Νέα

2+2 Swingers Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kouneli1974
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (1 μέλη και 6 επισκέπτες)

Sex_For_Fun

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
464
Like
712
Πόντοι
81
Καλησπέρα κ πάλι !!! Πήγε κάποιος από εδώ στο party???
Θεματικό παρτυ λέγετε όταν έχει κάποιο θέμα το οποίο ακολουθείτε.
τι σε κάνει να πιστεύεις ότι ακολουθήθηκε.

Επι τις ερωτήσεως σου ελάχιστες έως καμιά δεν φορούσε εσώρουχα.
Μάσκες ποτέ, καπες ναι.
Κοσμος μέτριος.για event αστο καλυτερο η μονικα απο το μιλανο ... !!!
 

sunset25

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2006
Μηνύματα
187
Like
146
Πόντοι
1
Θεματικό παρτυ λέγετε όταν έχει κάποιο θέμα το οποίο ακολουθείτε.
τι σε κάνει να πιστεύεις ότι ακολουθήθηκε.

Επι τις ερωτήσεως σου ελάχιστες έως καμιά δεν φορούσε εσώρουχα.
Μάσκες ποτέ, καπες ναι.
Κοσμος μέτριος.για event αστο καλυτερο η μονικα απο το μιλανο ... !!!
Πάντως και μια άλλη φορά που είχε θέμα "γυναίκες με εσώρουχα" μόνο μια ήταν με εσώρουχο
 
  • Like
Αντιδράσεις: aa(2)

Jack1212

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2018
Μηνύματα
208
Like
1.645
Πόντοι
201
Θεματικό παρτυ λέγετε όταν έχει κάποιο θέμα το οποίο ακολουθείτε.
τι σε κάνει να πιστεύεις ότι ακολουθήθηκε.

Επι τις ερωτήσεως σου ελάχιστες έως καμιά δεν φορούσε εσώρουχα.
Μάσκες ποτέ, καπες ναι.
Κοσμος μέτριος.για event αστο καλυτερο η μονικα απο το μιλανο ... !!!
Είναι δύσκολο για την γυναίκα να εμφανιστεί με εσώρουχα μόνο ......έχουν ανασφάλεια όσο κορμάρα κ να είναι ......ίσως να πρέπει να δωθεί μια αλλά λύση δεν ξέρω τι .....ίσως κανένα ολοσομο δίχτυ από μέσα με μαγιό η κορμάκι ........είναι δύσκολα τα θεματικά όσο κ αν τα γούσταρω παρά πολυ......εδώ είναι δύσκολο να ψήσεις την γυναίκα να πας ....σου λέει ένα Σάββατο να πάμε κάπου αλλού.....η Ελληνίδα αναλογικά έχει κάνει βήματα μπροστά σε αυτά τα θέματα αλλά όχι όσο σε άλλους τόπους ......τα θεματικα πάρτι είναι τρελή καυλα ......Δανία μια φορά όλοι με latex .....spandex .....leather .......άντρες γυναίκες ,μεγάλη καύλα !!!!
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.060
Κριτικές
10
Like
13.070
Πόντοι
3.846
Στο C4C είχα δει μια απίστευτη μιλφάρα που κυκλοφορούσε με εσώρουχα και από πάνω διαφανή ρόμπα. Ήταν όμως πολύ έμπειρη swinger ,μάλλον όσοι είναι στο χώρο θα την ξέρουν. Στο εξωτερικό αλλάζουν ρούχα όταν μπαίνουν, εδώ δεν έχουν ντουλάπια ,τι θέλουν να περπατάνε με τα εσώρουχα άντε και ένα μακρύ παλτό μες στο Δεκέμβρη; Φτιάξτε ερμάρια με κρεμάστρες ρε σεις ή αφήστε τα για όταν ανοίξει ο καιρός.
 

Sex_For_Fun

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
464
Like
712
Πόντοι
81
Στο C4C είχα δει μια απίστευτη μιλφάρα που κυκλοφορούσε με εσώρουχα και από πάνω διαφανή ρόμπα. Ήταν όμως πολύ έμπειρη swinger ,μάλλον όσοι είναι στο χώρο θα την ξέρουν. Στο εξωτερικό αλλάζουν ρούχα όταν μπαίνουν, εδώ δεν έχουν ντουλάπια ,τι θέλουν να περπατάνε με τα εσώρουχα άντε και ένα μακρύ παλτό μες στο Δεκέμβρη; Φτιάξτε ερμάρια με κρεμάστρες ρε σεις ή αφήστε τα για όταν ανοίξει ο καιρός.
καμια σχεση αυτο που λες.
Δεν θα το αναλυσω αλλα στο c4c μια χαρα τα βγαζουν καθε κυριακη.
Και στο playhouse ακομα καλυτερα.
 

Jack1212

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2018
Μηνύματα
208
Like
1.645
Πόντοι
201
Νομίζω ο κόσμος ανακυκλώνεται σε αυτά τα μαγαζιά
Το θεμα είναι τι αρέσει στης γυναίκες ,αυτες όταν είναι χαλαρές κ νιώθουν καλά μέσα στο μαγαζί τότε όλα καλά !
 

aa(2)

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2021
Μηνύματα
82
Like
117
Πόντοι
0
Πάντως και μια άλλη φορά που είχε θέμα "γυναίκες με εσώρουχα" μόνο μια ήταν με εσώρουχο
και εγω μια φορα που ειχα παει με θεμα μαθητριες μονο μια αντε δυο να ηταν αναλογα ντυμενες!! κακο αυτο
 

Fallen_Angel34

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2018
Μηνύματα
53
Κριτικές
2
Like
189
Πόντοι
0
Για να δούμε θα έχει κόσμο σήμερα το μαγαζί;;; όσοι σκοπεύετε να έρθετε κάντε ένα like
 

modelo20

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2009
Μηνύματα
449
Κριτικές
2
Like
1.078
Πόντοι
81
Καλησπέρα στην ομάδα
Τί κάνετε;
Επειδή έχω να πάω καιρό τις Κυριακές παίζει τίποτα;
 

GOHN SEX

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2022
Μηνύματα
99
Like
91
Πόντοι
0
Καλησπερα...τη προηγουμενη κυριακη πηγα στο μαγαζι...00:00 μου λέει αυτος στη πορτα με φωνη νταλικερη δεν ειναι σωστες οι αναλογιες περιμενε στο αμαξι και θα σε παρουμε τηλ αφου αφησα το τηλ μου...και περιμενα σαν μαλακας και ξαναπαω στις 01:15 και μου λεει αδυνατον εχει πολλους μονους αντρες πανω..ενστωμεταξυ οσο περιμενα εξω απο το μαγαζι μπηκαν 2 ζευγαρια και βγηκε ενας καπου στα 55 χρονων...ειναι μερα για αντρες μονους τι μαλακιες ειναι αυτες με αναλογιες και π........
 
  • Like
Αντιδράσεις: aa(2)

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.801
Κριτικές
126
Like
7.904
Πόντοι
7.885
Καλησπερα...τη προηγουμενη κυριακη πηγα στο μαγαζι...00:00 μου λέει αυτος στη πορτα με φωνη νταλικερη δεν ειναι σωστες οι αναλογιες περιμενε στο αμαξι και θα σε παρουμε τηλ αφου αφησα το τηλ μου...και περιμενα σαν μαλακας και ξαναπαω στις 01:15 και μου λεει αδυνατον εχει πολλους μονους αντρες πανω..ενστωμεταξυ οσο περιμενα εξω απο το μαγαζι μπηκαν 2 ζευγαρια και βγηκε ενας καπου στα 55 χρονων...ειναι μερα για αντρες μονους τι μαλακιες ειναι αυτες με αναλογιες και π........
Τύπε μην γράφεις τέτοια γιατί θα νομίζει κανείς ότι βάζουν και γεροντια μέσα ενώ γράφουν άντρες μόνοι έως 45 ετών.
 

takoulou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2012
Μηνύματα
587
Κριτικές
8
Like
467
Πόντοι
306
Καλησπερα...τη προηγουμενη κυριακη πηγα στο μαγαζι...00:00 μου λέει αυτος στη πορτα με φωνη νταλικερη δεν ειναι σωστες οι αναλογιες περιμενε στο αμαξι και θα σε παρουμε τηλ αφου αφησα το τηλ μου...και περιμενα σαν μαλακας και ξαναπαω στις 01:15 και μου λεει αδυνατον εχει πολλους μονους αντρες πανω..ενστωμεταξυ οσο περιμενα εξω απο το μαγαζι μπηκαν 2 ζευγαρια και βγηκε ενας καπου στα 55 χρονων...ειναι μερα για αντρες μονους τι μαλακιες ειναι αυτες με αναλογιες και π........
Καλημερα... Ρε παιδια αφου μαζευει πολλους αντρες... Τι να κανει.. Αν εβαζε χυμα τον κοσμο μεσα την κυριακη θα ειχε 50 αντρες και 7-8-9 κοπελες... Δεν γινεται αυτο!!!
 

GOHN SEX

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2022
Μηνύματα
99
Like
91
Πόντοι
0
Τυπε δικιο εχεις...αφου βγηκε ενας μονος αντρας βαλε εναν και τελος..περιμενα 1:30 ωρα εξω απο το μαγαζι μεσα στο αμαξι με κρυο και βροχη
 

GOHN SEX

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2022
Μηνύματα
99
Like
91
Πόντοι
0
Τύπε μην γράφεις τέτοια γιατί θα νομίζει κανείς ότι βάζουν και γεροντια μέσα ενώ γράφουν άντρες μόνοι έως 45 ετών.
Εως 45 ετων με τιποτα στο λεω εγω γιατι ειδα με τη ματια μου αυτον που βγηκε και ηταν 55+ χρονων 1000000%
 

Sex_For_Fun

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
464
Like
712
Πόντοι
81
To μεχρι 45 ειναι "διαφημιστικό κόλπο" για να τραβαει τα ζευγαρια.
Γενικα στο εν λογο μαγαζι δεν ισχυει τιποτα απο αυτα που λεει
 

chazos3

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2008
Μηνύματα
32
Like
66
Πόντοι
0
Γενικολογιες. Είναι με τις μέρες . Μπορεί να τύχει καλή μέρα μπορεί και όχι. Κανείς δεν κάνει συμβόλαιο για το αν θα έχει η δεν θα έχει κόσμο.
Τώρα όσο για τους μπαλαντέρ χαλαρώστε λίγο με ηλικία η με κιλά η με οτιδήποτε. Κοιτάξτε να πηγαίνετε για να ευχαριστιεστε εσεις αλλά και η γυναίκα για να σας ξαναπροτιμησουν. Απλά πράγματα.
Εγώ νέος είμαι αλλά να λέμε και την αλήθεια 5 λεπτά το πολυ κρατιέται το 80% των νέων μπαλαντέρ. Δεν γαμάτες μοσχάρια αλλά γυναίκες
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom