Νέα

2+2 Swingers Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kouneli1974
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.060
Κριτικές
10
Like
13.070
Πόντοι
3.846
σας γράφω το μόνος άνδρας είναι απλά ένα ψέμα του μαγαζιού έσκασε εγω 10 και κάτι και μέχρι τις 12 δεν με πήραν τηλέφωνο αντίθετος έβλεπα να μπαίνουν άλλοι άνδρας μόνοι τους και άλλα ζευγάρια πραγματικά ντρέπομαι και είμαι χρόνια πελάτης του μαγαζιού όταν ερχόμουν με την πρώην μου τέτοια συμπεριφορά δεν την περίμενα
σοβαρά τώρα ρε παίκτη περίμενες να σε πάρουν τηλέφωνο;;;;;;
Πιο πιθανό είναι να σε πάρει τηλέφωνο η πρώην σου.
Αυτό γίνεται για να μη μαζευτούν πολλά μπακούρια και ξενερώσει η φάση. Έτσι το έχουν βρει σαν δικαιολογία για να ρίχνουν πόρτα.
Πάντως έχω δει να μπαίνει ζευγάρι και μετά από λίγο μπάκουρος (δυστυχώς μέχρι να παρκάρω έχασα την ευκαιρία). Επειδή περίμενα για λίγο ,εμφανίστηκε λίγο μετά και άλλος μόνος του γύρω στα 35, μέσος όρος εμφανισιακά αλλά έφαγε πόρτα. Δεν είναι θέμα δηλαδή ηλικίας ή ντυσίματος.
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.611
Like
68.086
Πόντοι
11.956
Μάγκες χθες ήταν ένα από τα καλύτερα βραδιά εκεί!! Εσυ μελαχρινή που τα ηπιες όλα με της βυζαρες αν το δεις στείλε μνμ
Θα κάνω ένα σχόλιο...πρώτα από όλα χρόνια πολλά....εδώ μύστη της έχεις καρφώσει και έχει ρουφήξει το dna σου τι να το κάνεις το τηλέφωνο...
 

Giorgio(3)

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2020
Μηνύματα
412
Like
328
Πόντοι
21
Μάγκες χθες ήταν ένα από τα καλύτερα βραδιά εκεί!! Εσυ μελαχρινή που τα ηπιες όλα με της βυζαρες αν το δεις στείλε μνμ
οντως..πως μπορουμε να βρουμε τη μελαχρινη αυτη?
 

Greek horny

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2022
Μηνύματα
95
Κριτικές
1
Like
4.180
Πόντοι
440

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.801
Κριτικές
126
Like
7.904
Πόντοι
7.885
σας γράφω το μόνος άνδρας είναι απλά ένα ψέμα του μαγαζιού έσκασε εγω 10 και κάτι και μέχρι τις 12 δεν με πήραν τηλέφωνο αντίθετος έβλεπα να μπαίνουν άλλοι άνδρας μόνοι τους και άλλα ζευγάρια πραγματικά ντρέπομαι και είμαι χρόνια πελάτης του μαγαζιού όταν ερχόμουν με την πρώην μου τέτοια συμπεριφορά δεν την περίμενα
Μην ξαναπατήσεις τυπε, απλά πράγματα, άσε τους βλάκες να χαίρονται που έδωσαν 80€ για να τους κάνει τύπισσα μια πίπα.
 

MrRobot15

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2016
Μηνύματα
694
Κριτικές
3
Like
889
Πόντοι
366
Δηλαδη συγνωμη για να καταλαβω υπαρχει περιπτωση αν πας νωρις πχ 11.30 να φας πορτα?
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.060
Κριτικές
10
Like
13.070
Πόντοι
3.846
Όλα παίζουν
 

marge

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2019
Μηνύματα
22
Like
283
Πόντοι
20
Σκεφτόμαστε να πάμε Παρασκευή ή Σάββατο. Σάββατο έχουμε ξαναπάει. Ποια μέρα είναι καλύτερα; Αν και φαντάζομαι θα λείπει κόσμος λόγω Πρωτοχρονιάς...
 
  • Like
Αντιδράσεις: a2e1k

takoulou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2012
Μηνύματα
587
Κριτικές
8
Like
467
Πόντοι
306
Σκεφτόμαστε να πάμε Παρασκευή ή Σάββατο. Σάββατο έχουμε ξαναπάει. Ποια μέρα είναι καλύτερα; Αν και φαντάζομαι θα λείπει κόσμος λόγω Πρωτοχρονιάς...
Καλυτερα Σαββατο γινεται καλη φαση... Με κοσμο αρκετο..
 
  • Like
Αντιδράσεις: marge

Tis

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2018
Μηνύματα
42
Like
53
Πόντοι
0
Δηλαδη συγνωμη για να καταλαβω υπαρχει περιπτωση αν πας νωρις πχ 11.30 να φας πορτα?
πριν ανοίξει ανοίξει και φαγαμε πόρτα και καλά δεν είχε ζευγάρια εντ μεταξύ μπήκαν τόσο και έβαζαν μόνο δικά τους άτομα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Σκεφτόμαστε να πάμε Παρασκευή ή Σάββατο. Σάββατο έχουμε ξαναπάει. Ποια μέρα είναι καλύτερα; Αν και φαντάζομαι θα λείπει κόσμος λόγω Πρωτοχρονιάς...
Το c4c θα έχει περισσότερο κόσμο από ότι μαθαίνω εγώ πάντως, αφού κάνει θεματικό κόσμο και έχει πάντα σταθερή πελατεία
 

Sex_For_Fun

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
464
Like
712
Πόντοι
81
Το c4c θα έχει περισσότερο κόσμο από ότι μαθαίνω εγώ πάντως, αφού κάνει θεματικό κόσμο και έχει πάντα σταθερή πελατεία
To c4c πάντως το σαββατο θελει να κανεις κρατηση γιατι δεν μπαινεις μεσα λογο κοσμου.
 

Tis

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2018
Μηνύματα
42
Like
53
Πόντοι
0
To c4c πάντως το σαββατο θελει να κανεις κρατηση γιατι δεν μπαινεις μεσα λογο κοσμου.
Σιγουρα λογικό κι ολας αφού είναι με διαφορά το καλύτερο από όλα, και κύριος εξαιρετικοι οικοδεσπότες
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom