΡΦΗ ΕΊΣΑΙ ΠΟΛΎ ΠΡΟΧΩ ΤΥΠΕ...

Πολύ ολλανδοσκανδιναυικη προσέγγιση
Ωπα ρε τυπε! Μη μας βγει κανα ονομα στα γεραματα. ??? Δεν καυλωνω με τον τυπο που τη γαμαει. Με αυτη να τρωει αλλο δαυλι και να χυνει απανωτα κοιτωντας με καυλωμενη φουλ καυλωνω. Ιδανικα παραλληλα θα ηθελα να ασχολουμαι με καμια κολλητη της η τη γκομενα του γαμια της. Αλλα δυστυχως απεχουν τα θελω μας...
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.670
Like
11.621
Πόντοι
2.406
Ωπα ρε τυπε! Μη μας βγει κανα ονομα στα γεραματα. ??? Δεν καυλωνω με τον τυπο που τη γαμαει. Με αυτη να τρωει αλλο δαυλι και να χυνει απανωτα κοιτωντας με καυλωμενη φουλ καυλωνω. Ιδανικα παραλληλα θα ηθελα να ασχολουμαι με καμια κολλητη της η τη γκομενα του γαμια της. Αλλα δυστυχως απεχουν τα θελω μας...
Γιατί δεν πας σουινγκερ κλαμπ μαζί της
Β Ευρώπη Άμστερνταμ βασικά η αλλιώς Πολωνία
 

No_limits

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2020
Μηνύματα
109
Like
214
Πόντοι
21
Γιατί δεν πας σουινγκερ κλαμπ μαζί της
Β Ευρώπη Άμστερνταμ βασικά η αλλιώς Πολωνία
Γιατι μονο πανω στη φαση του σεξ που ειναι καυλωμενη και της λεω τετοια ψιλοαντιδρα θετικα. Σε χαλαρη φαση δεν ψηνεται. Οχι οτι το εγκαταλειπω αλλα προς το παρων δεν... Ειπες μεγαλη κουβεντα μυστη. Ολλανδια ταξιδακι και δηθεν τυχαια σε swingers club. Αγνωστοι μεταξυ αγνωστων. Στη χειροτερη θα της μπει το μικροβιο. Ωραια ιδεα εδωσες.
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.670
Like
11.621
Πόντοι
2.406
Γιατι μονο πανω στη φαση του σεξ που ειναι καυλωμενη και της λεω τετοια ψιλοαντιδρα θετικα. Σε χαλαρη φαση δεν ψηνεται. Οχι οτι το εγκαταλειπω αλλα προς το παρων δεν... Ειπες μεγαλη κουβεντα μυστη. Ολλανδια ταξιδακι και δηθεν τυχαια σε swingers club. Αγνωστοι μεταξυ αγνωστων. Στη χειροτερη θα της μπει το μικροβιο. Ωραια ιδεα εδωσες.
ΑΝ το κάνεις πράξη στείλε πμ. Να σου συστήσω 2 κλαμπ εκει
Βέβαια έχω 4 χρόνια να πάω Άμστερνταμ αλλά πιστεύω τα κοζια είναι τα ίδια
Υπάρχει κι ένα πολύ καλό Ζυρίχη που μένω επισης
Πάντως να ξέρεις το περιβάλλον επηρεάζει
Δηλ απλά να πας να πεις πάμε να δούμε μόνο, μόλις μπεις στο τριπακι όλοι κι όλες δίπλα μου παρτουζωνονται, γιατί όχι κι εγώ, κι η πιο σφιγμενη λύνεται..
Δεν χρειάζεται να πιέσεις καταστάσεις
Στην τελική πας κ δύο βραδυα συνέχεια. Στο δεύτερο βραδυβ 101% θα μπει το νερό στο αυλάκι, αν κι εγώ πιστεύω από το πρώτο βράδυ
 

No_limits

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2020
Μηνύματα
109
Like
214
Πόντοι
21
ΑΝ το κάνεις πράξη στείλε πμ. Να σου συστήσω 2 κλαμπ εκει
Βέβαια έχω 4 χρόνια να πάω Άμστερνταμ αλλά πιστεύω τα κοζια είναι τα ίδια
Υπάρχει κι ένα πολύ καλό Ζυρίχη που μένω επισης
Ευχαριστω πολυ τυπε. Για Αμστερνταμ συζηταγαμε προσφατα να παμε οι δυο μας ενα ταξιδακι αλλα δεν μου ειχε παει καν το μυαλο. Εισαι πρωτος.
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.670
Like
11.621
Πόντοι
2.406
Ευχαριστω πολυ τυπε. Για Αμστερνταμ συζηταγαμε προσφατα να παμε οι δυο μας ενα ταξιδακι αλλα δεν μου ειχε παει καν το μυαλο. Εισαι πρωτος.
Γκουντ λακ
Φρόντισε να χετε πιει κάνα κρασί πριν
Κ το βασικό
Μην πιέσεις, αν πιέσεις μπορεί να χάσεις το μομεντουμ..
Όλα θαρυουν από μόνα τους...
Δοκιμασμένα αυτά...
 

No_limits

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2020
Μηνύματα
109
Like
214
Πόντοι
21
Γκουντ λακ
Φρόντισε να χετε πιει κάνα κρασί πριν
Κ το βασικό
Μην πιέσεις, αν πιέσεις μπορεί να χάσεις το μομεντουμ..
Όλα θαρυουν από μόνα τους...
Δοκιμασμένα αυτά...
Ευχαριστω τυπε! Θα το οργανωσω σαν τυχαιο γεγονος. Με τη νεα χρονια θα παμε μια βολτιτσα ετσι κι αλλιως.
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.670
Like
11.621
Πόντοι
2.406
Ευχαριστω τυπε! Θα το οργανωσω σαν τυχαιο γεγονος. Με τη νεα χρονια θα παμε μια βολτιτσα ετσι κι αλλιως.
Πρόσεξε τις ημερομηνίες των γιορτών
Κάποιες από αυτές είναι κλειστά
 

agronnn1991

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
737
Like
592
Πόντοι
86
Ο τύπος σου λέει από το να είμαι μπακουρια ας γαμαω εγώ και ας με έχει κάνει να εξέχει κατι?.. Δεν τον άδικο και εγώ αν έβρισκα μια καλή μουνιτσαισως να έκανα τα στραβά μάτια στις εξαλοσυνες της μουνιτσας, Ν είναι να τρώω και εγώ φρέσκο κρεατάκι!! ????
 

vaskores

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2009
Μηνύματα
725
Κριτικές
1
Like
119
Πόντοι
6
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

 
Εγγρ.
20 Ιουλ 2016
Μηνύματα
88
Κριτικές
1
Like
24
Πόντοι
0
Γιατι μονο πανω στη φαση του σεξ που ειναι καυλωμενη και της λεω τετοια ψιλοαντιδρα θετικα. Σε χαλαρη φαση δεν ψηνεται. Οχι οτι το εγκαταλειπω αλλα προς το παρων δεν... Ειπες μεγαλη κουβεντα μυστη. Ολλανδια ταξιδακι και δηθεν τυχαια σε swingers club. Αγνωστοι μεταξυ αγνωστων. Στη χειροτερη θα της μπει το μικροβιο. Ωραια ιδεα εδωσες.
αδερφε στην ιδια φαση ειμαι. Αν το πιεσω πολυ θα γινει αργα ή γρηγορα αλλα σκεφτομαι οτι αν γινει μετα τι;; πως θα ειναι αυτη;;
θα πηγαινει για δουλεια κ απο εκει π δεν ειχε μυαλο να κοιταξει για κατι παραπανω καποιον συναδελφο της, τωρα θα τον κοιταει κ θα σκεφτεται μηπως να με πηδουσε;; θελω να πω οτι θα μπει σε αλλο μουντ...πιο αντρικο και αυτο ειναι π χαρακτηριζει το αλλο φυλλο..δεν ειναι ζωα(οι περισσοτερες) οπως εμεις...
δεν ξερω μια αποψη κατεθεσα...
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.655
Πόντοι
1.106
ΑΝ το κάνεις πράξη στείλε πμ. Να σου συστήσω 2 κλαμπ εκει
Βέβαια έχω 4 χρόνια να πάω Άμστερνταμ αλλά πιστεύω τα κοζια είναι τα ίδια
Υπάρχει κι ένα πολύ καλό Ζυρίχη που μένω επισης
Πάντως να ξέρεις το περιβάλλον επηρεάζει
Δηλ απλά να πας να πεις πάμε να δούμε μόνο, μόλις μπεις στο τριπακι όλοι κι όλες δίπλα μου παρτουζωνονται, γιατί όχι κι εγώ, κι η πιο σφιγμενη λύνεται..
Δεν χρειάζεται να πιέσεις καταστάσεις
Στην τελική πας κ δύο βραδυα συνέχεια. Στο δεύτερο βραδυβ 101% θα μπει το νερό στο αυλάκι, αν κι εγώ πιστεύω από το πρώτο βράδυ
Oλλανδία άριστη επιλογή είναι το Fun4two. Aλλά δεν είναι καθόλου βέβαιο ότι θα παίξει με άλλο ζευγάρι επειδή δίπλα της όλοι παίζουν. Δίκοπο μαχαίρι είναι αυτή η προσδοκία. Την έχουν πατήσει πολλοί.
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.670
Like
11.621
Πόντοι
2.406
Oλλανδία άριστη επιλογή είναι το Fun4two. Aλλά δεν είναι καθόλου βέβαιο ότι θα παίξει με άλλο ζευγάρι επειδή δίπλα της όλοι παίζουν. Δίκοπο μαχαίρι είναι αυτή η προσδοκία. Την έχουν πατήσει πολλοί.
Έχει άλλο που γίνεται τηςβοαρτουζας παντού κ συνέχεια
Δεν το γράφω δημόσια να μην βρωμίσει η φάση...
 

No_limits

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2020
Μηνύματα
109
Like
214
Πόντοι
21
αδερφε στην ιδια φαση ειμαι. Αν το πιεσω πολυ θα γινει αργα ή γρηγορα αλλα σκεφτομαι οτι αν γινει μετα τι;; πως θα ειναι αυτη;;
θα πηγαινει για δουλεια κ απο εκει π δεν ειχε μυαλο να κοιταξει για κατι παραπανω καποιον συναδελφο της, τωρα θα τον κοιταει κ θα σκεφτεται μηπως να με πηδουσε;; θελω να πω οτι θα μπει σε αλλο μουντ...πιο αντρικο και αυτο ειναι π χαρακτηριζει το αλλο φυλλο..δεν ειναι ζωα(οι περισσοτερες) οπως εμεις...
δεν ξερω μια αποψη κατεθεσα...
Τύπε μου κι εγω δεν ξέρω να στο πω. Πιστευω όμως οτι άλλη τελειωςη φάση που παίζετε μαζί και άλλη του να παίξει μόνη της. Αυτό αν θέλει το κάνει και τώρα. Και οτι και να γινει σαν εμας που βουτάμε οπου βρούμε δεν θα γινει νομιζω. Αλλωστε και μονο που της το αναφέρεις πάνω στη φάση, αυτή ξέρει οτι το έχεις στο πίσω μέρος του μυαλού σου. Δεν είναι χαζες. Οπότε αν ήθελε να γυρισει σε αυτη τη φάση θα γύρναγε ετσι κι αλλιώς. Οπως είπα κι εγω, δεν ξέρω αν έχει ήδη γαμηθει η οχι και δεν σκοπευω να το ψάξω αφου δεν βλέπω άλλα σημαδια, καθως οπως είπες και να το έκανε θα ηταν αντρικής μορφης πήδημα οπότε δεν με απασχολεί. Αλλα το να παίζουμε μαζι και να τη βλέπω λαιβ είναι άλλο πράγμα. Δεν ξέρω κι εγω να σου πω κατι παραπάνω, κι εγω την άποψη μου καταθετω. Πάντως αν έλεγε το ναι θα το έκανα χωρις δεύτερη σκέψη. Είτε με γυναικα είτε με άντρα είτε με ζευγαρι.
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.655
Πόντοι
1.106
Τύπε μου κι εγω δεν ξέρω να στο πω. Πιστευω όμως οτι άλλη τελειωςη φάση που παίζετε μαζί και άλλη του να παίξει μόνη της. Αυτό αν θέλει το κάνει και τώρα. Και οτι και να γινει σαν εμας που βουτάμε οπου βρούμε δεν θα γινει νομιζω. Αλλωστε και μονο που της το αναφέρεις πάνω στη φάση, αυτή ξέρει οτι το έχεις στο πίσω μέρος του μυαλού σου. Δεν είναι χαζες. Οπότε αν ήθελε να γυρισει σε αυτη τη φάση θα γύρναγε ετσι κι αλλιώς. Οπως είπα κι εγω, δεν ξέρω αν έχει ήδη γαμηθει η οχι και δεν σκοπευω να το ψάξω αφου δεν βλέπω άλλα σημαδια, καθως οπως είπες και να το έκανε θα ηταν αντρικής μορφης πήδημα οπότε δεν με απασχολεί. Αλλα το να παίζουμε μαζι και να τη βλέπω λαιβ είναι άλλο πράγμα. Δεν ξέρω κι εγω να σου πω κατι παραπάνω, κι εγω την άποψη μου καταθετω. Πάντως αν έλεγε το ναι θα το έκανα χωρις δεύτερη σκέψη. Είτε με γυναικα είτε με άντρα είτε με ζευγαρι.
Αν η σχέση του ζευγαριού είναι ουσιαστική και οχι τυπική, καμία γυναίκα δεν ψάχνεται μόνη της. Γιατί έχει την επιλογή να ψαχτεί με το σύντροφό της και με ασφάλεια. Αυτή που θα κινηθεί μόνη της, θα το κάνει ανεξάρτητα απο τις πιθανές αναζητήσεις του συντρόφου της και ανεξάρτητα από το αν τις πραγματοποιήσουν μαζί. Το έχει ήδη στο μυαλό της και εχει "φύγει" και από τη σχέση.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom