Νέα

2+2 Swingers Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kouneli1974
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 8 άτομα (1 μέλη και 7 επισκέπτες)

nzg

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.216
Κριτικές
36
Like
3.269
Πόντοι
5.595
Καλησπέρα σε όλους.
Ήθελα να κάνω μια αναφορά για την περασμένη Τετάρτη στο θεματικό πάρτι που είχε το μαγαζί.
Ήταν βραδιά με τις κυρίες μόνο με εσώρουχα.
Να πω πώς είμαστε 50,45 με καμια 10 ρια χρονια στο χώρο και θαμώνες στο συγκεκριμένο μαγαζί από τότε που άνοιξε.
Φτάσαμε αρκετά νωρίς μιας και η ώρα προσέλευσης ήταν 8,30-10,30.
Πρώτες εντυπώσεις εξαιρετικές.
Μέσα στο χώρο βρίσκονταν ήδη καμια 10 ρια ζευγάρια με όλες τις κυρίες με εσώρουχα.
Κάποιες από αυτές με ένα διάφανο baby doll .
Η δικιά μου φορούσε ένα διχτυωτό κορμάκι και πραγματικά καυλωνα τρελά να τη βλέπω να περπατάει στο χώρο του μαγαζιού έτσι.
Όλες οι κοπέλες ήταν εξαιρετικές.
Πολλές από αυτές αρκετά μικρές σε ηλικία με τα κολαράκια τους να είναι σάν λαχταριστά ντόνατς.
Ο χωρος επάνω ήταν κλειστός και άρα όλο το παιχνίδι έπρεπε να γίνει κάτω.
Μετά πού ήπιαμε τα ποτάκια μας και αφού είχαν μαζευτεί καμια 10 ρια ζευγάρια ακόμα πήγαμε κάτω δεξιά στο μεγάλο δωμάτιο όπου εκεί έγινε χαμός.
Παντού γαμησια.
Επειδή είμαστε λίγο ντροπαλοί περιμέναμε κάποιο ζευγάρι να πλησιάσει ομως δεν έγινε αυτό οπότε γαμηθηκαμε μόνοι μας ενώ και τα άλλα ζευγάρια γύρω μας έδιναν πόνο.
Ήταν μια από τις δυνατές βραδιές που έχουμε περάσει και ρόλο έπαιξε το ντύσιμο των γυναικών καθώς όλοι οι άντρες είμασταν μέσα στη καύλα.
Θεωρώ ότι έτσι έπρεπε να είναι κάθε μέρα.
Το προκλητικό ντύσιμο τών γυναικών είναι απαραίτητο σε τέτοιους χώρους και όχι το ξενερωτο ,με παντελόνια η ότι άλλο ντεκαυλε υπάρχει.
Να περνάτε καλά και να το απολαμβάνετε! Δεν χρειάζεται να είστε ντροπαλοί. Καλή εβδομάδα.
 

Kaulina

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2023
Μηνύματα
39
Like
109
Πόντοι
0
βολτα χθες στο μαγαζι.πολυ κεφι και ωραια σκηνικα και στο ισογειο στο δεξι κρεβατο και επανω.ζητω συγνωμη απο το ωραιο ζευγαρι που επανω αρνηθηκα με τον δικο μου παιχνιδι...λογω περιοδου ....στειλτε πμ εδω να κανονισουμε .χθεσ ειχα μονο το σοθτιεν απο πανω και μια κορδελα στα μαλια,πλσ στειλτε πμ γιατι πραγματικα ενιωσα ασχημα με το αποτομο μου οχι
 

Nikolas8833

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
128
Like
128
Πόντοι
1
καλησπερα..αν ειναι εδω το ζευγαρι που επαιξε κατω απεναντι απο τον dj στο δωματιο με 2 αντρες και μια κοπελα ασ στειλει..μιλαγαμε μετα στο μπαρ..ζευγαρι ειμαστε
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.801
Κριτικές
126
Like
7.904
Πόντοι
7.885
καλησπερα..αν ειναι εδω το ζευγαρι που επαιξε κατω απεναντι απο τον dj στο δωματιο με 2 αντρες και μια κοπελα ασ στειλει..μιλαγαμε μετα στο μπαρ..ζευγαρι ειμαστε
Ρε τύπε δεν πήρες τηλέφωνο και λες μήπως γράφουν εδώ μέσα :confused::confused:
 

Nikolas8833

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
128
Like
128
Πόντοι
1
εδωσες τηλ και μπηκες εδω μεσα να σιγουρεψεις οτι το πηραν ? :glasses::confused:
αλλη δουλεια δεν εχετε?
ελεος ρε μαγκες
απλα θελω να στειλουν κ μου ειπαν οτι μπαινουν και δω
εσας τι σας νοιαζει?
 

dskoul

Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2006
Μηνύματα
412
Like
416
Πόντοι
21
αλλη δουλεια δεν εχετε?
ελεος ρε μαγκες
απλα θελω να στειλουν κ μου ειπαν οτι μπαινουν και δω
εσας τι σας νοιαζει?
Μπηκες στο μπουρδελα .... να γραψεις μια παπαρια ...
και νομιζες οτι οι μυστες θα σε υποδεχθουν με ροδοπεταλα ?

ειναι σκληρο το μπου ... και ειναι ακομα πιο σκληροι καριοληδες οι μυστες .... :headbang2:
 

Greek horny

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2022
Μηνύματα
96
Κριτικές
1
Like
4.220
Πόντοι
440
Η ξανθιά η γενατουλα εάν που έπαιζε πάνω με όλο το μαγαζί εάν δει να στείλει
 

Kaulina

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2023
Μηνύματα
39
Like
109
Πόντοι
0
χθεσινη επισκεψη σαββατο βραδυ για αλλη μια φορα σε ενα club που σου επιτρεπει να εισαι χαλαρος και να περασεις καλα.εχω παρατηρησει καποια πραγματα οσο περναει ο καιρος και θα ηθελα να τα πω .swinger club ..... 80% δεν κανει ανταλλαγη απλα sex μπροστα στο κοσμο αντε και να παιξουν λιγο οι γυναικες.αυτο δεν ειναι κακο αντιθετα βοηθαει πολυ νεο κοσμο να ερθει και να απελεθυερωθει .εχει κεφι ακομη και οταν ο dj μερικες ασχετες μιξεις ομως με σκοπο να ικανοποιησει παραγγελειες οπως του εχω ζητησει συχνα οταν εχω κεφι για να χορεψω στον στυλο...οπως χθες.τι με εχει ενοχλησει....το δηθεν φλερτ απο κοπελες να παμε να παιξουμε και ξαφνικα πριν μπουμε σε δωματιο τσουπ εμφανιζεται ο δικος τους .....μονο που τις βλεπω οτι ΔΕΝ ο δικος τους !!!δεν με πειραζει τι ειναι ΑΠΛΑ πες απο την αρχη τι θες.εγω παω να περασω καλα και θελω ευγενικο κοσμο ,καλα ποτα ,καθαρο χωρο,κεφι και θεωρω οτι τα εχει.οτι κανουμε σεχ οπου γουσταρουμε μονοι -ανταλλαγη -παρτουζα και χωρο σαν να εισαι στριπερ.χαβαλε δηλαδη μετα απο δυσκολη εβδομαδα.
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.801
Κριτικές
126
Like
7.904
Πόντοι
7.885
χθεσινη επισκεψη σαββατο βραδυ για αλλη μια φορα σε ενα club που σου επιτρεπει να εισαι χαλαρος και να περασεις καλα.εχω παρατηρησει καποια πραγματα οσο περναει ο καιρος και θα ηθελα να τα πω .swinger club ..... 80% δεν κανει ανταλλαγη απλα sex μπροστα στο κοσμο αντε και να παιξουν λιγο οι γυναικες.αυτο δεν ειναι κακο αντιθετα βοηθαει πολυ νεο κοσμο να ερθει και να απελεθυερωθει .εχει κεφι ακομη και οταν ο dj μερικες ασχετες μιξεις ομως με σκοπο να ικανοποιησει παραγγελειες οπως του εχω ζητησει συχνα οταν εχω κεφι για να χορεψω στον στυλο...οπως χθες.τι με εχει ενοχλησει....το δηθεν φλερτ απο κοπελες να παμε να παιξουμε και ξαφνικα πριν μπουμε σε δωματιο τσουπ εμφανιζεται ο δικος τους .....μονο που τις βλεπω οτι ΔΕΝ ο δικος τους !!!δεν με πειραζει τι ειναι ΑΠΛΑ πες απο την αρχη τι θες.εγω παω να περασω καλα και θελω ευγενικο κοσμο ,καλα ποτα ,καθαρο χωρο,κεφι και θεωρω οτι τα εχει.οτι κανουμε σεχ οπου γουσταρουμε μονοι -ανταλλαγη -παρτουζα και χωρο σαν να εισαι στριπερ.χαβαλε δηλαδη μετα απο δυσκολη εβδομαδα.
Κρίση ειλικρίνειας διαβάζω τύπισσα :rockon::rockon:,μπράβο δεν στο είχα :confused::confused:
 

Cuckoldcouple

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2024
Μηνύματα
28
Like
1.197
Πόντοι
200
Σήμερα θα είμαστε στο 2+2 όσοι πιστοί προσέλθετε
 
  • Like
Αντιδράσεις: aa(2)

Nikolas8833

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
128
Like
128
Πόντοι
1
επισκεψη χθες με τη δικια μ κατα τις 02,00
αρκετα μπαλαντερ
4-5 ζευγαρια
τα οποια οπως και μεις παιξαμε μονοι
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.801
Κριτικές
126
Like
7.904
Πόντοι
7.885
Επειδή νομίζω ότι όλα τα ξέρεις και τα παρεξηγείς γνωρίζεις ότι έχω φάει και πόρτα στο συγκεκριμένο μαγαζί;
Εντυπωσιάζομαι τώρα που το διαβάζω. Όντως σε είχα παρεξηγήσει Καυλινα, εχουμε κοινά τελικά εμείς οι 2 :rockon::rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom