Νέα

2+2 Swingers Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kouneli1974
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

takoulou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2012
Μηνύματα
587
Κριτικές
8
Like
467
Πόντοι
306
Είμαστε 53-41 , θα είμαστε Αθήνα για 2-3 μέρες την ερχόμενη εβδομάδα , και θέλω να εχουμε μια ευχάριστη , διαφορετική εμπειρία . Κυρίως όμως μας απασχολεί το θέμα ασφάλεια , ευγένεια και ποιότητα . Κι επειδή κι εγώ δεν έχω εμπειρία , γι'αυτό ρωτάω που να πάμε .
Σ ευχαριστώ για το ενδιαφέρον!!
Καλημερα.. Να πατε απο εκει.. Το μαγαζι ειναι μια χαρα.. Ας αρεσει θα το διαπιστωσετε απο κοντα..Ενα ποτο...
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
3.261
Like
16.282
Πόντοι
2.256
Το C4C προτείνεις ??
Καλύτερα σε πμ αυτά!!! Είναι άδικο για τα μαγαζιά να δείχνουμε την προτίμησή μας χωρίς να αναλύσουμε. Και τα δύο κάνουν προσπάθεια για τους ανθρώπους του χώρου.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Nubic

hiseus

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2012
Μηνύματα
351
Like
296
Πόντοι
21
Ωωω , με τίποτα .....δε νιώθουμε ασφάλεια.......προτιμώ κάποιο χώρο με κόσμο ....τουλάχιστον σαν πρώτη αναγνωριστική πτήση !!
Eνταξει ρε συ. Δε θα πατε με ζευγαρι κατευθειαν σε χοτελ. Θα βγειτε πρωτα για ενα καφε, να γνωριστειτε. Στειλε μου πμ αν θες. Και εμεις ψαχνομαστε και ειμαστε πρωταρηδες
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
3.261
Like
16.282
Πόντοι
2.256
Eνταξει ρε συ. Δε θα πατε με ζευγαρι κατευθειαν σε χοτελ. Θα βγειτε πρωτα για ενα καφε, να γνωριστειτε. Στειλε μου πμ αν θες. Και εμεις ψαχνομαστε και ειμαστε πρωταρηδες
Στείλε πμ, αν θέλεις
 

hiseus

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2012
Μηνύματα
351
Like
296
Πόντοι
21
Σε ποιο απο τα 2 μαγαζια γινεται πιο σκληρο παιχνιδι τις μερες πυο επιτρεπονται μονο ζευγαρια; Αν καταλαβα καλα στο C4C πανε οι πιο μυημενοι στο χωρο
 

Fanishellas

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2024
Μηνύματα
11
Like
18
Πόντοι
0
Καλύτερα σε πμ αυτά!!! Είναι άδικο για τα μαγαζιά να δείχνουμε την προτίμησή μας χωρίς να αναλύσουμε. Και τα δύο κάνουν προσπάθεια για τους ανθρώπους του χώρου.
Συγνώμη , δεν ήθελα να κάνω κάποιου είδους διαφήμιση ή το αντίθετο .
 

takoulou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2012
Μηνύματα
587
Κριτικές
8
Like
467
Πόντοι
306
Είμαστε 53-41 , θα είμαστε Αθήνα για 2-3 μέρες την ερχόμενη εβδομάδα , και θέλω να εχουμε μια ευχάριστη , διαφορετική εμπειρία . Κυρίως όμως μας απασχολεί το θέμα ασφάλεια , ευγένεια και ποιότητα . Κι επειδή κι εγώ δεν έχω εμπειρία , γι'αυτό ρωτάω που να πάμε .
Σ ευχαριστώ για το ενδιαφέρον!!
Εγω νομιζω σε αυτο εδω... 2+2... Για εμενα...
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.801
Κριτικές
126
Like
7.904
Πόντοι
7.885
Ακριβώς . Με καταλαβαίνεις ...
Τύπε αν η γκόμενα δεν είναι αποφασισμένη να γαμηθει μην πατήσεις καθόλου, τους ματακηδες δεν τους γουστάρουν σε αυτά τα μαγαζιά και στο τέλος θα σε πούνε και μ@λακα :jerking::jerking::jerking::rockon::rockon::rockon:
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.611
Like
68.086
Πόντοι
11.956
Είμαστε 53-41 , θα είμαστε Αθήνα για 2-3 μέρες την ερχόμενη εβδομάδα , και θέλω να εχουμε μια ευχάριστη , διαφορετική εμπειρία . Κυρίως όμως μας απασχολεί το θέμα ασφάλεια , ευγένεια και ποιότητα . Κι επειδή κι εγώ δεν έχω εμπειρία , γι'αυτό ρωτάω που να πάμε .
Σ ευχαριστώ για το ενδιαφέρον!!
Εσύ δεν έχεις εμπειρία η γυναίκα σου δεν έχει....πως ξέρεις ότι τουλάχιστον σε σένα θα αρέσει....φαντάσου ξαφνικά να αρπάξει καμμία πουτσα η γυναίκα σου και να αρχίσει τον πεοθυλασμο...θαψσου αρέσει σίγουρα ....ρωτάω γιατί εσύ είπες ότι δεν έχεις εμπειρία
 

Fanishellas

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2024
Μηνύματα
11
Like
18
Πόντοι
0
Εσύ δεν έχεις εμπειρία η γυναίκα σου δεν έχει....πως ξέρεις ότι τουλάχιστον σε σένα θα αρέσει....φαντάσου ξαφνικά να αρπάξει καμμία πουτσα η γυναίκα σου και να αρχίσει τον πεοθυλασμο...θαψσου αρέσει σίγουρα ....ρωτάω γιατί εσύ είπες ότι δεν έχεις εμπειρία
Χαχαχα....άμα τον αρπάξει αυτή , με γεια της με χαρά της ....το θέμα είναι να μην τον αρπάξω εγώ ....
Σοβαρά τώρα , νομίζω ότι το ξεχειλωσες .......
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.611
Like
68.086
Πόντοι
11.956
Χαχαχα....άμα τον αρπάξει αυτή , με γεια της με χαρά της ....το θέμα είναι να μην τον αρπάξω εγώ ....
Σοβαρά τώρα , νομίζω ότι το ξεχειλωσες .......
Έκανα ένα σχόλιο στην λογική ότι δεν έχεις εμπειρία...ούτε εσύ ...ίσως λάιβ δεν σου αρέσει να την δεις να κάνει πεοθυλασμους χαχαχαχα πλάκα κάνω ...καλή συνέχεια
 

Fanishellas

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2024
Μηνύματα
11
Like
18
Πόντοι
0
Τύπε αν η γκόμενα δεν είναι αποφασισμένη να γαμηθει μην πατήσεις καθόλου, τους ματακηδες δεν τους γουστάρουν σε αυτά τα μαγαζιά και στο τέλος θα σε πούνε και μ@λακα :jerking::jerking::jerking::rockon::rockon::rockon:
Εγώ πάλι νομίζω πως μια βόλτα θα την κάνω .....κι αν δε Μας αρεσει αυτό που θα βρούμε , θα σας ενημερώσω ....
 

akis georgiou

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2018
Μηνύματα
194
Like
325
Πόντοι
21
Πηγα με συνειδητοποημενη/διαθεσιμη τροφαντουλα το Σαββατο, μετα απο 9 μηνες σχεδον.Εχω παει συνολικα 7-8 φορες και παντα η ιδια σουπερ κατασταση!Μια χαρα ολα ΠΟΛΥ ΠΑΙΧΝΙΔΙ,απορω τι μπαινουν και γραφουν ορισμενοι εδω περα που μαλλον δεν εχουν παει ποτέ απλα εφαρμοζουν την νεα παροιμια ΜΥΘΟΜΑΝΙΑ=ΤΟ ΕΘΝΙΚΟ ΣΠΟΡ.
Εγω εκανα σεξ με 2 γυναικες , πιπα απο 4 ,τις εγλειψα ολες και εγω και επιασα/χαϊδεψα ευαισθητα σημεια απο καμια 10ρια γυναικες ακομη .Τη συνοδο την πασσαρα δεξια αριστερα και εγω επαιζα αλλου..Αν βρω χρονο,θα γραψω αναλυτικα, παντως ημουν μελος στα σκηνικα που γινοταν στο δωματιο δεξια μολις ανεβαινεις.35 ευρω εισοδο το ζευγαρι,τσαμπα για αυτα που κανεις...ιδανικο για σεξ αλλα και ματι που παιρνεις αλλα και δινεις.Θα ξαναπαω το συντομοτερο,οποτε δλδ μπορεσω να ξεφυγω ...(θα ηθελα να πηγαινω καθε Σαββατο αλλα δυστυχως δεν γινεται... )
 

Jack1212

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2018
Μηνύματα
208
Like
1.645
Πόντοι
201
Πηγα με συνειδητοποημενη/διαθεσιμη τροφαντουλα το Σαββατο, μετα απο 9 μηνες σχεδον.Εχω παει συνολικα 7-8 φορες και παντα η ιδια σουπερ κατασταση!Μια χαρα ολα ΠΟΛΥ ΠΑΙΧΝΙΔΙ,απορω τι μπαινουν και γραφουν ορισμενοι εδω περα που μαλλον δεν εχουν παει ποτέ απλα εφαρμοζουν την νεα παροιμια ΜΥΘΟΜΑΝΙΑ=ΤΟ ΕΘΝΙΚΟ ΣΠΟΡ.
Εγω εκανα σεξ με 2 γυναικες , πιπα απο 4 ,τις εγλειψα ολες και εγω και επιασα/χαϊδεψα ευαισθητα σημεια απο καμια 10ρια γυναικες ακομη .Τη συνοδο την πασσαρα δεξια αριστερα και εγω επαιζα αλλου..Αν βρω χρονο,θα γραψω αναλυτικα, παντως ημουν μελος στα σκηνικα που γινοταν στο δωματιο δεξια μολις ανεβαινεις.35 ευρω εισοδο το ζευγαρι,τσαμπα για αυτα που κανεις...ιδανικο για σεξ αλλα και ματι που παιρνεις αλλα και δινεις.Θα ξαναπαω το συντομοτερο,οποτε δλδ μπορεσω να ξεφυγω ...(θα ηθελα να πηγαινω καθε Σαββατο αλλα δυστυχως δεν γινεται... )
Το Σάββατο ειμασταν εκεί κ πραγματικά πάνω γινόταν χαμός ανεβήκαμε και από τον πολύ κόσμο ξανακατεβηκαμε ,με την γυναίκα χωθήκαμε κάτω στο κλουβί.Αυτο που έχω να πω είναι ότι βλέπω αρκετά ποιο νέα ζευγάρια πλέων και με μεγάλη χαρά είδα πολλές κοπέλες ντυμένες όπως έπρεπε σε τέτοιο μαγαζί με διάθεση!!!! Νομίζω ότι το κλίμα έχει αλλάξει στα μαγαζια αυτά καμιά σχέση με το παρελθόν.Η αλήθεια είναι ότι δεν το περίμενα! Για εμάς σαν ζευγάρι είναι σημαντικό να βλέπουμε ειδικά γυναίκες ντυμένες σε ποιο ερωτικό κλίμα κ μπράβο τους!!!!
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
3.261
Like
16.282
Πόντοι
2.256
Πάει αυτο .... 40 ευρω απο σήμερα και σε οποίον αρέσει.
Προφανώς εσύ θα έχεις έκπτωση !!!
Το πρόσεξα κι εγώ αυτό!! Το γράφει και στη διαφημιστική καταχώρηση.
Screenshot_20240131_075824.jpg
 
Τελευταία τροποποίηση:

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom