Νέα

2+2 Swingers Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kouneli1974
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (4 μέλη και 3 επισκέπτες)

Sex_For_Fun

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
464
Like
712
Πόντοι
81
Όπως κ να έχει αν βάζει το μαγαζί μέσα τραβελια κ κρος χάλασε..δεν έχω κάτι με τους τυπαδες αλλά για το εν λόγο μαγαζί που είναι συγκεκριμενος ο σκοπός του είναι λίγο άτοπο κ άκυρο.
Φιλαράκι αυτό ακριβώς είναι το νόημα ττηςς ερωτηση μου και οχι ολα αυτά που γράφτηκαν.
Το μαγαζί διαφημίζεται σαν το swingers home.
Απλος το κατάλαβε οτι το εξεθεσαι και προσπάθησε να τα μπαλωση
 
Εγγρ.
15 Οκτ 2022
Μηνύματα
1.956
Κριτικές
1
Like
6.170
Πόντοι
1.056
Φιλαράκι αυτό ακριβώς είναι το νόημα ττηςς ερωτηση μου και οχι ολα αυτά που γράφτηκαν.
Το μαγαζί διαφημίζεται σαν το swingers home.
Απλος το κατάλαβε οτι το εξεθεσαι και προσπάθησε να τα μπαλωση
Τπτ επειδή έχω ακούσει κ άλλες μλκς για το εν λόγο μαγαζί κ για κάτι βίζιτες που ίσως σπρώχνει για μένα πλέον είναι στα οχι κ με μεγάλο κόκκινο "Χ" μπροστα
 

Nikol

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2016
Μηνύματα
139
Like
329
Πόντοι
21
Όπως κ να έχει αν βάζει το μαγαζί μέσα τραβελια κ κρος χάλασε..δεν έχω κάτι με τους τυπαδες αλλά για το εν λόγο μαγαζί που είναι συγκεκριμενος ο σκοπός του είναι λίγο άτοπο κ άκυρο.
Άτοπο κ άκυρο σωστά ! Να μπει μέσα μια τρανς μουναρα !!! Σωστά τα λέτε... αδίκως ξεκίνησα όλο αυτό
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
3.254
Like
16.251
Πόντοι
2.256
Μήπως πλήρωσε 80άρι και μπήκε σε μέρα με άντρες;;;
 
Εγγρ.
15 Οκτ 2022
Μηνύματα
1.956
Κριτικές
1
Like
6.170
Πόντοι
1.056
Άτοπο κ άκυρο σωστά ! Να μπει μέσα μια τρανς μουναρα !!! Σωστά τα λέτε... αδίκως ξεκίνησα όλο αυτό
Ρε τύπε μου το μαγαζί υποτίθεται ότι είναι για ζευγάρια..για τρανς για κρος για γκευ γενικότερα υπάρχουν αλλά μαγαζιά
 

Sex_For_Fun

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
464
Like
712
Πόντοι
81
Καλή τύχη με τον Θέμη !!!! Τύπου εκβιασμός προειδοποίηση για το ότι δε θα μπω ξανά! Μα μόνο έτσι έχετε μάθει να συμπεριφέρεστε κάτι τύποι σαν κ εσένα ! Με το να εκδικηστε επειδή δε συμφωνούμε με εσένα ! Ναι φυσικά κ λάθος μου να ξεκινήσω συζήτηση... Το ήξερα ότι δε θα βγάλω άκρη ! Πάντα δε βγάζεις άκρη με κολλημένους τύπους με ρατσισμό κ βγαίνουν η προσπαθούν να βγουν από πάνω ! Δε χάθηκε και ο κόσμος αν δεν ξανά μπω ! Το θέμα είναι ότι εσύ προσπάθησες με το καλή τύχη να μη ξανά μπω γιατί έτσι έχεις μαθει να φέρεσαι σε αυτούς που δε συμφωνούν
Άντε καλή συνέχεια τώρα
χαχαχ IQ<0
Αληθεια τωρα μονο για πλακα μπορει να σε παρει καποιος.
Ουτε εκβιασμος ειναι ουτε προειδοποίηση. Απλος ο Θεμης εχει διώξει κοσμο απλος γιατι έμαθε οτι πάει στα αλλα μαγαζια.
Απο αυτο και μονο συμπεραίνουμε οτι θα εχει κάποια τέτοια αντίδρασή.
ΑΛΛΑ και να μην την εχει παλι χαμενος ειναι γιατι η ρετσινιά θα κολλησει.
 

Διαγραμμένο μέλος 15257

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2006
Μηνύματα
1.480
Κριτικές
2
Like
2.806
Πόντοι
456
Προφανως και ο felixgr θαμωνας
Θαμώνας δεν είμαι φίλε. Άλλα στο δικό μου το μυαλό ένας τόσο open mind χώρος δεν μπορεί να έχει τέτοιους περιορισμούς. Σκέψου πόσοι άνθρωποι θεωρούν το swinging ανωμαλία. Εμείς τι απαντάμε σε αυτό? Ότι οι σεξουαλικές προτιμήσεις του καθενός δεν μπορεί να είναι αντικείμενο κριτικής (εξαιρούνται οι παράνομες, παιδοφιλία, νεκροφιλία κλπ). Σίγουρα υπάρχουν και ζευγάρια που τα ενδιαφέρει να συνευρεθούν σεξουαλικά με μία τρανς κοοπέλα. Κι εμένα θα με ενδιέφερε.
 

Nikol

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2016
Μηνύματα
139
Like
329
Πόντοι
21
sure κάτσε να φάω ένα κανταΐφι τώρα για να μην φαρμακωθώ.
Μαζι πατε στο 2+2 ?
Ειναι και ο τραγουδιστής στη παρεα ?
Όλοι οι καλοί χωράνε !!!
Όχι εγώ πάω μαζί με ζευγάρια γλυκούλη μου ! Αυτά είναι τα παρτνερ μου
 
Εγγρ.
15 Οκτ 2022
Μηνύματα
1.956
Κριτικές
1
Like
6.170
Πόντοι
1.056
Θαμώνας δεν είμαι φίλε. Άλλα στο δικό μου το μυαλό ένας τόσο open mind χώρος δεν μπορεί να έχει τέτοιους περιορισμούς. Σκέψου πόσοι άνθρωποι θεωρούν το swinging ανωμαλία. Εμείς τι απαντάμε σε αυτό? Ότι οι σεξουαλικές προτιμήσεις του καθενός δεν μπορεί να είναι αντικείμενο κριτικής (εξαιρούνται οι παράνομες, παιδοφιλία, νεκροφιλία κλπ). Σίγουρα υπάρχουν και ζευγάρια που τα ενδιαφέρει να συνευρεθούν σεξουαλικά με μία τρανς κοοπέλα. Κι εμένα θα με ενδιέφερε.
Ίσως να είσαι εν μέρη σωστός αλλά όχι απόλυτα..εγώ κ μερικοί ακόμα δε θα πηγαίναμε τη δικιά μας σ'εναν χώρο που είναι τόσο χύμα κ βάζει μέσα κ βίζιτες κ τραβελια κ δε ξέρω πόσα μπακουρια μαζί με αυτές..ούτε εκείνη νιώθει ασφαλής ούτε εγώ..κ ξαναλέω δεν είναι μόνο δικιά μου άποψη αυτο
 

Sex_For_Fun

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
464
Like
712
Πόντοι
81
Θαμώνας δεν είμαι φίλε. Άλλα στο δικό μου το μυαλό ένας τόσο open mind χώρος δεν μπορεί να έχει τέτοιους περιορισμούς. Σκέψου πόσοι άνθρωποι θεωρούν το swinging ανωμαλία. Εμείς τι απαντάμε σε αυτό? Ότι οι σεξουαλικές προτιμήσεις του καθενός δεν μπορεί να είναι αντικείμενο κριτικής (εξαιρούνται οι παράνομες, παιδοφιλία, νεκροφιλία κλπ). Σίγουρα υπάρχουν και ζευγάρια που τα ενδιαφέρει να συνευρεθούν σεξουαλικά με μία τρανς κοοπέλα. Κι εμένα θα με ενδιέφερε.
Συμφωνο μεχρι κεραιας στα λεγομενα σου.
Το θεμα ειναι οτι δεν μιλαμε για το open mind του καθε ανθρωπου αλλα ειδικα για καποιο μαγαζι που εχει καποια χαρακτηριστικα.
Σκεψου λοιπον να πας στο SODAD και να μπουνε μεσα ζευγαρια που να αρχισουν τις ανταλλαγες.
<πορει ισως να το δεχτουν για λιγο αλλα δεν παυει να ειναι ο χωρος τους εκει.
Το ιδιο και στο NOISE. Γιαυτο μου εκανε εντυπωση που γινεται κατι τετοιο αυτο ειπαν και τα υπολοιπα παιδια εδω.
Καμια σχεση με κριτικη σχετικα με τις προτιμησεις του καθενος/.
 

Nikol

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2016
Μηνύματα
139
Like
329
Πόντοι
21
Συμφωνο μεχρι κεραιας στα λεγομενα σου.
Το θεμα ειναι οτι δεν μιλαμε για το open mind του καθε ανθρωπου αλλα ειδικα για καποιο μαγαζι που εχει καποια χαρακτηριστικα.
Σκεψου λοιπον να πας στο SODAD και να μπουνε μεσα ζευγαρια που να αρχισουν τις ανταλλαγες.
<πορει ισως να το δεχτουν για λιγο αλλα δεν παυει να ειναι ο χωρος τους εκει.
Το ιδιο και στο NOISE. Γιαυτο μου εκανε εντυπωση που γινεται κατι τετοιο αυτο ειπαν και τα υπολοιπα παιδια εδω.
Καμια σχεση με κριτικη σχετικα με τις προτιμησεις του καθενος/.
Μη φοβάσαι
Επειδή σέβομαι τα θέλω των άλλων ... Από τη στιγμή που επιτέθηκαν έτσι 2-3 άτομα στο αν θα πάω η δε θα πάω στο μαγαζί ... Κ είναι επικίνδυνο να πάω σε ένα μερος που από ότι βλέπω μπορεί να μου την πέσουν άσχημα , δε θα παρευρεθώ , δε θα σας τη χαλασω! Σεβασμός στα θέλω των άλλων ! Υπάρχουν μέρη να βγάλουμε την καύλα μας ! Δε φανταζομουν ότι σας δημιουργώ τόσο θέμα
Καλή συνέχεια
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom