Νέα

2+2 Swingers Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kouneli1974
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

MrRobot15

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2016
Μηνύματα
694
Κριτικές
3
Like
889
Πόντοι
366
Δεν αξιζει απο οτι βλεπω εχουν αρχισει και μοιραζουν πορτες ευκολα
 

PiterPann

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2023
Μηνύματα
22
Κριτικές
1
Like
112
Πόντοι
0
Επίσκεψη εχθές ως single,ήταν η δεύτερη φορά που πήγα στο συγκεκριμένο μαγαζί, μία πέρυσι τέτοιο καιρό που δεν είχα γράψει σχολιο και μία χθες επειδή είμαι από μακριά και δεν μπορώ να έρχομαι στην αθήνα συχνά. Για το μαγαζί δεν έχω να πω πολλά πράγματα,είναι άρτιο οργανωμένο πεντακάθαρα τα ποτά,ιδανικός χώρος να κάνεις γνωριμίες αλλά αυτό που μου επιφύλαξε η χθεσινή βραδιά δεν θα μπορούσα να το φανταστώ.......!Σαν κόσμος ολα καλα, όλες οι ηλικίες αλλά αργά το βράδυ εσκασε ζευγαρι δυνατο....... η κοπέλα σαν περιγραφη ειναι απλα τα πραγματα.......πραγματικά περπαταει στο δρόμο και οχι απλα σπανε τα πεζοδρομια αλλα πεφτουνε και οι πολυκατοικιες!!!!!!!καλη χρονια να εχουμε...ευχαριστω!!
 

MrRobot15

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2016
Μηνύματα
694
Κριτικές
3
Like
889
Πόντοι
366
Επίσκεψη εχθές ως single,ήταν η δεύτερη φορά που πήγα στο συγκεκριμένο μαγαζί, μία πέρυσι τέτοιο καιρό που δεν είχα γράψει σχολιο και μία χθες επειδή είμαι από μακριά και δεν μπορώ να έρχομαι στην αθήνα συχνά. Για το μαγαζί δεν έχω να πω πολλά πράγματα,είναι άρτιο οργανωμένο πεντακάθαρα τα ποτά,ιδανικός χώρος να κάνεις γνωριμίες αλλά αυτό που μου επιφύλαξε η χθεσινή βραδιά δεν θα μπορούσα να το φανταστώ.......!Σαν κόσμος ολα καλα, όλες οι ηλικίες αλλά αργά το βράδυ εσκασε ζευγαρι δυνατο....... η κοπέλα σαν περιγραφη ειναι απλα τα πραγματα.......πραγματικά περπαταει στο δρόμο και οχι απλα σπανε τα πεζοδρομια αλλα πεφτουνε και οι πολυκατοικιες!!!!!!!καλη χρονια να εχουμε...ευχαριστω!!
τυπε για πες ομως εκανε παιχνιδι εγινε τπτ η μουφες?
 

PiterPann

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2023
Μηνύματα
22
Κριτικές
1
Like
112
Πόντοι
0
Αδερφέ θα πω μόνο ότι η τύπισσα ήταν πολύ ξηγημένη.....έκανε το παιχνίδι της μέχρι εκεί που γούσταρε και όλοι περάσαμε τέλεια....ακομα και αυτοι που ηταν στο τζαμι απο εξω θα την θυμουνται για παρα πολυ καιρο......!μεγάλο respect!!!!!!!!
 

Fallen_Angel34

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2018
Μηνύματα
53
Κριτικές
2
Like
189
Πόντοι
0
Ξέρει κανείς αν απόψε είναι και για singles?
 

Fallen_Angel34

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2018
Μηνύματα
53
Κριτικές
2
Like
189
Πόντοι
0
Όχι τύπε, το γλίτωσες το 80αρι :jerking::jerking:
Κοίτα προφανώς δεν έχω πρόβλημα με το 80€αρι. Εμένα η φάση μου αρέσει. Έχω πάει ξανά έχει ωραίο κόσμο και γουστάρω να είμαι στον ρόλο του bull. Τώρα τι φρίκη έχεις φάει εσύ και προσπαθείς να αποτρέψεις κόσμο από το μαγαζί δεν μπορώ να καταλάβω. Αν δεν σου αρέσει ή δεν θες να ξοδέψεις το 80αρι απλά μην πας. Τόσο απλό.
 

hubwwif

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Ιαν 2023
Μηνύματα
385
Like
6.876
Πόντοι
1.041
Κοίτα προφανώς δεν έχω πρόβλημα με το 80€αρι. Εμένα η φάση μου αρέσει. Έχω πάει ξανά έχει ωραίο κόσμο και γουστάρω να είμαι στον ρόλο του bull. Τώρα τι φρίκη έχεις φάει εσύ και προσπαθείς να αποτρέψεις κόσμο από το μαγαζί δεν μπορώ να καταλάβω. Αν δεν σου αρέσει ή δεν θες να ξοδέψεις το 80αρι απλά μην πας. Τόσο απλό.
Δεν μπορεί να πάει κ να θέλει μωρέ ο καημένος. Την βγάζει σε κανένα σινεμά να τον τσιμπούκωνει κανένας Πακιστανός όποτε του βγαίνει κόμπλεξ….
 

Fallen_Angel34

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2018
Μηνύματα
53
Κριτικές
2
Like
189
Πόντοι
0
Δεν μπορεί να πάει κ να θέλει μωρέ ο καημένος. Την βγάζει σε κανένα σινεμά να τον τσιμπούκωνει κανένας Πακιστανός όποτε του βγαίνει κόμπλεξ….
Εμ έτσι εξηγείται.... Πάντως κρίμα το μαγαζί και εχθές και σήμερα να μην έχει βραδιά με singles
 

takoulou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2012
Μηνύματα
587
Κριτικές
8
Like
467
Πόντοι
306
Εμ έτσι εξηγείται.... Πάντως κρίμα το μαγαζί και εχθές και σήμερα να μην έχει βραδιά με singles
Δεν ειναι ευκολο για το μαγαζι να βαλει σημερα και χθες singles αντρες... Θα εχει πολυ κοσμο γιαυτο... Δεν ειναι Τεταρτη βραδυ... Ειναι γιορτες...
 
  • Like
Αντιδράσεις: Nubic

Fallen_Angel34

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2018
Μηνύματα
53
Κριτικές
2
Like
189
Πόντοι
0
Δεν ειναι ευκολο για το μαγαζι να βαλει σημερα και χθες singles αντρες... Θα εχει πολυ κοσμο γιαυτο... Δεν ειναι Τεταρτη βραδυ... Ειναι γιορτες...
Δεν παύει να είναι κρίμα όμως. Θα γινόταν ωραίο παιχνίδι
 

takoulou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2012
Μηνύματα
587
Κριτικές
8
Like
467
Πόντοι
306
Δεν παύει να είναι κρίμα όμως. Θα γινόταν ωραίο παιχνίδι
Το μαγαζι ειναι κυριως παρα πολυ για ζευγαρια... Ετσι ειναι και η ονομασια του...Αν ηταν βαζει συνεχεια αντρες θα γινοταν καψημι...
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.801
Κριτικές
126
Like
7.904
Πόντοι
7.885
Δεν μπορεί να πάει κ να θέλει μωρέ ο καημένος. Την βγάζει σε κανένα σινεμά να τον τσιμπούκωνει κανένας Πακιστανός όποτε του βγαίνει κόμπλεξ….
Έτσι είναι οι μύστες τύπε, υπάρχουν και μαγαζιά που είμαστε ανεπιθύμητοι γιατί απλά τα έχουμε ξεφτιλισει εδώ μέσα με σκληρές αλήθειες και ξεβρακωνοντας την τακτική τους :rockon::rockon::rockon:. Αν εσύ γουστάρεις την παραμυθά που σου πουλάνε και να πετάς 80€ για μια πίπα στην καλύτερη πρόβλημα σου, όπως και να χει εσύ είσαι ο μ@λακας :jerking::jerking::jerking:
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.801
Κριτικές
126
Like
7.904
Πόντοι
7.885
Εμ έτσι εξηγείται.... Πάντως κρίμα το μαγαζί και εχθές και σήμερα να μην έχει βραδιά με singles
Τύπε διάβασε καμιά σελίδα πίσω τι έχουν γράψει οι μύστες να ξεστραβωθεις και μετά βγάζεις συμπεράσματα :rockon::rockon::jerking::jerking:
 

Matikaiola

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2022
Μηνύματα
46
Like
50
Πόντοι
0
Μαγκες τωρα σοβαρα.... αμα σκασω singles day με την 80αρα στο χερι με το τζινακι μου.... αργα 23:00 +

1. Θα μπω μεσα;
2. Παιζουν φασεις εστω για ματι;
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.060
Κριτικές
10
Like
13.070
Πόντοι
3.846
Πάμε στα σοβαρά:

1. Δε μπορεί να στο εγγυηθεί κάποιος. Δεν είναι το τζιν το πρόβλημα (εντάξει αν μοιάζεις με πρεζάκι στην Ομόνοια θα το φας το άκυρο) ούτε η ώρα. Αν έχουν πει στον πορτιέρη ότι μπορεί να δεχτεί άντρες εκείνη τη στιγμή, θα μπεις. Αλλιώς θα σου πει να τη στήσεις απέξω και να περιμένεις μέχρι να μπει ένα ζευγάρι για να σε βάλει και εσένα μέσα. Τώρα για την ώρα, ναι το να αποφύγεις τις ώρες 12 - 2 είναι μια καλή στρατηγική ,γιατί τότε πλακώνουν οι περισσότεροι singles. Βέβαια πολύ αργά ή πολύ νωρίς μπορεί επίσης να μην έχει αρκετά ζευγάρια, παίρνεις τα ρίσκα σου.

2. Ναι όλο και κάτι θα γίνει. Το μάτι επιτρέπεται αλλά να είσαι έτοιμος για συνωστισμό για να πάρεις μάτι. Επισης για την εξωτερική εμφάνιση των ζευγαριών ή το αν θα σε ικανοποιήσει το σκηνικό, πάλι δεν υπάρχουν εγγυήσεις.
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.801
Κριτικές
126
Like
7.904
Πόντοι
7.885
Μαγκες τωρα σοβαρα.... αμα σκασω singles day με την 80αρα στο χερι με το τζινακι μου.... αργα 23:00 +

1. Θα μπω μεσα;
2. Παιζουν φασεις εστω για ματι;
Τύπε γιατί δεν πας κατά τις 21:00 να βοηθήσεις την καθαρίστρια?? Θα μπεις και τσάμπα ρε βλάκα :jerking::jerking::jerking:
 

Tis

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2018
Μηνύματα
42
Like
53
Πόντοι
0
Μαγκες τωρα σοβαρα.... αμα σκασω singles day με την 80αρα στο χερι με το τζινακι μου.... αργα 23:00 +

1. Θα μπω μεσα;
2. Παιζουν φασεις εστω για ματι;
αν δεν είσαι γνωστός όχι δεν θα μπεις φίλε φάσεις παίζουν αλλά δύσκολα να μπεις η μόνη ελπίδα να μπεις ειναι κακία Πέμπτη καλοκαίρι αλλά εκεί ρισκάρεις να μην έχει πολλά ζευγάρια
 

chazos3

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2008
Μηνύματα
32
Like
66
Πόντοι
0
Μαγκες τωρα σοβαρα.... αμα σκασω singles day με την 80αρα στο χερι με το τζινακι μου.... αργα 23:00 +

1. Θα μπω μεσα;
2. Παιζουν φασεις εστω για ματι;

Μια χαρά θα μπεις . Σεβασμός να υπάρχει και μπαίνεις. Αυτοί που κράζουν , είναι αυτοί που επειδή δίνανε 80 θέλανε να γαμησουν Σόνι και ντε.
Δίνει 80 € ο άλλος και νομίζει ότι έγινε brad pitt η έστω gentleman.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom