Νέα

2+2 Swingers Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kouneli1974
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (1 μέλη και 3 επισκέπτες)

Sex_For_Fun

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
464
Like
712
Πόντοι
81
:D::D::D: δεν απανταω πλεον σε Αντιπροσωπους.....απλα κλαιω τον Αντωνη που προσπαθει το μαγαζι του να το φτιαξει αλλα εβαλε καποιους υπευθυνους που κοιτανε μονο το συμφερων τους και αντι να το αναβαθμισουν το πανε για κλεισιμο. και στο Νιρβανα αυτο πηγαν να κανουν αλλα τους πεταξε κλωτσιδων εξω πριν καμποσα χρονια αλλα και το 2+2 που εκει πουλουσανε χαπακια για πιο μεγαλη libido :bigdick: (παρανομα) ωσπου τους πηρε χαμπαρι ο ιδιοκτητης και φυγαν και απο εκει κλωτσιδον, τωρα ο Γιαννακης και η συζυγος του (με τα υπερβολικα κιλακια της) το μοναδικο μαγαζι που του εχει μεινει να παιξει για το συμφερον του ειναι το C4C ...λυπαμε γιατι ακομα ο Αντωνης δεν εχει ξυπνησει :think::think::think:.
Το οτι αναφερεσε σε πρόσωπο, με όνομα που δεν έχει γνώση ότι μιλάς είναι τουλάχιστον, σε ευγενική έκφραση, αγενές.
Εξακολουθείς να αποφεύγεις να απαντήσεις με διάφορες ασυνάρτητες εκφράσεις που δεν έχουν σχέσει με θέμα.
Νοητική υστέρηση λέγετε. Ούτε το σημείο με την χλιδή μου έδειξες.
Γενικά αφού δεν μπορείς να πεις κάτι για τον μαγαζί άρχισες να λες για τον κόσμο.

Θα σου πω μια συμβουλή.
Καλά κάνετε και είσαστε εκεί. Ο καθένας παίρνει αυτό που του αξίζει και εσείς αξίζετε αυτό ακριβώς.
Καθίστε εκεί να βαλτώνεται στην μιζέρια σας κουτσομπολεύοντας και αναμασώντας λόγια που λέει με εμπάθεια το παρεακι σας.
Δυστυχώς για εσάς εγώ σας ξέρω ενώ εσείς όχι.
Μπορεί να είμαι και δίπλα σας και να μην έχετε πάρει χαμπάρι.

Υ.γ Δεν ειμαι αντιπρόσωπος οπως λετε. Ειμαι ελευθερος να σχολιάζω τα κακός κείμενα και να εκφράζω τις απορίες μου .Εαν δεν σας αρεση μπορείτε να μην τα διαβάζετε.

Καλα για τα κιλα εσυ που εισαι τσιρος δεν εχω λογια
 
  • Like
Αντιδράσεις: sant7

elizabeth32

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2018
Μηνύματα
25
Κριτικές
12
Like
603
Πόντοι
290
Να μη σου πω τίποτα για τα κιλακια έπρεπε να ντρέπεσε και είσαι και γυναίκα,,(υποτίθεται).σε έχουν κράξει πολλοί εδώ μέσα και δεν θες να καταλάβεις.Τελος πάντων μην ανησυχείς καμία πενηνταρια διαβάζουν εδώ μέσα δεν σε διαβάζει και όλη η ελλάδα.παμε και στα τρία και ξέρουμε δεν θα μας πεις εσύ.Για καθαρούς σουινγκερ είναι το χειρότερο το 2+2 και το αφεντικουλη σού που χώνεται και στις ξένες γυναίκες εκτός από λιγουρη είναι και όλα για τα λεφτά και μονο
Καλησπερα, οσο για τα πιασίματα που μιλάτε του αφεντικούλη δεν είναι και άσχημα εμένα όταν μου αγγίζει μου ανάβει πιο πολύ την Λίμπιντο μου ! για αυτό το λόγο παω σε τέτοια κλαμπ .
 
Τελευταία τροποποίηση:

Sex_For_Fun

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
464
Like
712
Πόντοι
81
Καλησπερα, οσο για τα πιασίματα που μιλάτε του αφεντικούλη δεν είναι και άσχημα εμένα όταν μου αγγίζει μου ανάβει πιο πολύ την Λίμπιντο μου ! για αυτό το λόγο παω σε τέτοια κλαμπ .
Εντάξει έχω δει βλαμμένους αλλά αυτό το τερμάτισε
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
3.248
Like
16.231
Πόντοι
2.256
Συγνώμη αποκλείστηκε συνομιλητή του C4C επειδή περιση συγκεκριμένα επισκευτηκα το μαγαζί σας μια Κυριακή
όπου δεν έχει καμια σχέση με αυτή την οργανώσει που κάνει το 2+2 Swingers Club. Πρώτων εχει μπουφε τον οποίο τον παραγγέλνει από κετερινγ της Αττικής και όχι μπουφέ που τα κάνει τα τυροπιτακια η συζυγος του ιδιόκτητη Αντώνη όπως μας σέρβιρε μπουφε σε ενα πάρτυ που περιση το αποκάλεσε χλιδή σε μια βίλα που ουτε καν ειχε σχεση με βιλα απλα ενα παρατημενο εξοχικο που δεν ειχε καν επιπλα και ήταν για εμετό. Δεύτερον πέριση που σας επισκευτηκα μια Κυριακή η πλεόνοτητα τον πελατών ηταν πάνω από 100 κιλα βάρος και η ηλικιες τους ηταν οχι κατω τον 55 χρονων (γεροκομείο). Τρίτον για καποια στιγμή εκεί που έπαιζε ο Αντώνης καλή μουσική δεκαετία του 90 ενώ παίζαν κάποια ζευγαρια στον πανω χώρο ακούμε να βαζει τραγούδι Καζατζιδη αυτό ήταν η αποκορύφωση της γελειοτητας, ουτε τα ποτα τα δευτερα δεν προλάβαμε να πιούμε φυγαμε κατευθείαν , αυτό ειναι το ιδιαιτερο κύριε εκπρόσωπε του καφε μπαρ C4C που διαφέρει το εκάστοτε κλαμπ που κάνει αυτο το πάρτυ της 15 Νοεμβρίου με το δικο σας ! συγνώμη αλλα αυτη η ειναι η αληθεια εμεις ως πελάτες δεν θελουμε να κλείσουν τα 3 μαγαζια σουινγκερς που υπαρχουν στην Αθηνα αλλά φτάνει να πετροβολειτε τα αλλα δυο κλαμπ το 2+2 και το Νιρβανα εκπρόσωπε του δικου σας C4C ... o κόσμος σας χλευάζει για ολα αυτα τα ψευδεί λόγια που ανεβάζεται σε αυτο το φόρουμ για τα αλλα δυο κλαμπ, κοιτάξτε απλα να γίνετε καλυτερη απο τους αλλους με γενικό καλο σέρβις και οχι να πετροβολειτε τους ανώτερους απο σας , ο κοσμος δεν ειναι χαζος κυριε εκπροσωπε , συγνώμη που ειμαι σκληρή στην κρητική μου αλλα δεν άντεξα άλλο να γραφει κατηγοριες συνεχως και να τον πιστευουν αυτόν τον εκπρόσωπο οι εδω συνομιλητές , μου θυμίζει αυτό που λενε στην επαρχία 'η Κατινα από το χωριό' έτσι το εχει καταντηση ο κύριος το εκαστοτε φόρουμ !
Μας βγήκαν τα μάτια αλλά οκ βγήκε νόημα!!!
Έχεις πρόβλημα με τον Καζαντζίδη τύπε;;;; :angry:
 

elizabeth32

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2018
Μηνύματα
25
Κριτικές
12
Like
603
Πόντοι
290
Εντάξει έχω δει βλαμμένους αλλά αυτό το τερμά
Μας βγήκαν τα μάτια αλλά οκ βγήκε νόημα!!!
Έχεις πρόβλημα με τον Καζαντζί

Εντάξει έχω δει βλαμμένους αλλά αυτό το τερμάτισε
Γιαννάκη παψε να πετάς οχετούς από το στομα σου .....γίνε πιο κοινωνικός ! ηλίθιε ........πηγενε να βρεις δουλίτσα μπας και ξεφυγεις λίγο .... βλαμενε του κερατά !
 

Sex_For_Fun

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
464
Like
712
Πόντοι
81
Γιαννάκη παψε να πετάς οχετούς από το στομα σου .....γίνε πιο κοινωνικός ! ηλίθιε ........πηγενε να βρεις δουλίτσα μπας και ξεφυγεις λίγο .... βλαμενε του κερατά !
Κοντέ εκτός από βλαμμένος είσαι και φαντασιόπληκτος.
Δεν με λένε Γιαννάκη και δεν τον ξέρω τον άνθρωπο.
Σου έδωσα ενα hind σχετικά ότι μπορεί να βρισκόμουν δίπλα σου (σε πιο πάνω post)
αλλά απο τον πανικό σου δεν το μέτρησες σωστά.
Πάντως σου δίνω συγχαρητήρια σχετικά με το σθένος που κάνεις την δουλειά σου στο 2+2.

Μάθε λοιπόν να κρίνεις να διαβάζεις και να γραφείς και τα ξαναλέμε.
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
3.248
Like
16.231
Πόντοι
2.256
Γιαννάκη παψε να πετάς οχετούς από το στομα σου .....γίνε πιο κοινωνικός ! ηλίθιε ........πηγενε να βρεις δουλίτσα μπας και ξεφυγεις λίγο .... βλαμενε του κερατά !
Εμένα πώς με έμπλεξες με αυτό;;; :think:
 

chris75

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2022
Μηνύματα
67
Like
1.008
Πόντοι
200
Έχει παει κανα ζευγάρι παρασκευη εχει κόσμο η ξενέρα
 

Sex_For_Fun

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
464
Like
712
Πόντοι
81
Έχει παει κανα ζευγάρι παρασκευη εχει κόσμο η ξενέρα
Αυτη την ερώτηση δεν την κατάλαβα ποτέ.
Εαν ολοι ρωτάμε εαν έχει κόσμο και δεν πάμε πως θα έχει ?
Πήγαινε εσυ θα ερθει και ο άλλος και θα γεμίσει. Εαν δεν πας πως θα γεμισει.
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
3.248
Like
16.231
Πόντοι
2.256
Εμείς με τη σύζυγο είμαστε χοντροί και πενηντάρηδες. Από διάφορα σχόλια που έχω δει, είμαστε μάλλον ανεπιθύμητοι.
 

El Papacito

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Σεπ 2021
Μηνύματα
2.683
Like
8.109
Πόντοι
1.056

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.060
Κριτικές
10
Like
13.070
Πόντοι
3.846
Εμείς με τη σύζυγο είμαστε χοντροί και πενηντάρηδες. Από διάφορα σχόλια που έχω δει, είμαστε μάλλον ανεπιθύμητοι.
ρε μύστη δεν πας για τα καλλιστεία. Το θέμα είναι αν είστε στη φάση ή όχι. Έχω δει από εντυπωσιακές γυναίκες και άντρες που σίγουρα θα τους πρόσεχες και εκτός μπαρ μέχρι άτομα που είναι υπέρβαρα ή όχι και τόσο όμορφοι. Και όμως όλοι και όλες περνάνε καλά όταν βρουν αυτό που θέλουν. Αυτά τα σχόλια για το βάρος και την ηλικία τα ακούς κυρίως από τα μπακούρια που έχουν απαιτήσεις λες και πάνε σε στούντιο.

Αν έπρεπε να βγαίνουν έξω μόνο οι κάτω των 40 ή μόνο οι όμορφοι.... θα είχε βγει η νυχτερινή ζωή στη σύνταξη.
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
3.248
Like
16.231
Πόντοι
2.256
ρε μύστη δεν πας για τα καλλιστεία. Το θέμα είναι αν είστε στη φάση ή όχι. Έχω δει από εντυπωσιακές γυναίκες και άντρες που σίγουρα θα τους πρόσεχες και εκτός μπαρ μέχρι άτομα που είναι υπέρβαρα ή όχι και τόσο όμορφοι. Και όμως όλοι και όλες περνάνε καλά όταν βρουν αυτό που θέλουν. Αυτά τα σχόλια για το βάρος και την ηλικία τα ακούς κυρίως από τα μπακούρια που έχουν απαιτήσεις λες και πάνε σε στούντιο.

Αν έπρεπε να βγαίνουν έξω μόνο οι κάτω των 40 ή μόνο οι όμορφοι.... θα είχε βγει η νυχτερινή ζωή στη σύνταξη.
Εγώ πάντως βλέπω σε σχόλια που λένε ότι πήγαν και ήταν σαν γηροκομείο!!! Εμ βέβαια!!! Αν ο άλλος πληρώνει βίζιτα για να πάει μαζί του μέσα, περιμένει μοντέλα!!!
 

El Papacito

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Σεπ 2021
Μηνύματα
2.683
Like
8.109
Πόντοι
1.056
Εγώ πάντως βλέπω σε σχόλια που λένε ότι πήγαν και ήταν σαν γηροκομείο!!! Εμ βέβαια!!! Αν ο άλλος πληρώνει βίζιτα για να πάει μαζί του μέσα, περιμένει μοντέλα!!!
Και κοροϊδεύει τους άλλους, αλλά και εαυτόν.....
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.611
Like
68.086
Πόντοι
11.956
Εμείς με τη σύζυγο είμαστε χοντροί και πενηντάρηδες. Από διάφορα σχόλια που έχω δει, είμαστε μάλλον ανεπιθύμητοι.
Δώσε μου την σύζυγο να σου πω εάν είστε ανεπιθύμητοι...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom