Νέα

Υπόθεση Κμαν ή αλλιώς «Υπόθεση Λευκό Σώβρακο»!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα barock
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 776
  • Εμφανίσεις 44K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Η γνώμη σας για τον Κμαν

  • Είναι αρχηγός

    Ψήφοι: 48 20,7%
  • Είναι μεγάλο καμάκι

    Ψήφοι: 8 3,4%
  • Είναι ναυάγιο

    Ψήφοι: 91 39,2%
  • Του τρώνε τα λεφτά

    Ψήφοι: 64 27,6%
  • Δ/ξ Δ/α

    Ψήφοι: 21 9,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    232

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Παλιά μου ελεγαν πολλές γκομενες οτι ειμαι γουρουνι ή γουρουνάκι,δεν καταλαβαινα το γιατι.Οι Τσεχες με αποκαλουσαν prase(γουρουνι),cuniatko(γουρουνάκι) και οι Πολωνεζες osiol(γάιδαρο).
Γενικά οτι υστερω πολύ στα θέματα πιστίας οτι παω με πολλές,φερομαι και τρωω σα βλάχος,ντυνομαι χάλια  δεν τις αγαπαω κτλ.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Εναλλακτικές ;
Δεν μιλάμε για τέτοια φρόκαλα
refugeeswelcome.png




αλλά τέτοια τεμάχια.
2b06b40ed481bd192eb8ceefff6e7777.jpg

Γερμανία ειναι περιπλοκο θεμα.Κολωνια γενικά Ρηνανια Βεστφαλία ειναι οπως στην πρώτη φωτό,Μοναχο Βαυαρία οπως στη δευτερη και ενδιάμεσα ολες οι δυνατες παραλλαγές.
Αμβούργο είναι οπως Σουηδια,Βερολινο ειναι πιο σεξουαλες και διαστροφικες,Λειψία πιο βυζαρουδες κτλ.
Γερμανία εξαρτάται πολυ σε πιο κρατίδιο εισαι,εχει τεραστιες διαφορές.

Γενικά Γερμανία εχει τοπ μουναρες,υπερμοντελα αλλα ο μεσος ορος δεν είναι καλός.
Η Πολωνία εχει καλυτερο μεσο ορο στις γκόμενες αλλα ελάχιστα μοντελα και σουπερ γκόμενες σε σχέση με Γερμανία.
Ο μέσος όρος πεφτει πολυ απο τα φρικιά που Γερμανία είναι συνέχεια στη μαπα σου και μιλάμε για εξτριμ φρικια,χοντρεςπ με τατου πιρσινγκς,πρασινα π κοντα μαλλια και βαθιες φωνες,σκετη αηδια.Αυτα δεν τα βλέπεις ποτε σλαβικές χώρες.
Γενικά Γερμανία υπάρχουν πολλες παραλλαγές καθε γκόμενα ντύνεται διαφορετικά οπως γουσταρει αλλες σαν αντρες αλλες εναλλακτικα κτλ ενω οι Σλαβες ντυνονται καθαρα θηλυκα και σεξυ.
Γερμανία εχουν και χαλια αισθητικη οι γκόμενες δεν ξέρουν να βαφονται δεν ξερουν να περπατανε με τακούνια και δεν τους αρεσει να δειχνουν θηλυκες που το θεωρουν αδυναμο.Ουτε νυχια φτιαχνουν ουτε τίποτα και συνήθως εχουν αρκετά κιλαπ παραπανω.Ειναι ομως πολυ ψηλες και εχουν συμμετρικα προσωπα και ξανθά μαλλιά.

Επίσης οι Γερμανιδες είναι γενικώς τελείως ακωλες,αμα δεις σοβαρό κωλο είναι πάντοτε μεσογειακη και αν δεις αντικειμενικά ομορφη ειναι παντοτε Σλαβα.
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606

Ντύσιμο σένιο , αλλά μαφιόζου, δεν μετράει σε σλάβες τύπε ; Εμένα αυτό είναι το αγαπημένο μου στυλ.
Ένα κράμα φρανκ σινάτρα, ζάχου χατζηφωτίου, ιδιοκτήτη μπαρμπουτιέρας της δεκαετίας του 50 και μαφιόζικης ταινίας.
Σε συνδιασμό με βαθύ ξύρισμα, βαριά και ασήκωτα άφτερ σέηβ κτλ
Kαταστάσεις, να δείχνεις άνθρωπος, μη μοιάζεις με κουμμούνι
98bec4a3e8e728912b78333514cdaa0f.jpg
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.273
Like
599
Πόντοι
246
Ντύσιμο σένιο , αλλά μαφιόζου, δεν μετράει σε σλάβες τύπε ; Εμένα αυτό είναι το αγαπημένο μου στυλ.
Ένα κράμα φρανκ σινάτρα, ζάχου χατζηφωτίου, ιδιοκτήτη μπαρμπουτιέρας της δεκαετίας του 50 και μαφιόζικης ταινίας.
Σε συνδιασμό με βαθύ ξύρισμα, βαριά και ασήκωτα άφτερ σέηβ κτλ
Kαταστάσεις, να δείχνεις άνθρωπος, μη μοιάζεις με κουμμούνι
98bec4a3e8e728912b78333514cdaa0f.jpg
και χοντρο δαχτυλιδι με κοκκινη πετρα στο μικρο δαχτυλακι;
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Δεν ξέρω τι λέτε εμένα η εμπειρία μου είναι οτι πλείστες όσες Σλάβες γουστάρουν να σπονσοραριστούνε ανεξαρτήτως ηλικίας,επαγγέλματος,πόλης,κοινωνικού,οικονομικού background.
Ακόμα και παντρεμένες σπονσοράρονται αν ο σύζυγος είναι σπάγγος,μιλάμε για πολύ διαδεδομένο φαινόμενο.
Εχω γαμήσει κόρες γιατρών,επιστημόνισσες,επιχειρηματίες,δημόσιους υπαλλήλους,δασκάλες,καθηγήτριες,τραπεζικούς υπαλλήλους,εφοριακούς,μοντέλα,ηθοποιούς,τραγουδίστριες,παρουσιάστριες στην τηλεόραση,φοιτήτριες,κομμώτριες,μανικιουρίστ,χορεύτριες τα πάντα όλα.Υποθέτω ακόμα και η Τιμοσένκο θα τράβαγε κανά μπούκι αν κάποιος έκανε καλή προσφορά.
Σλαβικό κόσμο τα όρια στο τι μπορείς να γαμήσεις είναι απεριόριστα βασικά δεν υπάρχει όριο για πέουλες.
Ανατολική Ευρώπη είναι fair game,όλες κοιτάνε να τα αρπάξουνε και αν δεν προλάβει η μία έρχεται η άλλη.

Και γιατί όχι εξάλλου?Αφού και οι άντρες καλοπερνάνε και οι γκόμενες τη βρίσκουνε με τη ροή ρευστού ανάμεσα στα πόδια τους.Είναι excess φάση,win win,κανείς δε μένει δυσαρεστημένος.

Εδώ μόνο δυσανασχετούν οι μεσογειακοί.Λένε εγκώ αληθινό άντρα γκαμάω με την αξία μου,η δικιά μου δεν είναι πουτάνα,θα την προστατέψω αν πάει κανάς αχρείος να τη γαμήσει.Είναι κτήμα μου μου ανήκει,την έβγαλα με την αξία μου,είμαι καψούρης μαζί της,εγώ σοβαρό παιδί κτλ.
Εντωμεταξύ οι Σλάβοι γαμάνε αβέρτα κουβέρτα σιγά μην ασχοληθούν με τις πουτανιές της δικιάς τους τις παίρνουν σα δεδομένες οτι έτσι θα είναι λόγω γυναικείας φύσης δε βάζουν χαλινάρια.

Γενικά με τις Σλάβες πρέπει να είσαι χαλαρός.Οταν πουτανίζουν δεν πρέπει να γυρνάς βλέφαρο ούτε να το παίζεις κτητικός είναι δεδομένο.Αν κυαλάρουν άλλον,γαμάς κι εσύ τη φίλη τους ίσα ίσα σε απελευθερώνουν άμα κινηθούν σε άλλη κατεύθυνση.Είναι νοοτροπία άρχοντος,abudance mentality.Δεν ασχολείσαι με τη συγκεκριμένη γκόμενα αλλά με τη διαχείριση του χαρεμιού.
Συγγνώμη αυτές της μαλακίες που δεν έχουν καμία σχέση με την πραγματικότητα μόνος σου της σκέφτηκες?ή της διάβασες κάπου?Γιατί είσαι εντελώς άσχετος  :jerking:.
  Μόνο πανηλίθιοι αγάμητοι ξένοι σαν κ'εσένα τους τα σκάνε  :jerking: :2funny:πηγαίνεις καπου 2 φορές το χρόνο γιά τρεις μέρες την κάθε φορά και έχεις και άποψη  :2funny:και γράφεις  :jerking:.
   Αν μετράς δε ζητάν τίποτα.Μόνο οι εντελώς τελειωμένες είναι αυτές που ψάχνουν να βρούνε ξένους  γιά να βγάλουν τα έξοδα τους!
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.385
Like
10.922
Πόντοι
3.556
Ντύσιμο σένιο , αλλά μαφιόζου, δεν μετράει σε σλάβες τύπε ; Εμένα αυτό είναι το αγαπημένο μου στυλ.
Ένα κράμα φρανκ σινάτρα, ζάχου χατζηφωτίου, ιδιοκτήτη μπαρμπουτιέρας της δεκαετίας του 50 και μαφιόζικης ταινίας.
Σε συνδιασμό με βαθύ ξύρισμα, βαριά και ασήκωτα άφτερ σέηβ κτλ
Kαταστάσεις, να δείχνεις άνθρωπος, μη μοιάζεις με κουμμούνι
98bec4a3e8e728912b78333514cdaa0f.jpg

Το καρο πουκαμισο δεν παει με ριγατο κοστουμι
Γενικα το καρο καλυτερα να φοριεται σκετο χωρις κοστουμι
Κατα τ αλλα ωραιο ντυσιμο
Ετσι επρεπε να ντυνονται ολοι οι αντρες, παντα, απο 4 χρονων εως 104, με νομο

 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
24.058
Κριτικές
7
Like
9.872
Πόντοι
1.686
Με μπέρδεψε το καπέλο τυπε..  :grin:
Δώσε ινφο να τον γκουγκλαρω (άμα δεν είναι τουλάχιστον υπαίτιος κάποιας γενοκτονίας ή εθνοκαθαρσης, θα ξενερώσω)..

Τον βρήκα με το  tineye

στο λινκ πιο κάτω έχει διάφορες φωτό του


Ήταν ένας ινδός , ο Vinayak Damodar Savarkar


Αγωνίστηκε για την ανεξαρτησία της Ινδίας

 

Διαγραμμένο μέλος 85965

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.283
Κριτικές
5
Like
1.328
Πόντοι
216
Τον βρήκα με το  tineye

στο λινκ πιο κάτω έχει διάφορες φωτό του


Ήταν ένας ινδός , ο Vinayak Damodar Savarkar


Αγωνίστηκε για την ανεξαρτησία της Ινδίας

προσκυναει τους Ινδους και το χαλανε οι Ταυλανδες.
μιλαμε για προμπλεμ
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.791
Κριτικές
6
Like
11.267
Πόντοι
3.936
οι γκομενες που δεν ειναι πουτανες δεν παιρνουν λεφτα για να γαμηθουν
Γυναικα που κανει οικονομικη συμφωνια αμεσα η εμμεσα για να σου κατσει = πουτανα.
Και αυτός το πουλί του ραβδί του. Τι και αν του το λένε όλοι εδώ μέσα,
ο τύπος  αρνείται πεισματικά να το καταλάβει..  :idiot:

Γενικά μπερδεύετε την πουτσα με τη βούρτσα.
Πρόσεχε τώρα το πρωί με τί θα χτενιστείς.. γιατί τα 'χεις μπερδέψει στο μυαλό σου.  :upsidedown:


Εμένα δε με ενδιαφέρει η επίδειξη αλλά ο τζόγος.Κοιτάζω τα μελλοντικά μουνιά.
Εχω πει ελάτε Κίεβο, Πολωνία κτλ να μπουκάρουμε από κοινού σε κλαμπ να γίνει τζερτζελές.
Μπα καθόλου..    Ναι, και μόλις δουν τον ποκοπίκο μπραντ πιτ θα πέσουν όλες ξερές.
Εσένα περίμεναν.. Λίγη αυτογνωσία δεν βλάπτει.  :cool2:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Και αυτός το πουλί του ραβδί του. Τι και αν του το λένε όλοι εδώ μέσα,
ο τύπος  αρνείται πεισματικά να το καταλάβει..  :idiot:
Πρόσεχε τώρα το πρωί με τί θα χτενιστείς.. γιατί τα 'χεις μπερδέψει στο μυαλό σου.  :upsidedown:

Μπα καθόλου..    Ναι, και μόλις δουν τον ποκοπίκο μπραντ πιτ θα πέσουν όλες ξερές.
Εσένα περίμεναν.. Λίγη αυτογνωσία δεν βλάπτει.  :cool2:
Αυτό έγινε  :2funny:συναντηθηκε με τον Φιντέλ στην Κρακοβία και πήγαν σε ένα κλαμπ  :2funny:σε όσες πηγε να μιλησει τον εδιωξαν  :2funny:και τελικά φώναξαν το σεκιουριτά και παραλίγο να τον πετάξουν έξω  :2funny:.
  Αυτός και ο Ακαποτέ'ι'ρα είναι οι πιό αποκρουστικοί και συχαμένοι  :vomit:.Οι γυναίκες τους συχαίνοντε  :vomit:.
  Πάντος είσαι λάθος και έχεις άδικο,αυτές που παίρνει δεν είναι πουτάνες!Απατεώνες είναι  :2funny:Την πουτάνα την πληρώνεις και την παίρνεις και την  :knockinb:αυτές δεν του κάθονται να της γαμίσει  :2funny:άρα δεν είναι πουτάνες  :2funny:βέβαια είναι εντελώς γελοίο  όλο αυτά που κάνει:2funny:
  Το πιό γελοίο είναι ότι ότι λέει είναι λάθος,δεν στέκει και δεν έχει καμιά σχέση με την πραγματικότητα :jerking:είναι σα να λέει κάποιος έχω σπουδάσει της Ρουμάνες :jerking:τον ρωτάς?έχεις πάει Ρουμανία?Μπορεί να σου πει ποτέ ή μία φορά γιά 4-5 μέρες!Και όταν τον ρωτάς από που τότε της ξέρεις?Σου λέει πηγαίνω στη Φυλής με Ρουμάνες :2funny:Ετσι εγινε και ο Βλακμαν σχετικός με την Ρωσσία  :jerking: :2funny:.
 

Skeptic

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2020
Μηνύματα
163
Like
62
Πόντοι
1
Η «Isabel» παραδέχτηκε ότι πήγε σε ξενοδοχείο μαζί του. «Τα συναισθήματά μου ήταν ανάμικτα. Ένιωσα υποβαθμισμένη, ενοχλημένη και παραβιασμένη». Αλλά επιμένει όμως ότι δεν είναι μια μορφή πορνείας: «Είναι μια στοχοθετημένη σχέση που εξελίσσεται με την πάροδο του χρόνου... Ενώ νομίζω ότι η πορνεία είναι όταν συναινείς γαι σεξ με έναν άγνωστο».

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

hustler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.975
Κριτικές
1
Like
4.812
Πόντοι
456
Πως ονομαζεται το φαινομενο κατα το οποιο, ο χ τυπος φτιαχνει κλωνους να γραφουν για αυτον και μετα βαζει τους κλωνους να μιλανε και μεταξυ τους;

Ειναι ιδια ή διαφορετικη η περιπτωση που καποιες φορες τους βαζει να διαφωνουν κιολας;

 :S

Ηρέμησε θα σου περάσει ...

3461663_f260.jpg
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Η «Isabel» παραδέχτηκε ότι πήγε σε ξενοδοχείο μαζί του. «Τα συναισθήματά μου ήταν ανάμικτα. Ένιωσα υποβαθμισμένη, ενοχλημένη και παραβιασμένη». Αλλά επιμένει όμως ότι δεν είναι μια μορφή πορνείας: «Είναι μια στοχοθετημένη σχέση που εξελίσσεται με την πάροδο του χρόνου... Ενώ νομίζω ότι η πορνεία είναι όταν συναινείς γαι σεξ με έναν άγνωστο».

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Φαντάσου να φαμε καμια ομαδική μηνυση μερα απο 30 χρόνια οτι δωσαμε λεφτά στις σπονσορετς και τις παραβιασαμε.
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.791
Κριτικές
6
Like
11.267
Πόντοι
3.936
 :rolleyes:   Σπονσορετς = σε π@υτάνες θες να πεις..
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.791
Κριτικές
6
Like
11.267
Πόντοι
3.936
αυτές που παίρνει δεν είναι πουτάνες!Απατεώνες είναι  :2funny: Την πουτάνα την πληρώνεις και την παίρνεις και την  :knockinb: αυτές δεν του κάθονται να της γαμίσει  :2funny: άρα δεν είναι πουτάνες  :2funny: βέβαια είναι εντελώς γελοίο  όλο αυτά που κάνει :2funny:
Το πιό γελοίο είναι ότι ότι λέει είναι λάθος,δεν στέκει και δεν έχει καμιά σχέση με την πραγματικότητα
Μην τον μπερδεύεις και γίνει xειρότερα..  Τάνες του διαδικτύου λέγονται και αυτές.. αλλά δεν του κάθονται γιατί δίνει όλα τα λεφτά μπροστά. Και όχι μισά μισά, για να είναι σίγουρος ότι θα..  :knockinb:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Μην τον μπερδεύεις και γίνει xειρότερα..  Τάνες του διαδικτύου λέγονται και αυτές.. αλλά δεν του κάθονται γιατί δίνει όλα τα λεφτά μπροστά. Και όχι μισά μισά, για να είναι σίγουρος ότι θα..  :knockinb:
Δεν είναι πουτάνες!Η πουτάνα παίρνει λεφτά και γδύνετε και ανοίγει τα πόδια και την γαμάς ενώ αυτές του παίρνουν τα λεφτά του πουλάνε έρωτες,του λένε ότι είναι φοβερός άνδρας  :2funny: και παραμύθια και μετά δεν του κάθονται να της πηδήξει  :headbang: :2funny:.Αυτές λέγονται απατεώνες και όχι πουτάνες  :2funny:.Δεν είναι πορνεία αλλά απάτη  :2funny:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Πορνεία με απάτη θα έλεγα..  :sunglasses:
Κάνεις λάθος  :2funny: :happy:  Απάτη χωρίς πορνεία  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:Πορνεία με απάτη είναι όταν την πηδάς και σου παίρνει τρελλά λεφτά εδώ δεν υπάρχει πήδημα  :2funny: :2funny: :2funny:Καθαρή περίπτωση απάτης  :2funny:ο Βλάκμαν δεν της πηδάει  :2funny:δεν του κάθονται  :2funny:άρα δεν είναι πορνεία  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:.Ρώτα και το Μπαμπινιώτη ποιά είναι η έννοια της πορνείας? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
    Του Βλάκμαν δεν του σηκώνετε οπότε του φτάνει η γυναικία συντροφιά  :2funny:να νομίζει ότι έχει γκόμενα έστω και γιά λίγο  :2funny:.Είναι δε απάτη γιατί κορο'ι'δεύουν έναν ανάπηρο!Δε φτάνει το μυαλό του Βλάκμαν να καταλάβει ότι τον κορο'ι'δεύουν και του τρώνε τα λεφτά του  :jerking: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:Πορνεία στην περίπτωση του Βλάκμαν δε βλέπω  :2funny:μόνο απάτη  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
Δεν είναι πουτάνες!Η πουτάνα παίρνει λεφτά και γδύνετε και ανοίγει τα πόδια και την γαμάς ενώ αυτές του παίρνουν τα λεφτά του πουλάνε έρωτες,του λένε ότι είναι φοβερός άνδρας  :2funny: και παραμύθια και μετά δεν του κάθονται να της πηδήξει  :headbang: :2funny:.Αυτές λέγονται απατεώνες και όχι πουτάνες  :2funny:.Δεν είναι πορνεία αλλά απάτη  :2funny:
συμφονω προεδρε μαζι σου!
εσυ επιδει δεν γελιεσαι για αυτο δεν γαμας χαχαχαχαχαχαχαχαχα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom