Νέα

2+2 Swingers Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kouneli1974
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

hubwwif

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Ιαν 2023
Μηνύματα
385
Like
6.876
Πόντοι
1.041
Τύπε απ' ότι βλέπω δεν έγινε καλή δουλειά στα πλαστικά βυζιά που ποσταρες, ξαναπήγαινε την να τα φτιάξει ο μάστορας, το ένα είναι πιο φουσκωμένο από το άλλο :confused::confused::rockon::rockon:, εκτός κι αν δουλέψεις εσύ την τρόμπα σου να σου έρθει πιο φθηνά :jerking::jerking::2funny::2funny:
Ναι κωστακη ότι πεις. Ξέρεις εσυ έχεις δει στις τσόντες πολλά καλύτερα.
 

Beluga

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2018
Μηνύματα
251
Like
1.640
Πόντοι
201
Τι να κάνουμε ρε τύπε κάποιοι κάνουμε ζημιές στα μαγαζιά και τρώμε και πόρτα, κάτι βλάκες σαν εσένα μπαίνετε παντού :jerking::jerking::jerking:, πάρε άλλη μια φαπα τώρα και τράβα να κλάψεις.

Λεβεντόπαιδο Αρίστο (εδω Κωστάκι) μπες στο μαγαζί και κλείστο!!!
Πόσο χρονών είσαι μπρό? 15?
 

MrRobot15

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2016
Μηνύματα
696
Κριτικές
3
Like
889
Πόντοι
366
Κωστακη ο μονος τροπος να καταφερεις να μπεις ξανα σε τετοιο μαγαζι ειναι σε κανα θεματικο παρτυ τυπου ματια ερμητικα κλειστα μεταμφιεσμενος εκει δν θα σε αναγνωρισουν με τιποτα σου δινω ιδεες για να μπεις γιατι αν κρινω που ξεροσταλιαζεις στα νηματα των swinger θα το εχεις σιγουρα μεγαλο απωθημενο
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.801
Κριτικές
126
Like
7.904
Πόντοι
7.885
Κωστακη ο μονος τροπος να καταφερεις να μπεις ξανα σε τετοιο μαγαζι ειναι σε κανα θεματικο παρτυ τυπου ματια ερμητικα κλειστα μεταμφιεσμενος εκει δν θα σε αναγνωρισουν με τιποτα σου δινω ιδεες για να μπεις γιατι αν κρινω που ξεροσταλιαζεις στα νηματα των swinger θα το εχεις σιγουρα μεγαλο απωθημενο
Να πάνε να γ@μηθουν οι μαγαζατορες τύπε, δεν τους έχω καμία ανάγκη :rockon::rockon:
 

Nikol

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2016
Μηνύματα
139
Like
329
Πόντοι
21
Μπορεί κάποιος να ενημερώσει τι ακριβώς γίνεται τις Κυριακές κ τι προσέλευση έχει από κόσμο συνήθως ; ευχαριστώ
 
  • Like
Αντιδράσεις: teo78

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.060
Κριτικές
10
Like
13.070
Πόντοι
3.846
Κάθε Κυριακή επιτρέπεται η είσοδος σε μπαλαντέρ (μόνους άντρες) και ζευγάρια. Εννοείται και σε μόνες γυναίκες. Το πόσοι μόνοι άντρες θα μπούνε εξαρτάται από το πόσα ζευγάρια είναι ήδη μέσα στο μαγαζί ,καθώς προσπαθούν να κρατήσουν μία καλή αναλογία.
Αν δεν έχει πολύ κακό καιρό, πάει αρκετός κόσμος στο μαγαζί (όχι όσοι Παρασκευή και Σάββατο ίσως). Αν πας στις 12-1 θα βρεις τη μέγιστη ποσότητα κόσμου, μετά τις 2 αρχίζουν οι αποχωρήσεις.
 

MrRobot15

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2016
Μηνύματα
696
Κριτικές
3
Like
889
Πόντοι
366
Μπορεί κάποιος να ενημερώσει τι ακριβώς γίνεται τις Κυριακές κ τι προσέλευση έχει από κόσμο συνήθως ; ευχαριστώ
Εχω φαει αρκετες φορε πορτα τον τελευταιο καιρο εχουν αρχισει να κανουν διακρισεις τωρα τελευταια γιατι εχει πολλους αγροτες μονους ψαχνουν
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.801
Κριτικές
126
Like
7.904
Πόντοι
7.885
Στ @ρχιδια μου τύπε, δεν θα μου λείψουν ούτε η ηλίθια μουσική τους ούτε τα ανύπαρκτα event τους. Τόσο καιρό πελάτης και το μόνο που με κέρασαν ήταν κάτι κωλοσφηνακια, από εκεί φαίνεται η γυφτιά τους :jerking::jerking::rockon::rockon:
 

Sex_For_Fun

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
464
Like
712
Πόντοι
81
Στ @ρχιδια μου τύπε, δεν θα μου λείψουν ούτε η ηλίθια μουσική τους ούτε τα ανύπαρκτα event τους. Τόσο καιρό πελάτης και το μόνο που με κέρασαν ήταν κάτι κωλοσφηνακια, από εκεί φαίνεται η γυφτιά τους :jerking::jerking::rockon::rockon:
Ουτε το κοκκινο χαλι δεν έστρωσαν ... ρε τους μαλακες
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.801
Κριτικές
126
Like
7.904
Πόντοι
7.885
Ουτε το κοκκινο χαλι δεν έστρωσαν ... ρε τους μαλακες
Κι έκανα και λογαριασμό αρκετές φορές, καθιστε τώρα να παρακαλάτε τα γεροντια να μπουν μέσα ν ανοίξουν κανά μπουκάλι.
 

Jack1212

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2018
Μηνύματα
208
Like
1.645
Πόντοι
201
Στ @ρχιδια μου τύπε, δεν θα μου λείψουν ούτε η ηλίθια μουσική τους ούτε τα ανύπαρκτα event τους. Τόσο καιρό πελάτης και το μόνο που με κέρασαν ήταν κάτι κωλοσφηνακια, από εκεί φαίνεται η γυφτιά τους :jerking::jerking::rockon::rockon:
Παντός οι κριτικές σου για τα μαγαζιά αυτά μου λείψαμε ....εγώ θα το πω ......της καλύτερες κριτικές έγραφες!!!! Κ μιλάω σοβαρά χωρίς καμία δόση ειρωνείας.
 
Τελευταία τροποποίηση:
  • Like
Αντιδράσεις: dskoul

MrRobot15

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2016
Μηνύματα
696
Κριτικές
3
Like
889
Πόντοι
366
Παντός οι κριτικές σου για τα μαγαζιά αυτά μου λείψαμε ....εγώ θα το πω ......της καλύτερες κριτικές έγραφες!!!!
ρε ο κωστακης ειναι ο καλυτερος εγω τον συμπαθω παρολο που το πειραζουν οι περισσοτεροι χαχαχαχα
 

Jonathan1931

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2024
Μηνύματα
20
Like
13
Πόντοι
0
Γεια σας ομορφίες,

Είμαι καινούργιος στην παρέα, είμαι 23 ετών, μελαχρινός, με μέτριo γυμνασμένο σώμα, ύψος 1,78, βάρος 75 κιλά, τατουάζ, καστανά μάτια και πρόθυμος να ανταποκριθώ σε οποιαδήποτε kinky πρόταση με βίντεο ή φωτογραφία μέσω Telegram ή WhatsApp. Αν σε ψήνεις, στείλε PM
 

Sex_For_Fun

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
464
Like
712
Πόντοι
81
Κι έκανα και λογαριασμό αρκετές φορές, καθιστε τώρα να παρακαλάτε τα γεροντια να μπουν μέσα ν ανοίξουν κανά μπουκάλι.
Εσυ φίλε μου με το χαρακτήρα που έχεις και μπουκάλι να σου άνοιγαν πάλι θα το απαξίωνες.
Λογαριασμό μπορεί να νομίζεις ότι κάνεις λόγο ότι είσαι μπατίρης.
Όποτε και χ ευρω να δώσεις να σου φαίνονται πολλά ενώ σε κάποιον άλλον το ίδιο ποσό να φαινετε γελοίο.
Το "Καθιστε" που αναφερεις ισως πρεπει να το πεις στα μαγαζια και οχι σε εμας ;)
 

takoulou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2012
Μηνύματα
587
Κριτικές
8
Like
467
Πόντοι
306
Γεια σας ομορφίες,

Είμαι καινούργιος στην παρέα, είμαι 23 ετών, μελαχρινός, με μέτριo γυμνασμένο σώμα, ύψος 1,78, βάρος 75 κιλά, τατουάζ, καστανά μάτια και πρόθυμος να ανταποκριθώ σε οποιαδήποτε kinky πρόταση με βίντεο ή φωτογραφία μέσω Telegram ή WhatsApp. Αν σε ψήνεις, στείλε PM
Εδω τι ψαχνεις.. Λαθος μπηκες..
 

FlashDance

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
3.107
Κριτικές
4
Like
7.256
Πόντοι
1.336
Τύπε απ' ότι βλέπω δεν έγινε καλή δουλειά στα πλαστικά βυζιά που ποσταρες, ξαναπήγαινε την να τα φτιάξει ο μάστορας, το ένα είναι πιο φουσκωμένο από το άλλο :confused::confused::rockon::rockon:, εκτός κι αν δουλέψεις εσύ την τρόμπα σου να σου έρθει πιο φθηνά :jerking::jerking::2funny::2funny:
Ο Κωστακης ειναι tough mother fucker :grin::grin:
 

MrRobot15

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2016
Μηνύματα
696
Κριτικές
3
Like
889
Πόντοι
366
Γεια σας ομορφίες,

Είμαι καινούργιος στην παρέα, είμαι 23 ετών, μελαχρινός, με μέτριo γυμνασμένο σώμα, ύψος 1,78, βάρος 75 κιλά, τατουάζ, καστανά μάτια και πρόθυμος να ανταποκριθώ σε οποιαδήποτε kinky πρόταση με βίντεο ή φωτογραφία μέσω Telegram ή WhatsApp. Αν σε ψήνεις, στείλε PM
Τυπε μαλλον μπερδεψες τα νηματα μου φαινεται
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom