Νέα

2+2 Swingers Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kouneli1974
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)
Εγγρ.
30 Μαΐ 2006
Μηνύματα
124
Like
167
Πόντοι
1

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
3.261
Like
16.282
Πόντοι
2.256
πρεπει να ειχε λαικη δυο στενα πιο πανω.....
Αρκετά πιο πάνω και δεξιά, στην Αγιά Σοφιά έχει την Πέμπτη λαϊκή. Την Παρασκευή έχει στη Δογάνης το μισό χρόνο και μετακομίζει Σπάρτης τον άλλο μισό αλλά και πάλι είναι μακριά. :wink:
 

mixalisanto

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2019
Μηνύματα
185
Like
344
Πόντοι
21
Φίλε κανένας δεν κοιτάει σαν ζόμπι ....αντίθετος η πιθανότητα να μην σου δώσει κανένας σημασία εάν δεν πάτε εσείς να μιλησετε είναι τεράστιες!!! Εάν θέλεις θα σε πάρουν μάτι
εάν δεν θέλεις δεν θα σε πάρουν μάτι .......
και εμείς δεν κυκλοφορούμε με Μπαζα, ποτέ δεν είχαμε πρόβλημα κ μάλιστα η γυναίκα μου εκεί μέσα οπότε πάμε είναι από τα ποιο προκλητικά ντυσίματα ......
Θέλω να τημ γνωρίσω
 
Εγγρ.
15 Οκτ 2022
Μηνύματα
1.956
Κριτικές
1
Like
6.170
Πόντοι
1.056
Αρκετά πιο πάνω και δεξιά, στην Αγιά Σοφιά έχει την Πέμπτη λαϊκή. Την Παρασκευή έχει στη Δογάνης το μισό χρόνο και μετακομίζει Σπάρτης τον άλλο μισό αλλά και πάλι είναι μακριά. :wink:
γεια σου ρε γειτονα..προφανως ημουν λιγο ειρωνικος! :*
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Θέλω να τημ γνωρίσω
τυπε πηγαινε στη δημαρχια τη δευτερα κ βγαλε εναν αριθμο πρωτοκολου
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
3.261
Like
16.282
Πόντοι
2.256

Fanishellas

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2024
Μηνύματα
11
Like
18
Πόντοι
0
Παίδες καλησπέρα , για πρώτη φορά η κοπέλα μου το συζητάει ....όχι ότι είναι έτοιμη για φάση , απλά συμφωνεί να πάμε να το δούμε . Θέλω η πρώτη φορά να μην την κάνει να το αποκλείσει για πάντα . Ακούω προτάσεις .....
 

Fanishellas

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2024
Μηνύματα
11
Like
18
Πόντοι
0
Να συμπληρώσω ότι ούτε κι εγώ έχω προηγούμενη εμπειρία .
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
3.261
Like
16.282
Πόντοι
2.256
Παίδες καλησπέρα , για πρώτη φορά η κοπέλα μου το συζητάει ....όχι ότι είναι έτοιμη για φάση , απλά συμφωνεί να πάμε να το δούμε . Θέλω η πρώτη φορά να μην την κάνει να το αποκλείσει για πάντα . Ακούω προτάσεις .....
Πόσο χρονών είστε;;; Στείλε πμ(όταν μπορέσεις).
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.060
Κριτικές
10
Like
13.070
Πόντοι
3.846
Παίδες καλησπέρα , για πρώτη φορά η κοπέλα μου το συζητάει ....όχι ότι είναι έτοιμη για φάση , απλά συμφωνεί να πάμε να το δούμε . Θέλω η πρώτη φορά να μην την κάνει να το αποκλείσει για πάντα . Ακούω προτάσεις .....
Δεν ξέρω τι είναι αυτό που μπορεί να "τρομάξει" την κοπέλα σου. Να είστε προετοιμασμένοι ότι θα δείτε άτομα να κάνουν σεξ σε δημόσια θέα.
Αν τώρα αυτό δε σας πειράζει ,μπορείτε να πάτε Παρασκευή ή Σάββατο που είναι μόνο για ζευγάρια. Πηγαίνετε κατά τις 11, για να εξοικειωθείτε με το χώρο και αν σας ξενερώσει η φάση όταν θα παίζει πολύ δράση, φεύγετε.
Για πρωτάρηδες καλύτερο είναι το C4C.
 

Fanishellas

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2024
Μηνύματα
11
Like
18
Πόντοι
0
Πόσο χρονών είστε;;; Στείλε πμ(όταν μπορέσεις).
Είμαστε 53-41 , θα είμαστε Αθήνα για 2-3 μέρες την ερχόμενη εβδομάδα , και θέλω να εχουμε μια ευχάριστη , διαφορετική εμπειρία . Κυρίως όμως μας απασχολεί το θέμα ασφάλεια , ευγένεια και ποιότητα . Κι επειδή κι εγώ δεν έχω εμπειρία , γι'αυτό ρωτάω που να πάμε .
Σ ευχαριστώ για το ενδιαφέρον!!
 

Fanishellas

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2024
Μηνύματα
11
Like
18
Πόντοι
0
Δεν ξέρω τι είναι αυτό που μπορεί να "τρομάξει" την κοπέλα σου. Να είστε προετοιμασμένοι ότι θα δείτε άτομα να κάνουν σεξ σε δημόσια θέα.
Αν τώρα αυτό δε σας πειράζει ,μπορείτε να πάτε Παρασκευή ή Σάββατο που είναι μόνο για ζευγάρια. Πηγαίνετε κατά τις 11, για να εξοικειωθείτε με το χώρο και αν σας ξενερώσει η φάση όταν θα παίζει πολύ δράση, φεύγετε.
Για πρωτάρηδες καλύτερο είναι το C4C.
Θα την τρόμαζε ένα καταγωγιο , με αγενές προσωπικό , και στο οποίο θα μας κοιτούσαν όλοι περίεργα .
Σ ευχαριστώ για τη συμβουλή .
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
3.261
Like
16.282
Πόντοι
2.256
Θα την τρόμαζε ένα καταγωγιο , με αγενές προσωπικό , και στο οποίο θα μας κοιτούσαν όλοι περίεργα .
Σ ευχαριστώ για τη συμβουλή .
Καμία σχέση αδερφέ!!! Χαλαρότητα, ευγένεια, ανεκτικότητα με τους πρωτάρηδες (όπως κι εμείς άλλωστε), μόνο ζευγάρια το Σάββατο. Δεν υπάρχουν ζόμπι κλπ. Όλοι εκεί είναι για τον ίδιο λόγο. Όταν μπορέσεις, στείλε μου πμ.
 

hiseus

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2012
Μηνύματα
351
Like
296
Πόντοι
21
Θα την τρόμαζε ένα καταγωγιο , με αγενές προσωπικό , και στο οποίο θα μας κοιτούσαν όλοι περίεργα .
Σ ευχαριστώ για τη συμβουλή .
Εγώ θα πρότεινα να γνωρίσετε ένα άλλο ζευγαρι πριβε για αρχή. Οχι βουρ στο club
 

Fanishellas

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2024
Μηνύματα
11
Like
18
Πόντοι
0
Εγώ θα πρότεινα να γνωρίσετε ένα άλλο ζευγαρι πριβε για αρχή. Οχι βουρ στο club
Ωωω , με τίποτα .....δε νιώθουμε ασφάλεια.......προτιμώ κάποιο χώρο με κόσμο ....τουλάχιστον σαν πρώτη αναγνωριστική πτήση !!
 

Fanishellas

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2024
Μηνύματα
11
Like
18
Πόντοι
0
Καμία σχέση αδερφέ!!! Χαλαρότητα, ευγένεια, ανεκτικότητα με τους πρωτάρηδες (όπως κι εμείς άλλωστε), μόνο ζευγάρια το Σάββατο. Δεν υπάρχουν ζόμπι κλπ. Όλοι εκεί είναι για τον ίδιο λόγο. Όταν μπορέσεις, στείλε μου πμ.
Αυτά είναι πολύ σημαντικά για έναν που κάνει το πρώτο βήμα στη διασκέδαση αυτού του είδους .
Επίσης η αίσθηση που σου αφήνει ο χώρος , το προσωπικό αλλά και οι θαμώνες , η προσεγμένη λεπτομέρεια , θα έλεγα και η πολυτέλεια, το κόστος δεν μ απασχολεί (σε λογικά πλαίσια ) αρκεί να το αξίζει .
Σ ευχαριστώ πολύ !!
Μόλις μπορέσω θα σου στείλω .
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom