Νέα

2+2 Swingers Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kouneli1974
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 5 άτομα (1 μέλη και 4 επισκέπτες)

chris0000

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2015
Μηνύματα
48
Like
83
Πόντοι
0
Να πω και εγώ την εμπειρία μου. Μετά από πολύ κόπο έπεισα την σύντροφο να κάνουμε επίσκεψη πριν κάτι μήνες, με υπόσχεση να μη προχωρήσουμε σε συνουσίες και τα τοιαύτα, καθότι συνεσταλμένη. Η βραδιά είχε θέμα see through με δώρο ποτό για όσες το επιχειρούσαν, οπότε θα υπήρχε ενδιαφέρον έστω και έτσι. Από όλο το μαγαζί μόνο η δικιά μου φορούσε see through, άλλη μια εύσωμη και μια που πρέπει να είχε σχέση με το μαγαζί καθώς της έπιαναν κουβέντα όλοι. Απογοήτευση. Εάν αυτή η θεματολογία είχε συμμετοχή μόνο 2 άτομα, φαντάζομαι κάτι άλλες που ανακοινώνει κατά καιρούς, όπως είσοδο με εσώρουχα κλπ, θα έχουν μηδενική συμμετοχή.
 

takoulou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2012
Μηνύματα
587
Κριτικές
8
Like
467
Πόντοι
306
Να πω και εγώ την εμπειρία μου. Μετά από πολύ κόπο έπεισα την σύντροφο να κάνουμε επίσκεψη πριν κάτι μήνες, με υπόσχεση να μη προχωρήσουμε σε συνουσίες και τα τοιαύτα, καθότι συνεσταλμένη. Η βραδιά είχε θέμα see through με δώρο ποτό για όσες το επιχειρούσαν, οπότε θα υπήρχε ενδιαφέρον έστω και έτσι. Από όλο το μαγαζί μόνο η δικιά μου φορούσε see through, άλλη μια εύσωμη και μια που πρέπει να είχε σχέση με το μαγαζί καθώς της έπιαναν κουβέντα όλοι. Απογοήτευση. Εάν αυτή η θεματολογία είχε συμμετοχή μόνο 2 άτομα, φαντάζομαι κάτι άλλες που ανακοινώνει κατά καιρούς, όπως είσοδο με εσώρουχα κλπ, θα έχουν μηδενική συμμετοχή.
Καλημερα... Συνηθως ετσι γινεται.. see through πως ηταν η κοπελα η τα αλλα ατομα μεσα εκει ... ; Μερικα θεματα υπαρχουν οχι ομως οτι την ακουλουθουν και οι κοπελες που βρισκονται εκει... Γιατι ντρεπονται.. Αλλα δεν μας ειπες αν ειδες τιποτα αλλο.. Στον επανω οροφο.. Η στο μεγαλο δωματιο κατω.. Και κατι γινοταν...Αρα αυτο δεν παιζει ρολο...
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.801
Κριτικές
126
Like
7.904
Πόντοι
7.885
κωστακι κατι ασχετο θελω να μαθω την ιστορια σου γιατι σε εχουν αποκλεισει απο τα swinger τι τους εκανες?
Τύπε τα έχω γράψει σε κριτικές και πολλές φορές τα έχω περιγράψει στα θρεντ του 2+2 και του νιρβάνα. Ξεστραβωσου να τα διαβάσεις, είσαι και παλιός :rockon::rockon:.
 

MrRobot15

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2016
Μηνύματα
696
Κριτικές
3
Like
889
Πόντοι
366
Τύπε τα έχω γράψει σε κριτικές και πολλές φορές τα έχω περιγράψει στα θρεντ του 2+2 και του νιρβάνα. Ξεστραβωσου να τα διαβάσεις, είσαι και παλιός :rockon::rockon:.
δωσε κανα ινφο σε ποια σελιδα ειναι για να μην ξεστραβωθω οπως λες και εσυ χαχαα
 

Sex_For_Fun

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
464
Like
712
Πόντοι
81
Να πω και εγώ την εμπειρία μου. Μετά από πολύ κόπο έπεισα την σύντροφο να κάνουμε επίσκεψη πριν κάτι μήνες, με υπόσχεση να μη προχωρήσουμε σε συνουσίες και τα τοιαύτα, καθότι συνεσταλμένη. Η βραδιά είχε θέμα see through με δώρο ποτό για όσες το επιχειρούσαν, οπότε θα υπήρχε ενδιαφέρον έστω και έτσι. Από όλο το μαγαζί μόνο η δικιά μου φορούσε see through, άλλη μια εύσωμη και μια που πρέπει να είχε σχέση με το μαγαζί καθώς της έπιαναν κουβέντα όλοι. Απογοήτευση. Εάν αυτή η θεματολογία είχε συμμετοχή μόνο 2 άτομα, φαντάζομαι κάτι άλλες που ανακοινώνει κατά καιρούς, όπως είσοδο με εσώρουχα κλπ, θα έχουν μηδενική συμμετοχή.
Γενικά αυτο το μαγαζί οτι παρτυ ανακοινώνει ειναι μονο στα "χαρτια"
Την θεματολογία αυτή την χρησιμοποιεί σαν κραχτη μπας και τσιμπήσει κανένας όπως εσύ.
Το ιδιο εγινε και πριν μερες στο παρτυ Ματια ερμητικα κλειστα. Καμια δεν φοραγε εσωρουχα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: aa(2)

Jack1212

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2018
Μηνύματα
208
Like
1.645
Πόντοι
201
Γενικά αυτο το μαγαζί οτι παρτυ ανακοινώνει ειναι μονο στα "χαρτια"
Την θεματολογία αυτή την χρησιμοποιεί σαν κραχτη μπας και τσιμπήσει κανένας όπως εσύ.
Το ιδιο εγινε και πριν μερες στο παρτυ Ματια ερμητικα κλειστα. Καμια δεν φοραγε εσωρουχα.
Για να δούμε τώρα αυτό το Σάββατο έχει ωραίο θεματικό που μπορεί πολύ εύκολα να ακολουθήσουν τα ζευγάρια! Για να δούμε ποιο θα είναι δυνατό ζευγάρι να βγάλει μια παραπάνω "υπερβολή"
 

ZoReN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2013
Μηνύματα
5.939
Κριτικές
8
Like
2.986
Πόντοι
506
Να πω και εγώ την εμπειρία μου. Μετά από πολύ κόπο έπεισα την σύντροφο να κάνουμε επίσκεψη πριν κάτι μήνες, με υπόσχεση να μη προχωρήσουμε σε συνουσίες και τα τοιαύτα, καθότι συνεσταλμένη. Η βραδιά είχε θέμα see through με δώρο ποτό για όσες το επιχειρούσαν, οπότε θα υπήρχε ενδιαφέρον έστω και έτσι. Από όλο το μαγαζί μόνο η δικιά μου φορούσε see through, άλλη μια εύσωμη και μια που πρέπει να είχε σχέση με το μαγαζί καθώς της έπιαναν κουβέντα όλοι. Απογοήτευση. Εάν αυτή η θεματολογία είχε συμμετοχή μόνο 2 άτομα, φαντάζομαι κάτι άλλες που ανακοινώνει κατά καιρούς, όπως είσοδο με εσώρουχα κλπ, θα έχουν μηδενική συμμετοχή.
Τι μου θύμισες. Έτσι πήγα πριν χρόνια σε άλλο κλαμπ της Αθήνας με τη δικιά μου. Θα πάμε μόνο για ποτό για αρχή και να δούμε τι παίζει χωρίς να προχωρήσουμε. Για πότε έγινε η αλλαγή ούτε που θυμάμαι
 

chris0000

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2015
Μηνύματα
48
Like
83
Πόντοι
0
Καλημερα... Συνηθως ετσι γινεται.. see through πως ηταν η κοπελα η τα αλλα ατομα μεσα εκει ... ; Μερικα θεματα υπαρχουν οχι ομως οτι την ακουλουθουν και οι κοπελες που βρισκονται εκει... Γιατι ντρεπονται.. Αλλα δεν μας ειπες αν ειδες τιποτα αλλο.. Στον επανω οροφο.. Η στο μεγαλο δωματιο κατω.. Και κατι γινοταν...Αρα αυτο δεν παιζει ρολο...
Τι να ντραπείς όταν στη συνέχεια πας να βγάλεις τα μάτια σου μπροστά στο μισό κλαμπ; Η άλλη φορούσε see through που από μακριά δεν φαίνεται τίποτα και με εσώρουχο από μέσα. Σε κάτι θεματικές topless ούτε στο όνειρό τους δεν θα έχει γίνει κάτι. Ναι στον επάνω όροφο είχε δραστηριότητα, αλλά δεν είχαμε πάει για δυνατές συγκινήσεις αλλά για εισαγωγή...
 

chris0000

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2015
Μηνύματα
48
Like
83
Πόντοι
0
Για να δούμε τώρα αυτό το Σάββατο έχει ωραίο θεματικό που μπορεί πολύ εύκολα να ακολουθήσουν τα ζευγάρια! Για να δούμε ποιο θα είναι δυνατό ζευγάρι να βγάλει μια παραπάνω "υπερβολή"
Τι ενδιαφέρον παρουσιάζει όταν περίπου έτσι μπορεί να βγεις και στον δρόμο ή σε ένα απλό club;
 

aa(2)

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2021
Μηνύματα
82
Like
117
Πόντοι
0
Γενικά αυτο το μαγαζί οτι παρτυ ανακοινώνει ειναι μονο στα "χαρτια"
Την θεματολογία αυτή την χρησιμοποιεί σαν κραχτη μπας και τσιμπήσει κανένας όπως εσύ.
Το ιδιο εγινε και πριν μερες στο παρτυ Ματια ερμητικα κλειστα. Καμια δεν φοραγε εσωρουχα.
ετσι ναι το ειχα γραψει και πιο παλια σε θεματολογια για μαθητριες μπορει να ηταν μονο μια αναλογα ντυμενη!!
 

aa(2)

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2021
Μηνύματα
82
Like
117
Πόντοι
0
Να πω και εγώ την εμπειρία μου. Μετά από πολύ κόπο έπεισα την σύντροφο να κάνουμε επίσκεψη πριν κάτι μήνες, με υπόσχεση να μη προχωρήσουμε σε συνουσίες και τα τοιαύτα, καθότι συνεσταλμένη. Η βραδιά είχε θέμα see through με δώρο ποτό για όσες το επιχειρούσαν, οπότε θα υπήρχε ενδιαφέρον έστω και έτσι. Από όλο το μαγαζί μόνο η δικιά μου φορούσε see through, άλλη μια εύσωμη και μια που πρέπει να είχε σχέση με το μαγαζί καθώς της έπιαναν κουβέντα όλοι. Απογοήτευση. Εάν αυτή η θεματολογία είχε συμμετοχή μόνο 2 άτομα, φαντάζομαι κάτι άλλες που ανακοινώνει κατά καιρούς, όπως είσοδο με εσώρουχα κλπ, θα έχουν μηδενική συμμετοχή.
εδω σε θεμα για μαθητριες πρεπι να ηταν μονο μια αναλογα ντυμενη!
 

Jack1212

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2018
Μηνύματα
208
Like
1.645
Πόντοι
201
Τι μου θύμισες. Έτσι πήγα πριν χρόνια σε άλλο κλαμπ της Αθήνας με τη δικιά μου. Θα πάμε μόνο για ποτό για αρχή και να δούμε τι παίζει χωρίς να προχωρήσουμε. Για πότε έγινε η αλλαγή ούτε που θυμάμαι
Για πότε έγινε αλλαγή ? Δλδ?
 

Jack1212

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2018
Μηνύματα
208
Like
1.645
Πόντοι
201
εδω σε θεμα για μαθητριες πρεπι να ηταν μονο μια αναλογα ντυμενη!
Παιδιά δύσκολα κόλπα στα Ελλαδισταν αυτά δυστυχώς.
Δεν υπάρχει τέτοια κουλτούρα ακόμα σε θεματικά ντυσίματα .
Τώρα κ η άλλη να βγει από το σπίτι ντυμένη μαθήτρια χωρίς να είναι Απόκριες είναι δύσκολο.
Σε άλλα μέρη υπάρχουν θεματικά πάρτυ σε άσχετο χρόνο τέλος πάντων μια προσπάθεια γίνεται.
Για να δούμε αυτό το Σάββατο που είναι πολύ εύκολο θέμα όλες έχουν δερμάτινα !!!
 

Jack1212

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2018
Μηνύματα
208
Like
1.645
Πόντοι
201
Τι ενδιαφέρον παρουσιάζει όταν περίπου έτσι μπορεί να βγεις και στον δρόμο ή σε ένα απλό club;
Έχεις δίκιο ,αλλά το θεμα είναι να φτάσεις να πας με την γυναίκα εκεί κ να έχει κ μια σχετική διάθεση που η γυναίκα την φτιάχνει από πριν ,λειτουργούν εντελος διαφορετικά ,Εμείς δεν πάμε με βυζιτες ούτε με γκόμενες πιτσιρικες
 

aa(2)

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2021
Μηνύματα
82
Like
117
Πόντοι
0
μπορει να αλλ
Παιδιά δύσκολα κόλπα στα Ελλαδισταν αυτά δυστυχώς.
Δεν υπάρχει τέτοια κουλτούρα ακόμα σε θεματικά ντυσίματα .
Τώρα κ η άλλη να βγει από το σπίτι ντυμένη μαθήτρια χωρίς να είναι Απόκριες είναι δύσκολο.
Σε άλλα μέρη υπάρχουν θεματικά πάρτυ σε άσχετο χρόνο τέλος πάντων μια προσπάθεια γίνεται.
Για να δούμε αυτό το Σάββατο που είναι πολύ εύκολο θέμα όλες έχουν δερμάτιν
Έχεις δίκιο ,αλλά το θεμα είναι να φτάσεις να πας με την γυναίκα εκεί κ να έχει κ μια σχετική διάθεση που η γυναίκα την φτιάχνει από πριν ,λειτουργούν εντελος διαφορετικά ,Εμείς δεν πάμε με βυζιτες ούτε με γκόμενες πιτσιρικες
μπορει να αλλαξει στο μαγαζι
 

ZoReN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2013
Μηνύματα
5.939
Κριτικές
8
Like
2.986
Πόντοι
506
Για πότε έγινε αλλαγή ? Δλδ?
Δεν έγινε μέσα στο μαγαζί αλλά σε σπίτι ζευγαριού μετά το μαγαζί. Για αρχή πίναμε ήρεμα το ποτό μας στο σαλόνι και εκεί έγινε η όλη φάση
 

takoulou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2012
Μηνύματα
587
Κριτικές
8
Like
467
Πόντοι
306
Τι να ντραπείς όταν στη συνέχεια πας να βγάλεις τα μάτια σου μπροστά στο μισό κλαμπ; Η άλλη φορούσε see through που από μακριά δεν φαίνεται τίποτα και με εσώρουχο από μέσα. Σε κάτι θεματικές topless ούτε στο όνειρό τους δεν θα έχει γίνει κάτι. Ναι στον επάνω όροφο είχε δραστηριότητα, αλλά δεν είχαμε πάει για δυνατές συγκινήσεις αλλά για εισαγωγή...
Αρα απο εσας δεν υπηρχε κεφι... Πηγατε ετσι... Παντου υπαρχει δραστηριοτητα πανω κατω... Αλλα χωρις.....
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.801
Κριτικές
126
Like
7.904
Πόντοι
7.885
Χθες με το ψωλοκρυο είχε port royale, με 70€ το ζευγαρι. Όποιος γουστάρει ας γράψει εντυπώσεις.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom