Νέα

υπαρχουν ακομη τετοιες γυναικες ?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα LIO_1959
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 139
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Στα αρχιδια μου για ολο το σαιτ  :P
εσυ τα πιστευεις κατα βαθος γιατι αν δεν τα πιστευες θα ησουν χαλαρος
και δεν θα νευριαζες - ζηλευες  :2funny:
που εχεις δει να νευριαζω-ζηλευω;Εσυ δεν πεταγεσαι συνεχως να μου την πεις;
Αρα ποιος νευριαζει-ζηλευει; :grin:
 

gmakro

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2012
Μηνύματα
1.197
Like
10
Πόντοι
16
Ας επιστρέψουμε στο θέμα μας!!Τελικά δεν υπάρχουν ακόμα τέτοιες γυναίκες!!
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Άμα τις έχεις γραμμένες και θες απλά να περνάς καλά, οκ. Άλλα αν πας στα σοβαρά με κάποια, τα παραμύθια θα σου κοστίσουν αργότερα.

Κοιτα να δεις... ειναι αρκετα δυσκολο να υπάρξει ισοτητα σημερα έχω αρχισει να πιστευω βαθια οτι με την γκομενα ειτε θα εισαι αποπανω εξαρχης ειτε θα εισαι απο κατω.... κοιτα γυρω σου ... που βλεπεις ισοτητα? πολυ σπανια... συνηθως ή ο αντρας τρεχει ή η γυναικα.

Δεν υπαρχει θεμα αν εισαι κολπατζης αρκει να μην τα κανεις συνεχομενα ωστε να ξεχνιεται ή να μην ειναι σοβαρα... πχ δεν θα πας να την κερατώσεις αλλα δεν θα λες και σε ολα ναι... ενα απλο παραδειγμα..

τουλαχιστον εσυ καθεσαι να συζητησεις και λιγο ολοι οι αλλοι τιγκα σφιγμενοι και δυσκοιλιοι οτι και καλα λεμε πολλα και ψεμματα... δεν θα συζητησουμε?

Οσο για το θεμα.... ο τυπος ειναι απο πανω... επειδη την εχει κανει να τρεχει ξωπισω του και να του κανει ολα τα κεφια αυτος το πετυχε με αλλους τροπους οκ ο καθενας με τους δικους του αρκει να πετυχαινουν
 

PONTIOS_PILATOS

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2013
Μηνύματα
361
Like
2
Πόντοι
1
Δεν χρειαζεται σκεψη φιλε γιατι δεν λεω ψεμματα... εχεις δικιο σε αυτο που λες αν ελεγα ψεμματα
αλλα μιας και λεω αληθεια δεν χρειαζεται να κατσω να σκεφτω κατι. Απο φωτογραφιες δεν θυμαμαι να εχω πει ποτε οτι θα ανεβασω εδω ισα ισα εχω γραψει οτι ειμαι της αποψης ακομη και χωρις προσωπο δικιας μου γκομενας δεν βαζω... τα γυμνα της ελεη τα βλεπω μονο εγω φιλε... προς το παρον

βρες και εσυ γκομενα να τα βλεπεις... δεν ειναι δυσκολο αρκει να μην εισαι μπουλης  :P

δυστυχώς πέφτεις στην ίδια την παγίδα που νομίζεις ότι πέφτουνε οι άλλοι! αν είχες όντως γκόμενες και κοινωνική ζωή δεν θα σε ενδιάφερε καθόλου τι λένε οι άλλοι ούτε θα προσπαθούσες ανεπιτυχώς να τους κανεις να ζηλέψουνε , ούτε θα επέμενες για να του πείσεις και να τους την πεις! είναι φως φανάρι ότι εσύ τσιμπάς! εγώ σαν 3 πρόσωπο βάζω στοίχημα ότι αυτά που γραφεις δεν τα πιστεύει κανεις και ότι σε ζηλεύουνε είναι  στην σφαίρα τις φαντασία σου! ποιο πολύ στο δούλεμα σε παίρνουνε όπως τον πορνομεταναστι παρα σε ζηλεύουνε!
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
δυστυχώς πέφτεις στην ίδια την παγίδα που νομίζεις ότι πέφτουνε οι άλλοι! αν είχες όντως γκόμενες και κοινωνική ζωή δεν θα σε ενδιάφερε καθόλου τι λένε οι άλλοι ούτε θα προσπαθούσες ανεπιτυχώς να τους κανεις να ζηλέψουνε , ούτε θα επέμενες για να του πείσεις και να τους την πεις! είναι φως φανάρι ότι εσύ τσιμπάς! εγώ σαν 3 πρόσωπο βάζω στοίχημα ότι αυτά που γραφεις δεν τα πιστεύει κανεις και ότι σε ζηλεύουνε είναι  στην σφαίρα τις φαντασία σου! ποιο πολύ στο δούλεμα σε παίρνουνε όπως τον πορνομεταναστι παρα σε ζηλεύουνε!

Μπερδεύτηκες  :P
εγω δεν προσπαθω να πεισω κανεναν ουτε και προσπαθω να κανω τον μαστερ να ζηλεψει...
πιστεψε με δεν ειναι καθολου δυσκολο... προσεξε να δεις τι κανει ο τυπος μολις δει καποιον να λεει για γκομενες ειμαι δεν ειμαι εγώ...

Οποτε λογικο και εγω να διασκεδαζω μαζι του οποτε μπορω....
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Μπαινω συζηταω και 2-3 κολπακια οποτε εχω ορεξη ... οποιος θελει να τα κανει με σκοπο να τα παει καλυτερα του ευχομαι καλη τυχη ... τωρα ειτε κοροιδευεις ειτε οχι δεν με απασχολει γιατι ξερω οτι κοροιδευεις κολπα τα οποια πιανουν. Εσυ εισαι ο μλκας της υποθεσης οχι εγω  :P

εχει γεμισει ο κοσμος κοιμισμενους... που αμα βαζανε το μυαλο τους να δουλεψει λιγο και να μην θεωρουν πραγματα δεδομενα θα εκαναν εκπληκτικη δουλεια... ολοι εχουν μυαλο
 

promarios

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2012
Μηνύματα
350
Like
0
Πόντοι
1
σας  εχει τυχει να γνωρισετε καποια  σαν την παρακατω ?  θα προσθεσω και λιγο  sex  για να  εχει  πιο  ενδιαφερον , να  ειναι πιο πικαντικο .

ήθελε ακόμη μια - δυό νεράϊδες και κανένα πριγκιπόπουλο σε άσπρο άλογο η ιστορία για να γίνει άρλεκιν. έτσι δεν λέει......
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Μπαινω συζηταω και 2-3 κολπακια οποτε εχω ορεξη ... οποιος θελει να τα κανει με σκοπο να τα παει καλυτερα του ευχομαι καλη τυχη ... τωρα ειτε κοροιδευεις ειτε οχι δεν με απασχολει γιατι ξερω οτι κοροιδευεις κολπα τα οποια πιανουν. Εσυ εισαι ο μλκας της υποθεσης οχι εγω  :P

εχει γεμισει ο κοσμος κοιμισμενους... που αμα βαζανε το μυαλο τους να δουλεψει λιγο και να μην θεωρουν πραγματα δεδομενα θα εκαναν εκπληκτικη δουλεια... ολοι εχουν μυαλο
Νομιζω οτι το πιο επιτυχημενο σου κολπο ηταν οταν ετρωγες στο παρκινγκ του σουπερ μαρκετ με πηρουνακια πλαστικα για να μην πληρωσεις τραπεζι  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Νομιζω οτι το πιο επιτυχημενο σου κολπο ηταν οταν ετρωγες στο παρκινγκ του σουπερ μαρκετ με πηρουνακια πλαστικα για να μην πληρωσεις τραπεζι  :2funny: :2funny: :2funny:

Οτι γουσταρω κανω μαστερ... δεν ειμαι κομπλεξαρισμενος
σε αντιθεση με καποιους που εχουν ενα σωρο κομπλεξ κατωτεροτητας
και φοβουνται να πουν μια απλη καλημερα σε μια γυναικα.
 

μενιοσ33

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2013
Μηνύματα
261
Like
0
Πόντοι
1
Οτι γουσταρω κανω μαστερ... δεν ειμαι κομπλεξαρισμενος
σε αντιθεση με καποιους που εχουν ενα σωρο κομπλεξ κατωτεροτητας
και φοβουνται να πουν μια απλη καλημερα σε μια γυναικα.

Μπορεί να μη θέλουν να τους πεις καλημέρα.
 
OP
OP
L

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
jerry5,ζήσε την φάση με την γκόμενα και δεν χρειάζεται να το αναλύεις πολύ ;)

έτσι και αλλιώς στην δική σου περίπτωση ισχύει αυτό που λέμε,''μπόρα είναι θα περάσει χωρίς να αφήσει πίσω της ζημιές''

:sunglasses: :sunglasses:


τετοιες γκομενες  ειναι κελεπουρια.  δεν βρισκονται ευκολα την σημερον ημερα.  για  αυτο  και την κρατησα. 
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.344
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
τετοιες γκομενες  ειναι κελεπουρια.  δεν βρισκονται ευκολα την σημερον ημερα.  για  αυτο  και την κρατησα.  

μαλάκα κάτσε καλά γιατί έχεις βρεί έναν άνθρωπο που σου συμπεριφέρεται εξαιρετικά,είναι πολύ σπάνιο στην ημέρα μας να γνωρίσεις ένα τόσο αξιόλογο άτομο ;)

είπαμε κόψε τις μαλακείς και αφοσιώσου σε αυτήν,την είδα πως σε προσέχει και πόσο σε αγαπάει :grin:
 
OP
OP
L

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
μαλάκα κάτσε καλά γιατί έχεις βρεί έναν άνθρωπο που σου συμπεριφέρεται εξαιρετικά,είναι πολύ σπάνιο στην ημέρα μας να γνωρίσεις ένα τόσο αξιόλογο άτομο ;)

είπαμε κόψε τις μαλακείς και αφοσιώσου σε αυτήν,την είδα πως σε προσέχει και πόσο σε αγαπάει :grin:


τι κανω ?    δεν κανω μαλακιες.  τις βαρεθηκα.  :tooth:  εξ αλλου  ειμαι καλο παιδι και ξηγημενο.    παντως  δεν  ειναι  ωραιο  να  σε  αγαπανε  παθολογικα ,  αρρωστημενα. 
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.344
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
τι κανω ?     δεν κανω μαλακιες.  τις βαρεθηκα.   :tooth:   εξ αλλου   ειμαι καλο παιδι και ξηγημενο.     παντως  δεν   ειναι   ωραιο  να  σε  αγαπανε  παθολογικα ,  αρρωστημενα.  

ξέρεις εσύ τι κάνεις,μην τα λέω συνέχεια :grin:

σίγουρα,δεν είναι φυσιολογικό αλλά αυτό τον τρόπο έχει για να σου εκφράσει τα συναισθημάτα της..... ;)
 

Επισκέπτης
τι κανω ?     δεν κανω μαλακιες.  τις βαρεθηκα.   :tooth:   εξ αλλου   ειμαι καλο παιδι και ξηγημενο.     παντως  δεν   ειναι   ωραιο  να  σε  αγαπανε  παθολογικα ,  αρρωστημενα. 
αν σε ζηλευει αρρωστημενα ειναι ασχημο! :-
 
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
2.072
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
16
1) Μαλάκα μπόλντη ειλικρηνά λες πάρα πολύ κακά τα ψέματα ρε φίλε.
Δεν το έχεις καθόλου, προσπαθείς να το εξορθολογήσεις ενώ το ψέμα χτυπάει στο συναίσθημα
όχι στην λογική. Φιλικά από ένα... μαιτρ του ψέματος και ΔΕΝ ΓΟΥΣΤΑΡΩ ΝΑ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΙΣ ΝΑ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΘΕΙΣ

2) Στον δημιουργό του θρεντ. Ωραία άμα μας το λες να χαρούμε με την ευτυχία σου ΟΚ. Χάρηκα, παρακάτω....
τι σκέφτεσαι να κάνεις; που λες να το πας; που λες να το πάει;
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
1) Μαλάκα μπόλντη ειλικρηνά λες πάρα πολύ κακά τα ψέματα ρε φίλε.
Δεν το έχεις καθόλου, προσπαθείς να το εξορθολογήσεις ενώ το ψέμα χτυπάει στο συναίσθημα
όχι στην λογική. Φιλικά από ένα... μαιτρ του ψέματος και ΔΕΝ ΓΟΥΣΤΑΡΩ ΝΑ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΙΣ ΝΑ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΘΕΙΣ

2) Στον δημιουργό του θρεντ. Ωραία άμα μας το λες να χαρούμε με την ευτυχία σου ΟΚ. Χάρηκα, παρακάτω....
τι σκέφτεσαι να κάνεις; που λες να το πας; που λες να το πάει;
με τον μπολντη ασχολησε δικε μου??/ :idiot: :idiot: :idiot: :idiot:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom