Νέα

υπαρχουν ακομη τετοιες γυναικες ?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα LIO_1959
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 139
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
ισχυει με σενα αυτο που ειχες πει καποτε οτι ενα εικοσαρακι το μηνα και αν-διαθετεις-για καυλοπαιγνια?

Εγω βρισκω και γκομενες εκτος μπουρδελων φιλε με συγχωρεις  :P
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
οκ παω πασο συνεχιστε τις αποψεις στο αρλεκιν,καλο σας βραδυ κυριες και κυριοι
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
του τρωνε πανω απο 20αρικο αλλα δεν το καταλαβαινει

χαχαχαχχα κλασσικη απαντηση μπουρδελιαρη  :P

θα θελες φιλε. Μερικες τις βάζω να με κερνανε κιολας
μια χαρα κανουν κινησεις και αυτες... ανθρωποι ειναι αμα τις χειριζεσαι καταλληλα
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
τυπε τον μπολντη τον κερνανε οι γκομενες γιατι ειναι στρατευμενο ομορφοπαιδο......
Εχει και λεγειν μην το ξεχναμε αυτο και υψηλο δεικτη νοημοσυνης.Αλοιμονο σε μας  :'(
 

bestman69

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2009
Μηνύματα
2.714
Like
10
Πόντοι
16
χαχαχαχχα κλασσικη απαντηση μπουρδελιαρη  :P

θα θελες φιλε. Μερικες τις βάζω να με κερνανε κιολας
μια χαρα κανουν κινησεις και αυτες... ανθρωποι ειναι αμα τις χειριζεσαι καταλληλα

Λες ότι ξέχασες το πορτοφόλι;
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Λες ότι ξέχασες το πορτοφόλι;

Μια φορα το ειχα κανει αυτο αλλα ηταν επιτηδες επειδη καποια ηταν πολυ καργιολα
ειχε πλακα παντως γιατι εκτος απο τα δικα της πληρωσε και τα δικα μου χωρις να το θελει
και το καλυτερο? μετα μου γλειφοτανε κιολας.... αλλα αμα καποια ειναι καλη κοπελα και την εχω κοψει οτι ειναι απο τις κινησεις της δεν εχω λογο να της φερθω πουστικα ισα ισα... αμα της φερθεις σκαρτα μπορει και να φυγει.... περιμενω μαστερακο να δειξει αχαριστια τωρα που του μαθαινουμε και πραγματα και να αρχισει το κραξιμο της ζηλειας
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Μια φορα το ειχα κανει αυτο αλλα ηταν επιτηδες επειδη καποια ηταν πολυ καργιολα
ειχε πλακα παντως γιατι εκτος απο τα δικα της πληρωσε και τα δικα μου χωρις να το θελει
και το καλυτερο? μετα μου γλειφοτανε κιολας.... αλλα αμα καποια ειναι καλη κοπελα και την εχω κοψει οτι ειναι απο τις κινησεις της δεν εχω λογο να της φερθω πουστικα ισα ισα... αμα της φερθεις σκαρτα μπορει και να φυγει.... περιμενω μαστερακο να δειξει αχαριστια τωρα που του μαθαινουμε και πραγματα και να αρχισει το κραξιμο της ζηλειας
Τρομερο κολπο τυπε  :cheesy:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Τρομερο κολπο τυπε  :cheesy:

To θεμα μαστερ ειναι οτι κάτι παιδια στο δικο σου στυλ οχι μονο δεν τολμανε να κανουν τετοια πραγματα αλλα δεν λενε και το παραμικρο ψεμμα ... εμενα αυτα τα κολπα δουλευουνε και κατσε εσυ ειρωνεψου και ζηλευε οσους πετυχαινουν ετσι δεν σωζεσαι να το ξερεις

Στο ιδιο επιπεδο με τους μπουληδες εισαι  :P
 

PONTIOS_PILATOS

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2013
Μηνύματα
361
Like
2
Πόντοι
1
Μια φορα το ειχα κανει αυτο αλλα ηταν επιτηδες επειδη καποια ηταν πολυ καργιολα
ειχε πλακα παντως γιατι εκτος απο τα δικα της πληρωσε και τα δικα μου χωρις να το θελει
και το καλυτερο? μετα μου γλειφοτανε κιολας.... αλλα αμα καποια ειναι καλη κοπελα και την εχω κοψει οτι ειναι απο τις κινησεις της δεν εχω λογο να της φερθω πουστικα ισα ισα... αμα της φερθεις σκαρτα μπορει και να φυγει.... περιμενω μαστερακο να δειξει αχαριστια τωρα που του μαθαινουμε και πραγματα και να αρχισει το κραξιμο της ζηλειας

φιλε boldemort μου κανεις λίγο φιδεμπορας αν δεις παλιά post σου που έχω τυχαία διαβάσει φαίνεται ότι προσπαθείς να πείσεις απεγνωσμενα ότι έχεις γκόμενες νομίζοντας ότι οι άλλοι ζηλεύουνε ,τα λες πολύ χύμα και άτσαλα με καθόλου σκέψη και πολύ παρορμητικά με αποτέλεσμα τα ψέματα που λες να μην τα πιστεύει κανένας! και ο πορνομεταναστις λέει ότι γαμάει γκόμενες αλλα βάζει και μια φωτό από πουτάνα που και που. εσύ έτσι τα λες στον αέρα και στο τέλος δεν θα πιστεύεις ούτε εσύ αυτά που λες! θέλει ποιο tact το ψέμα! φιλικά γιατι γίνεσαι άδικα ρόμπα!
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
To θεμα μαστερ ειναι οτι κάτι παιδια στο δικο σου στυλ οχι μονο δεν τολμανε να κανουν τετοια πραγματα αλλα δεν λενε και το παραμικρο ψεμμα ... εμενα αυτα τα κολπα δουλευουνε και κατσε εσυ ειρωνεψου και ζηλευε οσους πετυχαινουν ετσι δεν σωζεσαι να το ξερεις

Στο ιδιο επιπεδο με τους μπουληδες εισαι  :P
Οτι δουλευουν τα κολπα σου ειμαι σιγουρος οχι μονο εγω αλλα ολο το σαιτ δικε μου.
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
φιλε boldemort μου κανεις λίγο φιδεμπορας αν δεις παλιά post σου που έχω τυχαία διαβάσει φαίνεται ότι προσπαθείς να πείσεις απεγνωσμενα ότι έχεις γκόμενες νομίζοντας ότι οι άλλοι ζηλεύουνε ,τα λες πολύ χύμα και άτσαλα με καθόλου σκέψη και πολύ παρορμητικά με αποτέλεσμα τα ψέματα που λες να μην τα πιστεύει κανένας! και ο πορνομεταναστις λέει ότι γαμάει γκόμενες αλλα βάζει και μια φωτό από πουτάνα που και που. εσύ έτσι τα λες στον αέρα και στο τέλος δεν θα πιστεύεις ούτε εσύ αυτά που λες! θέλει ποιο tact το ψέμα! φιλικά γιατι γίνεσαι άδικα ρόμπα!

Δεν χρειαζεται σκεψη φιλε γιατι δεν λεω ψεμματα... εχεις δικιο σε αυτο που λες αν ελεγα ψεμματα
αλλα μιας και λεω αληθεια δεν χρειαζεται να κατσω να σκεφτω κατι. Απο φωτογραφιες δεν θυμαμαι να εχω πει ποτε οτι θα ανεβασω εδω ισα ισα εχω γραψει οτι ειμαι της αποψης ακομη και χωρις προσωπο δικιας μου γκομενας δεν βαζω... τα γυμνα της ελεη τα βλεπω μονο εγω φιλε... προς το παρον

βρες και εσυ γκομενα να τα βλεπεις... δεν ειναι δυσκολο αρκει να μην εισαι μπουλης  :P
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Οτι δουλευουν τα κολπα σου ειμαι σιγουρος οχι μονο εγω αλλα ολο το σαιτ δικε μου.

Στα αρχιδια μου για ολο το σαιτ  :P
εσυ τα πιστευεις κατα βαθος γιατι αν δεν τα πιστευες θα ησουν χαλαρος
και δεν θα νευριαζες - ζηλευες  :2funny:
 

bestman69

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2009
Μηνύματα
2.714
Like
10
Πόντοι
16
To θεμα μαστερ ειναι οτι κάτι παιδια στο δικο σου στυλ οχι μονο δεν τολμανε να κανουν τετοια πραγματα αλλα δεν λενε και το παραμικρο ψεμμα ... εμενα αυτα τα κολπα δουλευουνε και κατσε εσυ ειρωνεψου και ζηλευε οσους πετυχαινουν ετσι δεν σωζεσαι να το ξερεις

Στο ιδιο επιπεδο με τους μπουληδες εισαι  :P

Άμα τις έχεις γραμμένες και θες απλά να περνάς καλά, οκ. Άλλα αν πας στα σοβαρά με κάποια, τα παραμύθια θα σου κοστίσουν αργότερα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom