Νέα

2+2 Swingers Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kouneli1974
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 8 άτομα (1 μέλη και 7 επισκέπτες)

MrRobot15

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2016
Μηνύματα
696
Κριτικές
3
Like
889
Πόντοι
366
Και ξαφνικά βγήκαν τα υποτιθέμενα προφίλ να υπεράσπιστουν.
Ο Θέμης δεν πληρώνει μόνο αυτούς αλλά και άλλα ζευγάρια χωρίς όμως να μας αφορά τι κάνει. Ίσως καλά κάνει.
Αφού λοιπόν ξέρεις καλύτερα να ρωτήσω.
Δεν έχει τσακωθεί με τον Θέμη;
Ενα ναι όχι φτάνει
εγω να ξες ειμαι μαζι σου και σε στηριζω και εγω πιστευω τα ιδια και θελω να νομιζω οτι πολλοι απο εδω μεσα αν εχουν μυαλο θα κανουν το ιδιο
 

Sex_For_Fun

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
464
Like
712
Πόντοι
81
εγω να ξες ειμαι μαζι σου και σε στηριζω και εγω πιστευω τα ιδια και θελω να νομιζω οτι πολλοι απο εδω μεσα αν εχουν μυαλο θα κανουν το ιδιο
Φιλαράκι δεν είναι θέμα υποστηρίζω αλλά να λέγονται αλήθειες. Την κοροϊδία δεν μπορώ καθόλου. Όταν γράφω κάτι ξέρω πολύ καλά τι λέω και δεν μου αρέσει η κοροϊδία.
 

Voula

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2015
Μηνύματα
273
Κριτικές
1
Like
213
Πόντοι
1
Εγω πιστευω οτι το αφεντικο σιγουρα την εχει προσεγγισει και παρακινησει μεταξυ σοβαρου και αστειου να κανει παιχνιδια με πελατες 100%
Τα είπες όλα, ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ, εγώ ξέρω.. ... Το ζευγάρι δεν κάνει καν πλήρη ανταλλαγή μόνο soft
 
  • Like
Αντιδράσεις: geny24

Voula

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2015
Μηνύματα
273
Κριτικές
1
Like
213
Πόντοι
1
Και ξαφνικά βγήκαν τα υποτιθέμενα προφίλ να υπεράσπιστουν.
Ο Θέμης δεν πληρώνει μόνο αυτούς αλλά και άλλα ζευγάρια χωρίς όμως να μας αφορά τι κάνει. Ίσως καλά κάνει.
Αφού λοιπόν ξέρεις καλύτερα να ρωτήσω.
Δεν έχει τσακωθεί με τον Θέμη;
Ενα ναι όχι φτάνει
Ως υποτιθέμενο προφίλ σου λέω πως μια χαρά είναι να φτιάχνεις ιστορίες στο μυαλό σου, αλλά ας μείνουν εκεί. Με το Θέμη πολλοί έχουμε παρεξηγηθεί, έχει συμπεριφορά στο οριακά ανεκτή. Προμοτορες, κυρίως κυρίες, έχουν υπάρξει στο παρελθόν μέχρι εκεί όμως μην τους μπερδεύεις με τους θαμώνες που παίρνουν καλά. Απάντησα λοιπόν με ένα ή ένα όχι.....
 

Sex_For_Fun

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
464
Like
712
Πόντοι
81
Ως υποτιθέμενο προφίλ σου λέω πως μια χαρά είναι να φτιάχνεις ιστορίες στο μυαλό σου, αλλά ας μείνουν εκεί. Με το Θέμη πολλοί έχουμε παρεξηγηθεί, έχει συμπεριφορά στο οριακά ανεκτή. Προμοτορες, κυρίως κυρίες, έχουν υπάρξει στο παρελθόν μέχρι εκεί όμως μην τους μπερδεύεις με τους θαμώνες που παίρνουν καλά. Απάντησα λοιπόν με ένα ή ένα όχι.....
Αρα μετα το μονολεκτικο σου ναι που στην ουσια επιβεβαιωνει οτι πραγματι εχει τσακωθει, ταυτοχρονα επιβεβαιωνει και αυτα που λεω.
Λοιπον ακου η εβοτα με τον παναγιωτη κομμωτης στο επαγγελμα επαιζαν φουλ και μαλιστα καραφουλ.
Απο οταν τσακωθηκε και εφυγε απο το μαγαζι κοπηκαν αυτα.
Επισης πληρωνει και το ζευγαρι που ερχεται νομιζω απο ελευσινα.
Μην μου λες εμενα μαλακιες πεστα στα χαπακα που απευθυνεσαι.
 

Voula

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2015
Μηνύματα
273
Κριτικές
1
Like
213
Πόντοι
1
Αρα μετα το μονολεκτικο σου ναι που στην ουσια επιβεβαιωνει οτι πραγματι εχει τσακωθει, ταυτοχρονα επιβεβαιωνει και αυτα που λεω.
Λοιπον ακου η εβοτα με τον παναγιωτη κομμωτης στο επαγγελμα επαιζαν φουλ και μαλιστα καραφουλ.
Απο οταν τσακωθηκε και εφυγε απο το μαγαζι κοπηκαν αυτα.
Επισης πληρωνει και το ζευγαρι που ερχεται νομιζω απο ελευσινα.
Μην μου λες εμενα μαλακιες πεστα στα χαπακα που απευθυνεσαι.
Έχεις απόλυτο δίκιο σε εσένα απευθύνομαι.... φαντάζομαι πιστεύεις και σε άλλες θεωρίες, αλλά οκ δεν θα ασχοληθώ άλλο μαζί σου, ούτε μια ενδιαφέρουσα αντιπαράθεση δεν προσφέρεις καλή συνέχεια
 

Sex_For_Fun

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
464
Like
712
Πόντοι
81
Έχεις απόλυτο δίκιο σε εσένα απευθύνομαι.... φαντάζομαι πιστεύεις και σε άλλες θεωρίες, αλλά οκ δεν θα ασχοληθώ άλλο μαζί σου, ούτε μια ενδιαφέρουσα αντιπαράθεση δεν προσφέρεις καλή συνέχεια
Στρίβειν δια του αρραβώνος ...
Αλλα λογια να αγαπιόμαστε...
Πεταω την μπαλα στην εξεδρα ...
και πολλά αλλα που ταιριαζουν σε σένα.

το προβλημα σας ειναι οτι οταν βρίσκεται καποιν απεναντι σας που ξέρει κάνετε τις κοτούλες αντι να πείτε δίκιο έχεις η να έχεις κάτι να πεις.
Καλη συνεχεια και σενα.
Την επομενη φορα πιο διαβασμενη
 

Voula

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2015
Μηνύματα
273
Κριτικές
1
Like
213
Πόντοι
1
Στρίβειν δια του αρραβώνος ...
Αλλα λογια να αγαπιόμαστε...
Πεταω την μπαλα στην εξεδρα ...
και πολλά αλλα που ταιριαζουν σε σένα.

το προβλημα σας ειναι οτι οταν βρίσκεται καποιν απεναντι σας που ξέρει κάνετε τις κοτούλες αντι να πείτε δίκιο έχεις η να έχεις κάτι να πεις.
Καλη συνεχεια και σενα.
Την επομενη φορα πιο διαβασμενη
Η γιαγιά μου έλεγε άμα ανοίγεις κουβέντα με χαζό γίνονται δύο χαζοί οπότε σταμάτησα τη κουβέντα. Πάντως έτσι για να σου δώσω δωρεάν πληροφορία , ούτε την κορυφή του παγόβουνου δεν ξέρεις....
 

giovanni845

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2010
Μηνύματα
672
Like
297
Πόντοι
26
Τα είπες όλα, ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ, εγώ ξέρω.. ... Το ζευγάρι δεν κάνει καν πλήρη ανταλλαγή μόνο soft
Συγνώμη που επεμβαίνω. Έχω πάνω απο 2 χρόνια να πατήσω στο μαγαζί είχα πάει 4-5 φορές σαν single μόνο αλλά όταν λες ζευγάρι εννοείς την Εβίτα (ότι κάνουν μόνο σοφτ) ?
 

takoulou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2012
Μηνύματα
587
Κριτικές
8
Like
467
Πόντοι
306
Είμαστε 53-41 , θα είμαστε Αθήνα για 2-3 μέρες την ερχόμενη εβδομάδα , και θέλω να εχουμε μια ευχάριστη , διαφορετική εμπειρία . Κυρίως όμως μας απασχολεί το θέμα ασφάλεια , ευγένεια και ποιότητα . Κι επειδή κι εγώ δεν έχω εμπειρία , γι'αυτό ρωτάω που να πάμε .
Σ ευχαριστώ για το ενδιαφέρον!!
Καλησπερα... Τι εγινε πηγατε στο μαγαζι; Σας αρεσε;
 

takoulou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2012
Μηνύματα
587
Κριτικές
8
Like
467
Πόντοι
306
Άρα αν καταφέρει να με πάει Κυριακή ο παρτενέρ μου , σίγουρα θα έχει κάποιο είδος παιχνιδιού;
Μου εχει προτείνει κ ζευγάρι να πάμε μαζί απλά δεν νιώθω άνετα ακόμα για να πάω !
Πηγατε τελικα στο μαγαζι;;
 

vais77

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Νοε 2013
Μηνύματα
1.321
Κριτικές
9
Like
5.449
Πόντοι
1.436
Διαβάζω τόσο καιρό το φόρουμ και απορώ.
Να πω ότι έχω με σχέση μου μια φορά στο μαγαζί πριν 1,5 χρόνο πιο πολύ από περιέργεια.
Το βράδυ (Σάββατο) που είχαμε πάει αν θυμάμαι καλά ήταν και βράδυα back to school είχε αρκετό κόσμο και μου είχε κάνει εντυπώσει ότι γενικά υπηρχαν μεγάλες παρέες άρα γνωρίζονταν ως θαμώνες. Κατά τις 01:00 ανέβηκαν σχεδόν όλοι πάνω και γινόταν παιχνίδι.
Μετά από εκείνη την μέρα σκέφτηκα πολλές φορές να πάω σαν single αλλά κάτι με χαλάει.
Και σίγουρα δεν είναι αν θα φάω πόρτα κλπ.
Ίσως ο τρόπος που γίνεται όλο αυτό.
Δίνεις 80€ για κάτι συγκεκριμένο.
Δεν σου εγγυάται κάνεις ότι θα γαμησεις.
Αν θες να γαμησεις πας αλλού.
Εκεί τα δίνεις για το παιχνίδι.
Και τι εννοώ παιχνίδι?
Εννοω να πας να πιεις το ποτό σου, και αν κάποιο ζευγάρι σε γουστάρει να μιλήσετε, να γνωριστείτε και να παίξετε αν τα βρείτε.
Τώρα αυτά που διαβάζω ότι πάει ένα ζευγάρι να παίξει και είναι από πάνω 10 μπακουρια να παίρνουν μάτι και να τους τρέχουν τα σάλια μπας και τους κάνουν νόημα είναι κάπως ηλιθιο όλο αυτό.
Ή πάς και το παίζεις όπως πρέπει ή πας αλλού.
Μόνοι μας το χαλάμε το όλο σκηνικό.
Και εκεί φτάει και το μαγαζί που δεν παίρνει μέτρα και κανονες
 

zevgarips

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2024
Μηνύματα
294
Like
1.093
Πόντοι
201
Καλησπερα ηλικια των ανδρων στις singles μερες?
 
  • Like
Αντιδράσεις: aa(2)

Honey2022

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2022
Μηνύματα
38
Like
180
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους.
Ήθελα να κάνω μια αναφορά για την περασμένη Τετάρτη στο θεματικό πάρτι που είχε το μαγαζί.
Ήταν βραδιά με τις κυρίες μόνο με εσώρουχα.
Να πω πώς είμαστε 50,45 με καμια 10 ρια χρονια στο χώρο και θαμώνες στο συγκεκριμένο μαγαζί από τότε που άνοιξε.
Φτάσαμε αρκετά νωρίς μιας και η ώρα προσέλευσης ήταν 8,30-10,30.
Πρώτες εντυπώσεις εξαιρετικές.
Μέσα στο χώρο βρίσκονταν ήδη καμια 10 ρια ζευγάρια με όλες τις κυρίες με εσώρουχα.
Κάποιες από αυτές με ένα διάφανο baby doll .
Η δικιά μου φορούσε ένα διχτυωτό κορμάκι και πραγματικά καυλωνα τρελά να τη βλέπω να περπατάει στο χώρο του μαγαζιού έτσι.
Όλες οι κοπέλες ήταν εξαιρετικές.
Πολλές από αυτές αρκετά μικρές σε ηλικία με τα κολαράκια τους να είναι σάν λαχταριστά ντόνατς.
Ο χωρος επάνω ήταν κλειστός και άρα όλο το παιχνίδι έπρεπε να γίνει κάτω.
Μετά πού ήπιαμε τα ποτάκια μας και αφού είχαν μαζευτεί καμια 10 ρια ζευγάρια ακόμα πήγαμε κάτω δεξιά στο μεγάλο δωμάτιο όπου εκεί έγινε χαμός.
Παντού γαμησια.
Επειδή είμαστε λίγο ντροπαλοί περιμέναμε κάποιο ζευγάρι να πλησιάσει ομως δεν έγινε αυτό οπότε γαμηθηκαμε μόνοι μας ενώ και τα άλλα ζευγάρια γύρω μας έδιναν πόνο.
Ήταν μια από τις δυνατές βραδιές που έχουμε περάσει και ρόλο έπαιξε το ντύσιμο των γυναικών καθώς όλοι οι άντρες είμασταν μέσα στη καύλα.
Θεωρώ ότι έτσι έπρεπε να είναι κάθε μέρα.
Το προκλητικό ντύσιμο τών γυναικών είναι απαραίτητο σε τέτοιους χώρους και όχι το ξενερωτο ,με παντελόνια η ότι άλλο ντεκαυλε υπάρχει.
 

toe

Νέο Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2023
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
πήγε κανείς το Σάββατο να μας πει εντυπώσεις ;
 

aa(2)

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2021
Μηνύματα
82
Like
117
Πόντοι
0
Το λίγο καιρό που ασχολούμαι με το άθλημα, βλέπω μεγάλη άνθηση στο χώρο του swinging στην Ελλαδίτσα μας!!! Γνωρίστηκα με ζευγάρια που είναι πολλά χρόνια στο χώρο αλλά και νέα ζευγάρια που επιλέγουν και αυτόν τον τρόπο ερωτικής απόλαυσης. Στατιστικά και μόνο θα πω ότι στα 20 περίπου ζευγάρια που ρώτησα, μόνο ένα (1) ζευγάρι είπε ότι παίζει με άντρα μπαλαντέρ και άλλο ένα μου είπε ότι δε θα είχε πρόβλημα, αν βρισκόταν κάτι πολύ αξιόλογο αλλά μέχρι τώρα δεν έχει βρεθεί!!!!
Οι περισσότεροι άνθρωποι που είναι στο χώρο, ενδιαφέρονται για το swinging!!! Ανταλλαγή ερωτικών συντρόφων!!!
Αυτό δε σημαίνει ότι δεν υπάρχουν και chuckolds, είπα... Στατιστικά.
εχειςδικιο και το βλεπω και στα σαιτ γνωριμιων οτι η αναλογια ειναι πολυ παραπανω για ζευγαρια με ζευγαρια!1
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom