Νέα

2+2 Swingers Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kouneli1974
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Tis

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2018
Μηνύματα
42
Like
53
Πόντοι
0
Aπο κοσμο τι λεει μαζευει κοσμο η το 2+2 που ειναι πιο γνωστο μαζευει περισσοτερο κοσμο?
σε Σάββατο μαζεύει πολύ περισσότερο κόσμο σε το c4c και περισσότερο ποιοτικό. σε σημείο που δεν έχουν να βάλουν τον κόσμο με αποτελσμα ζευγάρια να τρώνε άκυρα αν φτάσουν αργά το 2+2 μαζεύει περισσότερο κόσμο τις προηγούμενες ωστόσο τα περισσότερα ζευγάρια ειναι μιλημενα και δεν θα κάνεις πολλά πράγματα η θα κάνεις με κατώτερα ζευγάρια . αν πας πάλι Τετάρτη στο c4c που έχει και μονους άνδρες σίγουρα θα περάσεις καλύτερα διότι ξέρει τι βάζει το μαγαζί μέσα και κρατάει σωστή σειρά καο δεν παίζει ρόλο το φιλικό όπως κάνει το 2+2 που βάζει όλους τους φίλους του αφεντικού. ευχαριστώ
 

Flaviouras

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2017
Μηνύματα
30
Like
68
Πόντοι
0
Με αυτό τον τρόπο οι μπάκουροι που τρώνε όλο άκυρα θα εξαφανίζοταν και όσοι νομίζουν ότι έχουν ελπίδες θα γινόταν πιο ομιλητικοί προς τα ζευγάρια. Από την άλλη το μαγαζί θα έχανε πελάτες. Επίσης μην υποτιμάς και την ανάγκη κάποιων ζευγαριών να τους παίρνουν μάτι.
Το να χάσει πελάτες το μαγαζί σίγουρα είναι σημαντικό αλλά νομίζω ότι και με βάση τις υπόλοιπες παρατηρήσεις σου, μακροπρόθεσμα το μαγαζί θα κερδίσει.
Ποιοτικότερος κόσμος, περισσότερη κοινωνικότητα.
Τα ζευγάρια πάντα θα μπορούν να ζητήσουν από κάποιον να ανέβει για μάτι έτσι κι αλλιώς.
Επίσης το same room sex επίσης νομίζω ικανοποιεί την ηδονοβλεπτική ανάγκη.
Μπορεί να κάνω και λάθος αλλά όσο το σκέφτομαι τόσο το βλέπω και πιο θετικά αυτό το πράγμα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Nubic

Tis

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2018
Μηνύματα
42
Like
53
Πόντοι
0
Aπο κοσμο τι λεει μαζευει κοσμο η το 2+2 που ειναι πιο γνωστο μαζευει περισσοτερο κοσμο?
ναι μαζεύει υπάρχουν Σάββατα που τρώει πόρτα στο c4c επειδή δεν χωράνε άλλοι μέσα φαντάσου και ππιο ποιοτικά ζευγάρια από θέμα εμφάνισης
 

MrRobot15

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2016
Μηνύματα
696
Κριτικές
3
Like
889
Πόντοι
366
ναι μαζεύει υπάρχουν Σάββατα που τρώει πόρτα στο c4c επειδή δεν χωράνε άλλοι μέσα φαντάσου και ππιο ποιοτικά ζευγάρια από θέμα εμφάνισης
δεν με νοιαζουν τα σαββατα και παρασκευες συγκρινω καθαρα τις μερες που επιτρεπονται μονοι αντρες στα δυο swingers
 

Sex_For_Fun

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
464
Like
712
Πόντοι
81
δεν με νοιαζουν τα σαββατα και παρασκευες συγκρινω καθαρα τις μερες που επιτρεπονται μονοι αντρες στα δυο swingers
Καλα σου ειπα πριν στο 2+2 να πας που εχει πολυ κοσμο.
 

Nikol

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2016
Μηνύματα
139
Like
329
Πόντοι
21
Άρα αν καταφέρει να με πάει Κυριακή ο παρτενέρ μου , σίγουρα θα έχει κάποιο είδος παιχνιδιού;
Μου εχει προτείνει κ ζευγάρι να πάμε μαζί απλά δεν νιώθω άνετα ακόμα για να πάω !
 

takoulou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2012
Μηνύματα
587
Κριτικές
8
Like
467
Πόντοι
306
Άρα αν καταφέρει να με πάει Κυριακή ο παρτενέρ μου , σίγουρα θα έχει κάποιο είδος παιχνιδιού;
Μου εχει προτείνει κ ζευγάρι να πάμε μαζί απλά δεν νιώθω άνετα ακόμα για να πάω !
Καλημερα... Καλυτερα Σαββατο βραδυ...
 

Sex_For_Fun

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
464
Like
712
Πόντοι
81
Άρα αν καταφέρει να με πάει Κυριακή ο παρτενέρ μου , σίγουρα θα έχει κάποιο είδος παιχνιδιού;
Μου εχει προτείνει κ ζευγάρι να πάμε μαζί απλά δεν νιώθω άνετα ακόμα για να πάω !
Να ξανακανω την ερωτηση ... Βαζει και τραβελια το 2+2.
Ξερω και εγω μηπως εγινε νιρβανα
 

Nikolas8833

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
128
Like
128
Πόντοι
1
Άρα αν καταφέρει να με πάει Κυριακή ο παρτενέρ μου , σίγουρα θα έχει κάποιο είδος παιχνιδιού;
Μου εχει προτείνει κ ζευγάρι να πάμε μαζί απλά δεν νιώθω άνετα ακόμα για να πάω !
μπορεις απλα να πιεις ενα ποτο..και να δεις τι γινεται
βεβαια αμα πας ριξε ενα σινιαλο!
 
  • Like
Αντιδράσεις: Nikol

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.801
Κριτικές
126
Like
7.904
Πόντοι
7.885
Να ξανακανω την ερωτηση ... Βαζει και τραβελια το 2+2.
Ξερω και εγω μηπως εγινε νιρβανα
Γιατί ρε τύπε έχεις κάνα πρόβλημα εσύ?? Έχει ξαναβάλει και παλιότερα, το θέμα είναι να μην βάζει γεροντια :jerking::jerking::rockon::rockon:
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.060
Κριτικές
10
Like
13.070
Πόντοι
3.846
Παίζουν καλές φάσεις στο 2+2; Σκεφτόμαστε να τονέισκεφτουμε με τη σύζυγο μου.
Παρασκευή ή Σάββατο βραδιές για ζευγάρια. Και να μη σας αρέσει είναι πολύ κοντά το άλλο οπότε μπορείτε να τα τσεκάρετε και τα δύο την ίδια βραδυά. Από κόστος θα σας βγει όσο μία έξοδος οπουδήποτε αλλού.
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
3.261
Like
16.280
Πόντοι
2.256
IMG_3066.jpeg
Την προηγούμενη Πέμπτη ήταν 2plus2
Ρε τύπε, στο είπαν και στο άλλο νήμα με τις φωτογραφίες!!! Γιατί την εκθέτεις;;; Όποια κι αν είναι, όπου κι αν ήταν, δικαίωμά της!!! Κατέβασέ τη σε παρακαλώ!!!
 
Εγγρ.
15 Οκτ 2022
Μηνύματα
1.956
Κριτικές
1
Like
6.170
Πόντοι
1.056
Ρε τύπε, στο είπαν και στο άλλο νήμα με τις φωτογραφίες!!! Γιατί την εκθέτεις;;; Όποια κι αν είναι, όπου κι αν ήταν, δικαίωμά της!!! Κατέβασέ τη σε παρακαλώ!!!
την ανεβασε χθες σε ΟΛΑ τα νηματα η ειναι καμια πρωην που τον αφησε και τωρα την εκθετη παντου η κανας ηλιθιος προμοτορας που τωρα γνωρισε το ιντερνετ!
 
Εγγρ.
30 Μαΐ 2006
Μηνύματα
124
Like
167
Πόντοι
1
Εγγρ.
15 Οκτ 2022
Μηνύματα
1.956
Κριτικές
1
Like
6.170
Πόντοι
1.056
kalispera.... paraskeyi mesimeri stis 13.30 boreite na vrethoume priamos ilioupoli gia same room sex kai vlepoume??? eimaste zeygari
Έτσι στεγνά ρε τύπε;πρέπει να σαι πολύ σκληρός καριολης!
Θα σου έλεγα να κανονίζαμε με μια γκόμενα αλλά δε βολεύει η ώρα μωρέ .
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom