Νέα

Συγγρού 40-42 3ος/6ος όροφος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pastan
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

μορφονιος

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
10.148
Κριτικές
2
Like
9.019
Πόντοι
2.456
Τό μισάωρο έχει πεθάνει στα 80€ δεν θά τό πάρει κανείς καί όσοι πάρουν θά πάρουν στην μια ώρα με τά 100€ καί μόνο σέ κάποιες που τής έχουν στανταρακια.

Κάποιοι πού είχαν λίγο χρόνο ελεύθερο (παντρεμένοι, ή λόγο εργασίας κλπ) ή κάποιοι πού ήθελαν νά δουν κάποια κοπέλα πώς είναι στό δωμάτιο, όι άλλοι λόγο θέματος οικονομικού δεν θά πάρουν τό μισάωρο.
Απλή λογική είναι.
Όσοι έχουν περιορισμένο ελεύθερο.χρονο κ παίρνουν μισαωρο, θα πάνε αλλού..
εκτός αν έχουν κάποιο στανταρακι που γουστάρουν..
 

professor x

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.489
Κριτικές
40
Like
24.365
Πόντοι
9.846
Όσοι έχουν περιορισμένο ελεύθερο.χρονο κ παίρνουν μισαωρο, θα πάνε αλλού..
εκτός αν έχουν κάποιο στανταρακι που γουστάρουν..
Γνώμη μου τό στανταρακι θά κοιτάξουν νά τό πάρουν στην μια ώρα οπότε τούς βολεύει χρονικά.

Άλλου στό μισάωρο με 60 θά γίνετε πανηγύρι.
 

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.323
Κριτικές
112
Like
18.428
Πόντοι
20.686
Γνώμη μου τό στανταρακι θά κοιτάξουν νά τό πάρουν στην μια ώρα οπότε τούς βολεύει χρονικά.

Άλλου στό μισάωρο με 60 θά γίνετε πανηγύρι.
Δεν αξίζει να δώσεις 80 ευρώ για μισάωρο.Εννοειται θα πας στην ώρα .
Και εφόσον οι άλλοι το κράτησαν στα 60 χάνεις πελάτες
 

tribal

Μέγας
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
290
Κριτικές
40
Like
1.840
Πόντοι
3.990
Ό μισαωρακιας δίνει +20 αλλά κερδίζει το χαμόγελο της τζοκοντ@..
:confused:
Είχε βάρδια η Τζοκόντα-Ανακόντα οπωσ Το πάρει κανεις την περασμένη Κυριακή και έκανε κάτι μουτράκια εξάχρονου που της γράφουμε αυτά που της γράφουμε .
κουδουνια δεν χτυπάνε πια την Βίκη έχω να την δω από την αλλαγή τιμών . Οψόμεθα . Η Τζούλια είναι εκεί . Είναι βαρύ το ογδονταρι για ένα παπάρι
 

badriver8543

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2015
Μηνύματα
488
Κριτικές
1
Like
545
Πόντοι
81
Είχε βάρδια η Τζοκόντα-Ανακόντα οπωσ Το πάρει κανεις την περασμένη Κυριακή και έκανε κάτι μουτράκια εξάχρονου που της γράφουμε αυτά που της γράφουμε .
κουδουνια δεν χτυπάνε πια την Βίκη έχω να την δω από την αλλαγή τιμών . Οψόμεθα . Η Τζούλια είναι εκεί . Είναι βαρύ το ογδονταρι για ένα παπάρι
Μαρίνα;;;
 
  • Like
Αντιδράσεις: tribal

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.031
Κριτικές
34
Like
3.699
Πόντοι
4.365

georgel

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2010
Μηνύματα
230
Κριτικές
3
Like
578
Πόντοι
81
Κρίμα για την ιστορία του μαγαζιού ο τρόπος που το τρέχουν τα τελευταία τρία χρόνια. Έχω κάνει εκεί τα καλύτερα μου γαμησια. Πραγματικά κρίμα.
 

badriver8543

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2015
Μηνύματα
488
Κριτικές
1
Like
545
Πόντοι
81
Δεν έχω δει , Παολα Τζούλια γαμη

Κρίμα για την ιστορία του μαγαζιού ο τρόπος που το τρέχουν τα τελευταία τρία χρόνια. Έχω κάνει εκεί τα καλύτερα μου γαμησια. Πραγματικά κρίμα.
Πολυ δυνατά γαμησια όντως εκει…μακαρι να αλλάξει η τιμή και να καταλάβουν ότι τουλάχιστον το μισαωρο πρέπει να γύρισει στα 60….
 

georgel

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2010
Μηνύματα
230
Κριτικές
3
Like
578
Πόντοι
81
Δεν είναι μόνο η τιμή φίλε. Είναι η υποδοχή είναι ότι τα κορίτσια τα καλά δουλεύουν με ραντεβού και γενικότερα υπάρχει μια κουτοπονηριά και αγένεια
 
Εγγρ.
10 Ιουν 2022
Μηνύματα
976
Κριτικές
21
Like
6.207
Πόντοι
2.836

tribal

Μέγας
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
290
Κριτικές
40
Like
1.840
Πόντοι
3.990
ΩΝΣΓ την θέλω γυμνή και να την ταιζω ...το ξωφτερνο μην βγάλει μονο:sad2:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Καταλαβαίνεις βεβαια ότι πρέπει να ζητήσεις βοήθεια από ειδικό
 
Εγγρ.
10 Ιουν 2022
Μηνύματα
976
Κριτικές
21
Like
6.207
Πόντοι
2.836
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Καταλαβαίνεις βεβαια ότι πρέπει να ζητήσεις βοήθεια από ειδικό
Χρόνια τώρα :2funny:
Μόνο και μόνο που θα με κοιτάζει με αυτή την αηδία

:erection:
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: tribal

badriver8543

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2015
Μηνύματα
488
Κριτικές
1
Like
545
Πόντοι
81
Μαρίνα πήρε κανείς τελευταία;;με την αύξηση δλδ;;;παραμένει ίδια ;υπηρεσίες όπως παλιά ;
 

Kaloeros

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.548
Κριτικές
211
Like
4.772
Πόντοι
9.035
Στο συγκεκριμένο μαγαζί έχει καταντήσει απίστευτα κουραστικό να βγάζει η τσατσά ως διαθέσιμες πάντα και μόνο τις φώκιες... και να πρέπει να την παρακαλάμε μήπως και υπάρχει διαθέσιμη και καμμιά κανονικής εμφάνισης κοπέλα.

Προσωπικά πέρασα δύο φορές τις τελευταίες 2 εβδομάδες, την πρώτη είχε διαθέσιμη μία φώκια, την δεύτερη δύο φώκιες... Θα αργήσω να ξαναπεράσω, να μην τριτώσει το κακό...

Και τις δύο φορές αποχώρησα με συνοπτικές διαδικασίες, σιγά μην τους κάνω και την χάρη να με ειρωνεύονται!

Αν δεν αλλάξει το προσωπικό αλλά και η διεύθυνση, με τέτοιες τιμές είναι εκτός αγοράς και πάνε για κλείσιμο.
 

Slavrlfucker

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2024
Μηνύματα
189
Like
338
Πόντοι
21
Στο συγκεκριμένο μαγαζί έχει καταντήσει απίστευτα κουραστικό να βγάζει η τσατσά ως διαθέσιμες πάντα και μόνο τις φώκιες... και να πρέπει να την παρακαλάμε μήπως και υπάρχει διαθέσιμη και καμμιά κανονικής εμφάνισης κοπέλα.

Προσωπικά πέρασα δύο φορές τις τελευταίες 2 εβδομάδες, την πρώτη είχε διαθέσιμη μία φώκια, την δεύτερη δύο φώκιες... Θα αργήσω να ξαναπεράσω, να μην τριτώσει το κακό...

Και τις δύο φορές αποχώρησα με συνοπτικές διαδικασίες, σιγά μην τους κάνω και την χάρη να με ειρωνεύονται!

Αν δεν αλλάξει το προσωπικό αλλά και η διεύθυνση, με τέτοιες τιμές είναι εκτός αγοράς και πάνε για κλείσιμο.
Αν ακόμα έχει κόσμο που πάει δεν έχει λόγο να αλλάξει κάτι.
Ειδικά αφού δουλεύει καλύτερα από το Λ23.
 

petsakas79sp_v2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2022
Μηνύματα
197
Κριτικές
6
Like
919
Πόντοι
361
Σημερινή επίσκεψη κατά τις 4 και επιλογή για μια ακόμη φορά της Αλεξάνδρας με θετικότατες κ πάλι εντυπώσεις. Στο μαγαζί δεν υπήρχε ψυχή. Από όσα δωμάτια περάσαμε στον διάδρομο, ανοιχτές οι πόρτες κ άδεια δωμάτια. Εντύπωση μου έκαναν σχόλια της κοπέλας. Ανέφερε ότι ήμουν ο πρώτος της πελάτης στην διάρκεια της ημέρας. Είχε μάλιστα τόσο νεκρα που στη διάρκεια της ημέρας έκανε μασάζ σε άλλες κοπέλες για να περάσει η ώρα.... Μήπως δεν φταίει μόνο η μέρα κ η χρονική περίοδος; Μήπως η πρόσφατη ανατίμηση ευθύνεται κ αυτή σε ένα βαθμό; Άλλο "χαριτωμένο", ότι με άδειο το μαγαζί και ενώ στο βάθος είδα αρκετές κοπέλες να κάθονται στο δωμάτιο τους, παρέλασαν ως διαθέσιμες μόνο Αλεξάνδρα, Αλεσια, και Λίζα...
 

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.031
Κριτικές
34
Like
3.699
Πόντοι
4.365
Σημερινή επίσκεψη κατά τις 4 και επιλογή για μια ακόμη φορά της Αλεξάνδρας με θετικότατες κ πάλι εντυπώσεις. Στο μαγαζί δεν υπήρχε ψυχή. Από όσα δωμάτια περάσαμε στον διάδρομο, ανοιχτές οι πόρτες κ άδεια δωμάτια. Εντύπωση μου έκαναν σχόλια της κοπέλας. Ανέφερε ότι ήμουν ο πρώτος της πελάτης στην διάρκεια της ημέρας. Είχε μάλιστα τόσο νεκρα που στη διάρκεια της ημέρας έκανε μασάζ σε άλλες κοπέλες για να περάσει η ώρα.... Μήπως δεν φταίει μόνο η μέρα κ η χρονική περίοδος; Μήπως η πρόσφατη ανατίμηση ευθύνεται κ αυτή σε ένα βαθμό; Άλλο "χαριτωμένο", ότι με άδειο το μαγαζί και ενώ στο βάθος είδα αρκετές κοπέλες να κάθονται στο δωμάτιο τους, παρέλασαν ως διαθέσιμες μόνο Αλεξάνδρα, Αλεσια, και Λίζα...

Και σε δύο βαθμούς.. και τρεις...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom