Νέα

Συγγρού 40-42 3ος/6ος όροφος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pastan
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 14 άτομα (2 μέλη και 12 επισκέπτες)

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.070
Κριτικές
34
Like
4.037
Πόντοι
4.365

georgel

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2010
Μηνύματα
230
Κριτικές
3
Like
581
Πόντοι
81
Κρίμα για την ιστορία του μαγαζιού ο τρόπος που το τρέχουν τα τελευταία τρία χρόνια. Έχω κάνει εκεί τα καλύτερα μου γαμησια. Πραγματικά κρίμα.
 

badriver8543

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2015
Μηνύματα
500
Κριτικές
1
Like
567
Πόντοι
86
Δεν έχω δει , Παολα Τζούλια γαμη

Κρίμα για την ιστορία του μαγαζιού ο τρόπος που το τρέχουν τα τελευταία τρία χρόνια. Έχω κάνει εκεί τα καλύτερα μου γαμησια. Πραγματικά κρίμα.
Πολυ δυνατά γαμησια όντως εκει…μακαρι να αλλάξει η τιμή και να καταλάβουν ότι τουλάχιστον το μισαωρο πρέπει να γύρισει στα 60….
 

georgel

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2010
Μηνύματα
230
Κριτικές
3
Like
581
Πόντοι
81
Δεν είναι μόνο η τιμή φίλε. Είναι η υποδοχή είναι ότι τα κορίτσια τα καλά δουλεύουν με ραντεβού και γενικότερα υπάρχει μια κουτοπονηριά και αγένεια
 
Εγγρ.
10 Ιουν 2022
Μηνύματα
974
Κριτικές
21
Like
6.214
Πόντοι
2.836

tribal

Μέγας
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
298
Κριτικές
40
Like
1.874
Πόντοι
3.990
ΩΝΣΓ την θέλω γυμνή και να την ταιζω ...το ξωφτερνο μην βγάλει μονο:sad2:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Καταλαβαίνεις βεβαια ότι πρέπει να ζητήσεις βοήθεια από ειδικό
 
Εγγρ.
10 Ιουν 2022
Μηνύματα
974
Κριτικές
21
Like
6.214
Πόντοι
2.836
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Καταλαβαίνεις βεβαια ότι πρέπει να ζητήσεις βοήθεια από ειδικό
Χρόνια τώρα :2funny:
Μόνο και μόνο που θα με κοιτάζει με αυτή την αηδία

:erection:
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: tribal

badriver8543

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2015
Μηνύματα
500
Κριτικές
1
Like
567
Πόντοι
86
Μαρίνα πήρε κανείς τελευταία;;με την αύξηση δλδ;;;παραμένει ίδια ;υπηρεσίες όπως παλιά ;
 

Kaloeros

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.553
Κριτικές
212
Like
4.868
Πόντοι
9.275
Στο συγκεκριμένο μαγαζί έχει καταντήσει απίστευτα κουραστικό να βγάζει η τσατσά ως διαθέσιμες πάντα και μόνο τις φώκιες... και να πρέπει να την παρακαλάμε μήπως και υπάρχει διαθέσιμη και καμμιά κανονικής εμφάνισης κοπέλα.

Προσωπικά πέρασα δύο φορές τις τελευταίες 2 εβδομάδες, την πρώτη είχε διαθέσιμη μία φώκια, την δεύτερη δύο φώκιες... Θα αργήσω να ξαναπεράσω, να μην τριτώσει το κακό...

Και τις δύο φορές αποχώρησα με συνοπτικές διαδικασίες, σιγά μην τους κάνω και την χάρη να με ειρωνεύονται!

Αν δεν αλλάξει το προσωπικό αλλά και η διεύθυνση, με τέτοιες τιμές είναι εκτός αγοράς και πάνε για κλείσιμο.
 

Slavrlfucker

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2024
Μηνύματα
354
Like
691
Πόντοι
81
Στο συγκεκριμένο μαγαζί έχει καταντήσει απίστευτα κουραστικό να βγάζει η τσατσά ως διαθέσιμες πάντα και μόνο τις φώκιες... και να πρέπει να την παρακαλάμε μήπως και υπάρχει διαθέσιμη και καμμιά κανονικής εμφάνισης κοπέλα.

Προσωπικά πέρασα δύο φορές τις τελευταίες 2 εβδομάδες, την πρώτη είχε διαθέσιμη μία φώκια, την δεύτερη δύο φώκιες... Θα αργήσω να ξαναπεράσω, να μην τριτώσει το κακό...

Και τις δύο φορές αποχώρησα με συνοπτικές διαδικασίες, σιγά μην τους κάνω και την χάρη να με ειρωνεύονται!

Αν δεν αλλάξει το προσωπικό αλλά και η διεύθυνση, με τέτοιες τιμές είναι εκτός αγοράς και πάνε για κλείσιμο.
Αν ακόμα έχει κόσμο που πάει δεν έχει λόγο να αλλάξει κάτι.
Ειδικά αφού δουλεύει καλύτερα από το Λ23.
 

petsakas79sp_v2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2022
Μηνύματα
216
Κριτικές
6
Like
995
Πόντοι
361
Σημερινή επίσκεψη κατά τις 4 και επιλογή για μια ακόμη φορά της Αλεξάνδρας με θετικότατες κ πάλι εντυπώσεις. Στο μαγαζί δεν υπήρχε ψυχή. Από όσα δωμάτια περάσαμε στον διάδρομο, ανοιχτές οι πόρτες κ άδεια δωμάτια. Εντύπωση μου έκαναν σχόλια της κοπέλας. Ανέφερε ότι ήμουν ο πρώτος της πελάτης στην διάρκεια της ημέρας. Είχε μάλιστα τόσο νεκρα που στη διάρκεια της ημέρας έκανε μασάζ σε άλλες κοπέλες για να περάσει η ώρα.... Μήπως δεν φταίει μόνο η μέρα κ η χρονική περίοδος; Μήπως η πρόσφατη ανατίμηση ευθύνεται κ αυτή σε ένα βαθμό; Άλλο "χαριτωμένο", ότι με άδειο το μαγαζί και ενώ στο βάθος είδα αρκετές κοπέλες να κάθονται στο δωμάτιο τους, παρέλασαν ως διαθέσιμες μόνο Αλεξάνδρα, Αλεσια, και Λίζα...
 

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.070
Κριτικές
34
Like
4.037
Πόντοι
4.365
Σημερινή επίσκεψη κατά τις 4 και επιλογή για μια ακόμη φορά της Αλεξάνδρας με θετικότατες κ πάλι εντυπώσεις. Στο μαγαζί δεν υπήρχε ψυχή. Από όσα δωμάτια περάσαμε στον διάδρομο, ανοιχτές οι πόρτες κ άδεια δωμάτια. Εντύπωση μου έκαναν σχόλια της κοπέλας. Ανέφερε ότι ήμουν ο πρώτος της πελάτης στην διάρκεια της ημέρας. Είχε μάλιστα τόσο νεκρα που στη διάρκεια της ημέρας έκανε μασάζ σε άλλες κοπέλες για να περάσει η ώρα.... Μήπως δεν φταίει μόνο η μέρα κ η χρονική περίοδος; Μήπως η πρόσφατη ανατίμηση ευθύνεται κ αυτή σε ένα βαθμό; Άλλο "χαριτωμένο", ότι με άδειο το μαγαζί και ενώ στο βάθος είδα αρκετές κοπέλες να κάθονται στο δωμάτιο τους, παρέλασαν ως διαθέσιμες μόνο Αλεξάνδρα, Αλεσια, και Λίζα...

Και σε δύο βαθμούς.. και τρεις...
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.400
Κριτικές
18
Like
20.461
Πόντοι
4.546
..................
Άλλο "χαριτωμένο", ότι με άδειο το μαγαζί και ενώ στο βάθος είδα αρκετές κοπέλες να κάθονται στο δωμάτιο τους, παρέλασαν ως διαθέσιμες μόνο Αλεξάνδρα, Αλεσια, και Λίζα...
Μήπως φταίει και αυτό το τελευταίο λιγάκι, γενικώς;

Αυτά τα κορίτσια ή έχουν δουλειά, οπότε, δεν βγαίνουν γιατί δεν τους νοιάζει.
Ή είναι κορίτσια των ραντεβού.
Ή μπορεί και να διαλέγουν πελάτες από ηλικία και φάτσα.
Μη διαθέσιμα πάντως, αδιάφορος ο λόγος.

Υ.γ.: έχω να πάω αρκετούς μήνες, δεν στέκομαι αποκλειστικά στις τιμές.
 

jpm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2010
Μηνύματα
24
Κριτικές
6
Like
155
Πόντοι
280
Όποτε πας στο μαγαζί.. ακόμα και τώρα πάντα η Τζούλια και η Βίκυ είναι πάντα κλεισμενες και περιμένουν ραντεβού τους.
Όσο για το 100ρικο...
Αυτός που πήγαινε συχνά θεωρώ ότι θα αραιώσει κατά πολύ τις επισκέψεις του στο κατάστημα, άρα και πάλι τα ταμεία τους θα είναι τουλάχιστον 50% κάτω.
Χειρότερα θα τους βγει.
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.204
Κριτικές
191
Like
52.766
Πόντοι
41.443
Σημερινή επίσκεψη κατά τις 4 και επιλογή για μια ακόμη φορά της Αλεξάνδρας με θετικότατες κ πάλι εντυπώσεις. Στο μαγαζί δεν υπήρχε ψυχή. Από όσα δωμάτια περάσαμε στον διάδρομο, ανοιχτές οι πόρτες κ άδεια δωμάτια. Εντύπωση μου έκαναν σχόλια της κοπέλας. Ανέφερε ότι ήμουν ο πρώτος της πελάτης στην διάρκεια της ημέρας. Είχε μάλιστα τόσο νεκρα που στη διάρκεια της ημέρας έκανε μασάζ σε άλλες κοπέλες για να περάσει η ώρα.... Μήπως δεν φταίει μόνο η μέρα κ η χρονική περίοδος; Μήπως η πρόσφατη ανατίμηση ευθύνεται κ αυτή σε ένα βαθμό; Άλλο "χαριτωμένο", ότι με άδειο το μαγαζί και ενώ στο βάθος είδα αρκετές κοπέλες να κάθονται στο δωμάτιο τους, παρέλασαν ως διαθέσιμες μόνο Αλεξάνδρα, Αλεσια, και Λίζα...
δυστυχως το υπαρχον ροστερ και εδω και στο αδελφο μαγαζι,δεν υποστηριζει τις νεες τιμες ουτε με την εμφανιση,ουτε με το σερβις που προσφερουν.
υπαρχουν καποιες λιγες,ελαχιστες εξαιρεσεις,αλλα η ουσια δεν αλλαζει.
ειναι σταγονα στον ωκεανο.
 

tribal

Μέγας
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
298
Κριτικές
40
Like
1.874
Πόντοι
3.990
δυστυχως το υπαρχον ροστερ και εδω και στο αδελφο μαγαζι,δεν υποστηριζει τις νεες τιμες ουτε με την εμφανιση,ουτε με το σερβις που προσφερουν.
υπαρχουν καποιες λιγες,ελαχιστες εξαιρεσεις,αλλα η ουσια δεν αλλαζει.
ειναι σταγονα στον ωκεανο.
Γενικά η αύξηση της τιμής σε συνδυασμό με την καταπληκτική υποδοχή και ταυτόχρονα το ίδιο ρόστερ δεν είναι καθόλου καλή ιδέα .
 

Arxontas tou skotous

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουν 2022
Μηνύματα
800
Κριτικές
34
Like
5.313
Πόντοι
2.836
Τελευταία τροποποίηση:
Εγγρ.
10 Ιουν 2022
Μηνύματα
974
Κριτικές
21
Like
6.214
Πόντοι
2.836

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom