Νέα

30χρονος σκότωσε 26χρονη στη Φολέγανδρο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bourdeliaris82
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 711
  • Εμφανίσεις 48K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.471
Πόντοι
8.006

bookie

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2021
Μηνύματα
570
Like
828
Πόντοι
86
το θεμα εδω ειναι οτι η ατυχη κοπελα εμπιστευτηκαι ενα ασταθη ψυχολογικα ανθρωπο
Eσκασε μυτη ο αρχιμαλακας....


Αυτός μάλιστα είναι αυτό που λέμε η κάκια στιγμή!
 

Barry Lyndon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2019
Μηνύματα
2.319
Like
1.832
Πόντοι
216
OFF-topic, αλλά…

Αυτός στεναχωριέται που πλέον, λόγω θεσμικότητας, δεν μπορεί να καπηλευτεί το κύμα αντιεμβολιασμού - νέο-αγανακτισμένων, γιατί άλλο τρόπο να ανεβάσει τα ποσοστά του κόμματος δεν έχει. Διαφορετικά θα είχε κατεβάσει το κόμμα στις πλατείες να μάχεται κατά της υποχρεωτικότητας του εμβολιασμού, θα χτύπαγε 40% στις εκλογές και με την εξουσία ξανά στα χέρια θα θέσπιζε καθολική υποχρεωτικότητα για το καλό του λαού!
O μαλακας εγινε πλεον συστημικος.Οτι λενε οι δημοκρατικοι στις ΗΠΑ τα λεει και αυτος εδω περα.Θυμαμαι κατι φεγγαρια που εβριζε τον θειο Σαμ και τον Καπιταλισμο και τωρα εχει καταντησει ουρα του γερο Μπιντεν...οτι λεει ο παππουκας το λεει και αυτος εδω!!!
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
...επειδη δεν συμφωνουμε με αυτα που λεει, τα οποια τον εχουν οδηγησει στο αντιθετο σημειο απο αυτο που ειμαστε εμεις και θα ηθελε να ειναι. Παρανοια
Μήπως έχει ξεφύγει,επειδή λείπει γνωστό μέλος που του έχει γίνει εφιάλτης και του την λέει συνέχεια?
 

Karamanis Stratos

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Αυγ 2020
Μηνύματα
5.486
Like
8.418
Πόντοι
2.356
Τυπε καλα τα ραφαλλ αλλα σα τα Στουκας και τα Μεσερσμιντ της Λουφτβαφε υπο τη διοικηση του Χερμαν Γκερινγκ δεν ειναι... :wanker::wanker::wanker::bigdick::bigdick::bigdick:
 
OP
OP
bourdeliaris82

bourdeliaris82

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.634
Κριτικές
57
Like
6.817
Πόντοι
5.406
Μην το λες,όταν κάποιες τις βλέπεις έξω μόνο με φίλες και κινητά,παίζει να'ναι ακόμα παρθένες.
Sadman βγαζεις πολυ κακια για τις γυναικες. Μαζεψου. Δεν ειναι ολες αχρηστες ,ξεφτιλισμενες ,σαπιες ελεηνιδες. Υπαρχουν και διαμαντακια εξω. Το ιδιο ισχυει και για εμας. Δεν ειναι ολοι σαν κι εσενα κομπλεξικοι και αγαμητοι. Βρεξε το καβλι σου να δεις τις χαρες της ζωης και σταματα τα κομπλεξικα σου.
 

Decipher

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2014
Μηνύματα
433
Like
1.307
Πόντοι
201
Θα πάρει και αυτός σειρά για τη VIP πτέρυγα Κορυδαλλού, να κάνει παρέα με τον Μένιο τον αγραμματίξ, τον Μπάμπη τον φονιά και τον τραγόπαπα με το βιτριόλι. Προβλέπω σύντομα ο ΣΚΑΙ να παίρνει τα δικαιώματα για το SURVIROR: GREEK PRISON EDITION.

Άσε που για τη δοκιμασία απόδρασης με ελικόπτερο έχουν ήδη τον πιλότο, ο Μένιος θα οργανώσει αντιπερισπασμό με ριπές Καλάσνικοφ από την άλλη πλευρά της φυλακής, o ψυχάκιας θα ταΐσει με hipnosedon τους δεσμοφύλακες της βάρδιας (ή θα τους σπρώξει μέσα στις πισίνες - ποτίστρες που είχαν κατασκευαστεί επί Αραβαντίνου για να πνιγούν - αν δεν έχουν μπαζωθεί) και ο παπάς θα ραντίσει με βιτριόλι όποιον πάει να τους σταματήσει.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Νταης

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Δεκ 2013
Μηνύματα
4.266
Κριτικές
4
Like
7.286
Πόντοι
2.586
Για παρθένες επιβεβαιώνω με προσωπική εμπειρία 25άρας πολύ ωραίου μουνιού που γυρνούσαν όλοι τα κεφάλια τους.
Είχαμε βγει πρώτο βράδυ με αυτή να φοράει κολλητό φόρεμα και το τάγκα να διαγράφεται από μέσα - λέω εδώ είμαστε.

Τελικά δεν είχε δει ποτέ της ούτε πούτσα από κοντά. Μου έβγαλε την πίστη και βήμα βήμα αλλά όταν έγινε μετά λύσσαξε.
Της έλεγα να πάμε για καφέ.. όχι λουκάνικο μόνο..
Κουβαλούσε ψυχολογικά βέβαια..

Αρκετές για διαφόρους λόγους δεν πηδιούνται νωρίς και μετά ντρέπονται που είναι άπειρες αλλά το παίζουν γκομενάρες.
Έχω γνωρίσει και άλλες δύο, η μία υπερτούμπανο (το είχε εκμυστηρευτεί σε φίλη) και δεν το πίστευα..

Αλλά εντάξει τον βρίσκουν τον δρόμο τους..



Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Τήλο ειναι καλά, μαζευονται και κει χασικλήδες
Έρχεται απευθείας φρέσκο από απέναντι. Δεκαετίες τώρα..
 
Τελευταία τροποποίηση:

pnewman

Μέγας
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
6.957
Like
11.929
Πόντοι
3.556
Θα πάρει και αυτός σειρά για τη VIP πτέρυγα Κορυδαλλού, να κάνει παρέα με τον Μένιο τον αγραμματίξ, τον Μπάμπη τον φονιά και τον τραγόπαπα με το βιτριόλι. Προβλέπω σύντομα ο ΣΚΑΙ να παίρνει τα δικαιώματα για το SURVIROR: GREEK PRISON EDITION. Άσε που για τη δοκιμασία απόδρασης με ελικόπτερο έχουν ήδη τον πιλότο, ο Μένιος θα οργανώσει αντιπερισπασμό με ριπές Καλάσνικοφ από την άλλη πλευρά της φυλακής, o ψυχάκιας θα ταΐσει με hipnosedon τους δεσμοφύλακες της βάρδιας και ο παπάς θα ραντίσει με βιτριόλι όποιον πάει να τους σταματήσει.
Αν τους πιάσουν λέω αν ...
Ο Μπάμπης ... "εγώ δεν έκανα τίποτα, ανέβαζα στο ινστα στορυ από το κελί"
Ο Μένιος ... "είμαι νομότυπος, με κατηγορούν άδικα οι βαλτοί του Βρούτση που είναι εμπαθείς μαζί μου"
Ο παπάς ... "νόμιζα μου έκανε καταδρομική η Ιερά Σύνοδος"
Ο ψυχάκιας ... "στράβωσε η φάση" :confused:
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
Κρατιέται στάνταρ με το ζόρι να μην ρίξει γαμώμανες.

Είδες πόσο υπομονετικός είμαι που τη δικιά σου ακόμα δεν την έχω βρίσει;Όπως και πολλών άλλων εδώ μέσα;

Και σταματήστε να παραθέτετε ρε τα ποστ μου εσεις που δε με χωνεύετε.Μην τα διαβάζετε καν.Τόση καψούρα μαζί μου πια;
 

ACHILEAS77

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.794
Κριτικές
51
Like
1.662
Πόντοι
3.495
0Απο που να αρχισει κανεις,....βασικα Ν.1 στους μαλακες που ξεχωριζουν αριστερα-δεξια-φασιστες η οτι αλλο σε μια δολοφονια, οκ εχουμε δει ατομα υπερ ανω υποψιας να κανουν χειροτερα(ο αλλος εθαψε την γυναικα του στην φιλοθεη), ο φρατζης για οσους θυμουνται την τεμαχισε.....καπου στα 80ς μηπως ανηκε στο ΚΚΕ? ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ...
παραγοντας 2- οικογενεια....εδω γελανε τυποι αλλο τα 70ς,80ς,90ς πλεον οι πληροφοριες 24/7 ειναι τοσες πολλες..π.χ μια 15,16,17 εχει προσβαση στο διαδυκτιο 24ωρο χωρις οι γονεις να ξερουν κατι, αντιθετα στα 80ς,90ς αντε να ΑΡΓΟΥΣΕ ΝΑ ΠΑΕΙ ΣΠΙΤΙ και αντε περιορισμο στο σταθερο ωρες που ταν γονεις ΕΚΕΙ.
Αφου η οικογενεια οσοι εχουν 2 δουλειες δεν μενει χρονος...ΑΚΟΥΩ ΤΙ ΜΑΛΑΚΙΑ ΠΟΙΟΤΙΚΟ ΧΡΟΝΟ ΜΕ ΠΑΙΔΙΑ=ΤΥΨΕΙΣ που δεν υπαρχει χρονος ακομη και αυτοι που εχουν προτιμουν την παρτη τους ΒΑΡΙΟΥΝΤΑΙ-
Η βια εχει ερθει στην ζωη εδω κ μια 20ετια οποιος δεν το βλεπει ειναι ΜΠΟΥΦΟΣ....δειτε γηπεδα παλια κανα ξυλικι σημερα μαχαιρωμα για πλακα.....σχολικη βια το ιδιο...
Η βια δεν κανει διακριση συν αν δει κανεις τους λογους ακομη και εδω σε ενα φορουμ ποσο ευκολα καποιος θα σακατευε καποιον για ασημαντη αφορμη.
ολα εχουν αλλαξει...ταινιες,-τσοντες(το 70% εχει θεμα εξευτελισμο)οχι απλα σεξ,κοινωνια κτλ...
Το ΣΟΚ ΕΙΝΑΙ την εριξε στα βραχια , απαραδεκτος που εφυγε =καμια τυψη οκ μπορει ο φοβος να τον λυγισε(οπως εγκαταλειψη σε τροχαιο), μονο για αυτο αξιζει ΙΣΟΒΙΑ.
ΘΑ μπορουσε ανεξαρτητα τι εγινε να την ειχε σωσει ο μαλακας.
πολλοι που λενε για την τυπισσα, μαγκες υπαρχει ενα μεγαλο ποσοστο που ηλιθιες,λογικες,καμμενες εχουν ΕΛΞΗ ΠΑΝΤΑ ΜΑ ΠΑΝΤΑ για τα λαθος ατομα, αλλες λακιζουν ευκολα ουτε 2 ραντεβου και αλλες μενουν χρονια δεκαετιες στα ΙΔΙΑ. ΜΕ μια λεξη ειναι ΑΡΡΩΣΤΕΣ....
ΠΑΜΕ στην βια απο γυναικες σε αυτες δεν ειναι αναγκη να σου φερουν ενα τηγανι στο κεφαλι, ξερουν αρκετες ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ με τα λογια..."εισαι ανωριμος" "εισαι ανευθηνος" "δεν βγαζεις αρκετα" "εισαι αναξιος πατερας" "εισαι τελευταιος" κ οτι αλλο....οι λεξεις μενουν στο μυαλο το ξυλο περναει...οποτε η γυναικια "βια" ειναι πιο αποδοτικη και υπουλη-για ξερουν 9 στους 10 δεν θα σηκωσουν χερι ουτε θα τους κανουν ΡΕΖΙΛΙ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΕ ΚΟΣΜΟ-
ΣΤΟ οτι πηγε στα 26 διακοπες, οκ ειναι πολυ αργα πχ οταν εγω πηγα στα 16...αλλα παιζουν κ αλλα πρωτα το οικονομικο σημερα θες 600-700 για 1 βδομαδα, μετα μπορει να διαβαζε να μην ειχε γκομενο κτλ κτλ....
--------------
συμβουλη στην τσαντιλα πανω με γυναικες ειτε γκομενα ειτε φιλη.....
δεν μπαινουμε σε διαλογο, φευγουμε(δεν ειναι ηττα δεν ειναι ντροπη) και αναλογα απαξιωση με αποφυγη.
Δεν ξερω τι εγινε δεν ημουν εκει και καθε απολογια για μενα δεν ειναι και 100%...αληθεια,απλα μια στιγμη φτανει ενας εγωισμος....να σε καταδικασει...
απεναντιας οταν βλεπουμε "σημαδια" απο πριν φευγουμε(για τα 2 φυλα) οι συμπεριφορες δεν αλλαζουν οποτε κοβουμε-
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Είδες πόσο υπομονετικός είμαι που τη δικιά σου ακόμα δεν την έχω βρίσει;Όπως και πολλών άλλων εδώ μέσα;

Και σταματήστε να παραθέτετε ρε τα ποστ μου εσεις που δε με χωνεύετε.Μην τα διαβάζετε καν.Τόση καψούρα μαζί μου πια;
Και μόνο που είπες την λέξη "ακόμα" δείχνει ότι αν και το θες δεν τολμάς να το κάνεις.Ξέρεις γιατί?Όχι γιατί είσαι υπομονετικός (που μεταξύ μας δεν είσαι) αλλά γιατί γνωρίζεις ότι δεν σε παίρνει.

Δεν θα μας πεις εσύ τι θα κάνουμε,ούτε θα απαγορεύσεις σε ποιόν θα αναφερόμαστε.Με τα κατά καιρούς γραφόμενα σου,δίνεις αφορμή να σε κράζουν.Οπότε μην απαιτείς κιόλας τα ρέστα,ενώ γράφεις τέτοια πράγματα.

Όσο για την καψούρα,εντελώς άστοχο.Σε λίγο θα λες "Κράζεις?Θαυμάζεις"
 

ave.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2020
Μηνύματα
2.490
Like
2.837
Πόντοι
456
Α οχι τύπε, να μιλας για τον εαυτο σου.
Εγω παντα παω σε κοριτσια που διακρινω ποιοτητα.
Κι ας μην εχουν ουτε τις τελειες αναλογιες ουτε το τελειο σωμα, ουτε το τελειο υψος.
Και δεν το μετανιωσα ποτέ.
Αλλά φυσικα, αρκετοι απο εμας τους ανδρες εχουν τετοιου ειδους κριτηρια, να ειναι κουνιστρα, να εχει ωραιο κωλο κλπ κλπ
Λες και ειμαστε 18 χρονων δηλαδη
Το 90% της ποιοτητας της γυναικας ειναι η εμφανιση και το 10% ολα τα υπολοιπα

Ολες καποια στιγμη θα σε εκνευρισουν σε σημειο να τις σουταρεις οποτε το μονο που μενει ειναι η εμφανιση

Για το θεμα... Ο τυπος επαιρνε ψυχοφαρμακα, she should have seen it coming
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
Και μόνο που είπες την λέξη "ακόμα" δείχνει ότι αν και το θες,δεν τολμάς να το κάνεις.Ξέρεις γιατί?Όχι γιατί είσαι υπομονετικός (που μεταξύ μας δεν είσαι) αλλά γιατί γνωρίζεις ότι δεν σε παίρνει.

Δεν θα μας πεις εσύ τι θα κάνουμε και σε ποιόν θα μιλάμε.Με τα κατά καιρούς γραφόμενα σου,δίνεις αφορμή να σε κράζουν.

Μπράβο με ισοπέδωσες,άντε στο θειο Άλεξ να σου δώσει συγχαρητήρια τώρα
 

Karamanis Stratos

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Αυγ 2020
Μηνύματα
5.486
Like
8.418
Πόντοι
2.356
Και γω παιρνω μουρλοχαπα
Και γω ειμαι αγαμητος 4 χρονια
Και γω εχω νευρα
Και γω βραζω που ολοι ειναι εξω και γλεντανε και γω ειμαι κλεισμενος σπιτι και τα πινω μονος και τον αυγουστο θα παω διακοπες μονος κ ερημος
Και μενα μου λειπει η γυναικεια συντροφια το γυναικειο χαδι η παρεα και ενα γλυκολογο αλλα ποτε δε σκεφτηκα να σκοτωσω η να κανω κακο
Κι ας μου χουν διαλυσει τη ζωη μου κι ας με τρεχουν στα δικαστηρια κ ας μ απαξιωνουν ολοκληρο αντρα 46 χρονω σα τα κρυα τα νερα να ζητιανευω ενα λαικ κι ενα βλεμμα..,

μη τα ισοπεδωνετε ολα

ο δολοφονος ειναι δολοφονος! Το χει μεσα του.. ΤΕΛΟΣ
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Μπράβο με ισοπέδωσες,άντε στο θειο Άλεξ να σου δώσει συγχαρητήρια τώρα
Δεν έχεις τι να πεις τώρα γιατί ξέρεις ότι έχω δίκιο.
Δεν χρειαζόταν να σε ισοπεδώσω (άλλο που το έχω κάνει πολλάκις),η μιζέρια και η κλάψα σου σε έχουν ισοπεδώσει.

Άντε,που είναι το αμόρε σου ο έμπερορ?

Τελευταία σπας εύκολα σαν τον Λάκη και τον Πίκερ,πρόσεξε το αυτό.
 

pnewman

Μέγας
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
6.957
Like
11.929
Πόντοι
3.556
Η γκόμενα θα του λεγε "είσαι αρρώστια ρε ... είσαι τρέλα" να τον ανεβάσει, αυτός νόμιζε ότι τον τραμπουκίζει ... ε πολύ θέλει ? :confused:
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
Εχουν λαλήσει όλοι.Σκοτώνουν πλέον για ψύλλου πήδημα.Αντί να γίνουν σπόνσορες να ησυχάσουν.
Βασικά παίζει ρόλο που η Ν.Δ. κρύβει τα προβλήματα κάτω από το χαλί.Να δείτε κάποια στιγμή θα γίνει εξέγερση τύπου Δεκέμβρη 2008,ο άλλος αισθάνεται μαλάκας που τον κοροιδεύουν και τον αποκλείουν συνέχεια.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom