Νέα

Συγγρού 40-42 3ος/6ος όροφος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pastan
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

badriver8543

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2015
Μηνύματα
488
Κριτικές
1
Like
545
Πόντοι
81
Ποια δυνατά ονόματα , πατσαβουρες είναι και αυτές . Απλά εμείς είμαστε διεστραμμένοι (κοροϊδα) σαβουρογαμηδες και δεν μας κάθετες η γειτόνισσα κολάρου χαχα χαχα χαχα ! Μύνημα στους επαγγελματίες του χώρου φτιάξτε τα μαγαζιά σας σωστά και εδώ είμαστε !
Η μαρίνα είναι δυνατή όντως…ίσως και μαι δυο ακόμα όχι σαν αυτή βεβαια…άποψη μου αυτή…αλλά και πάλι η αύξηση είναι αδικαιολόγητη και μεγάλη….χωρια αυτο ζώον π έχουν εκει σαν υπηρεσία χωριά όλα τα υπόλοιπα….θα χάσουν σίγουρα και αυτοί και οι κοπέλες…
 

dimigoall

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
3.843
Κριτικές
59
Like
23.741
Πόντοι
20.486
Γιατί ρε σύ είναι μία εμπειρία και αυτή :2funny::2funny:
fat woman GIF
 

professor x

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.489
Κριτικές
40
Like
24.365
Πόντοι
9.846
Η μαρίνα είναι δυνατή όντως…ίσως και μαι δυο ακόμα όχι σαν αυτή βεβαια…άποψη μου αυτή…αλλά και πάλι η αύξηση είναι αδικαιολόγητη και μεγάλη….χωρια αυτο ζώον π έχουν εκει σαν υπηρεσία χωριά όλα τα υπόλοιπα….θα χάσουν σίγουρα και αυτοί και οι κοπέλες…
Όι κοπέλες δεν θά χάσουν, έχουν τούς αγαπητικόυς σαλιαρηδες νά τίς ποτίζουν όσο μπορούν, αλλά μόνο με αυτούς δεν θά γίνεται καλό ταμείο στό τέλος τής ημέρας. Λύσεις έχουν αυτές αν πέσει ή δουλειά τους ξέρουν τόν δρόμο.

Από εμάς όσοι έχουν άλλες εναλλακτικές μία χαρά καί στα μεζεα μας.
Όι αγαπουληδες και όι πυροφοροι προμοτορες θά τά βρούν σκούρα.
 

mhtkaz

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2010
Μηνύματα
49
Like
80
Πόντοι
0
To "χαπάκι" είναι οτι τα κορίτσια θα παίρνουν 10 ευρώ περισσότερα.... Η αδικαιολόγητη αύξηση των 20 ευρώ (25% πάνω !), αντιμετωπίζεται μόνο με εμπάργκο (αποχή).
 

Jack Bing

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2022
Μηνύματα
667
Like
1.131
Πόντοι
206
Το λοιπόν βλέπω ότι η κατάσταση με τις τιμές γενικεύεται πλέον

Πολλά μαγαζιά είχαν ΗΔΗ την ώρα στα 100€ εδώ και καιρό.. στουρνάρα φραντζή... Όπως φαίνεται την ώρα όλοι θα την έχουν στα 100 ευρώ πλέον.

Πλέον το μισάωρο όλο και
συχνότερα έχει πάει στα 80€.
Κάποια μαγαζιά το μισάωρο το έχουν στα 60€. Αλλά αυτά τιμολογούν και τα 45 λεπτά στα 80 ευρώ. Μάλιστα κάποια θα το κάνουν εδώ και πολύ καιρό. Και αυτό το 45λεπτο είναι πολύ πονηρό αμφίπλευρα....

Συμπεραίνω λοιπόν ότι υπάρχει γενικευμένη αύξηση τιμών πια
 

fysarmonika

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2015
Μηνύματα
1.177
Κριτικές
4
Like
2.716
Πόντοι
456
Το λοιπόν βλέπω ότι η κατάσταση με τις τιμές γενικεύεται πλέον
Πολλά μαγαζιά είχαν ΗΔΗ την ώρα στα 100€ εδώ και καιρό.. στουρνάρα φραντζή... Όπως φαίνεται την ώρα όλοι θα την έχουν στα 100 ευρώ πλέον.
Πλέον το μισάωρο όλο και συχνότερα έχει πάει στα 80€.
Κάποια μαγαζιά το μισάωρο το έχουν στα 60€. Αλλά αυτά τιμολογούν και τα 45 λεπτά στα 80 ευρώ. Μάλιστα κάποια θα το κάνουν εδώ και πολύ καιρό. Και αυτό το 45λεπτο είναι πολύ πονηρό αμφίπλευρα....
Συμπεραίνω λοιπόν ότι υπάρχει γενικευμένη αύξηση τιμών πια
Αποθάρρυνση για το μισάωρο είναι . Θα λες γιατί να δώσω 80 για μισή αφού με 100 έχω 1 ώρα.

Εγώ προσωπικά δεν το κατάλαβα ποτέ το μισάωρο ξεπέτα.

Οριακά φτάνει μια ώρα με τα ντους και ένα υποτυπώδες μασάζ.

Αλλιώς πήγαινε σε δελο η στούντιο .
 

jpm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2010
Μηνύματα
24
Κριτικές
6
Like
155
Πόντοι
280
Ποια δυνατά ονόματα , πατσαβουρες είναι και αυτές . Απλά εμείς είμαστε διεστραμμένοι (κοροϊδα) σαβουρογαμηδες και δεν μας κάθετες η γειτόνισσα κολάρου χαχα χαχα χαχα ! Μύνημα στους επαγγελματίες του χώρου φτιάξτε τα μαγαζιά σας σωστά και εδώ είμαστε !
Η αγάπη παλιά... φχαριστιοσουν να γαμας κωλο!!! Το ζούσε!! Μασαζ!!! Όλο το πακέτο!!
 

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.031
Κριτικές
34
Like
3.699
Πόντοι
4.365
Όι κοπέλες δεν θά χάσουν, έχουν τούς αγαπητικόυς σαλιαρηδες νά τίς ποτίζουν όσο μπορούν, αλλά μόνο με αυτούς δεν θά γίνεται καλό ταμείο στό τέλος τής ημέρας. Λύσεις έχουν αυτές αν πέσει ή δουλειά τους ξέρουν τόν δρόμο.

Από εμάς όσοι έχουν άλλες εναλλακτικές μία χαρά καί στα μεζεα μας.
Όι αγαπουληδες και όι πυροφοροι προμοτορες θά τά βρούν σκούρα.

Αυτό ακριβώς. Πρέπει να έχω μετρημένες τουλάχιστον δέκα περιπτώσεις που προτιμώ να δώσω το 100ρικο

Δεν υπάρχει περίπτωση να το ακουμπήσω σε αυτούς. Φυσικά όλα είναι θέμα τι προτιμάει ο καθένας. Αλλά αν σκέφτεσαι με τη τσέπη σου και όχι με το κώλο σου δύσκολα πας στο βουνό..

Το πρόβλημα είναι ότι έχουν στενέψει σοβαρά οι καλές περιπτώσεις στα 50-60....
 

fanarogomenofilakas

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2023
Μηνύματα
87
Like
163
Πόντοι
0
Αυτό ακριβώς. Πρέπει να έχω μετρημένες τουλάχιστον δέκα περιπτώσεις που προτιμώ να δώσω το 100ρικο

Δεν υπάρχει περίπτωση να το ακουμπήσω σε αυτούς. Φυσικά όλα είναι θέμα τι προτιμάει ο καθένας. Αλλά αν σκέφτεσαι με τη τσέπη σου και όχι με το κώλο σου δύσκολα πας στο βουνό..

Το πρόβλημα είναι ότι έχουν στενέψει σοβαρά οι καλές περιπτώσεις στα 50-60....
Δυστυχώς είναι οι επιλογές μάπα χαλιά
 

Marinamssg

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2022
Μηνύματα
19
Like
208
Πόντοι
0
Τραγικό !!!!!!Δηλαδή δουλεύουμε τζάμπα τόσα χρόνια. Και το εκμεταλλευτήκατε. Φερόμαστε με καλοσύνη και καμιά αναγνώριση. Κάνουμε προγράμματα που αλλού θα ξοδεύατε τα διπλάσια και τριπλάσια
Και τώρα ακρίβεια παντού, ανέβηκαν τιμές πολύ λιγότερο από όσο αλλού, και συμπεριφέρεστε έτσι. Οι τιμές ήταν οι ίδιες τόσα χρόνια. Για πόσο καιρό ακόμη θα μπορούσαν να μείνουν ίδιες; Βλέπετε ότι όλοι έχουν αυξήσει τις τιμές. 3 μέρες το ζαλίζουν κάποιοι, και κάνουν σαν μικρά παιδιά που τους πήραν το παιχνίδι τους. Και τελικά, όποιος θέλει έρχεται και όποιος δεν μπορεί όχι.!!
 

jimis

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2005
Μηνύματα
402
Like
700
Πόντοι
81
Τραγικό !!!!!!Δηλαδή δουλεύουμε τζάμπα τόσα χρόνια. Και το εκμεταλλευτήκατε. Φερόμαστε με καλοσύνη και καμιά αναγνώριση. Κάνουμε προγράμματα που αλλού θα ξοδεύατε τα διπλάσια και τριπλάσια
Και τώρα ακρίβεια παντού, ανέβηκαν τιμές πολύ λιγότερο από όσο αλλού, και συμπεριφέρεστε έτσι. Οι τιμές ήταν οι ίδιες τόσα χρόνια. Για πόσο καιρό ακόμη θα μπορούσαν να μείνουν ίδιες; Βλέπετε ότι όλοι έχουν αυξήσει τις τιμές. 3 μέρες το ζαλίζουν κάποιοι, και κάνουν σαν μικρά παιδιά που τους πήραν το παιχνίδι τους. Και τελικά, όποιος θέλει έρχεται και όποιος δεν μπορεί όχι.!!
Εννοείται ότι δεν θα έρθουμε μαύρο
 

jpm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2010
Μηνύματα
24
Κριτικές
6
Like
155
Πόντοι
280

Christian Kenway

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Απρ 2023
Μηνύματα
121
Κριτικές
17
Like
1.275
Πόντοι
1.011
Τραγικό !!!!!!Δηλαδή δουλεύουμε τζάμπα τόσα χρόνια. Και το εκμεταλλευτήκατε. Φερόμαστε με καλοσύνη και καμιά αναγνώριση. Κάνουμε προγράμματα που αλλού θα ξοδεύατε τα διπλάσια και τριπλάσια
Και τώρα ακρίβεια παντού, ανέβηκαν τιμές πολύ λιγότερο από όσο αλλού, και συμπεριφέρεστε έτσι. Οι τιμές ήταν οι ίδιες τόσα χρόνια. Για πόσο καιρό ακόμη θα μπορούσαν να μείνουν ίδιες; Βλέπετε ότι όλοι έχουν αυξήσει τις τιμές. 3 μέρες το ζαλίζουν κάποιοι, και κάνουν σαν μικρά παιδιά που τους πήραν το παιχνίδι τους. Και τελικά, όποιος θέλει έρχεται και όποιος δεν μπορεί όχι.!!
Επιθετικό μάρκετινγκ :tooth:
 

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.551
Κριτικές
200
Like
1.202
Πόντοι
2.310
Το σχολίασα ήδη στο νήμα του αδελφού 23. Δεν θέλω να επαναλάβω τα ίδια αλλά η ουσία παραμένει. Βλέποντας την κατάσταση εδώ και κάποιο καιρό ήταν ζήτημα χρόνου να ανεβούν οι τιμές. Διαβάζω κι εγώ ότι η κατάσταση γενικεύτηκε. Έτσι είναι δυστυχώς, από τη μιά ακρίβεια με όλους τους κλαδικούς δείκτες να έχουν εκτοξευτεί, και από την άλλη αγοραστική δύναμη στο ναδίρ.

Οικονομία= ρεαλισμός και κοινή λογική. Το θυμικό δεν βοηθάει.

Υπάρχει η τιμή και η αξία. Είναι διαφορετικές μεταξύ τους. Ο έξυπνος παίκτης δεν χάνει πολύ χρόνο στο ιντερνετ, αλλά αποφασίζει. Εάν η τιμή δεν είναι μεγαλύτερη από την αξία λέει ναι. Για κάποιες το αποτέλεσμα είναι σαφώς ναι, και με τις νέες τιμές. Οπότε εάν μπορεί να καλύψει την τιμή προχωράει στην πράξη. Όλα τα άλλα είναι να είχαμε να λέγαμε. Σίγουρα κάποιες έχουν πολύ μεγαλύτερη αξία και έχει αναφερθεί ρητά στο παρελθόν αυτό σε ανύποπτο χρόνο και συνθήκες.

Κάποιοι από μας μπορεί να δυσκολεύονταν ακόμη και μέχρι τώρα. Δυστυχώς έτσι είναι η πραγματικότητα. Απλώς ήταν αξιοπρεπείς, οπότε το κατά δύναμιν.
 
  • Like
Αντιδράσεις: peloma

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.220
Κριτικές
28
Like
20.000
Πόντοι
5.946
Τραγικό !!!!!!Δηλαδή δουλεύουμε τζάμπα τόσα χρόνια. Και το εκμεταλλευτήκατε. Φερόμαστε με καλοσύνη και καμιά αναγνώριση. Κάνουμε προγράμματα που αλλού θα ξοδεύατε τα διπλάσια και τριπλάσια
Και τώρα ακρίβεια παντού, ανέβηκαν τιμές πολύ λιγότερο από όσο αλλού, και συμπεριφέρεστε έτσι. Οι τιμές ήταν οι ίδιες τόσα χρόνια. Για πόσο καιρό ακόμη θα μπορούσαν να μείνουν ίδιες; Βλέπετε ότι όλοι έχουν αυξήσει τις τιμές. 3 μέρες το ζαλίζουν κάποιοι, και κάνουν σαν μικρά παιδιά που τους πήραν το παιχνίδι τους. Και τελικά, όποιος θέλει έρχεται και όποιος δεν μπορεί όχι.!!
αλήθεια είναι... και αν όντως είσαι η Μαρίνα, και σε προγράμματα μισάωρα καθόσουν 40 λεπτά και παραπάνω με σέρβις υψηλού επιπέδου... Κοριτσάρα είσαι θρύλος και αξίζεις φυσικά την αύξηση... και κάποιες άλλες επίσης.
Αλλά όχι όλες, άν ήξερες τι φόλες έχουμε φάει μέχρι να φτάσουμε σε σένα, θα καταλάβαινες ότι η δημοφιλία σου δεν οφείλεται μόνο στην δική σου καλή συμπεριφορά και διάθεση αλλά και στην απροθυμία και αδιαφορία πολλών άλλων κοριτσιών...
 
Τελευταία τροποποίηση:

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.261
Κριτικές
32
Like
28.930
Πόντοι
7.046
Ρε μαλάκες τώρα αλήθεια;;!! Περιμένατε να μην πάνε και αυτά στο 100αρι; Αφού όλοι παίζανε σε αυτά τα λεφτά πλέον. Μέχρι και μασατζιδικα με χοντρές και άσχημες!! Μην πω και 50++αρες!! Μόνο αυτά τα δύο είχανε μείνει και αυτό που είναι στην Ιερά Οδό! Τι να κάνουμε τώρα;;!! Πορευόμαστε έτσι λοιπον! +20€ και τέλος! Ας ασχοληθούμε λιγο με την ανανέωση του ρόστερ και όλα τα άλλα να'χαμε να λέγαμε. Εγώ έτσι κι αλλιώς δεν αλλάζω τις παρτενέρ μου στα Συγγρού και Λαγουμιτζή. Έχω πάρει το 70% από τις κοπέλες περιστασιακά αλλά έχω γίνει πελάτης μόνο με Μαριναρα και Βικυ. Όπως και στο Λαγουμιτζή η καλύτερη από όλες ήταν η Ντιάνα που την είχα πάρει πολλές φορές αλλά σταμάτησε και από ότι λέει η κυρά Σοφία ξανά στις επάλξεις το Φθινόπωρο. Παρόλαυτα και η Βαλεντίνα ήταν καλή και η Ειρήνη καλή αλλά υπερεκτιμημένη και η Άντζελα ήταν φρέσκια και δροσερή. Αλλά στο τέλος όλοι καταλήγουν στους μύθους. Μαριναρα και Βικυ! Να δούμε όταν σταματήσουν αυτές τι θα κάνουμε εμείς οι παλιοί.....

Μη κολλάτε όμως ρε μάγκες με το 20αρι. Οποιαδήποτε call και να πάρουμε δίνουμε 100€ μαζί με το ξενοδοχείο. Κι εγώ δεν είμαι υπέρ των αυξήσεων, έχω μαλώσει πολλές φορές με κάποιους τύπους που προτείνουν σε κοπέλες αυξήσεις για να τις έχουν για πάρτη τους αλλά δεν μπορούμε να κάνουμε κάτι τώρα. Αφήνουμε τη γκρίνια και πάμε δυνατά! Κοιτάτε τα κορίτσια να είναι καθαρά με τις εξετάσεις τους, μη μας κολλήσουν τιποτις, και μετά όλα τα άλλα σε δεύτερη μοίρα. Να'στε καλά!

Όλες αυτές οι κοπέλες που αναφέρθηκα παραπάνω (Μαρίνα, Βίκυ, Τζούλια, Άντζελα) αν ήταν call το 140αρι το χτύπαγαν άνετα, όπως κάνει η Βαλεντίνα σε γνωστό γραφείο call girl πλέον και από ότι βλέπω έχει και φουλ δουλειά αφού στους "δίπλα" αρχίζει και μαζεύει θετικες κριτικές!
 
Τελευταία τροποποίηση:

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.551
Κριτικές
200
Like
1.202
Πόντοι
2.310
Η πραγματικότητα έτσι όπως τα λέτε είναι

Δύο παρατηρήσεις μόνο:
Κάποιος έγραψε για αυξήσεις ΚΑΙ στο ΙΟ259
Τα cg ξεπερνούν τα 100ευρω, πριν προσθέσεις και το ξενοδοχείο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom