Νέα

2+2 Swingers Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kouneli1974
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 987K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Sandro86

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2018
Μηνύματα
493
Κριτικές
22
Like
2.261
Πόντοι
1.191
ΚΑΘΕ φορα που βολταρω στο συγκεκριμένο μέρος με πλευρίζουν οι αντρες των ζευγαριών(έχοντας πάρει προφανώς εντολή από τη γυναίκα) και μου ζητάνε να ικανοποιήσω την κυρία.Απο τη μία χάνεται το ενδιαφέρον του κυνηγιού(γτ ως γνωστόν ο αντρας είναι ο κυνηγος και η γυναικα το θηραμα) αλλά από την άλλη το αποτέλεσμα μετράει.Σε κάθε περίπτωση τους ευχαριστώ για την προτίμησή τους και υπόσχομαι να συνεχίσω με πάθος και συνέπεια να ικανοποιώ τις όμορφες κυρίες όποτε μου ζητηθεί.
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.569
Like
11.452
Πόντοι
2.406
Όλες οι μουφες στην Αθήνα είναι...:glasses:
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.715
Κριτικές
126
Like
7.729
Πόντοι
7.885
ΚΑΘΕ φορα που βολταρω στο συγκεκριμένο μέρος με πλευρίζουν οι αντρες των ζευγαριών(έχοντας πάρει προφανώς εντολή από τη γυναίκα) και μου ζητάνε να ικανοποιήσω την κυρία.Απο τη μία χάνεται το ενδιαφέρον του κυνηγιού(γτ ως γνωστόν ο αντρας είναι ο κυνηγος και η γυναικα το θηραμα) αλλά από την άλλη το αποτέλεσμα μετράει.Σε κάθε περίπτωση τους ευχαριστώ για την προτίμησή τους και υπόσχομαι να συνεχίσω με πάθος και συνέπεια να ικανοποιώ τις όμορφες κυρίες όποτε μου ζητηθεί.

Τύπε κυνηγέ άσε τα παραμύθια. Οι άντρες που σε πλησιάζουν μήπως σου ζητάνε να γίνεις ο σκλάβος της κυρίας και μετά να σε γαμήσουν κι εσένα,γιατί μάλλον κάτι τέτοιο πρέπει να γίνεται,παραμυθά. Όσοι πάνε μόνοι τους λένε ότι τους απαξιώνουν τα ζευγάρια κι εσένα σε κυνηγάνε τρόμπα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Nubic

Kashindros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2016
Μηνύματα
59
Κριτικές
10
Like
412
Πόντοι
290
Τύπε κυνηγέ άσε τα παραμύθια. Οι άντρες που σε πλησιάζουν μήπως σου ζητάνε να γίνεις ο σκλάβος της κυρίας και μετά να σε γαμήσουν κι εσένα,γιατί μάλλον κάτι τέτοιο πρέπει να γίνεται,παραμυθά. Όσοι πάνε μόνοι τους λένε ότι τους απαξιώνουν τα ζευγάρια κι εσένα σε κυνηγάνε τρόμπα.

Πώς γίνεται να πετάς μόνο μα μόνο χολή σε στα thread περι swinger? (Κ γενικά στο σάιτ). Έχεις φάει ban από όλα τα κλαμπ. Ξεπέρνα το, τραβά 2 μαλακίες σε κάνα σάιτ με τίποτα παρτούζες κ προχωρά. Θα τα καταφέρεις. Ξεκόλλα αδερφακο.???
 

Sandro86

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2018
Μηνύματα
493
Κριτικές
22
Like
2.261
Πόντοι
1.191
ΚΑΘΕ φορα που βολταρω στο συγκεκριμένο μέρος με πλευρίζουν οι αντρες των ζευγαριών(έχοντας πάρει προφανώς εντολή από τη γυναίκα) και μου ζητάνε να ικανοποιήσω την κυρία.Απο τη μία χάνεται το ενδιαφέρον του κυνηγιού(γτ ως γνωστόν ο αντρας είναι ο κυνηγος και η γυναικα το θηραμα) αλλά από την άλλη το αποτέλεσμα μετράει.Σε κάθε περίπτωση τους ευχαριστώ για την προτίμησή τους και υπόσχομαι να συνεχίσω με πάθος και συνέπεια να ικανοποιώ τις όμορφες κυρίες όποτε μου ζητηθεί.

Τύπε κυνηγέ άσε τα παραμύθια. Οι άντρες που σε πλησιάζουν μήπως σου ζητάνε να γίνεις ο σκλάβος της κυρίας και μετά να σε γαμήσουν κι εσένα,γιατί μάλλον κάτι τέτοιο πρέπει να γίνεται,παραμυθά. Όσοι πάνε μόνοι τους λένε ότι τους απαξιώνουν τα ζευγάρια κι εσένα σε κυνηγάνε τρόμπα.

Τύπε εγώ την εμπειρία μου έγραψα απο τις λίγες φορές που πήγα..δε χρειαζεται να μπω σε λεπτομέρειες αλλα όλες τις φορές ηρθε σε εμένα ο άντρας του ζευγαριού και μου πρότεινε φάση-φυσικα έχοντας λάβει εντολη από τη συνοδό του.και φάση εξω μου εχουνε προτεινει.προφανώς είμαι ομορφάντρας και αρέσω.εσενα τώρα τι σε καίει?και βρίζεις? υ.γ είμαι στρειτ 100%,εσυ μάλλον όχι γτ ολο συζητησεις σε γκει φορουμ βλεπω να κάνεις..ρε ενας λεβεντης!!!που τριζει την όπισθεν...
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.715
Κριτικές
126
Like
7.729
Πόντοι
7.885
Κασινδρος και Σαντρο86 είστε και οι 2 αυνάνες,άσχετοι με το σουίνγκερ και σας χαλάει που ξεφτιλίζω κάτι μαλάκες σαν εσάς, καθημερινά εδώ μέσα. Μαντέψτε όμως κάτι,θα συνεχίσω να το κάνω και θα συνεχίσετε να κλαίτε. Πηγαίνετε να δώσετε κανα 80αρι τώρα στο κλαμπ για να πάρετε λίγο μάτι καμιά παρτούζα και μετά να τον παίξετε σπίτι σας.Αυτή είναι η μόνη επαφή σας με τον χώρο,βλάκες, που πάτε να πουλήσετε πνεύμα στο θρεντ των σουίνγκερ.
 

HeraklionStreets

Μέλος
Εγγρ.
30 Σεπ 2019
Μηνύματα
8
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
0
Σκέφτομαι να το επισκεφτώ.
Υπάρχει κάποιος να πει αλήθεια τι παίζει με αυτό το κλάμπ??
 

Xalandri_gymnismos

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2018
Μηνύματα
77
Like
40
Πόντοι
0
Τώρα με covid19 να δίνονται τέτοια νούμερα στα κρούσματα θα πάτε για swinging?
 

felixgr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2006
Μηνύματα
1.481
Κριτικές
2
Like
2.806
Πόντοι
456
Άστους να πάνε. Σάμπως θα είναι ανοικτά τα μαγαζιά?
 

HeraklionStreets

Μέλος
Εγγρ.
30 Σεπ 2019
Μηνύματα
8
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
0
Για γενικα ρωταω εγω παντως....

Εχω δει πολλες αποψεις να ειναι εντελως διαφορετικες και ειμαι μπερδεμενος .

Ακομα και στις κρητικες καποιοι γραφουν πως ο ιδιος ο ιδιοκτητης της γραφει....

Τι παιζει τελικα ?

 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 33661

Επισκέπτης
Χθεσινη εξορμηση με εκλεκτη παρεα..Αρχικη σταση στο Νιρβανα το οποιο ομως ηταν κλειστο..ξερει κανεις τι παιζει?δεν ανοιγει ουτε με το νεο ωραριο?οποτε αναστροφη και καθοδος στον Πειραια...Σε ενα ησυχο σημειο μιας βιομηχανικης περιοχης φτασαμε εξω απ το 2+2...μεγαλο μαγαζι με ωραιες παρουσιες..σεξυ ντυσιματα και ενας αισθησιασμος διαχυτος στην ατμοσφαιρα..Στα αρνητικα η πολυ δυνατη μουσικη..πολλα ελληνικα ομως κατι που δεν αρεσε σε μενα και την παρεα μου//..επισης αρκετοι σεξυ χοροι απο ομορφες κοπελες οι οποιες ομως πρεπει να ηταν του μαγαζιου δινοντας μια εικονα στριπτιτζαδικου μπροστα στον στυλο....οι πριβε χωροι περιποιημενοι με πετσετες και ομορφο κοκκινο χρωμα...μετα τις 10 αρκετη κινητικοτητα στα πανω δωματια με καποια καλα σκηνικα...στα θετικα η κοπελα που περναγε στα δωματια και καθαριζε ψεκαζε μετα απο καθε σκηνικο...δεν τρελαθηκα σε γενικες γραμμες..συστηνεται σε οσους αρεσει περισσοτερο το σοου.

Σωστός! Τα ίδια είδα κι εγώ. Η ελληνική μουσική δεν είναι για όλες τις ώρες και δεν ενδείκνυται για παρτουζάδικο. Πρέπει να είναι club με δυνατή, κυρίως ξένη, μουσική στην αρχή για να κάνει κέφι και ήσυχη στη συνέχεια για να γίνεται παιγνίδι. Γυφτολαϊκά δεν φτιάχνουν διάθεση για πήδημα. Εκτός αν απευθύνεται το μαγαζί σε παρακμιακούς φορτηγατζήδες. Οπότε πάσο. Οι χοροί στο στύλο προφανώς και είναι προμόσιον. Δεν με χαλάνε.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 33661

Επισκέπτης
Και κάτι άλλο. Όταν το μαγαζί αρχίσει να δουλεύει πάλι, ας ενημερώσει στο σάιτ αλλά ΚΑΙ ΕΔΩ με κάποιο τρόπο, να μαθαίνουμε όσοι ενδιαφερόμαστε.
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.382
Κριτικές
61
Like
42.449
Πόντοι
22.785
:cheesy: :cheesy: :kneel: :kneel:
Ετοιμαστείτε ανοίγει το μαγαζί..
 

Συνημμένα

  • received_832248500766867.mp4
    3,8 MB · Εμφανίσεις: 11

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.382
Κριτικές
61
Like
42.449
Πόντοι
22.785
:smiling-face-with-heart-eyes: :smiling-face-with-heart-eyes: :smiling-face-with-heart-eyes: :smiling-face-with-heart-eyes:
Έφτασε η ημέρα
 

Συνημμένα

  • received_357982582347310.mp4
    3,7 MB · Εμφανίσεις: 50

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom