Νέα

Συγγρού 40-42 3ος/6ος όροφος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pastan
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
8.961
Κριτικές
18
Like
19.506
Πόντοι
4.546
..................
Άλλο "χαριτωμένο", ότι με άδειο το μαγαζί και ενώ στο βάθος είδα αρκετές κοπέλες να κάθονται στο δωμάτιο τους, παρέλασαν ως διαθέσιμες μόνο Αλεξάνδρα, Αλεσια, και Λίζα...
Μήπως φταίει και αυτό το τελευταίο λιγάκι, γενικώς;

Αυτά τα κορίτσια ή έχουν δουλειά, οπότε, δεν βγαίνουν γιατί δεν τους νοιάζει.
Ή είναι κορίτσια των ραντεβού.
Ή μπορεί και να διαλέγουν πελάτες από ηλικία και φάτσα.
Μη διαθέσιμα πάντως, αδιάφορος ο λόγος.

Υ.γ.: έχω να πάω αρκετούς μήνες, δεν στέκομαι αποκλειστικά στις τιμές.
 

jpm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2010
Μηνύματα
24
Κριτικές
6
Like
155
Πόντοι
280
Όποτε πας στο μαγαζί.. ακόμα και τώρα πάντα η Τζούλια και η Βίκυ είναι πάντα κλεισμενες και περιμένουν ραντεβού τους.
Όσο για το 100ρικο...
Αυτός που πήγαινε συχνά θεωρώ ότι θα αραιώσει κατά πολύ τις επισκέψεις του στο κατάστημα, άρα και πάλι τα ταμεία τους θα είναι τουλάχιστον 50% κάτω.
Χειρότερα θα τους βγει.
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.999
Κριτικές
191
Like
51.428
Πόντοι
41.443
Σημερινή επίσκεψη κατά τις 4 και επιλογή για μια ακόμη φορά της Αλεξάνδρας με θετικότατες κ πάλι εντυπώσεις. Στο μαγαζί δεν υπήρχε ψυχή. Από όσα δωμάτια περάσαμε στον διάδρομο, ανοιχτές οι πόρτες κ άδεια δωμάτια. Εντύπωση μου έκαναν σχόλια της κοπέλας. Ανέφερε ότι ήμουν ο πρώτος της πελάτης στην διάρκεια της ημέρας. Είχε μάλιστα τόσο νεκρα που στη διάρκεια της ημέρας έκανε μασάζ σε άλλες κοπέλες για να περάσει η ώρα.... Μήπως δεν φταίει μόνο η μέρα κ η χρονική περίοδος; Μήπως η πρόσφατη ανατίμηση ευθύνεται κ αυτή σε ένα βαθμό; Άλλο "χαριτωμένο", ότι με άδειο το μαγαζί και ενώ στο βάθος είδα αρκετές κοπέλες να κάθονται στο δωμάτιο τους, παρέλασαν ως διαθέσιμες μόνο Αλεξάνδρα, Αλεσια, και Λίζα...
δυστυχως το υπαρχον ροστερ και εδω και στο αδελφο μαγαζι,δεν υποστηριζει τις νεες τιμες ουτε με την εμφανιση,ουτε με το σερβις που προσφερουν.
υπαρχουν καποιες λιγες,ελαχιστες εξαιρεσεις,αλλα η ουσια δεν αλλαζει.
ειναι σταγονα στον ωκεανο.
 

tribal

Μέγας
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
290
Κριτικές
40
Like
1.840
Πόντοι
3.990
δυστυχως το υπαρχον ροστερ και εδω και στο αδελφο μαγαζι,δεν υποστηριζει τις νεες τιμες ουτε με την εμφανιση,ουτε με το σερβις που προσφερουν.
υπαρχουν καποιες λιγες,ελαχιστες εξαιρεσεις,αλλα η ουσια δεν αλλαζει.
ειναι σταγονα στον ωκεανο.
Γενικά η αύξηση της τιμής σε συνδυασμό με την καταπληκτική υποδοχή και ταυτόχρονα το ίδιο ρόστερ δεν είναι καθόλου καλή ιδέα .
 

Arxontas tou skotous

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουν 2022
Μηνύματα
737
Κριτικές
30
Like
4.577
Πόντοι
2.836
Τελευταία τροποποίηση:
Εγγρ.
10 Ιουν 2022
Μηνύματα
976
Κριτικές
21
Like
6.207
Πόντοι
2.836
Εγγρ.
10 Ιουν 2022
Μηνύματα
976
Κριτικές
21
Like
6.207
Πόντοι
2.836

Slavrlfucker

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2024
Μηνύματα
189
Like
338
Πόντοι
21
Ας κρατήσουν τα 80-100ευρω στις τιμές τους και μάλλον ο κόσμος θα ξεκινήσει πάλι τα στούντιο στα 30€.

Επίσης ποια άλλα μασάζ έχουν κρατήσει τις παλιές τιμές;
 

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.551
Κριτικές
200
Like
1.202
Πόντοι
2.310
Πολύ επιστημονική άποψη. Μου έφερε και στο μυαλό ένα παλιό γνωμικό..

"Η πουτάνα θέλει να κρυφτή κ' η χαρά δεν την αφήνει"
Λάθος το γνωμικό.
Καλή συνέχεια!
 

alanakos1952

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Δεκ 2021
Μηνύματα
239
Κριτικές
18
Like
948
Πόντοι
1.011
Ξέρει κανείς πότε επιστρέφει η μαρίνα?
 

tribal

Μέγας
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
290
Κριτικές
40
Like
1.840
Πόντοι
3.990

Titser

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2023
Μηνύματα
87
Κριτικές
4
Like
541
Πόντοι
300
Πήγα προχθές για επιτόπιο τσεκάρισμα στο ρόστερ και χαβαλέ με την χοντρή .. μου παρουσιάζει τις λιζα, παολα ( πολύ μετριες ) και κάτι άλλες θείες που ήταν αγαμητες καιρό ( ούτε καν) . όποτε λέω ευχαριστώ κ πάω να φύγω και εδώ αρχίζουν τα ωραία .. μου απαντάει δεν θα περάσεις με κάποια ; Της λέω μονο αμα μου κλείσεις ραντεβού τηλεφωνικά θα περάσω με οποία θες εσυ !
Τσατίστηκε παρα πολύ και φώναζε ότι εγώ δεν κλεινω ραντεβού γιατί έτσι δεν θα έχουμε πελατες κ δεν θα έχουμε δουλειά και να μην ξανάρθεις ! Το ευχαριστήθηκα πολύ με την βρώμοχοντρη που τις έσπασα τα νεύρα . Μεταβολή και έξοδος
 

μορφονιος

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
10.148
Κριτικές
2
Like
9.019
Πόντοι
2.456
Πήγα προχθές για επιτόπιο τσεκάρισμα στο ρόστερ και χαβαλέ με την χοντρή .. μου παρουσιάζει τις λιζα, παολα ( πολύ μετριες ) και κάτι άλλες θείες που ήταν αγαμητες καιρό ( ούτε καν) . όποτε λέω ευχαριστώ κ πάω να φύγω και εδώ αρχίζουν τα ωραία .. μου απαντάει δεν θα περάσεις με κάποια ; Της λέω μονο αμα μου κλείσεις ραντεβού τηλεφωνικά θα περάσω με οποία θες εσυ !
Τσατίστηκε παρα πολύ και φώναζε ότι εγώ δεν κλεινω ραντεβού γιατί έτσι δεν θα έχουμε πελατες κ δεν θα έχουμε δουλειά και να μην ξανάρθεις ! Το ευχαριστήθηκα πολύ με την βρώμοχοντρη που τις έσπασα τα νεύρα . Μεταβολή και έξοδος
Αλί από τον επόμενο ανυποψίαστο φουκαρα, περνοντας την πόρτα θα του κάνει μαρς το βουνό..
:confused::confused::confused:
 

tribal

Μέγας
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
290
Κριτικές
40
Like
1.840
Πόντοι
3.990
Πήγα προχθές για επιτόπιο τσεκάρισμα στο ρόστερ και χαβαλέ με την χοντρή .. μου παρουσιάζει τις λιζα, παολα ( πολύ μετριες ) και κάτι άλλες θείες που ήταν αγαμητες καιρό ( ούτε καν) . όποτε λέω ευχαριστώ κ πάω να φύγω και εδώ αρχίζουν τα ωραία .. μου απαντάει δεν θα περάσεις με κάποια ; Της λέω μονο αμα μου κλείσεις ραντεβού τηλεφωνικά θα περάσω με οποία θες εσυ !
Τσατίστηκε παρα πολύ και φώναζε ότι εγώ δεν κλεινω ραντεβού γιατί έτσι δεν θα έχουμε πελατες κ δεν θα έχουμε δουλειά και να μην ξανάρθεις ! Το ευχαριστήθηκα πολύ με την βρώμοχοντρη που τις έσπασα τα νεύρα . Μεταβολή και έξοδος
ειναι ειδικη στην υποδοχή και μάστερ στα PR πρέπει να το παραδεχτείς
 
  • Like
Αντιδράσεις: Titser

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom