Νέα

2+2 Swingers Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kouneli1974
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

takoulou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2012
Μηνύματα
587
Κριτικές
8
Like
467
Πόντοι
306
Τελικα μαπα το καρπουζι πηγα κυριακη και εφαγα πορτα μονο ψολες ηταν μεσα και στην πορτα μου λενε πρεπει να μπουν τουλαχιστον 3-4 ζευγαρακια για να με αφησουν εφαγα ξενερα δν αξιζει κυριακεσ τελικα
Καλημερα... Σε αυτα τα μαγαζια πας με το ταιρι σου... Αυτο ειναι το καλυτερο... Μονος σου δεν αξιζει... Νας πας και αν σε αφησουν... Και να πληρωσεις τοσα λεφτα για να βλεπεις μετα... Δεν λεει... ( βρισκεις μια κοπελα κοπελα σαν συνοδεια και πας Σαββατο βραδυ)
 
  • Like
Αντιδράσεις: Nubic

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.060
Κριτικές
10
Like
13.070
Πόντοι
3.846
Το θέμα είναι ψυχολογικό. Ότι θα πηδηξεις γυναίκα που ΔΕΝ θα πληρώσεις
έχεις δώσεις 50 ευρώ ή 80 στη συγκεκριμένη περίπτωση και θεωρείς ότι ΔΕΝ πλήρωσες; Όπως είπες μόνο στο δικό σου μυαλό.
Για μένα δεν υπάρχει σύγκριση. Στη μία περίπτωση πληρώνεις αλλά διαλέγεις, έχεις privacy, κανονικό κρεβάτι, έχεις συμφωνήσει από πριν τι θα κάνετε. Στην άλλη περίπτωση δεν πληρώνεις απευθείας τη γυναίκα αλλά παίρνεις τα ρίσκα σου, μπορει να μη σου κάτσει καμία ή να σου κάτσει μία που δε σου αρέσει και πολύ, σε καμία περίπτωση δεν υπάρχει privacy ,εκεί που κερδίζεις είναι στη μαγεία του σκηνικου και την ερωτική ατμόσφαιρα.
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.611
Like
68.086
Πόντοι
11.956
Όσοι είναι μόνοι και πληρώνουν για να πάνε στο μαγαζί στο βάθος του μυαλού τους είναι ότι εάν γίνει φάση με ζευγάρι θα κολλήσουν μετά ...και δεν θα χρειαστεί να ξανά πληρώσουν ... δηλαδή κάνουν μια επένδυση και εάν τους βγει....πως και δεν το σκέφτηκε κανά μύστης αυτό....για αυτό θέλουν και ρωτάνε πολλοί τι παίζει...δεν σκέφτονται την μια φορά αλλά τις γνωριμίες που θα κάνουν εάν κάνουν σε βάθος χρόνου!!!!!!!
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.060
Κριτικές
10
Like
13.070
Πόντοι
3.846
Ναι ρε μύστη και άλλοι το έχουν σκεφτεί και το έχουν γράψει. Αυτός είναι ο στόχος, πως ένα μπακούρι θα καταφέρει να βρει γυναίκα με τον ίδιο τρόπο σκέψης για να μπουν στον κόσμο των swingers. Αυτό όμως δεν αλλάζει κάτι.
Σκέψου το λίγο:
Ακόμη και αν ο πληθυσμός ήταν περίπου 50-50 υπάρχουν τόσα μπακούρια, επειδή υπάρχουν γυναίκες που προτιμούν να είναι μόνες τους ή να τα έχουν με ένα παντρεμένο παρά να πάνε μαζί τους. Σκέψου τώρα πόσο λίγες είναι οι γυναίκες που είναι στη φάση του swinging και θα καταλάβεις.
 

Sex_For_Fun

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
464
Like
712
Πόντοι
81
Όσοι είναι μόνοι και πληρώνουν για να πάνε στο μαγαζί στο βάθος του μυαλού τους είναι ότι εάν γίνει φάση με ζευγάρι θα κολλήσουν μετά ...και δεν θα χρειαστεί να ξανά πληρώσουν ... δηλαδή κάνουν μια επένδυση και εάν τους βγει....πως και δεν το σκέφτηκε κανά μύστης αυτό....για αυτό θέλουν και ρωτάνε πολλοί τι παίζει...δεν σκέφτονται την μια φορά αλλά τις γνωριμίες που θα κάνουν εάν κάνουν σε βάθος χρόνου!!!!!!!
Μερικες φορες δουλευει αυτο. Το εχω δει.
 

MrRobot15

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2016
Μηνύματα
694
Κριτικές
3
Like
887
Πόντοι
366
Όσοι είναι μόνοι και πληρώνουν για να πάνε στο μαγαζί στο βάθος του μυαλού τους είναι ότι εάν γίνει φάση με ζευγάρι θα κολλήσουν μετά ...και δεν θα χρειαστεί να ξανά πληρώσουν ... δηλαδή κάνουν μια επένδυση και εάν τους βγει....πως και δεν το σκέφτηκε κανά μύστης αυτό....για αυτό θέλουν και ρωτάνε πολλοί τι παίζει...δεν σκέφτονται την μια φορά αλλά τις γνωριμίες που θα κάνουν εάν κάνουν σε βάθος χρόνου!!!!!!!
ισχυει αυτο που λες αλλα ειναι πολυ δυσκολο να συμβει. Εμενα προσωπικα μου ετυχε μια φορα που πηγα να ερχεται ενα υπερμ-μουνο που συνοδευοταν να λεει στην barowoma οτι ενδιαφερεται και να παω να της μιλησω. Στην αρχη κατα χαρηκα φυσικα και ενοειται οτι γαμησα και μας επερνε ματι ολο το μαγαζι βεβαια ειχα πεθανει απο αγχος αλλα αυτο ειναι αλλο θεμα. Βεβαια στην συνεχεια μου εκμηστηρευτηκε οτι ο συνοδος της ηταν sugar daddy οποτε καταλαβα οτι μαλλον ηταν εσκορτ η τπτ τετοιο βεβαια ανετα μπορουσα να παρω τηλεφωνο ηταν πολυ ανοικτη η τυπισσα και μου εδωσε και only fans που ειχε αλλα δν ψηθηκα γιατι μαλλον εψαψνε νεο χορηγο. Παντως η χαρα μου που ηθελε να την προσεγγισω πριν ανακαλυψω οτι ειναι συνοδεια ηταν απεριγραπτη ενιωσα ο lucky man του μαγαζιου και παρεπιπτοντος δεν ειμαι και πολυ εμφανισιμος ειμαι μετριος και κοντος χαχαχαχα.
 

giovanni845

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2010
Μηνύματα
672
Like
297
Πόντοι
26
ξερουμε αν η barwoman του 2+2 ειναι ελευεθερη η αν παιζει και αυτη με τετοια στον ελευθερο της χρονο η μονο ειναι για την μπαρα?
Πολύ καλή κατάλαβα ποια λες αλλα δε νομίζω γενικά να ασχολείται. Μόνο για μπάρα πρέπει να είναι.
 

cursed

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2005
Μηνύματα
249
Κριτικές
6
Like
643
Πόντοι
301
ισχυει αυτο που λες αλλα ειναι πολυ δυσκολο να συμβει. Εμενα προσωπικα μου ετυχε μια φορα που πηγα να ερχεται ενα υπερμ-μουνο που συνοδευοταν να λεει στην barowoma οτι ενδιαφερεται και να παω να της μιλησω. Στην αρχη κατα χαρηκα φυσικα και ενοειται οτι γαμησα και μας επερνε ματι ολο το μαγαζι βεβαια ειχα πεθανει απο αγχος αλλα αυτο ειναι αλλο θεμα. Βεβαια στην συνεχεια μου εκμηστηρευτηκε οτι ο συνοδος της ηταν sugar daddy οποτε καταλαβα οτι μαλλον ηταν εσκορτ η τπτ τετοιο βεβαια ανετα μπορουσα να παρω τηλεφωνο ηταν πολυ ανοικτη η τυπισσα και μου εδωσε και only fans που ειχε αλλα δν ψηθηκα γιατι μαλλον εψαψνε νεο χορηγο. Παντως η χαρα μου που ηθελε να την προσεγγισω πριν ανακαλυψω οτι ειναι συνοδεια ηταν απεριγραπτη ενιωσα ο lucky man του μαγαζιου και παρεπιπτοντος δεν ειμαι και πολυ εμφανισιμος ειμαι μετριος και κοντος χαχαχαχα.
Ποιό είναι το ονλυφάν της;
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.498
Κριτικές
61
Like
42.802
Πόντοι
22.785
:kiss-mark::kiss-mark::kiss-mark::kiss-mark:
Απόψε σας περιμένουμε στην επέτειο 10 χρόνων ... επιβίωσης του 2+2, κάτω υπό Σκληρά και Αλλεπάλληλα γαμίσια από κυβερνήσεις και ευρωπέους ...Το 2+2 παραμένει εδώ, καυλωμένο, δυνατό ⚡️
 

Jack1212

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2018
Μηνύματα
208
Like
1.645
Πόντοι
201
Είσοδο χτες στο μαγαζί αργουτσικα. Δεν είχα πολύ κόσμο ίσως περιμένουν το άλλο Σάββατο το θεματικό πάρτι ,το έχω πετύχει και με πολύ περισσότερο κόσμο αλλά τελικά καλύτερα χτες ........στο κλουβί κ πάνω είχε ζευγάρια που γαμιοντουσαν , διάφοροι συνδυασμοί.........ενώ δεν είχε ιδιαίτερη διάθεση η γυναίκα να πάμε ειμασταν αλλού πριν για ποτό εκεί κοντά, τελικά πέρασε πολύ καλά όπως μου είπε !!! Bonus τα Ελληνικά που έβαλα άρεσαν στην γυναίκα ......θετικός απολογισμός.δεν ξέρω πότε θα ξαναπάμε.
 

nzg

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.214
Κριτικές
36
Like
3.262
Πόντοι
5.595
Είσοδο χτες στο μαγαζί αργουτσικα. Δεν είχα πολύ κόσμο ίσως περιμένουν το άλλο Σάββατο το θεματικό πάρτι ,το έχω πετύχει και με πολύ περισσότερο κόσμο αλλά τελικά καλύτερα χτες ........στο κλουβί κ πάνω είχε ζευγάρια που γαμιοντουσαν , διάφοροι συνδυασμοί.........ενώ δεν είχε ιδιαίτερη διάθεση η γυναίκα να πάμε ειμασταν αλλού πριν για ποτό εκεί κοντά, τελικά πέρασε πολύ καλά όπως μου είπε !!! Bonus τα Ελληνικά που έβαλα άρεσαν στην γυναίκα ......θετικός απολογισμός.δεν ξέρω πότε θα ξαναπάμε.
Τύπε, η γυναίκα πέρασε καλά εκεί που εισασταν πριν ή εκεί που πήγατε μετά? 2+2?
 

Jack1212

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2018
Μηνύματα
208
Like
1.645
Πόντοι
201
  • Like
Αντιδράσεις: Nubic

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.060
Κριτικές
10
Like
13.070
Πόντοι
3.846
Είσοδο χτες στο μαγαζί αργουτσικα. Δεν είχα πολύ κόσμο ίσως περιμένουν το άλλο Σάββατο το θεματικό πάρτι ,το έχω πετύχει και με πολύ περισσότερο κόσμο αλλά τελικά καλύτερα χτες ........στο κλουβί κ πάνω είχε ζευγάρια που γαμιοντουσαν , διάφοροι συνδυασμοί.........ενώ δεν είχε ιδιαίτερη διάθεση η γυναίκα να πάμε ειμασταν αλλού πριν για ποτό εκεί κοντά, τελικά πέρασε πολύ καλά όπως μου είπε !!! Bonus τα Ελληνικά που έβαλα άρεσαν στην γυναίκα ......θετικός απολογισμός.δεν ξέρω πότε θα ξαναπάμε.
έτσι που το έγραψες ,φαίνεται σαν να κάνεις και το DJ - μάλλον εννοείς τα ελληνικά που έβαλαν;
 

Noname_GR

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
808
Κριτικές
5
Like
3.346
Πόντοι
726
Καλησπέρα, ζευγάρι 26 ηλικιακά, θελουμε πρώτη φορά να πάμε σε swinger μαγαζι. Έχετε να μας προτεινετε κάτι; Επισης αν πάμε σε swinger μαγαζί , θα ξενερώςει η κοπέλα; Παίζει μόνο μπαρμπάδες; Γιατί κρίμα είναι να πάμε μόνο για εμένα.
 

Jack1212

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2018
Μηνύματα
208
Like
1.645
Πόντοι
201
Καλησπέρα το Σάββατο πήγε κάποιος στο θεματικό πάρτι???
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom