Νέα

30χρονος σκότωσε 26χρονη στη Φολέγανδρο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bourdeliaris82
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 711
  • Εμφανίσεις 48K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Για λίγο ρε γαμωτο, άλλη φορά σας θέλω πιο δραστήριους!
Το έπαιξες στο στοίχημα?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Εχουν λαλήσει όλοι.Σκοτώνουν πλέον για ψύλλου πήδημα.Αντί να γίνουν σπόνσορες να ησυχάσουν.
Ωχού,εσύ μας έλειπες...
Άντε στο νήμα σου.
 

rakakis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2019
Μηνύματα
616
Κριτικές
3
Like
751
Πόντοι
366
Το ότι φταίει η οικογένεια του και οι γονείς του συγκεκριμένα επειδή ένας μαλακας 30χρονος θόλωσε και της έδωσε μια και την πέταξε στο γκρεμό ομολογώ ότι ειναι από τις μεγαλύτερες παπαριες που έχω διαβάσει
 

ACHILEAS77

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.794
Κριτικές
51
Like
1.662
Πόντοι
3.495
Και γω παιρνω μουρλοχαπα
Και γω ειμαι αγαμητος 4 χρονια
Και γω εχω νευρα
Και γω βραζω που ολοι ειναι εξω και γλεντανε και γω ειμαι κλεισμενος σπιτι και τα πινω μονος και τον αυγουστο θα παω διακοπες μονος κ ερημος
Και μενα μου λειπει η γυναικεια συντροφια το γυναικειο χαδι η παρεα και ενα γλυκολογο αλλα ποτε δε σκεφτηκα να σκοτωσω η να κανω κακο
Κι ας μου χουν διαλυσει τη ζωη μου κι ας με τρεχουν στα δικαστηρια κ ας μ απαξιωνουν ολοκληρο αντρα 46 χρονω σα τα κρυα τα νερα να ζητιανευω ενα λαικ κι ενα βλεμμα..,

μη τα ισοπεδωνετε ολα

ο δολοφονος ειναι δολοφονος! Το χει μεσα του.. ΤΕΛΟΣ
ευγε ρε τυπε πολυ σωστος, ασε που τα ψυχοφαρμακα,δεν ξερουμε ουτε τι επαιρνε ουτε ποσο καιρο....ΣΥΝ ειναι η ευκολη δικαιολογια υπερασπιστικη γραμμη απο δικηγορο....ΠΑΝΤΑ ΦΤΑΕΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
Αυτοί που παίρνουν ψυχοφάρμακα δε σκοτώνουν τόσο συχνά γιατί δεν μπορούν να σκεφτούν λογικά να καταστρώσουν το φόνο.Αυτοί που δεν παίρνουν ή κόβουν τα ψυχοφάρμακα είναι πιο επικίνδυνοι.
Επίσης αυτοί που παίρνουν ναρκωτικά.
Αυτό πήγε να το εμφανίσει σαν ατύχημα έκανε γελοίο φόνο και τον τσάκωσαν.Ο πιλότος το σκηνοθέτησε λίγο καλύτερα αλλά φυσικά τον πιάσανε.
Βασικά άμα βρεθεί το πτώμα έχουνε πιάσει και το δολοφόνο 99%.Το πτώμα δίνει όλα τα στοιχεία που χρειάζονται.Αν κάποιος δε θέλει να πιαστεί πρέπει να εξαφανίσει το πτώμα.Χωρίς πτώμα δεν υπάρχει φόνος.
Αυτό πήγαν να κάνουνε οι τύποι με την Τοπαλούδη αλλά δεν υπολόγισαν οτι θα ανέβαινε πάλι στην επιφάνεια όπως γίνεται με τα πτώματα.
Ο άλλος ο αγρότης ήταν πολύ πιο πονηρός.Εθαψε και το πτώμα και το αυτοκίνητο.Γενικά οι αγρότες σε αυτά οι άνθρωποι της υπαίθρου είναι καλύτεροι.
 

Karamanis Stratos

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Αυγ 2020
Μηνύματα
5.486
Like
8.418
Πόντοι
2.356
Εγω παντως πιο πολυ σκεφτομαι να…αυτοκτονησω παρα να φαω αλλον! :confused:
 

ACHILEAS77

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.794
Κριτικές
51
Like
1.662
Πόντοι
3.495
Το 90% της ποιοτητας της γυναικας ειναι η εμφανιση και το 10% ολα τα υπολοιπα

Ολες καποια στιγμη θα σε εκνευρισουν σε σημειο να τις σουταρεις οποτε το μονο που μενει ειναι η εμφανιση

Για το θεμα... Ο τυπος επαιρνε ψυχοφαρμακα, she should have seen it coming
ΜΕΧΡΙ καποια ηλικια ειναι η εμφανιση αποψη μου, μετα κοιτας και αλλα πραγμα οκ δεν θα παω με μια 120 κιλα επειδη εχει ποιοτητα, ομως κατι ηλιθιες αφορμες στα 20ς 30 μου που κοιταγα μονο ελξη,εμφανιση δεν θα τις επαιρνα τωρα σοβαρα(δεν μιλαω για one night stand).....
οσο για τα ψυχοφαρμακα βαζω μεσα και drugs εστω μπαφο οταν γινεται συνεχεια κ αλλα ειδη ,μεσα και το αλκκολ
κοιτωντας πισω δεν εχω γαμησει αρκετες ετσι καμια φορα το μετανιωνω γιατι μερικες ηταν πολυ ομορφες απο την αλλη ξερω τι γλυτωσα υποθετικα και εχω γαληνη μεσα μου.
ολοι ομως την πατανε χωρις να το περιμενουν εστω 1 φορα,συν η τυπισσα ηταν μολις 26.
εδω δεν φευγουν γυναικες σε σκηνικο ξυλοδαρμου αλλα ζουν με την ελπιδα ΝΑ ΑΛΛΑΞΟΥΝ ΤΟ ΚΑΚΟΜΟΙΡΟ ΠΑΙΔΙ...οποτε μην κρινουμε πολυ αυστηρα.
 

bookie

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2021
Μηνύματα
570
Like
828
Πόντοι
86
Και γω παιρνω μουρλοχαπα
Και γω ειμαι αγαμητος 4 χρονια
Και γω εχω νευρα
Και γω βραζω που ολοι ειναι εξω και γλεντανε και γω ειμαι κλεισμενος σπιτι και τα πινω μονος και τον αυγουστο θα παω διακοπες μονος κ ερημος
Και μενα μου λειπει η γυναικεια συντροφια το γυναικειο χαδι η παρεα και ενα γλυκολογο αλλα ποτε δε σκεφτηκα να σκοτωσω η να κανω κακο
Κι ας μου χουν διαλυσει τη ζωη μου κι ας με τρεχουν στα δικαστηρια κ ας μ απαξιωνουν ολοκληρο αντρα 46 χρονω σα τα κρυα τα νερα να ζητιανευω ενα λαικ κι ενα βλεμμα..,

μη τα ισοπεδωνετε ολα

ο δολοφονος ειναι δολοφονος! Το χει μεσα του.. ΤΕΛΟΣ
τύπε και εγώ το ίδιο με εσένα και χωρισμένος, θες να πάμε μαζί διακοπές?
 

ACHILEAS77

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.794
Κριτικές
51
Like
1.662
Πόντοι
3.495
Αυτοί που παίρνουν ψυχοφάρμακα δε σκοτώνουν τόσο συχνά γιατί δεν μπορούν να σκεφτούν λογικά να καταστρώσουν το φόνο.Αυτοί που δεν παίρνουν ή κόβουν τα ψυχοφάρμακα είναι πιο επικίνδυνοι.
Επίσης αυτοί που παίρνουν ναρκωτικά.
Αυτό πήγε να το εμφανίσει σαν ατύχημα έκανε γελοίο φόνο και τον τσάκωσαν.Ο πιλότος το σκηνοθέτησε λίγο καλύτερα αλλά φυσικά τον πιάσανε.
Βασικά άμα βρεθεί το πτώμα έχουνε πιάσει και το δολοφόνο 99%.Το πτώμα δίνει όλα τα στοιχεία που χρειάζονται.Αν κάποιος δε θέλει να πιαστεί πρέπει να εξαφανίσει το πτώμα.Χωρίς πτώμα δεν υπάρχει φόνος.
Αυτό πήγαν να κάνουνε οι τύποι με την Τοπαλούδη αλλά δεν υπολόγισαν οτι θα ανέβαινε πάλι στην επιφάνεια όπως γίνεται με τα πτώματα.
Ο άλλος ο αγρότης ήταν πολύ πιο πονηρός.Εθαψε και το πτώμα και το αυτοκίνητο.Γενικά οι αγρότες σε αυτά οι άνθρωποι της υπαίθρου είναι καλύτεροι.
δεν νομιζω οτι το ειχε σχεδιασει,οποτε το καταστρωνω ειναι ακυρο,
απλα οταν αρχισε δεν μπορουσε να σταματησει το ειδε σαν video game επρεπε να την φερει σε κατασταση game over-0
 

ACHILEAS77

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.794
Κριτικές
51
Like
1.662
Πόντοι
3.495
ΚΑΙ κατι τελευταιο απο οσα διαβασα παλι ο διαχωρισμος "καλο-παιδι" "αλητης"
η διαφορα ειναι, καποιος ειναι καλο παιδι επειδη ετσι φοραει μια μασκα μπας και γαμησει?η παραπλανηση μεχρι να πετυχει σκοπο?ειναι καλο παιδι επειδη ειναι μπατιρης(θαταν το ιδιο φραγκατος)???
ειναι καλο παιδι επειδη ειναι 1,65 και 90 κιλα? δηλαδη επιλογες.....
η γενικα ετσι ΖΕΙ ΣΑΝ ΚΩΔΙΚΑ ΖΩΗΣ ΓΙΑ ΠΑΡΤΗ ΤΟΥ το οποιο ειναι το πιο τιμιο!
στον αντιποδα..........στις καριολες που μετα κλαινε...(γενικα οχι για το φονικο)...
-στις δυσκολιες να πατε να βρειτε αυτον που σας εφτυσε...
-το ιδιο περι εμπιστοσυνης....
-το ιδιο σε διαζυγιο αν σας γραψει στα αρχιδια του(διατροφη)....
+100 ακομη βαριεμαι να γραφω , συνοψη ολα ειναι ΕΠΙΛΟΓΕΣ δεν γινεται να επιλεξεις κατι χωρις τις συνεπειες θετικες και αρνητικες η ζωη δεν ειναι ala cart .
και γνωμη λογικη θα εχουν οι φιλες-φιλοι της κοπελας οσοι την ηξεραν πολυ καλα, με υποθεσεις δεν ειναι δικαιο να βγαζουν συμπερασματα πολλοι-
 

ACHILEAS77

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.794
Κριτικές
51
Like
1.662
Πόντοι
3.495
Αυτοί που παίρνουν ψυχοφάρμακα δε σκοτώνουν τόσο συχνά γιατί δεν μπορούν να σκεφτούν λογικά να καταστρώσουν το φόνο.Αυτοί που δεν παίρνουν ή κόβουν τα ψυχοφάρμακα είναι πιο επικίνδυνοι.
Επίσης αυτοί που παίρνουν ναρκωτικά.
Αυτό πήγε να το εμφανίσει σαν ατύχημα έκανε γελοίο φόνο και τον τσάκωσαν.Ο πιλότος το σκηνοθέτησε λίγο καλύτερα αλλά φυσικά τον πιάσανε.
Βασικά άμα βρεθεί το πτώμα έχουνε πιάσει και το δολοφόνο 99%.Το πτώμα δίνει όλα τα στοιχεία που χρειάζονται.Αν κάποιος δε θέλει να πιαστεί πρέπει να εξαφανίσει το πτώμα.Χωρίς πτώμα δεν υπάρχει φόνος.
Αυτό πήγαν να κάνουνε οι τύποι με την Τοπαλούδη αλλά δεν υπολόγισαν οτι θα ανέβαινε πάλι στην επιφάνεια όπως γίνεται με τα πτώματα.
Ο άλλος ο αγρότης ήταν πολύ πιο πονηρός.Εθαψε και το πτώμα και το αυτοκίνητο.Γενικά οι αγρότες σε αυτά οι άνθρωποι της υπαίθρου είναι καλύτεροι.
Η τελευταια σχετικα εμπειρια με διδαξε το εξης....πολλοι εχουν ψυχωση,εμμονες εκει δεν ξερεις ΑΝΤΙΔΡΑΣΗ...αυτο ειναι σχετικο αναλογα την παθηση, ομως σε καποια πραγματα,γινονται αδιστακτοι/κτες ασχετα αν δεν φτασουν στο εγκλημα.
 

mpatagias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2021
Μηνύματα
77
Κριτικές
6
Like
234
Πόντοι
280
Εχει λαλησει ο κοσμος

Με ταλοκνταουν τις καραντινες και με τα κ@λομετρα του ανεμελου και των μουφολογων
Έτσι ήταν απλά τώρα βγήκαν στη επιφάνεια τα ψυχολογικά
 

mpatagias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2021
Μηνύματα
77
Κριτικές
6
Like
234
Πόντοι
280
1.jpg
Αυτός είναι; Φαίνεται ότι είναι αγαθούλης..
 

mpatagias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2021
Μηνύματα
77
Κριτικές
6
Like
234
Πόντοι
280
Έχει αγριέψει η κοινωνία. Και έχουμε οδηγηθεί σε αυτό.

Οι σειρές/ταινίες θεωρούν τέχνη να αναπαριστούν όσο καλύτερα μπορούν ξεκοιλιάσματα.
Η θεματολογία τους είναι ως επί το πλείστον τέτοια.
Ειδήσεις επίσης συνέχεια ασχήμια και υπερανάλυση τέτοιων συμβάντων από όλο τον κόσμο. Λες και δεν υπάρχουν άλλα νέα και ειδήσεις, μόλις τελειώσουν τα εγχώρια δυσάρεστα πάνε στα εξωτερικού.

Η καθημερινότητά μας υποβαθμίστηκε με όλα αυτά τα κατακάθια που μαζέψαμε και υπερχείλισαν τους βόθρους μας. Λογικό τα σκατά να κολλήσουν και πάνω μας και οι λινάτσες και οι άρρωστοι να πράττουν αναλόγως.

Παράλληλα έχουμε μία καθολική καταδίκη της βίας και της αυτοδικίας σε τέτοια φαινόμενα συν την απαγόρευση οπλοχρησίας ακόμη και εντός των οικιών μας.
Και αυτό ενώ η γενικότερη βία έχει αυξηθεί κατακόρυφα.
Αποτέλεσμα ο ηθικός, σύννομος και χρηστός πολίτης να φοβάται και οδηγούμαστε σε μία "κοινωνία" με νόμους ζούγκλας. Ή και χειρότερα ακόμα αφού η βία ασκείται μονόπλευρα.
Ότι και να βλέπουν στην τηλεόραση μόνο ένας ψυχάκιας η μια πουστάρα θα σκότωνε ένα μωράκι 26 χρονών. Μόνο και μόνο να την ξαναπήδαγε άλλη μια φορά θα ήταν αρκετό για να συγχωρήσει ότι και αν έκανε. Απλά οι τύποι είναι κομπλεξικές αδερφές.
 

mpatagias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2021
Μηνύματα
77
Κριτικές
6
Like
234
Πόντοι
280
Καλά να πάθουν φίλε!!!πάνε διαλέγουν κάτι τελειωμένους , ξεπλενηδες και καλά τα κακα παιδιά γιατι θέλουν τρέλα στη ζωή τους και περιπέτεια!!!
Ε πάρε τώρα την τρέλα και την περιπέτεια να επιπλέεις στη θάλασσα!!!ο καθένας πληρώνει τις επιλογές του!!!
Μην ξεχνάς ότι είναι πολύ σπάνιο το φαινόμενο και μπράβο της που κάθησε με έναν άνθρωπο που είχε ένα πρόβλημα. Απο την άλλη ξέρεις πόσοι άνθρωποι παίρνουν φάρμακα; Οι περισσότεροι δεν έχουν καν την ικανότητα να βρούν γκόμενα. Και το άλλο... το κορίτσι μπορεί και αυτό να είχε ψυχολογικά... δεν είναι αυτός λόγος ουτε να δώσεις ελαφρυντικά και ούτε να κρίνεις κάποιον
 

mpatagias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2021
Μηνύματα
77
Κριτικές
6
Like
234
Πόντοι
280
Το θεμα το εχει ο καθενας απο εμας που ασχολειται καθε μερα με τετοια, και συζηταει αναλυει και διυλιζει τον κωνωπα.

Παντα καπου καποτε καποιος σκοτωνει καποιον.

Γιατι τωρα μπαινει στη σφαιρα συζητησης ως κατι ιδιαιτερο, σπανιο και ξεχωριστο ειναι η σωστη συζητηση.
Γίνονται πολλά τέτοια τελευταία, αυτός είναι ο λόγος
 

ACHILEAS77

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.794
Κριτικές
51
Like
1.662
Πόντοι
3.495
ΕΧΕΙ καταντησει μαλακια, δεν το λεω για εσενα τυπε οκ?
αν ηταν χρυση αυγη βεβαια θα γινονταν πιο πολυ ντορος δεκτο, ομως η αιτια αν ηταν αναρχικος, μεταλλας,φλωρος, ΠΑΡΘΕΝΟΣ πριν αυτην την σχεση δεν εχουν σχεση με το mental health.
παρτε το χαμπαρι ΟΛΟΙ, φονικα που βλεπαμε στην αμερικη στα 70ς,80ς 90ς ΘΑ ΤΑ ΖΗΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΔΩ ΟΙ ΛΟΓΟΙ
-αλλαξε ο τροπος ζωης...
-αγχος,στρες
-αλλα βιωματα
οτι γινονταν στην αμερικη ΠΑΝΤΑ ΜΑ ΠΑΝΤΑ ερχονταν εδω μετα απο μια δεκαετια το συντομοτερο εως 20+ χρονια,
οτι ψυχωτικα εγκληματα γιναν εκει θα γινουν εδω, ακομη και πιο απλα ληστειες,βιασμοι,χουλιγκαν(αυτο ευρωπη) θα γινονται πολυ ΠΙΟ ΕΝΤΟΝΑ.
ο τροπος ζωης αλλαξε οριστικα, οικογενεια,ενδιαφεροντα,προτυπα ολα γενικα ,αλλαξε η βια γενικα οι κανονες οι ατυποι που υπηρχαν.
παραδειγμα χρωσταγε ενας στα 70ς το 95% αισθανονταν ντροπη αν δεν πληρωνε, ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΜΑΓΚΑΣ ΕΞΥΠΝΟΣ.
ΑΛΛΟ ο λογος παλια ηταν σαν συμβολαιο, σημερα το ιδιο ατομο θα σε μαχαιρωσει πισωπλατα.
γενικα drugs, φαρμακα, φτωχεια υπηρχε ανεκαθεν ομως ο τροπος ζωης ηταν για δεκαετιες διαφορετικος.
Η πιεση που υποβαλεται σημερα στον κοσμο ειναι ασφυκτικη, κυριως οικονομικα που μετα οδηγει σε αλλα θεματα.
θυμαμαι το 2002 τα λογια ενος πορτιερη(εισπρακτορα και πολλα αλλα)...
-μεχρι κ τα 90ς ο κοσμος εβγαινε να διασκεδασει, να το ριξει εξω....ομως σημερα βγαινει να βγαλει τα απωθυμενα του...κομπλεξ....(λογια απο ατομο που σχεδον ποτε δεν φοβονταν τιποτα).....
 

mpatagias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2021
Μηνύματα
77
Κριτικές
6
Like
234
Πόντοι
280
Δηλαδή τί φταίει το οικογενειακό περιβάλλον;Της έλεγαν πάνε να αγαπήσεις ένα πρεζοψυχάκι;Το σκατοκέφαλο της έφταιγε και το φαγε τελικά
Ο έρωτας είναι τυφλός, μην το ξεχνάς αυτό
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom