Νέα

Αεροσυνοδοί

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

sparos-gr

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Οκτ 2015
Μηνύματα
327
Κριτικές
20
Like
958
Πόντοι
1.011
Κάνουν πλέον διανυκτερεύσεις? Βάζω στοίχημα οτι θα τους βάζουν να πληρώνουν το ξενοδοχειο και όλα τα έξοδα τους!!!
 

No_limits

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2020
Μηνύματα
109
Like
214
Πόντοι
21
Κανονικα κανουν. Και αρκετες αλλαγες βασεων. Η δικια μου πχ ηταν 12 μερες κυπρο και πεταγε απο εκει και γυρναγε εκει. Και κανει αρκετα περισσοτερες διανυκτερευσεις σε σχεση με πριν από μια μεχρι 5 μερες. Επειδη δεν ανανεωσαν τις εποχικες πεφτει το αγγουρι στις μονιμες, οχι οτι δεν γουσταρουν να βολταρουν σε διαφορες χωρες κιολας. Μια χαρα ειναι μην τους κλαις. Και βρισκω κι εγω λιγο την ησυχια μου...
 

shadow

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
11.839
Κριτικές
1
Like
9.657
Πόντοι
2.456
Κανονικα κανουν. Και αρκετες αλλαγες βασεων. Η δικια μου πχ ηταν 12 μερες κυπρο και πεταγε απο εκει και γυρναγε εκει. Και κανει αρκετα περισσοτερες διανυκτερευσεις σε σχεση με πριν από μια μεχρι 5 μερες. Επειδη δεν ανανεωσαν τις εποχικες πεφτει το αγγουρι στις μονιμες, οχι οτι δεν γουσταρουν να βολταρουν σε διαφορες χωρες κιολας. Μια χαρα ειναι μην τους κλαις. Και βρισκω κι εγω λιγο την ησυχια μου...
τυπε φαντάζομε ποσο μετρα θα εχουν γινει τα κερατα :confused:
 

Συνημμένα

  • 1-2.jpg
    1-2.jpg
    74,6 KB · Εμφανίσεις: 67

No_limits

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2020
Μηνύματα
109
Like
214
Πόντοι
21
Τυπε δεν νομιζω. Αυτη η κατηγορια των μιλφ αεροσυνοδων (οσο βλεπω και τις φιλες της) ειναι ξινιλες. Κανονικες Ελληνιδες. Δεν εχουν καυλα μεσα τους. Χρυση την εικα κανει να κανουμε πιο εξτρημ πραγματα αλλα που... Τωρα αν βρεθει κανενας μαγκακος και της δωσει το μουνι στπ χερι... Χαλαλι του. Οπως ξενπγαμαω και αλλωνων γκομενες, γυναικες κλπ κι αυτη υποψηφιο θυμα αλλου ειναι αν τη καταφερει. Να ψαχνεται αυτη παντως δυσκολο... Ετσι λεω δηλαδη. Ποτε δεν ξερεις.. μακαρι να ηταν πιο απελευθερωμενη να πηγαιναμε σε καμα swingers club που την παρακαλαγα χρονια.
 

seasunsex

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2010
Μηνύματα
570
Like
262
Πόντοι
26
Οι αεροσυνοδοι ειναι τρελή φαντασιώση. Βλέπω και μερικες που πλεον επιασαν εδαφος και ακομα με φτιαχνουν
 
  • Like
Αντιδράσεις: lavro

No_limits

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2020
Μηνύματα
109
Like
214
Πόντοι
21
Λογικο τυποι. Ειναι παντα καθαρες, στην τριχα και με αυτη τη στολη. Μου εχει εμφανιστει φορωντας τη στολη, τις γοβες και απο μεσα τιποτα. Κοντευα να χυσω πριν καν την αγγιξω. Και ειδικα στα ορθια με σηκωμενη τη φουστα και τις βυζαρες να χυνονται μεσα απο το ανοικτο σακακι δεν μπορουσα να σταματησω να τη χυνω... Αλλα... οταν ερχοντουσαν με φιλες της μετα απο δουλεια για καφε. Εγω σκεφτομουν παρτουζαρα και αυτες πχ εκραζαν καποια γιατι ψιλοπηδιοτανε με κανενα πιλοτο και ξενερωνα φουλ.
Η στολη και ενω σε γενικες γραμμες ειναι ωραια μουνακια δεν τις κανει λιγοτερο πουριτανες Ελληνιδαρες... οσες φορες το εχω φερει με τροπο η και πιο επιθετικα για τριο με καμια συναδελφο της, τριο με αλλον αντρα, swingers club κλπ.... Τρωω ακυρο στο στυλ τι ανωμαλος ειμαι. Και ο τυπος πιο πανω μου λεει για κερατα. Τα λεω αυτα για οσους νομιζουν οτι ειναι ευκολες... Δυστυχως...
 

seasunsex

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2010
Μηνύματα
570
Like
262
Πόντοι
26
Λογικο τυποι. Ειναι παντα καθαρες, στην τριχα και με αυτη τη στολη. Μου εχει εμφανιστει φορωντας τη στολη, τις γοβες και απο μεσα τιποτα. Κοντευα να χυσω πριν καν την αγγιξω. Και ειδικα στα ορθια με σηκωμενη τη φουστα και τις βυζαρες να χυνονται μεσα απο το ανοικτο σακακι δεν μπορουσα να σταματησω να τη χυνω... Αλλα... οταν ερχοντουσαν με φιλες της μετα απο δουλεια για καφε. Εγω σκεφτομουν παρτουζαρα και αυτες πχ εκραζαν καποια γιατι ψιλοπηδιοτανε με κανενα πιλοτο και ξενερωνα φουλ.
Η στολη και ενω σε γενικες γραμμες ειναι ωραια μουνακια δεν τις κανει λιγοτερο πουριτανες Ελληνιδαρες... οσες φορες το εχω φερει με τροπο η και πιο επιθετικα για τριο με καμια συναδελφο της, τριο με αλλον αντρα, swingers club κλπ.... Τρωω ακυρο στο στυλ τι ανωμαλος ειμαι. Και ο τυπος πιο πανω μου λεει για κερατα. Τα λεω αυτα για οσους νομιζουν οτι ειναι ευκολες... Δυστυχως...
Πάντως τύπε έχουν όλες το στυλ πως έχουν κάνει πολλά μίλια!
 

No_limits

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2020
Μηνύματα
109
Like
214
Πόντοι
21
Πάντως τύπε έχουν όλες το στυλ πως έχουν κάνει πολλά μίλια!
Σιγα τυπε μου που δεν εχουν κανει. Για να γινουν αεροσυνοδοι εχουν κριτιρια. Αρα αυτοματα ειναι τουλαχιστον ωραια τεμαχια. Οποτε σιγα μην δεν το εκμεταλευτουνε. Οπου ανοιξουν τα ποδια θα γινει διαδηλωση. Προσθεσε και το φετιχ της στολης που εχουμε πολλοι. Εχουν ομως και το ξινοτουπε της ωραιας Ελληνιδας που νομιζει οτι εχει πιασει τον παπα απο τα μυδια. Ξεκολακια απ οτι εχω ακουσει σε συζητησεις της γυναικας μου με φιλες συναδελφους της δεν υπαρχουν πολλα. Οι περισσοτερες ειναι απο αυτες με τον πριγκηπα και το λευκο αλογο. Εμεις τις αλλες λιγες θελουμε.... ????
 

seasunsex

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2010
Μηνύματα
570
Like
262
Πόντοι
26
Σιγα τυπε μου που δεν εχουν κανει. Για να γινουν αεροσυνοδοι εχουν κριτιρια. Αρα αυτοματα ειναι τουλαχιστον ωραια τεμαχια. Οποτε σιγα μην δεν το εκμεταλευτουνε. Οπου ανοιξουν τα ποδια θα γινει διαδηλωση. Προσθεσε και το φετιχ της στολης που εχουμε πολλοι. Εχουν ομως και το ξινοτουπε της ωραιας Ελληνιδας που νομιζει οτι εχει πιασει τον παπα απο τα μυδια. Ξεκολακια απ οτι εχω ακουσει σε συζητησεις της γυναικας μου με φιλες συναδελφους της δεν υπαρχουν πολλα. Οι περισσοτερες ειναι απο αυτες με τον πριγκηπα και το λευκο αλογο. Εμεις τις αλλες λιγες θελουμε.... ????
Πάντως η αεροσυνοδος που φτάνει την ημερομηνια λήξης πρεπει να τα δινει ολα για ολα!
 

No_limits

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2020
Μηνύματα
109
Like
214
Πόντοι
21
Πάντως η αεροσυνοδος που φτάνει την ημερομηνια λήξης πρεπει να τα δινει ολα για ολα!
Δεν νομιζω οτι εχει καποια διαφορα τυπε απο μια τυπικη παντρεμενη/χωρισμενη/ανυπαντρη milf που θα κανει οποιοδηποτε επαγγελμα. Το μονο που παιζεις στα σιγουρα ειναι οτι θα ειναι παντα περιποιημενη στην τριχα και πεντακαθαρη. Επειδη τις αναγκαζουν να ειναι στην πενα λογικα το διατηρουν. Οταν φτασει η δικια μου στη ληξη υα εχω καλυτερη αποψη. Ακομα εχει χρονια μπροστα της. Αλλα οπως τις ζω μεχρι σημερα ακομα και για το περιπτερο βγαινουν περιποιημενες φουλ. Τωρα το τι δινει η καθε μια στο κρεβατι.... Καποιες απο ναρκισσισμο μπορει να ειναι ψοφιες.
 

Αγριοχοιρος

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Σεπ 2020
Μηνύματα
785
Κριτικές
22
Like
2.637
Πόντοι
2.596

agronnn1991

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
737
Like
592
Πόντοι
86
Δεν νομιζω οτι εχει καποια διαφορα τυπε απο μια τυπικη παντρεμενη/χωρισμενη/ανυπαντρη milf που θα κανει οποιοδηποτε επαγγελμα. Το μονο που παιζεις στα σιγουρα ειναι οτι θα ειναι παντα περιποιημενη στην τριχα και πεντακαθαρη. Επειδη τις αναγκαζουν να ειναι στην πενα λογικα το διατηρουν. Οταν φτασει η δικια μου στη ληξη υα εχω καλυτερη αποψη. Ακομα εχει χρονια μπροστα της. Αλλα οπως τις ζω μεχρι σημερα ακομα και για το περιπτερο βγαινουν περιποιημενες φουλ. Τωρα το τι δινει η καθε μια στο κρεβατι.... Καποιες απο ναρκισσισμο μπορει να ειναι ψοφιες.
αχ βρε φιλε αερσουνοδος ειναι η δικια σου..δεν θελω να στο χαλασω αλλα ξερεις με τα αεροπλανα στο εξωτερικο ταξιδευον οι λεφταδες τα φτωχαδακια πανε με το κτελ..εσυ τι λες εστω ενας λεφτας δεν τη την εχει πεσει??μην προχωρησω παρακατω..απορω πως κανετε σοβαρες σχεσεις με αεροσυνοδους..
 

No_limits

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2020
Μηνύματα
109
Like
214
Πόντοι
21
αχ βρε φιλε αερσουνοδος ειναι η δικια σου..δεν θελω να στο χαλασω αλλα ξερεις με τα αεροπλανα στο εξωτερικο ταξιδευον οι λεφταδες τα φτωχαδακια πανε με το κτελ..εσυ τι λες εστω ενας λεφτας δεν τη την εχει πεσει??μην προχωρησω παρακατω..απορω πως κανετε σοβαρες σχεσεις με αεροσυνοδους..
Και που ξέρεις τυπε μου τη δική μου οικονομι9κή κατασταση και αν εχει ανάγκη η ιδια για λεφτά? Λέω εγω τώρα, οτι ήδη και απο την οικογενεια της και απο εμένα μπορεί να εχει οτι θέλει. Αρα... Δεν ειναι πάντα οικονομικό το θέμα γιατί δεν ξέρεις τι είναι ο καθε ενας. Θα δεχομουν οτι μπορεί να της την πέσει καποιος ωραίος τυπακος και να τη ριξει στο κρεβατι. Αυτο ομως μπορεί να συμβει οπουδήποτε με οποιαδήποτε και το εχω αποδεχτει στη ζωη μου οτι δεν υπάρχει μονογαμια, οπως ξενοπηδαω μπορεί να ξενοπηδηχτεί κλπ κλπ κλπ. Δεν ζω στο μαγικο ανυπαρκτο συννεφάκι που ζουν κάποιοι. Οσες πιθανοτητες υπαρχουν να γαμηθει η οποιαδήποτε με τον κηπουρο, υπάρχουν να γαμηθει και μια αεροσυνοδος με κάποιον. Και απο οσες γνωριζω στον κυκλο της... Πιο πιθανο θα ηταν να ψαχνουν αυτες κανενα φτωχο πιτσιρικα με μεγαλο κοντάρι και να τον συντηρουν παρά αυτες για σπονσορα.
 

padepadou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.875
Κριτικές
3
Like
4.449
Πόντοι
456
αχ βρε φιλε αερσουνοδος ειναι η δικια σου..δεν θελω να στο χαλασω αλλα ξερεις με τα αεροπλανα στο εξωτερικο ταξιδευον οι λεφταδες τα φτωχαδακια πανε με το κτελ..εσυ τι λες εστω ενας λεφτας δεν τη την εχει πεσει??μην προχωρησω παρακατω..απορω πως κανετε σοβαρες σχεσεις με αεροσυνοδους..
Τι λες ρε φίλε.Σε λίγο θα μας πεις ότι πάνε και με το καράβι Αμερική.Δηλαδη στην οικονομική θέση πετάνε λεφταδες.να δω τι άλλο θα ακούσουμε.
 

No_limits

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2020
Μηνύματα
109
Like
214
Πόντοι
21
Και αυτη η πιπιλα οτι ολες ψάχνουν σπονσορα πια... Μπορει να γαμηθει γιατί απλά γουσταρει να γαμηθει. Οπως ολες οι γυναικες. Αυτο το δεχομαι και ειναι και πολύ λογικο. Και επειδη κανουν διανυκτερευσεις έχουν την ασφάλεια της ανωνυμιας κλπ αρα οντως είναι πιο ευκολο. Οχι γιατί ο άλλος είναι πλουσιος. Εχει πολλές που δουλευουν απο χομπι για τα ταξιδια και τη φαση της αεροσυνοδου.
 

captain 69

Μέγας
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.505
Like
11.554
Πόντοι
3.506
Και αυτη η πιπιλα οτι ολες ψάχνουν σπονσορα πια... Μπορει να γαμηθει γιατί απλά γουσταρει να γαμηθει. Οπως ολες οι γυναικες. Αυτο το δεχομαι και ειναι και πολύ λογικο. Και επειδη κανουν διανυκτερευσεις έχουν την ασφάλεια της ανωνυμιας κλπ αρα οντως είναι πιο ευκολο. Οχι γιατί ο άλλος είναι πλουσιος. Εχει πολλές που δουλευουν απο χομπι για τα ταξιδια και τη φαση της αεροσυνοδου.
Έτσι ακριβώς. Όλες οι γυναίκες μπορεί να γαμηθούν όποτε γουστάρουν, αν υπάρξει έλξη και νοιώθουν ότι μπορούν να εξασφαλίσουν εμπιστοσύνη και εχεμύθεια. Το άλλο με τα λεφτά είναι η καραμελίτσα του αγάμητου.
 

No_limits

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2020
Μηνύματα
109
Like
214
Πόντοι
21
Έτσι ακριβώς. Όλες οι γυναίκες μπορεί να γαμηθούν όποτε γουστάρουν, αν υπάρξει έλξη και νοιώθουν ότι μπορούν να εξασφαλίσουν εμπιστοσύνη και εχεμύθεια. Το άλλο με τα λεφτά είναι η καραμελίτσα του αγάμητου.
ΚΑι το συννεφακι οτι η δικια μου δεν θα γαμηθει ποτε κλπ κλπ. Και μετά κόβουν φλέβα. Οπότε... Κρατάς μικρό καλάθι και όπως εσυ γαμας ετσι και αυτές θέλουν το ίδιο αμα γουσταρουν. Τα αλλα ολα είναι περιττά.
 

agronnn1991

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
737
Like
592
Πόντοι
86
Και αυτη η πιπιλα οτι ολες ψάχνουν σπονσορα πια... Μπορει να γαμηθει γιατί απλά γουσταρει να γαμηθει. Οπως ολες οι γυναικες. Αυτο το δεχομαι και ειναι και πολύ λογικο. Και επειδη κανουν διανυκτερευσεις έχουν την ασφάλεια της ανωνυμιας κλπ αρα οντως είναι πιο ευκολο. Οχι γιατί ο άλλος είναι πλουσιος. Εχει πολλές που δουλευουν απο χομπι για τα ταξιδια και τη φαση της αεροσυνοδου.
Βρε όλοι κια όλες γουστάρουν το θέμα είναι ότι ένας άντρας δεν βρίσκει τόσο εύκολα ενώ αν είσαι γυναίκα και αεροσυνοδός θα σε κυνηγανε όλοι να σε γαμησουμε, αυτό. Σου εξηγώ πόσο.αλλον στην πτήση για νέα Υόρκη που όσο να ει αι Τυπε δεν ταξιδεύουν και φτωχαδακια για τη νέα Υόρκη αλλά μάλλον. Κονομημενοι.. Προσπαθώ να σε προσγείωση λίγο μη σου έρθει απότομα.. Και εμένα θα μου άρεσε αεροσυνοδός αλλά δεν θα είχα και υψηλές προσδοκίες από τη σχεση?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom