Νέα

2+2 Swingers Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kouneli1974
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

loukia

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
213
Like
1.356
Πόντοι
201
Και μπορείς ταυτόχρονα να γράφεις σχόλια εδώ ..
πχ...μπήκε ένα ζευγάρι με μια μουναρα....μπήκε μια χοντρή ...μπήκε μια τρανς....μπήκε δύο εκφυλα μουνια!!!!!!!
ΡΕ ΠΑΠΑΤΖΗ ΤΙ ΠΕΤΑΓΕΣΑΙ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΘΕΜΑΤΑ ΣΑΝ ΤΗΝ ΠΟΡΔΗ
ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΠΑΤΗΣΕΙ ΠΟΤΕ ΤΟ ΠΟΔΙ ΣΟΥ ΣΕ ΑΥΤΑ ΡΕ ΚΑΗΜΕΝΕ
ΨΑΧΝΕΙΣ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΒΡΕΞΕΙΣ ΤΖΑΜΠΑ ΚΑΚΟΜΟΙΡΗ
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.060
Κριτικές
10
Like
13.070
Πόντοι
3.846
Εκεί μας έχουν καταντήσει...

Από ότι βλέπω μόνο αν παρακαλέσεις ζευγάρια να πάτε μαζί έχεις τύχη να μπεις. Δηλαδή ενισχύονται οι παρέες και όχι οι τυχαίες συναντήσεις.
 

MrRobot15

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2016
Μηνύματα
696
Κριτικές
3
Like
889
Πόντοι
366
Λοιπόν σύντομη κριτική για σήμερα μόλις γύρισα από το μαγαζί να πω ότι δεν πέρασα καλά. Αρχικά τα πράγματα έχουν αλλάξει και όταν πας νωρίς τρως πόρτα έως ότου έρθουν 3-4 ζευγάρια. Προσοχή μην περιμένετε σίγουρα να μπείτε αμεσως μετά τα 3 ζευγάρια γιατί τηρείται σειρά προτεραιότητας πρέπει να έχεις γερή υπομονή και αν είναι θα μπεις μετά τις 12. Λοιπόν στα του θέματος τώρα ζευγάρια γύρω στα 8 μόνοι άντρες πολύ έως ασφυκτικά πρέπει να ήταν ο μέγιστος αριθμός από μόνους άντρες σήμερα. Θα ονομάσω την βραδιά ως βραδιά ματιού γιατί όλοι κάναν μάτι κυριολεκτικά τα ζευγάρια μόνο κοιταγανε εκτός από 3-4 ζευγάρια ενεργά αλλά και αυτά παίζανε μόνο με τους γκομενους του. Την παράσταση έκλεψε μια με όνομα Εβίτα φαντάζομαι γνωστή στο μαγαζί που και αυτή ξεσκιστηκε με τον γκόμενο της ονόματι Παναγιώτη και τους επερνε μάτι όλο το μαγαζί. Φοβερό γαμησι η τύπισσα έδωσε ρέστα είδαμε με το κιλό αλλά πόρτα κλειδωμένη. Επίσης αμέσως μετά την παράσταση έκλεψε φιλικό τους ζευγάρι από ότι κατάλαβα Ισπανοί όπου ο γκόμενος της τύπισσας την έκανε να χύσει δύο τρεις φορές και μουσκεψε κυριολεκτικά τα πάντα χωρίς ίχνος υπερβολής. Όλα τα άλλα ζευγάρια μάτι μόνο και βαρεμάρα. Ήταν βέβαια και ένα ζευγάρι με έναν ψωλαρα και μια τύπισσα με κόκκινα εν ονόματι Λίτσα που έπαιξε με μερικούς όσοι προλάβαινε τυχεροί. Αλλά σε γενικές γραμμές πολύ ξεραηλα το έχω πετύχει και στα καλύτερα έχει πέσει πολύ. Όχι ότι φταίει το μαγαζί κάπου αλλά αφού τα ζευγάρια φοβούνται γενικά και μόνο μάτι θα τους πρότεινα να πάνε καλύτερα Παρασκευή η Σάββατο να είναι πιο άνετοι. αυτά ψιλό ξενέρωσα δεν νομίζω να ξαναπάω σύντομα. Γράψτε μου σε σχόλια τι παίζει με το μωρό Εβίτα οποίος ξέρει πρέπει να είναι γνωστή
 

Sex_For_Fun

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
464
Like
712
Πόντοι
81
Γράψτε μου σε σχόλια τι παίζει με το μωρό Εβίτα οποίος ξέρει πρέπει να είναι γνωστή
την πληρωνη το μαγαζι για να παιζει. Παλια επαιζε αλλα οταν τσακωθηκε με το αφεντικο αποφασισε να παιζει μονο με τον αντρα της.
Την πετυχα στο playhouse που ειχε ερθει προφανως για να μεταφερει τι παιζει εκει.
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
3.263
Like
16.290
Πόντοι
2.256
Λοιπόν σύντομη κριτική για σήμερα μόλις γύρισα από το μαγαζί να πω ότι δεν πέρασα καλά. Αρχικά τα πράγματα έχουν αλλάξει και όταν πας νωρίς τρως πόρτα έως ότου έρθουν 3-4 ζευγάρια. Προσοχή μην περιμένετε σίγουρα να μπείτε αμεσως μετά τα 3 ζευγάρια γιατί τηρείται σειρά προτεραιότητας πρέπει να έχεις γερή υπομονή και αν είναι θα μπεις μετά τις 12. Λοιπόν στα του θέματος τώρα ζευγάρια γύρω στα 8 μόνοι άντρες πολύ έως ασφυκτικά πρέπει να ήταν ο μέγιστος αριθμός από μόνους άντρες σήμερα. Θα ονομάσω την βραδιά ως βραδιά ματιού γιατί όλοι κάναν μάτι κυριολεκτικά τα ζευγάρια μόνο κοιταγανε εκτός από 3-4 ζευγάρια ενεργά αλλά και αυτά παίζανε μόνο με τους γκομενους του. Την παράσταση έκλεψε μια με όνομα Εβίτα φαντάζομαι γνωστή στο μαγαζί που και αυτή ξεσκιστηκε με τον γκόμενο της ονόματι Παναγιώτη και τους επερνε μάτι όλο το μαγαζί. Φοβερό γαμησι η τύπισσα έδωσε ρέστα είδαμε με το κιλό αλλά πόρτα κλειδωμένη. Επίσης αμέσως μετά την παράσταση έκλεψε φιλικό τους ζευγάρι από ότι κατάλαβα Ισπανοί όπου ο γκόμενος της τύπισσας την έκανε να χύσει δύο τρεις φορές και μουσκεψε κυριολεκτικά τα πάντα χωρίς ίχνος υπερβολής. Όλα τα άλλα ζευγάρια μάτι μόνο και βαρεμάρα. Ήταν βέβαια και ένα ζευγάρι με έναν ψωλαρα και μια τύπισσα με κόκκινα εν ονόματι Λίτσα που έπαιξε με μερικούς όσοι προλάβαινε τυχεροί. Αλλά σε γενικές γραμμές πολύ ξεραηλα το έχω πετύχει και στα καλύτερα έχει πέσει πολύ. Όχι ότι φταίει το μαγαζί κάπου αλλά αφού τα ζευγάρια φοβούνται γενικά και μόνο μάτι θα τους πρότεινα να πάνε καλύτερα Παρασκευή η Σάββατο να είναι πιο άνετοι. αυτά ψιλό ξενέρωσα δεν νομίζω να ξαναπάω σύντομα. Γράψτε μου σε σχόλια τι παίζει με το μωρό Εβίτα οποίος ξέρει πρέπει να είναι γνωστή
Το λίγο καιρό που ασχολούμαι με το άθλημα, βλέπω μεγάλη άνθηση στο χώρο του swinging στην Ελλαδίτσα μας!!! Γνωρίστηκα με ζευγάρια που είναι πολλά χρόνια στο χώρο αλλά και νέα ζευγάρια που επιλέγουν και αυτόν τον τρόπο ερωτικής απόλαυσης. Στατιστικά και μόνο θα πω ότι στα 20 περίπου ζευγάρια που ρώτησα, μόνο ένα (1) ζευγάρι είπε ότι παίζει με άντρα μπαλαντέρ και άλλο ένα μου είπε ότι δε θα είχε πρόβλημα, αν βρισκόταν κάτι πολύ αξιόλογο αλλά μέχρι τώρα δεν έχει βρεθεί!!!!
Οι περισσότεροι άνθρωποι που είναι στο χώρο, ενδιαφέρονται για το swinging!!! Ανταλλαγή ερωτικών συντρόφων!!!
Αυτό δε σημαίνει ότι δεν υπάρχουν και chuckolds, είπα... Στατιστικά.
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.060
Κριτικές
10
Like
13.070
Πόντοι
3.846
Kαι να είναι ανοικτοί σε cuckolding ,δε σημαίνει ότι θα πήγαιναν με όλους στα τυφλά. Και κάποιες που κάνουν gangbang και τους παίρνουν όλες είναι πάρα πολύ λίγες και αυτές κάποια στιγμή θα αποχωρήσουν ή είναι εσκορτάκια.
Το ζευγάρι που θα προσκαλέσει έναν τυχαίο που τον είδε απλά σε ένα τέτοιο μαγαζί συνήθως ξέρουν τι θέλουν, διαλέγουν συγκεκριμένα άτομα που ανταποκρίνονται σε αυτό που θέλουν.
Πολλά ζευγάρια δε βρίσκουν μπαλαντέρ που να τους αρέσει, βλέπουν ότι τα μπακούρια κάνουν ουρά για μάτι και αποθαρρύνονται να κάνουν κάτι.

Δεν ξέρω αν έχει και πολύ νόημα για έναν άντρα μόνο του να τα σκάει σε τέτοια μαγαζιά. Αν έχεις την εξωτερική εμφάνιση και είσαι σίγουρος για τον εαυτό σου ,εντάξει να πας. Οι υπόλοιποι ούτε για το μάτι δε μπορούν να πάνε πια. Άσε που γιατί να μείνεις στο μάτι όταν με τα ίδια λεφτά μπορείς να γαμήσεις;
 

MrRobot15

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2016
Μηνύματα
696
Κριτικές
3
Like
889
Πόντοι
366
Kαι να είναι ανοικτοί σε cuckolding ,δε σημαίνει ότι θα πήγαιναν με όλους στα τυφλά. Και κάποιες που κάνουν gangbang και τους παίρνουν όλες είναι πάρα πολύ λίγες και αυτές κάποια στιγμή θα αποχωρήσουν ή είναι εσκορτάκια.
Το ζευγάρι που θα προσκαλέσει έναν τυχαίο που τον είδε απλά σε ένα τέτοιο μαγαζί συνήθως ξέρουν τι θέλουν, διαλέγουν συγκεκριμένα άτομα που ανταποκρίνονται σε αυτό που θέλουν.
Πολλά ζευγάρια δε βρίσκουν μπαλαντέρ που να τους αρέσει, βλέπουν ότι τα μπακούρια κάνουν ουρά για μάτι και αποθαρρύνονται να κάνουν κάτι.

Δεν ξέρω αν έχει και πολύ νόημα για έναν άντρα μόνο του να τα σκάει σε τέτοια μαγαζιά. Αν έχεις την εξωτερική εμφάνιση και είσαι σίγουρος για τον εαυτό σου ,εντάξει να πας. Οι υπόλοιποι ούτε για το μάτι δε μπορούν να πάνε πια. Άσε που γιατί να μείνεις στο μάτι όταν με τα ίδια λεφτά μπορείς να γαμήσεις;
σε πληροφορω οτι χτες στο μαγαζι ειχε 2-3 τυπους που οχι εμφανιση δεν ειχαν αλλα τους βλεπεις στο δρομο και λες τι φρουτα ειναι αυτα
 

Sex_For_Fun

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
464
Like
712
Πόντοι
81
Στατιστικά και μόνο θα πω ότι στα 20 περίπου ζευγάρια που ρώτησα, μόνο ένα (1) ζευγάρι είπε ότι παίζει με άντρα μπαλαντέρ και άλλο ένα μου είπε ότι δε θα είχε πρόβλημα, αν βρισκόταν κάτι πολύ αξιόλογο αλλά μέχρι τώρα δεν έχει βρεθεί!!!!
Οι περισσότεροι άνθρωποι που είναι στο χώρο, ενδιαφέρονται για το swinging!!! Ανταλλαγή ερωτικών συντρόφων!!!
Δεν ισχύει σίγουρα. Αρκετά μεγάλο ποσοστό παίζει με μπαλαντερ και με άντρες και με γυναίκες ... ναι υπάρχουν.
Κοιτα την απαντηση του Nubic εκεί που λέει ότι διαλέγουν.
Αυτο είναι σωστό όπως και ότι δεν το λένε για να μην τους πρήζουν. Γενικά τα μπακουρια ειναι πεφτουλες αγενείς και πολλές φορές κουτοπόνηροι. Αυτό απωθεί όλους.
 

Kaulina

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2023
Μηνύματα
39
Like
109
Πόντοι
0
σημερα θα ειμαι μετα απο καιρο παρασκευη ....ελπιζω να μην υπαρχουν αγενεις και παιφτουλες αλλα ΚΥΡΙΟΙ που ξερουν να φερθουν
 

nick77r

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.652
Like
5.449
Πόντοι
2.306
σημερα θα ειμαι μετα απο καιρο παρασκευη ....ελπιζω να μην υπαρχουν αγενεις και παιφτουλες αλλα ΚΥΡΙΟΙ που ξερουν να φερθουν
Ελπίζω να τα πούμε αν μπορέσω και περάσω
 

Tis

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2018
Μηνύματα
42
Like
53
Πόντοι
0
Εκεί μας έχουν καταντήσει...

Από ότι βλέπω μόνο αν παρακαλέσεις ζευγάρια να πάτε μαζί έχεις τύχη να μπεις. Δηλαδή ενισχύονται οι παρέες και όχι οι τυχαίες συναντήσεις.
αυτό φίλε και οι γνωστοί του αφεντικού
 

MrRobot15

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2016
Μηνύματα
696
Κριτικές
3
Like
889
Πόντοι
366
αυτό φίλε και οι γνωστοί του αφεντικού
Συμφωνω και εγω πλεον μονο φιλοι του αφεντικου κρατανε ζωντανο το μαγαζι αλλιως πραγματικα θα ηταν το μαγαζι μονο απλο club. Παντα μιλωντα για τις μερες που επιτρεπονται μονοι αντρες γιατι τα ΠΣ ειναι μια χαρα δεν υπαρχει αμφιβολια
 
Τελευταία τροποποίηση:

Voula

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2015
Μηνύματα
273
Κριτικές
1
Like
213
Πόντοι
1
την πληρωνη το μαγαζι για να παιζει. Παλια επαιζε αλλα οταν τσακωθηκε με το αφεντικο αποφασισε να παιζει μονο με τον αντρα της.
Την πετυχα στο playhouse που ειχε ερθει προφανως για να μεταφερει τι παιζει εκει.
Τι βλακείες λέτε! Οσα δεν φθάνει η αλεπού.....
 

MrRobot15

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2016
Μηνύματα
696
Κριτικές
3
Like
889
Πόντοι
366
Τι βλακείες λέτε! Οσα δεν φθάνει η αλεπού.....
Αληθεια λεει δεν λενε βλακεις κατι ειχα ακουσει και εγω για το ονομα εβιτα αλλα δεν ηξερα πολλες λεπτομερεις ειναι του μαγαζιου οντως αφου η τυπισα σε καποια φαση της εκανε νοημα ο dj και ανεβηκε στο στυλ γδυθηκε και χορευε ειναι γνωστη του μαγαζιου και εκανε και συνεχως δημοσιες σχεσεις στο μαγαζι
 

Voula

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2015
Μηνύματα
273
Κριτικές
1
Like
213
Πόντοι
1
Αληθεια λεει δεν λενε βλακεις κατι ειχα ακουσει και εγω για το ονομα εβιτα αλλα δεν ηξερα πολλες λεπτομερεις ειναι του μαγαζιου οντως αφου η τυπισα σε καποια φαση της εκανε νοημα ο dj και ανεβηκε στο στυλ γδυθηκε και χορευε ειναι γνωστη του μαγαζιου και εκανε και συνεχως δημοσιες σχεσεις στο μαγαζι
Βλακείες στο τετράγωνο.....με το κορίτσι γνωριζόμαστε χρόνια, προσέχετε τι λέτε...
 

MrRobot15

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2016
Μηνύματα
696
Κριτικές
3
Like
889
Πόντοι
366
Βλακείες στο τετράγωνο.....με το κορίτσι γνωριζόμαστε χρόνια, προσέχετε τι λέτε...
Δηλαδη το κοριτσι δεν γνωριζει το αφεντικο το dj και γενικα πολλα ατομα απο μαγαζι και θαμωνες? Ειναι ψεμα?
 

Voula

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2015
Μηνύματα
273
Κριτικές
1
Like
213
Πόντοι
1
Δηλαδη το κοριτσι δεν γνωριζει το αφεντικο το dj και γενικα πολλα ατομα απο μαγαζι και θαμωνες? Ειναι ψεμα?
Σαφώς και γνωρίζει, όπως κι εγώ και πολλές άλλες, και είναι ιδιαίτερα εκδηλωτική με πάθος ερασιτεχνικό για το χορό.Τα υπόλοιπα είναι βλακείες ότι την πλήρωνε ο Θέμις κτλ
 

MrRobot15

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2016
Μηνύματα
696
Κριτικές
3
Like
889
Πόντοι
366
Σαφώς και γνωρίζει, όπως κι εγώ και πολλές άλλες, και είναι ιδιαίτερα εκδηλωτική με πάθος ερασιτεχνικό για το χορό.Τα υπόλοιπα είναι βλακείες ότι την πλήρωνε ο Θέμις κτλ
Εγω πιστευω οτι το αφεντικο σιγουρα την εχει προσεγγισει και παρακινησει μεταξυ σοβαρου και αστειου να κανει παιχνιδια με πελατες 100%
 

Sex_For_Fun

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
464
Like
712
Πόντοι
81
Σαφώς και γνωρίζει, όπως κι εγώ και πολλές άλλες, και είναι ιδιαίτερα εκδηλωτική με πάθος ερασιτεχνικό για το χορό.Τα υπόλοιπα είναι βλακείες ότι την πλήρωνε ο Θέμις κτλ
Και ξαφνικά βγήκαν τα υποτιθέμενα προφίλ να υπεράσπιστουν.
Ο Θέμης δεν πληρώνει μόνο αυτούς αλλά και άλλα ζευγάρια χωρίς όμως να μας αφορά τι κάνει. Ίσως καλά κάνει.
Αφού λοιπόν ξέρεις καλύτερα να ρωτήσω.
Δεν έχει τσακωθεί με τον Θέμη;
Ενα ναι όχι φτάνει
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom