Νέα

2+2 Swingers Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kouneli1974
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

chris75

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2022
Μηνύματα
67
Like
1.008
Πόντοι
200
Εχω παει Σαββατα .
##φιλε μου το ##φιλεηνταριδες δεν##φιλε αρκεί να είστε περιποιημενη και να ξέρετε τι θέλετε ουτως η άλλως δεν είναι ανάγκη να κάνεις ανταλλαγή αν δεν βρεθεί κάτι μόνο και μόνο η φάση μπορεί να σας εξιτάρει σαν ζευγάρι μην έχετε ταμπου. Κακο δεν ειναι το παχος αλλά Κακοψυχεια
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Και όσοι λέτε για βίζιτες και μαλακίες απλά δεν έχετε παει.
 

Greek horny

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2022
Μηνύματα
94
Κριτικές
1
Like
4.142
Πόντοι
440
Εσυ ξανθιά καυλα που ήσουν την Πέμπτη με τον άντρα σου λίγο γεματουλα που μου έκανες μια πίπα κάτσε καλά αν το δεις στείλε μνμ!
 
Εγγρ.
15 Οκτ 2022
Μηνύματα
1.956
Κριτικές
1
Like
6.170
Πόντοι
1.056
Εσυ ξανθιά καυλα που ήσουν την Πέμπτη με τον άντρα σου λίγο γεματουλα που μου έκανες μια πίπα κάτσε καλά αν το δεις στείλε μνμ!
Και εγώ ψάχνω ένα μελαχρινό που είχε σκάσει πριν κάνα μήνα με άσχετο αλλά ήταν βιζιτακι.αλλα τρέχα γυρεύε.
 

Sex_For_Fun

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
464
Like
712
Πόντοι
81
Και εγώ ψάχνω ένα μελαχρινό που είχε σκάσει πριν κάνα μήνα με άσχετο αλλά ήταν βιζιτακι.αλλα τρέχα γυρεύε.
Και όσοι λέτε για βίζιτες και μαλακίες απλά δεν έχετε παει.

Και εγώ ψάχνω ένα μελαχρινό που είχε σκάσει πριν κάνα μήνα με άσχετο αλλά ήταν βιζιτακι.αλλα τρέχα γυρεύε.

Ολος ο κόσμος το λέει οτι έχει βίζιτες η εσυ δεν εχεις παει ποτε
 

Sex_For_Fun

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
464
Like
712
Πόντοι
81
Μάλλον δεν κτλβς τι είπα οκ
Κατάλαβα πολύ καλά αλλά δεν απαντούσα σε σένα.
Απλός χρησιμοποίησα την διαπίστωση σου οτι " αλλά ήταν βιζιτακι"για να πω στον chris75 οτι λεει μλκ
 

Jack1212

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2018
Μηνύματα
208
Like
1.645
Πόντοι
201
Καλησπέρα θα πάει κάποιος αύριο Τετάρτη? Στα θετικά η υποχρέωση στης γυναίκες να είναι με εσώρουχα!!!!
 
  • Like
Αντιδράσεις: aa(2)

Sex_For_Fun

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
464
Like
712
Πόντοι
81
Καλησπέρα θα πάει κάποιος αύριο Τετάρτη? Στα θετικά η υποχρέωση στης γυναίκες να είναι με εσώρουχα!!!!
Δεν μπαίνουν μπαλαντερ.
Εαν είσαι ζευγαρι γιατι να πας αυριο και οχι την παρασκευή που ειναι το ιδιο πράμα και σε βαζει τζαμπα με ποτο !!!
Εκτος και εαν πληρωσεις το κετερινκ ( σουπερ φαγητο με πρωτεινη μεσα) 100 εθρω !... οπσ σορρυ αλλαξε μπας και μαζεψουμε τιποτα ...:P
 

Jack1212

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2018
Μηνύματα
208
Like
1.645
Πόντοι
201
Δεν μπαίνουν μπαλαντερ.
Εαν είσαι ζευγαρι γιατι να πας αυριο και οχι την παρασκευή που ειναι το ιδιο πράμα και σε βαζει τζαμπα με ποτο !!!
Εκτος και εαν πληρωσεις το κετερινκ ( σουπερ φαγητο με πρωτεινη μεσα) 100 εθρω !... οπσ σορρυ αλλαξε μπας και μαζεψουμε τιποτα ...:P
Δεν το βλέπω κακό Γιατί επιτέλους σιγά σιγά κ στην Ελλάδα έρχονται τα πάρτι με υποχρεωτικο θέμα .......ντύσιμο .........δεν είναι κακο....... Θα μπορούσε ίσως λίγο ποιο απαλά κ τα Σάββατα......και όταν λέω απαλά λέω για παράδειγμα.......όλοι μασκέ....όλες vinyl latex spandex που είναι κ εύκολο....κλασικό Halloween και υπάρχουν κ αλλά θέματα που θα έρθει η γυναίκα λίγο ποιο χαλαρά αλλά με παιχνιδιάρικη διάθεση !!
 
Τελευταία τροποποίηση:

Sex_For_Fun

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
464
Like
712
Πόντοι
81
Δεν το βλέπω κακό Γιατί επιτέλους σιγά σιγά κ στην Ελλάδα έρχονται τα πάρτι με υποχρεωτικο θέμα .......ντύσιμο .........δεν είναι κακο....... Θα μπορούσε ίσως λίγο ποιο απαλά κ τα Σάββατα......και όταν λέω απαλά λέω για παράδειγμα.......όλοι μασκέ....όλες vinyl latex spandex που είναι κ εύκολο....κλασικό Halloween και υπάρχουν κ αλλά θέματα που θα έρθει η γυναίκα λίγο ποιο χαλαρά αλλά με παιχνιδιάρικη διάθεση !!
Απο αυτη την πλευρα θα συμφωνησω αλλα το "υποχρεωτικο " στην Ελληνικη νοοτροποια ειναι καπως δυσκολο.
Γιαυτο και ολα τα μαγαζια τα θεματικα τα εχουν για οποιον θελει.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Nubic

Jack1212

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2018
Μηνύματα
208
Like
1.645
Πόντοι
201
Απο αυτη την πλευρα θα συμφωνησω αλλα το "υποχρεωτικο " στην Ελληνικη νοοτροποια ειναι καπως δυσκολο.
Γιαυτο και ολα τα μαγαζια τα θεματικα τα εχουν για οποιον θελει.
Για να δούμε σήμερα .......που είναι υποχρεωτικά!!?? Είμαι πολύ περίεργος ???
 

Jack1212

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2018
Μηνύματα
208
Like
1.645
Πόντοι
201
Καλημέρα ......κάποιος μύστης πήγε χτες να μας πει τι έγινε? Καμιά κριτική?!
 

kavliarhssss

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2023
Μηνύματα
118
Like
364
Πόντοι
21
Καλησπέρα παιδιά πήρα τηλέφωνο και ρώτησα ποσο έχει είσοδο για άντρα μόνο και μου είπε 80 ευρώ με 2 ποτά..είναι έτσι όντως η με δούλευε;
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
3.251
Like
16.242
Πόντοι
2.256
Καλησπέρα παιδιά πήρα τηλέφωνο και ρώτησα ποσο έχει είσοδο για άντρα μόνο και μου είπε 80 ευρώ με 2 ποτά..είναι έτσι όντως η με δούλευε;
Γιατί να σε δουλέψει ρε καυλιάρη;;;; Έτσι είναι!!!
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
3.251
Like
16.242
Πόντοι
2.256

Sex_For_Fun

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
464
Like
712
Πόντοι
81

Beluga

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2018
Μηνύματα
251
Like
1.640
Πόντοι
201
Του φάνηκαν πολλά μάλλον!
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.060
Κριτικές
10
Like
13.070
Πόντοι
3.846
Δεν ξέρω ρε αδερφέ απλά μου φάνηκαν πολλά.. Ευχαριστώ πάντως για την επιβεβαίωση
Και μάλιστα μόνο Πέμπτη και Κυριακή ισχύει αυτό ,τις υπόλοιπες μέρες δε μπαίνεις καν.

Άκου τώρα και τον αντίλογο:
- Αν η είσοδος ήταν ας πούμε κάτω των 30 ευρώ (ή και καθόλου) η ουρά απο τα μπακούρια θα έφτανε στο Σχιστό. Έτσι το μαγαζί θα έπρεπε να κόψει πολύ κόσμο, μετά θα είχαμε νεύρα, το μαγαζί θα χαλούσε τις δημόσιες σχέσεις του κτλ.
- Ο αριθμός των singles δεν έχει σχέση με τη χωρητικότητα του ζευγαριού, αλλά με τα ζευγάρια που πάνε συνήθως τέτοιες μέρες. Το κάθε μαγαζί τέτοιου είδους δε θέλει να μαζεύεται ένα τεράστιο μπουλούκι που θα παίρνει μάτι. Και τα ζευγάρια αισθάνονται άβολα, υπάρχουν πιο πολλές πιθανότητες να πέσουν σε γνωστούς, για τους ματάκηδες γίνεται δύσκολο ,γενικά δε θα περνούσε κανείς καλά.

Το καλύτερο φίλτρο για να διώξεις κόσμο είναι το οικονομικό. Αν σου φαίνονται πολλά, μπορείς να μην πας, ή να ψαχτείς αλλού (αν και να σε βάλουν χωρίς είσοδο δεν παίζει πουθενά).
 

kavliarhssss

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2023
Μηνύματα
118
Like
364
Πόντοι
21
Και μάλιστα μόνο Πέμπτη και Κυριακή ισχύει αυτό ,τις υπόλοιπες μέρες δε μπαίνεις καν.

Άκου τώρα και τον αντίλογο:
- Αν η είσοδος ήταν ας πούμε κάτω των 30 ευρώ (ή και καθόλου) η ουρά απο τα μπακούρια θα έφτανε στο Σχιστό. Έτσι το μαγαζί θα έπρεπε να κόψει πολύ κόσμο, μετά θα είχαμε νεύρα, το μαγαζί θα χαλούσε τις δημόσιες σχέσεις του κτλ.
- Ο αριθμός των singles δεν έχει σχέση με τη χωρητικότητα του ζευγαριού, αλλά με τα ζευγάρια που πάνε συνήθως τέτοιες μέρες. Το κάθε μαγαζί τέτοιου είδους δε θέλει να μαζεύεται ένα τεράστιο μπουλούκι που θα παίρνει μάτι. Και τα ζευγάρια αισθάνονται άβολα, υπάρχουν πιο πολλές πιθανότητες να πέσουν σε γνωστούς, για τους ματάκηδες γίνεται δύσκολο ,γενικά δε θα περνούσε κανείς καλά.

Το καλύτερο φίλτρο για να διώξεις κόσμο είναι το οικονομικό. Αν σου φαίνονται πολλά, μπορείς να μην πας, ή να ψαχτείς αλλού (αν και να σε βάλουν χωρίς είσοδο δεν παίζει πουθενά).
Φίλε αραξε μια ερώτηση έκανα γιατί δεν ήξερα 26 ετών είμαι και τώρα τα μαθαίνω τα μαγαζάκια αυτά γιατί δεν είχα ιδέα..έχεις δίκιο σε αυτό που λες και κατάλαβα γιατί είναι τόσο ακριβά..αλλά δρν καταλαβαίνω τον λόγο που με πήρες από τα μούτρα! Χαλάρωσε λίγο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom