Νέα

Αεροσυνοδοί

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

old_horny_guy

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2018
Μηνύματα
24
Like
6
Πόντοι
0
Γειτόνισσα πιπίνι πρώτη δουλειά στην ryanair παίρνει βασικό μισθό Ελλάδας και μένει στο εξωτερικό. Μένει με συγκάτοικο και για να βγει ο μήνας της στέλνει λεφτά ο πατέρας της. Καταλαβαίνετε γιατί βγαίνουν στο κλαρί μετά.
 

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.332
Κριτικές
112
Like
18.595
Πόντοι
20.686
ενας φιλος ιταλος μου ειπε σημερα! Ολες οι γυναικες (ακομα και για τη μανα του ταν επιφυλακτικος ως προς τους αλλους) ειναι πουτανες! Λεγοντας πουτανες εννοουμε στο μυαλο κυριως!
Αλλος ενας παππους μου ειπε καποτε "πως να δινεις αξια σε κατι που γαμας!"
Αυτα και καληνυχτα!
Και η μανα του Ιταλου πουτανα ειναι ,γιατι ισως.Και αν δεν εχει αξια κατι που γαμας να μην γαμας.
 
Εγγρ.
12 Απρ 2018
Μηνύματα
426
Κριτικές
13
Like
705
Πόντοι
311
ενα απο τα αξιομνημονευτα καλυτερα γαμησια μου το εχω κανει με αεροσυνοδο πριν καμια δεκαετια...ομορφη κοπελα...σχετικα ηρεμη και ...και καλα παρθενοπη ας πουμε....αλλα σαλιωνε τοσο πολυ στις πιπες.....και τα επαιρνε ολα τα χυσια μεσα στο μουνι της...καθε φορα.....θεα
 

lycienr

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Νοε 2011
Μηνύματα
1.520
Κριτικές
37
Like
1.472
Πόντοι
1.096
ταξιδεύω συχνά λόγω εργασίας. Πολλές φορές που γυρνάω βλέπω όλες αυτές τις κοπελίτσες (σημειωτέον οι περισσότερες Ελληνίδες λαμβάνουν πλέον πολύ μικρούς μισθούς, ξεχάστε ότι ξέρατε με την κρατική Ολυμπιακή παλιά κλπ) να περιμένουν διαλυμένες κυριολεκτικά από την ταλαιπωρία στον τερματικό σταθμό του Προαστιακού στο αεροδρόμιο για να πάνε στα σπίτια τους, μερικές φορές με 2 ανταποκρίσεις. Ακόμα και μια παλιά φίλη μου που κατάφερε και έγινε αεροσυνοδός στην ΣΟΥΙΣΣ και παίρνει σημαντικά περισσότερα χρήματα, εντούτοις έχει σημαντικά αυξημένο κόστος ζωής και πρακτικά δεν της μένει τίποτε (αν και βέβαια ζει μια αξιοπρεπέστατη ζωή στην Ζυρίχη). Ηθικό δίδαγμα : πλέον πολύ λίγες εταιρείες πληρώνουν καλά ! οι υπόλοιπες πληρώνουν μισθούς πείνας. Το επάγγελμα αυτό είναι κουραστικό και απαιτητικό και μετά από ορισμένα χρόνια τα περισσότερα κορίτσια έχουν  <<σπάσει>>. Καθόλου ζηλευτό επάγγελμα αντίθετα από τα 80ς 
 

Vagelis91

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2017
Μηνύματα
6
Κριτικές
1
Like
31
Πόντοι
0
Danai Lnp στο Ινστα! Δουλεύει εδώ και λίγο καιρό στην Emirates!! Μιλάμε ΤΟ Πατόμουνο!! Δείτε την και θα με θυμηθείτε!!
 

xristos2010

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.007
Like
5.104
Πόντοι
1.056
:kneel:
 

Συνημμένα

  • 64577704_455659958527989_5200801827222480783_n.jpg
    64577704_455659958527989_5200801827222480783_n.jpg
    174 KB · Εμφανίσεις: 181

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
15.251
Like
34.817
Πόντοι
9.931
Danai Lnp στο Ινστα! Δουλεύει εδώ και λίγο καιρό στην Emirates!! Μιλάμε ΤΟ Πατόμουνο!! Δείτε την και θα με θυμηθείτε!!

Brain drain τύπε :grin: τα καλύτερα κομμάτια φύγανε στο εξωτερικό :grin:

Παραθέτω δείγμα απο το τεμάχιο που ανέφερες :cheesy:

[instagram]https://www.instagram.com/p/BrXO7tsAhuG/[/instagram]



 

kronos

Μέγας
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
4.449
Κριτικές
3
Like
12.315
Πόντοι
3.506

koursaros.d

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2015
Μηνύματα
49
Like
17
Πόντοι
0
δεν πειραζει...ας γαμισει και κανενας αλλος...
 

bourdeliaris82

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.638
Κριτικές
57
Like
6.848
Πόντοι
5.406
Τι μουναρα είναι αυτή ρεεεε;;; τυχεροί κουφάλες οι πιλότοι που ταξιδεουν μαζί της.
 

sparos-gr

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Οκτ 2015
Μηνύματα
327
Κριτικές
20
Like
958
Πόντοι
1.011
ταξιδεύω συχνά λόγω εργασίας. Πολλές φορές που γυρνάω βλέπω όλες αυτές τις κοπελίτσες (σημειωτέον οι περισσότερες Ελληνίδες λαμβάνουν πλέον πολύ μικρούς μισθούς, ξεχάστε ότι ξέρατε με την κρατική Ολυμπιακή παλιά κλπ) να περιμένουν διαλυμένες κυριολεκτικά από την ταλαιπωρία στον τερματικό σταθμό του Προαστιακού στο αεροδρόμιο για να πάνε στα σπίτια τους, μερικές φορές με 2 ανταποκρίσεις. Ακόμα και μια παλιά φίλη μου που κατάφερε και έγινε αεροσυνοδός στην ΣΟΥΙΣΣ και παίρνει σημαντικά περισσότερα χρήματα, εντούτοις έχει σημαντικά αυξημένο κόστος ζωής και πρακτικά δεν της μένει τίποτε (αν και βέβαια ζει μια αξιοπρεπέστατη ζωή στην Ζυρίχη). Ηθικό δίδαγμα : πλέον πολύ λίγες εταιρείες πληρώνουν καλά ! οι υπόλοιπες πληρώνουν μισθούς πείνας. Το επάγγελμα αυτό είναι κουραστικό και απαιτητικό και μετά από ορισμένα χρόνια τα περισσότερα κορίτσια έχουν  <<σπάσει>>. Καθόλου ζηλευτό επάγγελμα αντίθετα από τα 80ς 
Φιλτατε αυτη ειναι η πραγματικοτητα και οχι μονο σε αυτον τον τομεα εργασιας! Με τα ΜΚΔ ωραιοποιουμε καταστασεις! Δες με τους Σεφ! Ειναι τις μοδας! Περναω καμια φορα απο την κανιγγος και εχει μια σχολη εκει! Σχολή με βιτρινα για να βλεπεις το "εμπορευμα" πρωτη φορα συνανταω! Παλαιοτερα ηταν με τους ναυαγοσώστες! Ολοι εχουν δικαιωμα στο ονειρο!!!
 

cretanguy

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2015
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
Λοιπον επειδή ειμαι του επαγγέλματος θα σας πω τα εξής:
1) Ναι πλέον λίγες εταιρείες πληρώνουν καλα. Πολυ λίγες. Ακομα και σε μεγάλες πρώην κρατικές τα καινούργια συμβόλαια ειναι της πείνας.
2) για να γαμ@&ετε ισως, γιατι για να παντρευτείτε ουτε καν. Ψάχνουν όλες μα όλες τους λεφτάδες τους πιλότους(δεν ειναι όλοι λεφτάδες γιατι όσοι δεν είχαν πλούσιο μπαμπα να τους τα δώσει, πρεπει να ξεπληρώσουν το υπέρογκο δάνειο και επισης οι πρώτοι μισθοί σαν συγκυβερνήτες δεν ειναι καθόλου υψηλοί).
 

skieros

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Μαΐ 2011
Μηνύματα
2.118
Κριτικές
27
Like
1.454
Πόντοι
1.720
Φιλη αεροσυνοδος της ετζιαν... :takethis: :takethis:

την θυμαμαι αυτην , την ειχα πετυχει σε μια πτηση θεσσαλονικη-αθηνα περσι και ημουν ο μονος που δε μου ειχαν δωσει μπισκοτο και νευριασα
 

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.332
Κριτικές
112
Like
18.595
Πόντοι
20.686
την θυμαμαι αυτην , την ειχα πετυχει σε μια πτηση θεσσαλονικη-αθηνα περσι και ημουν ο μονος που δε μου ειχαν δωσει μπισκοτο και νευριασα
Σου εφαγαν το κουλουρι.
 

Arrokan

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2019
Μηνύματα
183
Like
223
Πόντοι
21
Τρελο περιστατικο σε δρομολογιο Αλεξανδρουπολη - Αθηνα στη πρωινη πτηση. Καθομουν στην πισω πλευρα του σκαφους. Απο απεναντι καθοταν ενας 70αρης τουριστας (μαλλον Γερμανος) . Ειχαμε δεσει τις ζωνες και σιγα σιγα εμπαινε ο υπολοιπος κοσμος. Η Αεροσυνοδος που εγινε το περιστατικο ενα ψηλο μελαχρινο μιλφ με φουλ πακετο (βυζια-κωλο). Παραπανω χαρακτηρηστικα δεν χρειαζεται να δωσω μιας και ολες οι Αεροσυνοδοι ειναι απο μουναρες και πανω (εξαιρουνται τα βυσματα βεβαια). Το θεμα με την γυναικα ηταν πως η φουστα της ηταν ΠΟΛΥ κοντη και στενη για το σωματοτυπο της με αποτελεσμα με το ζορι να μπορουσε να περπατησει. Δινει ο παππους απεναντι στη γυναικα μια τσαντα πλατης (τυπου σχολικη) για να την βαλει στα συρταρια πανω απ τις θεσεις. Τετωνεται το μαναρι πανω και πιεζει με τα χερια της την τσαντα να παει μεσα. Το αποτελεσμα η φουστα απο πισω να σκιστει στη μεση με ενα χαρακτηρηστικο χρατς και να εμφανιστει η κωλαρα με μια μαυρη λεπτη στριγκαρα της Κυριας. Η Αεροσυνοδος κοκκινισε σαν Παντζαρι. Το θεαμα διήρκησε 3 δευτερολεπτα πριν τρεξει (οπως μπορουσε) και χαθει στις πισω κουρτινες. Το περιστατικο το ειδαμε μονο εγω και ο παππους. Στην διαρκεια της υπολοιπης πτησης δεν την ειδαμε καθολου. Ο μπαρμπας ισως ακομα βαραει μαλακια (αμα δεν εχει παθει κανα εγκεφαλικο).
 

giatioxi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2016
Μηνύματα
10.027
Κριτικές
1
Like
353
Πόντοι
186
Τρελο περιστατικο σε δρομολογιο Αλεξανδρουπολη - Αθηνα στη πρωινη πτηση. Καθομουν στην πισω πλευρα του σκαφους. Απο απεναντι καθοταν ενας 70αρης τουριστας (μαλλον Γερμανος) . Ειχαμε δεσει τις ζωνες και σιγα σιγα εμπαινε ο υπολοιπος κοσμος. Η Αεροσυνοδος που εγινε το περιστατικο ενα ψηλο μελαχρινο μιλφ με φουλ πακετο (βυζια-κωλο). Παραπανω χαρακτηρηστικα δεν χρειαζεται να δωσω μιας και ολες οι Αεροσυνοδοι ειναι απο μουναρες και πανω (εξαιρουνται τα βυσματα βεβαια). Το θεμα με την γυναικα ηταν πως η φουστα της ηταν ΠΟΛΥ κοντη και στενη για το σωματοτυπο της με αποτελεσμα με το ζορι να μπορουσε να περπατησει. Δινει ο παππους απεναντι στη γυναικα μια τσαντα πλατης (τυπου σχολικη) για να την βαλει στα συρταρια πανω απ τις θεσεις. Τετωνεται το μαναρι πανω και πιεζει με τα χερια της την τσαντα να παει μεσα. Το αποτελεσμα η φουστα απο πισω να σκιστει στη μεση με ενα χαρακτηρηστικο χρατς και να εμφανιστει η κωλαρα με μια μαυρη λεπτη στριγκαρα της Κυριας. Η Αεροσυνοδος κοκκινισε σαν Παντζαρι. Το θεαμα διήρκησε 3 δευτερολεπτα πριν τρεξει (οπως μπορουσε) και χαθει στις πισω κουρτινες. Το περιστατικο το ειδαμε μονο εγω και ο παππους. Στην διαρκεια της υπολοιπης πτησης δεν την ειδαμε καθολου. Ο μπαρμπας ισως ακομα βαραει μαλακια (αμα δεν εχει παθει κανα εγκεφαλικο).

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:




Πόσο πουτανάρες είναι όλες τους ρε τύπε..  :S :S :S
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom