Νέα

2+2 Swingers Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kouneli1974
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Jack1212

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2018
Μηνύματα
208
Like
1.645
Πόντοι
201
Στην τελική σε κάποιους αρέσει να τους παίρνουν μάτι, σε κάποιους άλλους όχι.
Έτσι είναι .......δεν πας υποχρεωτικά να κουμπώσεις με κάποιο άλλο ζευγάρι εάν δεν βρει κάτι να γουστάρει η γυναίκα ......οπότε όπως καυλώσεις κ όπως κάτσει κ μεταξύ σας !!!
 

Nikol

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2016
Μηνύματα
139
Like
329
Πόντοι
21
Είχα πάει πρόσφατα Κ με έβαλε ζευγάρι δίπλα τους Κ ήθελε η κοπέλα να βλέπει πως με πηδάει το αγόρι της !! Θα ξανά πάω στο εβεντ που έχει στα μάτια ερμητικά κλειστά το Δεκέμβρη
 

Συνημμένα

  • IMG-20230827-WA0017.jpg
    IMG-20230827-WA0017.jpg
    185,9 KB · Εμφανίσεις: 98

Sex_For_Fun

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
464
Like
712
Πόντοι
81
Είχα πάει πρόσφατα Κ με έβαλε ζευγάρι δίπλα τους Κ ήθελε η κοπέλα να βλέπει πως με πηδάει το αγόρι της !! Θα ξανά πάω στο εβεντ που έχει στα μάτια ερμητικά κλειστά το Δεκέμβρη
Βαζει μεσα cross ?
 

Sex_For_Fun

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
464
Like
712
Πόντοι
81
Είχα πάει πρόσφατα Κ με έβαλε ζευγάρι δίπλα τους Κ ήθελε η κοπέλα να βλέπει πως με πηδάει το αγόρι της !! Θα ξανά πάω στο εβεντ που έχει στα μάτια ερμητικά κλειστά το Δεκέμβρη
"Πλέον δεν είμαι cross
Προφανώς γι'αυτό με έβαλε ! Με στήθος κλπ
"

Ρε φιλε με την νοημοσύνη μας παίζεις η φοβασε οτι θα εκθέσεις το μαγαζί και δεν θα σε ξαναβάλει.
 

Nikol

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2016
Μηνύματα
139
Like
329
Πόντοι
21
"Πλέον δεν είμαι cross
Προφανώς γι'αυτό με έβαλε ! Με στήθος κλπ
"

Ρε φιλε με την νοημοσύνη μας παίζεις η φοβασε οτι θα εκθέσεις το μαγαζί και δεν θα σε ξαναβάλει.
Τπτ από τα δύο άλλα με τον τρόπο που μιλάς δεν αξίζει να συζητήσουμε!!! Καλή συνέχεια
 

Sex_For_Fun

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
464
Like
712
Πόντοι
81
Τπτ από τα δύο άλλα με τον τρόπο που μιλάς δεν αξίζει να συζητήσουμε!!! Καλή συνέχεια
Προφανώς η δράση έχει και αντίδραση και η δική μου αντίδραση είναι στην κοροϊδία.
Θα συμφωνήσω ότι δεν αξίζει. Καταλάβαμε. Καλή συνέχεια.
 

Nikol

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2016
Μηνύματα
139
Like
329
Πόντοι
21
Προφανώς η δράση έχει και αντίδραση και η δική μου αντίδραση είναι στην κοροϊδία.
Θα συμφωνήσω ότι δεν αξίζει. Καταλάβαμε. Καλή συνέχεια.
Τι θέλεις να συναντηθούμε να δεις αν είμαι η δεν είμαι !;;; έλα να δεις τότε ...αλλά δε θα αγγίξεις... Φάτε μάτια ψάρια !
 
Εγγρ.
15 Οκτ 2022
Μηνύματα
1.956
Κριτικές
1
Like
6.170
Πόντοι
1.056
Τι θέλεις να συναντηθούμε να δεις αν είμαι η δεν είμαι !;;; έλα να δεις τότε ...αλλά δε θα αγγίξεις... Φάτε μάτια ψάρια !
Δε θέλει να σε γαμησει ρε τύπε αλλο θέλει να θίξει ο μύστης αλλά πέρα βρέχει...
 

Nikol

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2016
Μηνύματα
139
Like
329
Πόντοι
21
Δε θέλει να σε γαμησει ρε τύπε αλλο θέλει να θίξει ο μύστης αλλά πέρα βρέχει...
Μια χαρά κατάλαβα ! Αλλά όταν μιλάτε σε μια κροςς η τρανς στο αρσενικό... Τότε τι να συζητήσω κ να απαντήσω ! Δε σεβεστε καν την επιλογή του άλλου ! Δε σας κορόιδεψε κάνεις , απεναντίας ! Κ είναι απορίας άξιο το ότι αναρωτιέστε αν μπαίνουν στο μαγαζί κροςς η τρανς ενώ νιώθουν όπως νιώθουν κ ενώ μπορεί να έχουν πάρτενερ κ είναι κ για ζευγάρια το μαγαζί !!!! Μόνο από αυτό φαίνεται ποιο είναι το πρόβλημα σας
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
3.259
Like
16.267
Πόντοι
2.256
Μια χαρά κατάλαβα ! Αλλά όταν μιλάτε σε μια κροςς η τρανς στο αρσενικό... Τότε τι να συζητήσω κ να απαντήσω ! Δε σεβεστε καν την επιλογή του άλλου ! Δε σας κορόιδεψε κάνεις , απεναντίας ! Κ είναι απορίας άξιο το ότι αναρωτιέστε αν μπαίνουν στο μαγαζί κροςς η τρανς ενώ νιώθουν όπως νιώθουν κ ενώ μπορεί να έχουν πάρτενερ κ είναι κ για ζευγάρια το μαγαζί !!!! Μόνο από αυτό φαίνεται ποιο είναι το πρόβλημα σας
Εσύ δεν είσαι η γνωστή Νικόλ που έκανες συνάντηση σε χοτέλ στη Συγγρού και στο αεροδρόμιο;;;
 
Εγγρ.
15 Οκτ 2022
Μηνύματα
1.956
Κριτικές
1
Like
6.170
Πόντοι
1.056
Μια χαρά κατάλαβα ! Αλλά όταν μιλάτε σε μια κροςς η τρανς στο αρσενικό... Τότε τι να συζητήσω κ να απαντήσω ! Δε σεβεστε καν την επιλογή του άλλου ! Δε σας κορόιδεψε κάνεις , απεναντίας ! Κ είναι απορίας άξιο το ότι αναρωτιέστε αν μπαίνουν στο μαγαζί κροςς η τρανς ενώ νιώθουν όπως νιώθουν κ ενώ μπορεί να έχουν πάρτενερ κ είναι κ για ζευγάρια το μαγαζί !!!! Μόνο από αυτό φαίνεται ποιο είναι το πρόβλημα σας
Είσαι κρος δλδ άντρας που ντύνεται γυναικεία όχι τρανς που έχουν κάνει κ μια ορμονοθεραπεια έχουν βάλει στήθος κτλ..δικές σου οι επιλογές αλλά μάλλον εσύ δεν δέχεσαι ότι είσαι κ θες να γίνεις κάτι άλλο..
Κ νόμιζα ότι η ιδεολογία σας έχει να κάνει με την αποδοχή του άλλου όπως κ αν είναι πραγματικά..
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.801
Κριτικές
126
Like
7.904
Πόντοι
7.885
Μια χαρά κατάλαβα ! Αλλά όταν μιλάτε σε μια κροςς η τρανς στο αρσενικό... Τότε τι να συζητήσω κ να απαντήσω ! Δε σεβεστε καν την επιλογή του άλλου ! Δε σας κορόιδεψε κάνεις , απεναντίας ! Κ είναι απορίας άξιο το ότι αναρωτιέστε αν μπαίνουν στο μαγαζί κροςς η τρανς ενώ νιώθουν όπως νιώθουν κ ενώ μπορεί να έχουν πάρτενερ κ είναι κ για ζευγάρια το μαγαζί !!!! Μόνο από αυτό φαίνεται ποιο είναι το πρόβλημα σας
Τύπισσα άλλαξε το νικ σου γιατί τους μπέρδεψες τους τύπους.
 

Sex_For_Fun

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
464
Like
712
Πόντοι
81
Μια χαρά κατάλαβα ! Αλλά όταν μιλάτε σε μια κροςς η τρανς στο αρσενικό... Τότε τι να συζητήσω κ να απαντήσω ! Δε σεβεστε καν την επιλογή του άλλου ! Δε σας κορόιδεψε κάνεις , απεναντίας ! Κ είναι απορίας άξιο το ότι αναρωτιέστε αν μπαίνουν στο μαγαζί κροςς η τρανς ενώ νιώθουν όπως νιώθουν κ ενώ μπορεί να έχουν πάρτενερ κ είναι κ για ζευγάρια το μαγαζί !!!! Μόνο από αυτό φαίνεται ποιο είναι το πρόβλημα σας
Διακρίνω βαθειά κόμπλεξ αλλα δεν ειναι ΑΥΤΟ το θεμα τις ερωτηση μου.
Για να καταλάβεις η ερώτηση ήταν εάν βάζει croos.
Εσύ απάντησες ότι δεν είσαι και το αναιρείς με την απαντηση σου που λεει "Αλλά όταν μιλάτε σε μια κροςς η τρανς στο αρσενικό...¨
Απο αυτό διαπιστώνουμε οτι τελικά είσαι ασχέτως τι έλεγες 2 ποστ πριν "Πλέον δεν είμαι cross .Προφανώς γι'αυτό με έβαλε ! Με στήθος κλπ"

Απο τα σχετιζόμενα λοιπόν ήρθε η αντίδραση του "παίζεις με την νοημοσύνη μας και κοροϊδεύεις." που έγραψα.
Οχι από το κομπλεξ που εχεις σχετικα με την επιλογη σου. Στα @@ μας τι κανεις εσυ και να εισαι σιγουρος οτι δεν θελω να ερθω να μαθω.

Ελπιζω οτι τοσο αναλυτικα, ουτε σε νηπαιαγωγειο, να τα καταλαβες τι ρωτησαμε και τι απαντησες.
Τωρα το 2+2 εαν εφτασε να βαζει cross trans και μαλιστα να το κανουνε σε κοινη θεα δεν εχω να σχολιασω κατι.
 

Nikol

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2016
Μηνύματα
139
Like
329
Πόντοι
21
Είσαι κρος δλδ άντρας που ντύνεται γυναικεία όχι τρανς που έχουν κάνει κ μια ορμονοθεραπεια έχουν βάλει στήθος κτλ..δικές σου οι επιλογές αλλά μάλλον εσύ δεν δέχεσαι ότι είσαι κ θες να γίνεις κάτι άλλο..
Κ νόμιζα ότι η ιδεολογία σας έχει να κάνει με την αποδοχή του άλλου όπως κ αν είναι πραγματικά..
Ήμουν ναι !!! Όχι πια ! Ελληνικά μιλάω...προσπάθησα να το αλλάξω δεν έχει επιλογή να αλλαχθεί
 

Nikol

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2016
Μηνύματα
139
Like
329
Πόντοι
21
Διακρίνω βαθειά κόμπλεξ αλλα δεν ειναι ΑΥΤΟ το θεμα τις ερωτηση μου.
Για να καταλάβεις η ερώτηση ήταν εάν βάζει croos.
Εσύ απάντησες ότι δεν είσαι και το αναιρείς με την απαντηση σου που λεει "Αλλά όταν μιλάτε σε μια κροςς η τρανς στο αρσενικό...¨
Απο αυτό διαπιστώνουμε οτι τελικά είσαι ασχέτως τι έλεγες 2 ποστ πριν "Πλέον δεν είμαι cross .Προφανώς γι'αυτό με έβαλε ! Με στήθος κλπ"

Απο τα σχετιζόμενα λοιπόν ήρθε η αντίδραση του "παίζεις με την νοημοσύνη μας και κοροϊδεύεις." που έγραψα.
Οχι από το κομπλεξ που εχεις σχετικα με την επιλογη σου. Στα @@ μας τι κανεις εσυ και να εισαι σιγουρος οτι δεν θελω να ερθω να μαθω.

Ελπιζω οτι τοσο αναλυτικα, ουτε σε νηπαιαγωγειο, να τα καταλαβες τι ρωτησαμε και τι απαντησες.
Τωρα το 2+2 εαν εφτασε να βαζει cross trans και μαλιστα να το κανουνε σε κοινη θεα δεν εχω να σχολιασω κατι.
Όχι θα σε ρωτήσει τι θα βάζει κ τι όχι κ αν αρέσει σε εσένα η όχι αυτό !!! Που βγάζεις κόμπλεξ κ ρατσισμό ! Απεναντίας δεν είναι μαγαζί με κόμπλεξικους κ οι άνθρωποι που το επισκέπτονται είναι ανοιχτό μυαλοι κ πρόσχαροι! Σε αντίθεση με εσένα ! Καλή συνέχεια κ ανάλυση νηπιαγωγείου σίγουρα χρειάζεται για να πείσεις κάποιον για τις απόψεις σ
 

Sex_For_Fun

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
464
Like
712
Πόντοι
81
Όχι θα σε ρωτήσει τι θα βάζει κ τι όχι κ αν αρέσει σε εσένα η όχι αυτό !!! Που βγάζεις κόμπλεξ κ ρατσισμό ! Απεναντίας δεν είναι μαγαζί με κόμπλεξικους κ οι άνθρωποι που το επισκέπτονται είναι ανοιχτό μυαλοι κ πρόσχαροι! Σε αντίθεση με εσένα ! Καλή συνέχεια κ ανάλυση νηπιαγωγείου σίγουρα χρειάζεται για να πείσεις κάποιον για τις απόψεις σ
Σχολειο εχεις παει; Να διαβαζεις ξερεις ;
ΔΕΝ ζητησα σε κανενα σημειο να με ρωτηση.
ΔΕΝ εξέφρασα σε κανένα σημείο την άποψή μου σχετικά με cross trans κτλ.
ΔΕΝ προσπααθησα να πείσω κανέναν για κάτι.
ΟΛΑ αυτά είναι δικά σου αυθαίρετα συμπεράσματα για να καλύψεις τον κομπλεξ που έχεις.
Μια απάντηση του " Nαι φιλε βαζει" θα είχε τελείωση όλο το θέμα.

Αλλα να σου πω τι γινεται. Ξερεις ενδόμυχα ότι και λάθος είναι και μαλακία εαν το παραδεχτείς οπότε λες κάτσε να πω οτι νανα μπας και την γλυτώσουμε,, γιατι την πεταξα την μαλακία.
Αυτο έγινε ... καλη τυχη με τον θεμη την επομενη φορα.

υγ Βασικά αυτό το να μην μένουνε μέσα στο θέμα και να λένε ασυναρτησίες χωρίς να απαντάνε με παρενθέσεις είναι συχνό φαινόμενο
 
Εγγρ.
15 Οκτ 2022
Μηνύματα
1.956
Κριτικές
1
Like
6.170
Πόντοι
1.056
Σχολειο εχεις παει; Να διαβαζεις ξερεις ;
ΔΕΝ ζητησα σε κανενα σημειο να με ρωτηση.
ΔΕΝ εξέφρασα σε κανένα σημείο την άποψή μου σχετικά με cross trans κτλ.
ΔΕΝ προσπααθησα να πείσω κανέναν για κάτι.
ΟΛΑ αυτά είναι δικά σου αυθαίρετα συμπεράσματα για να καλύψεις τον κομπλεξ που έχεις.
Μια απάντηση του " Nαι φιλε βαζει" θα είχε τελείωση όλο το θέμα.

Αλλα να σου πω τι γινεται. Ξερεις ενδόμυχα ότι και λάθος είναι και μαλακία εαν το παραδεχτείς οπότε λες κάτσε να πω οτι νανα μπας και την γλυτώσουμε,, γιατι την πεταξα την μαλακία.
Αυτο έγινε ... καλη τυχη με τον θεμη την επομενη φορα.

υγ Βασικά αυτό το να μην μένουνε μέσα στο θέμα και να λένε ασυναρτησίες χωρίς να απαντάνε με παρενθέσεις είναι συχνό φαινόμενο
Όπως κ να έχει αν βάζει το μαγαζί μέσα τραβελια κ κρος χάλασε..δεν έχω κάτι με τους τυπαδες αλλά για το εν λόγο μαγαζί που είναι συγκεκριμενος ο σκοπός του είναι λίγο άτοπο κ άκυρο.
 

Nikol

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2016
Μηνύματα
139
Like
329
Πόντοι
21
Σχολειο εχεις παει; Να διαβαζεις ξερεις ;
ΔΕΝ ζητησα σε κανενα σημειο να με ρωτηση.
ΔΕΝ εξέφρασα σε κανένα σημείο την άποψή μου σχετικά με cross trans κτλ.
ΔΕΝ προσπααθησα να πείσω κανέναν για κάτι.
ΟΛΑ αυτά είναι δικά σου αυθαίρετα συμπεράσματα για να καλύψεις τον κομπλεξ που έχεις.
Μια απάντηση του " Nαι φιλε βαζει" θα είχε τελείωση όλο το θέμα.

Αλλα να σου πω τι γινεται. Ξερεις ενδόμυχα ότι και λάθος είναι και μαλακία εαν το παραδεχτείς οπότε λες κάτσε να πω οτι νανα μπας και την γλυτώσουμε,, γιατι την πεταξα την μαλακία.
Αυτο έγινε ... καλη τυχη με τον θεμη την επομενη φορα.

υγ Βασικά αυτό το να μην μένουνε μέσα στο θέμα και να λένε ασυναρτησίες χωρίς να απαντάνε με παρενθέσεις είναι συχνό φαινόμενο
Καλή τύχη με τον Θέμη !!!! Τύπου εκβιασμός προειδοποίηση για το ότι δε θα μπω ξανά! Μα μόνο έτσι έχετε μάθει να συμπεριφέρεστε κάτι τύποι σαν κ εσένα ! Με το να εκδικηστε επειδή δε συμφωνούμε με εσένα ! Ναι φυσικά κ λάθος μου να ξεκινήσω συζήτηση... Το ήξερα ότι δε θα βγάλω άκρη ! Πάντα δε βγάζεις άκρη με κολλημένους τύπους με ρατσισμό κ βγαίνουν η προσπαθούν να βγουν από πάνω ! Δε χάθηκε και ο κόσμος αν δεν ξανά μπω ! Το θέμα είναι ότι εσύ προσπάθησες με το καλή τύχη να μη ξανά μπω γιατί έτσι έχεις μαθει να φέρεσαι σε αυτούς που δε συμφωνούν
Άντε καλή συνέχεια τώρα
 
Εγγρ.
15 Οκτ 2022
Μηνύματα
1.956
Κριτικές
1
Like
6.170
Πόντοι
1.056
Καλή τύχη με τον Θέμη !!!! Τύπου εκβιασμός προειδοποίηση για το ότι δε θα μπω ξανά! Μα μόνο έτσι έχετε μάθει να συμπεριφέρεστε κάτι τύποι σαν κ εσένα ! Με το να εκδικηστε επειδή δε συμφωνούμε με εσένα ! Ναι φυσικά κ λάθος μου να ξεκινήσω συζήτηση... Το ήξερα ότι δε θα βγάλω άκρη ! Πάντα δε βγάζεις άκρη με κολλημένους τύπους με ρατσισμό κ βγαίνουν η προσπαθούν να βγουν από πάνω ! Δε χάθηκε και ο κόσμος αν δεν ξανά μπω ! Το θέμα είναι ότι εσύ προσπάθησες με το καλή τύχη να μη ξανά μπω γιατί έτσι έχεις μαθει να φέρεσαι σε αυτούς που δε συμφωνούν
Άντε καλή συνέχεια τώρα
Τύπε μην χτικιαζεις άλλο σου είπε ο μύστης κ εσύ ξεκίνησες τις αρλουμπες..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom