Νέα

2+2 Swingers Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kouneli1974
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 8 άτομα (4 μέλη και 4 επισκέπτες)

Sex_For_Fun

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
464
Like
712
Πόντοι
81
Μη φοβάσαι
Επειδή σέβομαι τα θέλω των άλλων ... Από τη στιγμή που επιτέθηκαν έτσι 2-3 άτομα στο αν θα πάω η δε θα πάω στο μαγαζί ... Κ είναι επικίνδυνο να πάω σε ένα μερος που από ότι βλέπω μπορεί να μου την πέσουν άσχημα , δε θα παρευρεθώ , δε θα σας τη χαλασω! Σεβασμός στα θέλω των άλλων ! Υπάρχουν μέρη να βγάλουμε την καύλα μας ! Δε φανταζομουν ότι σας δημιουργώ τόσο θέμα
Καλή συνέχεια
Δεν με αφορα :)
 
Εγγρ.
15 Οκτ 2022
Μηνύματα
1.956
Κριτικές
1
Like
6.170
Πόντοι
1.056
Μη φοβάσαι
Επειδή σέβομαι τα θέλω των άλλων ... Από τη στιγμή που επιτέθηκαν έτσι 2-3 άτομα στο αν θα πάω η δε θα πάω στο μαγαζί ... Κ είναι επικίνδυνο να πάω σε ένα μερος που από ότι βλέπω μπορεί να μου την πέσουν άσχημα , δε θα παρευρεθώ , δε θα σας τη χαλασω! Σεβασμός στα θέλω των άλλων ! Υπάρχουν μέρη να βγάλουμε την καύλα μας ! Δε φανταζομουν ότι σας δημιουργώ τόσο θέμα
Καλή συνέχεια
Μην αγχώνεσαι πήγαινε οπότε θες γτ μάλλον από ότι κόβω δεν ξαναπάμε εμείς
 

Nikol

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2016
Μηνύματα
139
Like
329
Πόντοι
21

Διαγραμμένο μέλος 15257

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2006
Μηνύματα
1.480
Κριτικές
2
Like
2.806
Πόντοι
456
Ίσως να είσαι εν μέρη σωστός αλλά όχι απόλυτα..εγώ κ μερικοί ακόμα δε θα πηγαίναμε τη δικιά μας σ'εναν χώρο που είναι τόσο χύμα κ βάζει μέσα κ βίζιτες κ τραβελια κ δε ξέρω πόσα μπακουρια μαζί με αυτές..ούτε εκείνη νιώθει ασφαλής ούτε εγώ..κ ξαναλέω δεν είναι μόνο δικιά μου άποψη αυτο
Δεν αναφέρθηκαν σε βίζιτες και μπακουρια. Αλλά αν σε ένα ζευγάρι το ένα μέλος είναι τρανς γιατί θα πρέπει να αποκλειστεί? Πάντα μιλάμε για αξιοπρεπείς καταστάσεις. Όπως ορίζουν οι κανόνες του μαγαζιού. Θα αποκλείσαμε ένα τέτοιο ζευγάρι από ένα εστιατόριο?
 
Εγγρ.
15 Οκτ 2022
Μηνύματα
1.956
Κριτικές
1
Like
6.170
Πόντοι
1.056
Δεν αναφέρθηκαν σε βίζιτες και μπακουρια. Αλλά αν σε ένα ζευγάρι το ένα μέλος είναι τρανς γιατί θα πρέπει να αποκλειστεί? Πάντα μιλάμε για αξιοπρεπείς καταστάσεις. Όπως ορίζουν οι κανόνες του μαγαζιού. Θα αποκλείσαμε ένα τέτοιο ζευγάρι από ένα εστιατόριο?
Τύπε μου το υπεραναλυσαμε απάντησα ηδη σε αυτό που λες,όπως είπα υπάρχουν αλλά ανάλογα μαγαζια για τέτοια φάση μη τα κάνουμε όλα ισιωμα..εσύ μπορεί να είσαι άνετος κ η δικιά σου με τέτοιες φάσεις άλλοι όχι..κ δεν είναι κ λίγοι της ίδιας άποψης..
Αν το μαγαζί πεινάει κ θέλει να βάλει μέσα ότι να ναι από κόσμο ας το οργανώσει τουλάχιστο να δέχεται συγκεκριμένες μέρες με ανακοίνωση.
Όχι ότι με αφορά πλέον για το συγκεκριμένο από μένα έχει φάει ακυρο
 

Nikol

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2016
Μηνύματα
139
Like
329
Πόντοι
21
Δεν αναφέρθηκαν σε βίζιτες και μπακουρια. Αλλά αν σε ένα ζευγάρι το ένα μέλος είναι τρανς γιατί θα πρέπει να αποκλειστεί? Πάντα μιλάμε για αξιοπρεπείς καταστάσεις. Όπως ορίζουν οι κανόνες του μαγαζιού. Θα αποκλείσαμε ένα τέτοιο ζευγάρι από ένα εστιατόριο?
Υπέροχος στις απόψεις σου !!!!!
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.060
Κριτικές
10
Like
13.070
Πόντοι
3.846
Δεν καταλαβαίνω ποιο είναι το πρόβλημα.
Άλλο είναι οι σεξεργάτριες (γυναίκες ή τρανς) άλλο άτομα που δεν είναι στρέιτ. Στην τελική πάνω στην καύλα του ο καθένας μπορεί να τη δει όπως θέλει εκείνη τη στιγμή, να έχουν έρθει σαν στρέιτ ζευγάρια και να τους βγει γυναίκα με γυναίκα και άντρας με άντρα.
Επίσης άλλο πράγμα μέσα στο μαγαζί υπάρχουν άτομα τρανς, ή bi, ή gay ,άλλο drag show ή gay bar. Νομίζω βλέπουμε το δέντρο και όχι το δάσος. Αν ένα ζευγάρι από swingers (γιατί αυτοί είναι οι πελάτες που κρατάνε τα μαγαζιά, βίζιτες βρίσκεις ό,τι ώρα θέλεις) νιώσει ότι δεν περνάει καλά σε ένα μαγαζί, δεν του αρέσει ο κόσμος ή η ατμόσφαιρα δεν ξαναπάνε. Αλλά το να λες μπήκε μία τρανς και έγινε το μαγαζί drag show στο Γκάζι, είναι κάπως υπερβολικό.
 

FlashDance

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
3.107
Κριτικές
4
Like
7.256
Πόντοι
1.336
Δεν αναφέρθηκαν σε βίζιτες και μπακουρια. Αλλά αν σε ένα ζευγάρι το ένα μέλος είναι τρανς γιατί θα πρέπει να αποκλειστεί? Πάντα μιλάμε για αξιοπρεπείς καταστάσεις. Όπως ορίζουν οι κανόνες του μαγαζιού. Θα αποκλείσαμε ένα τέτοιο ζευγάρι από ένα εστιατόριο?
Δεν ειναι το ιδιο. Στο εστιατοριο δεν ψαχνεις να πιασεις το μουνι και να σου βγει πουτσα !!!
Εδω ζουμε τη μεταεποχη.
Στο Αλκατραζ βαλανε και ενα τραβελι :grin::grin::grin:
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.060
Κριτικές
10
Like
13.070
Πόντοι
3.846
αν μία τρανς ή ακόμη χειρότερα ένας κρος θα προσπαθούσε να πει ψέμματα για να αρπάξει έναν πάνω στην αναμπουμπούλα τότε έξω από το μαγαζί και ισόβειος αποκλεισμός. Αλλά εδώ δε μιλάμε για rave party στα Οινόφυτα, υποτίθεται είναι πιο σοβαρά άτομα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Nikol
Εγγρ.
15 Οκτ 2022
Μηνύματα
1.956
Κριτικές
1
Like
6.170
Πόντοι
1.056
προφανως αυτο που λενε για τη μλκ οτι τυφλωνει ισχυει μια κ καποιοι διαβαζουν πολυ επιλεκτικα κ κρατανε μονο οτι τους βολευει αλλα πεταγονται σα τη πουτσα μες στα λαχανα να πουν την παπαρια τους...
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.801
Κριτικές
126
Like
7.904
Πόντοι
7.885
Μάτια ερμητικά κλειστά 9/12 τύποι, 60€ η είσοδος +15€ για μασκες-καπες αν δεν έχετε.
 
Εγγρ.
31 Μαρ 2014
Μηνύματα
691
Like
1.553
Πόντοι
206
Δεν καταλαβαίνω τι σας πειράζει να μπούνε και τρανς στο μαγαζί.Αν δηλαδή εμένα δε μαρεσουν οι χοντρές πρέπει να αποκλειστούν οι χοντρές?Η μήπως να ανοίξει ένα swinger club μόνο για τρανς.Αν δε σας πειράζει να έχετε δίπλα σας έναν κολόγερο που του τρέχουν τα σάλια ενώ χουφτωνει τη γυναίκα σας και σας πειράζει μια τρανς που από την εμπειρία μου δε θα ενοχλήσει ούτε θα προκαλέσει καθόλου μάλλον δεν κάνετε γιαυτον τον χώρο.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Nubic

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
3.254
Like
16.251
Πόντοι
2.256
Δεν καταλαβαίνω τι σας πειράζει να μπούνε και τρανς στο μαγαζί.Αν δηλαδή εμένα δε μαρεσουν οι χοντρές πρέπει να αποκλειστούν οι χοντρές?Η μήπως να ανοίξει ένα swinger club μόνο για τρανς.Αν δε σας πειράζει να έχετε δίπλα σας έναν κολόγερο που του τρέχουν τα σάλια ενώ χουφτωνει τη γυναίκα σας και σας πειράζει μια τρανς που από την εμπειρία μου δε θα ενοχλήσει ούτε θα προκαλέσει καθόλου μάλλον δεν κάνετε γιαυτον τον χώρο.
Από πού κι ως πού ρε αδερφέ "ο κωλόγερος" θα χουφτώνει τη γυναίκα σου, αν η ίδια δε θέλει;;;;;;
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.611
Like
68.086
Πόντοι
11.956
Μάτια ερμητικά κλειστά 9/12 τύποι, 60€ η είσοδος +15€ για μασκες-καπες αν δεν έχετε.
Μάσκες έχουμε απόθεμα από τον κορονοιο....κάπες τώρα ...εγώ θα βάλω του Σούπερμαν από τις απόκριες...να γλυτώσουν τα 15 ευρώ !!!!!!
 

Nikolas8833

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
128
Like
128
Πόντοι
1
Δεν καταλαβαίνω τι σας πειράζει να μπούνε και τρανς στο μαγαζί.Αν δηλαδή εμένα δε μαρεσουν οι χοντρές πρέπει να αποκλειστούν οι χοντρές?Η μήπως να ανοίξει ένα swinger club μόνο για τρανς.Αν δε σας πειράζει να έχετε δίπλα σας έναν κολόγερο που του τρέχουν τα σάλια ενώ χουφτωνει τη γυναίκα σας και σας πειράζει μια τρανς που από την εμπειρία μου δε θα ενοχλήσει ούτε θα προκαλέσει καθόλου μάλλον δεν κάνετε γιαυτον τον χώρο.
συμφωνω απολυτα..ασε που σε λιγο μονοι αντρες δεν θα πηγαινουν
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.611
Like
68.086
Πόντοι
11.956
Από πού κι ως πού ρε αδερφέ "ο κωλόγερος" θα χουφτώνει τη γυναίκα σου, αν η ίδια δε θέλει;;;;;;
Κωλογερος.... δηλαδή τι ηλικία φίλε αγαπητέ μύστη....εγώ πάνω από 50 ...τωρα ποια 51 ...λες να με πουν κωλογερο πωπωπω
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom