Νέα

16+1 αντρο-συμβουλές που δε θα βρείτε στο Maxim

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα FidoDiLdo
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 50
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

erevnitis

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.766
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
17Η ΕΝΤΟΛΗ : Πηγαινε στα στεκια των ρωσσιδων ,Αιγάλεω,Μενιδι
Καλλιθεα ,Φαληρο ,Γλυφαδα.Πηγαινε σε ρώσσικες ντίσκο ,ρώσσικα
εστιατορια ,σουπερ μαρκετ ,ρωσσικη εκκλησια.Σερφαρε στα σάϊτ
γνωριμιων με ρωσσιδες.Ε,μάθε και λιγα ρώσσικα !Το καλοκαιρι
ερχονται πολλες όμορφες ρωσσιδες στην Ελλαδα.Τα σχολια που κανουν στις συμπατριωτισσες τους είναι θετικα ,γιαυτό καθε χρόνο
έρχονται περισσοτερες.
Και οι 16 προηγούμενες εντολες είναι σωστες ,και για να πιασουν τοπο θα πρεπει να ακολουθουνται απο γνωριμια ομορφης ,γλυκειας
ερωτικης ρωσσίδας ΜΗ ιερόδουλης.Εχει δικιο ο  Μεμοσαν που
φωνάζει.Αν θες να φχαριστηθείς Ρωσσίδα ,πρεπει να μην είναι ιεροδουλη.Εντάξει αν δεν βρείς σπιτικο φαγητο, πηγαινε
στο φαστ φουντ,δηλ.την ιεροδουλη.Αλλα η φτωχεια θελει καλοπεραση.
Μαγκες το καλοκαιρι ξηγηθειτε ΡΥCCΚΙ.
 

mounakiasgr

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2006
Μηνύματα
616
Like
4
Πόντοι
6
Εκτός από αρχίδι, είσαι και μεγάλος γλείφτης απ' ότι βλέπω εσύ!  :grin: :grin:

ΥΓ. Για τον Αρχίδη το γράφω αυτό, βέβαια
 

Επισκέπτης
Εμενα γιατι μου φαινεται οτι ολες αυτες οι "συμβουλες" που κατα καιρους εμφανιζονται στο internet και στα life style περιοδικα, εχουν γραφτει απο το ιδιο ατομο ? Αρε Πετρο Κωστοπουλε, σχολη εκανες :headbang: :headbang: :headbang:
 

trikardos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
11.075
Like
31
Πόντοι
166
Εμενα γιατι μου φαινεται οτι ολες αυτες οι "συμβουλες" που κατα καιρους εμφανιζονται στο internet και στα life style περιοδικα, εχουν γραφτει απο το ιδιο ατομο ? Αρε Πετρο Κωστοπουλε, σχολη εκανες :headbang: :headbang: :headbang:

Ασε βρε Παραλίμνιε δεν είναι για διαβάζουμε εμείς αυτές τις μακακίες του Πετράκη

Εμεις πιστεύουμε σε άλλα

Οι πιτσιρικαρία τα διαβάζει για να  :jerking:
 

Επισκέπτης
Ασε βρε Παραλίμνιε δεν είναι για διαβάζουμε εμείς αυτές τις μακακίες του Πετράκη

Εμεις πιστεύουμε σε άλλα

Οι πιτσιρικαρία τα διαβάζει για να  :jerking:

Σε λιγο θα εχουμε "16+1 αντρο-συμβουλές για χεσιμο που δε θα βρείτε στο Maxim, στο ΚΛΙΚ, sto ΜΕΝ και αλλου.
Οπου χεσιμο μπορει να βαλει ο καθενας οτι θελει ή νομιζει οτι μας απασχολει.
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
Οι συγκεκριμενες παντως μαλλον απο γυναικα ειναι γραμμενες!
 

Ψωριάρης

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
3.590
Κριτικές
9
Like
23
Πόντοι
16
Ακόμα δεν ξεμπερδέψαμε με τις μαλακίες στυλ Κωστόπουλου ?  Από τα 80'ς μας βασανίζει ο μπαγλαμάς .
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
Σε λιγο θα εχουμε "16+1 αντρο-συμβουλές για χεσιμο που δε θα βρείτε στο Maxim, στο ΚΛΙΚ, sto ΜΕΝ και αλλου.
Οπου χεσιμο μπορει να βαλει ο καθενας οτι θελει ή νομιζει οτι μας απασχολει.

Μέχρι να τις διαβάσουμε, χεστήκαμε  :2funny:
 

kauliarogatos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2008
Μηνύματα
799
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
606
[size=16pt]16+1 αντρο-συμβουλές που δε θα βρείτε στο Maxim[/size]




12. Σταμάτα να κορνάρεις σε γκόμενες από το αμάξι σου. Δηλαδή όταν βλέπεις ένα καλό μουνί στο φανάρι, η στρατηγική σου είναι: "Θα της κορνάρω εν κινήσει, η γκόμενα θα πετάξει τα τακούνια της, θα αρχίσει να κυνηγάει το αμάξι, θα γατζωθεί απ' τον προφυλακτήρα και θα μου γράψει το κινητό της με κραγιόν ανάποδα στο πίσω τζάμι". FLAWLESS!
Ρε στο φανάρι η γενικότερα στο δρόμο δε κορνάρεις ούτε κάνεις σχόλια με σκοπό ή ελπίδα να γαμήσεις, το κάνεις έτσι για την καφρίλα και για τη καύλα σου, το κάνεις γιατί είμαστε εκδηλωτικοί γαμώ τη πουτάνα μου
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
Ρε στο φανάρι η γενικότερα στο δρόμο δε κορνάρεις ούτε κάνεις σχόλια με σκοπό ή ελπίδα να γαμήσεις, το κάνεις έτσι για την καφρίλα και για τη καύλα σου, το κάνεις γιατί είμαστε εκδηλωτικοί γαμώ τη πουτάνα μου
ή απλα αθεραπευτα ανωριμοι!! :2funny: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
ειδικα με τη μηχανη εχω κανει οτι μαλακια μπορει να βαλει ανθρωπινο μυαλο στο νου! :grin: :grin:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Συνέχισες το καμάκι και πεσμένος στο δρόμο;  :2funny:
με στραπατσαρισμενο ηθικο και χαμογελο καρφωμενο μεν στην γκομενα αλλα αμηχανο απεναντι στους περαστικους που μουτζωναν και γελουσαν.... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
Εγώ είχα πέσει με 5 χλμ, κάνοντας καμάκι δίπλα σε στάση λεωφορείου...
εγω μια φορα ειχα παει να καβαλησω πεζοδρομιο γιατι κολλησε το βλεμμα μου σε μια γκομενα που περιμενε στη διαβαση πεζων!!! :2funny: :uglystupid:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom