Νέα

Ξύρισμα αρχιδιών

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα billaras22
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 237K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Προτιμάτε οι άντρες να έχουν ξυρισμένα ή αξύριστα αρχίδια?

  • Ξυρισμένα

    Ψήφοι: 396 76,4%
  • Aξούριστα

    Ψήφοι: 122 23,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    518

Lord_Vader

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2007
Μηνύματα
144
Like
0
Πόντοι
1
δεν ειμαι κακος...απλα εχω πιει κατι τεκιλες...παρολαυτα ξερω τι λεω..
 
OP
OP
B

billaras22

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2006
Μηνύματα
256
Like
3
Πόντοι
1
πες τα ρε Lord_Vader ,ο ηθοποιος ειναι κακομοιρη στο avatar,δεν εχει σωθει φωτογραφια του Λεωνιδα απο το 490πχ. α και σιγουρα πηδας (αν πηδας) μεγαλα μπαζα κ σαβουρες γιατι οι σωστες μουναρες γκομενες θελουν καβλι και οχι θαμνο.
 

Gamaomanoules

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.125
Κριτικές
1
Like
24
Πόντοι
16
φιλε με το λαθος αβαταρ αμα σου λεγε η γκομενα σου να εκανες κατι αλλο πανω σου θα το εβγαζες σαν τοπικ στο μπουρδελα?
Τελικα δε μας ειπες τα τραυματισες τα αρχιδακια σου στο ξυρισμα? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny

Εισαι για πολλα γελια φιλε..
 
OP
OP
B

billaras22

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2006
Μηνύματα
256
Like
3
Πόντοι
1
πηγαινε να παρεις ολα τα DVD του PIERRE WOODMAN κακομοιρη να δεις μια ασπρη μερα,ψαξε και τα αλλα θεματα που εχω στειλει,ετσι συνεχισε,οτι λεω με τη γκομενα μου θα στο πω.μην ανυσηχεις,ολα θα τα μαθεις
 

Gamaomanoules

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.125
Κριτικές
1
Like
24
Πόντοι
16
Aναρωτιεμαι τι αλλο σουχει πει η γκομενα να κανεις και δε μας το λες..
Αναρωτιεμαι παλι πως εφτασε στο σημειο να σου πει να τα ξυρισεις,μηπως εχεις προβλημα μεγεθους και θελει να το βρισκει πιο ευκολα? :2funny: :2funny: :2funny:
 

Gamaomanoules

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.125
Κριτικές
1
Like
24
Πόντοι
16
Φιλε ειλικρινα εισαι ΓΙΑ ΠΟΛΛΑ ΓΕΛΙΑ..
 
OP
OP
B

billaras22

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2006
Μηνύματα
256
Like
3
Πόντοι
1
καλα ρε συμπλεγματικε δεν βλεπεις οτι δεν συμφωνει κανεις μαζι σου! τραβα να βαρεσεις καμμια μαλακια με τον PIERRE WOODMAN
 
OP
OP
B

billaras22

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2006
Μηνύματα
256
Like
3
Πόντοι
1
α και σιγουρα πηδας (αν πηδας) μεγαλα μπαζα κ σαβουρες γιατι οι σωστες μουναρες γκομενες θελουν καβλι και οχι θαμνο
 

Gamaomanoules

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.125
Κριτικές
1
Like
24
Πόντοι
16
πηγαινε να παρεις ολα τα DVD του PIERRE WOODMAN κακομοιρη να δεις μια ασπρη μερα,ψαξε και τα αλλα θεματα που εχω στειλει,ετσι συνεχισε,οτι λεω με τη γκομενα μου θα στο πω.μην ανυσηχεις,ολα θα τα μαθεις
oχι φιλε προς θεου μη μας λες τι σου λεει να κανεις η γκομενα σου γιατι ισως ξενερωσουμε με τα πειραματα που κανεις..
Μακρια απο λευκανση κωλοτριπιδας παντως ειναι για gay μονο!
 

Gamaomanoules

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.125
Κριτικές
1
Like
24
Πόντοι
16
Πρωτη φορα βλεπω υποτιθεται αρσενικο να λεει για τα "αρχιδακια"¨του!
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
:headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
:jerking: :jerking: :jerking:
 

Gamaomanoules

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.125
Κριτικές
1
Like
24
Πόντοι
16
Εχω κλαψει απο το γελιο ρε φιλε ελεος!
ξερετε αν γινεται τατουαζ στο πουτσο?

οταν ημουν στο γυμνασιο,ειχα παρατηρησει κατι κοκκινωπο στο σπερμα μου μετα απο μαλακια,ειχα τρομαξει για αυτο το θυμαμαι ακομα,αλλα απο τοτε δεν μου εχει ξανασυμβει.τι να πω...

ενταξει παιδια! ξυριστικα! τσιμπαει οταν περπαταω και τα ξυνω σαν τρελος αλλα οκ! μου τον ελουσε η κοπελια! ευχαριστω για την αμεση ανταποκριση

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Μαλλον τα issues  ταχεις εσυ και τα "αρχιδακια" σου dude! :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :headbang: :headbang: :headbang: :jerking: :jerking: :birdman:
 

Επισκέπτης
μπραβο βλεπω 90+ ποστ σε ΕΝΑ 24ωρο για το αν ξυριζετε τα αρχιδια σας... και στουντιο σημερα δεν πηγε κανενας και σε μπουρδελο 2-3 τι να πω περιμενετε να κανετε τον αλλο να αλλαξει αποψη αφου δεν γινεται, εδω απο κοντα μαλωνεις με καποιον και δεν μπορεις να του αλλαξεις αποψη..... οσο για το θεμα απλα "κουρευω" τα αρχιδια μου γιατι δεν γουσταρω η κοπελα μου να καταπινει μπουκλες!!!!! αλλα και στην πουτανα με ενδιαφερει γιατι και αυτες δεν πρεπει για μερικα ευρω να καταπινουν πουτσοτριχες!! αυτα....
 

Varvaros

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2005
Μηνύματα
34
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
0
η μοδα στο ξυρισμα της τσαπου στον ανδρα μαγκες ηρθε καθαρα απεξω.Τωρα επειδη ειμαστε μιμητες των αλλων σαφως και ορισμενοι ακολουθουν πιστα το δογμα των γκει.
Οπως το ξυρισμα ηρθαν και αλλες μοδες piercing στις ρογες,στις μυτες,στις κοιλιες κ.α
Τωρα δε λεω οτι οποιος τα κανει αυτα ειναι γκει,λεω ομως πως εχει καποιες ανασφαλειες που τον οδηγουν εκει.Στο να κανει τον εαυτο του ομορφοτερο με αυτους τους τροπους και πιο αποδεκτο.
Προσωπικα το θεωρω πουστικο να βαζεις κρεμες,να ξυριζεσε εκει,να βαφεις τα μαλλια σου,να ξυριζεις φριδια κ.α
Βεβαια οπως εχει γινει το role model του ανδρα σημερα απο τα μμε ερχονται και χειροτερα.
Ηδη αν καποιοι τοχουν προσεξει σημερα πολλα πουστακια εκμεταλλευονται την κατασταση και βγαινουν πλεον περηφανα στο δρομο και το διαλλαλουν κιολας.Θελω να ελπιζω οτι αυτες οι μοδες! και γενικως το σημερινο lifestyle που θελει τον ανδρα φλωρακο,με αρωματα,κουρεματα και πουστικα attitude
εχει ημερομηνια ληξης.
Οταν ταχεις καλα με τον εαυτο σου,δε θες τετοιες επιβεβαιωσεις.Μπορει να κανω λαθος η ναμαι ακραιος παραυτα τις αλλες γνωμες τις λαμβανω σοβαρα υποψιν.

Φίλε μου μη σκέφτεσαι μόνο τον εαυτούλη σου, και ιδίως σε ένα θέμα (sex) που έχει να κάνει με την ευχαρίστηση και των δύο (και άντρα και γυναίκας). Όπως η μεγάλη πλειοψηφία των ανδρών προτιμούν να δουν ένα μουνάκι με καραφλή την περιοχή ενδιαφέροντος (γύρω από τα χείλια), έτσι και για μια γυναίκα είναι προτιμότερο να μπουκώσει και να γλύφει ένα πούτσο και τα αρχίδια, που δεν έχουν ράστα. Το να γλύφεις μια και να φτύνεις 10 τρίχες (να μην αναφέρω τις σπαστικές που δε βγαίνουν με τίποτα οι μαλακισμένες και χρειάζεται να πας μπάνιο και να κάνεις μπουκώματα).

Αν θέλεις να το παίζεις βαρβατίλα και άντρας κάνε και το άλλο που κάνανε οι παλαιότεροι, μπάνιο μια φορά το μήνα και αν, αλλαγή στο σώβρακο αφότου έχει αλλάξει χρώμα αυτό. Γιατί αυτό γινόταν παλαιότερα.

EDIT: Μουνίτσα ναι έχεις δίκιο μιλάω για μηχανή κουρέματος βασικά (μιας και αυτό είναι) η οποία απλά έχει πιο μικρή κεφαλή.
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Το κιτρινο μπροστα το καφε πισω........ :2funny:
 

gatik

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.114
Like
42
Πόντοι
16
ακομα να τελειωσεις το ξυρισμα?Μαλλον εισαι ολιγον ασχετος!Επαναλαμβανω φιλε με το λαθος αβαταρ,στη φωτο που εχω βαλει δεν ειμαι εγω ειναι καποιος αλλος και δοξα το θεο μαλλια εχω και πανω και κατω!
οραια φωτο διαλεξες για το προφιλ σου ρε μεγαλε!! τουλαχιστον εμεις ειμαστε λατρεις των γιαλιστερων κατω κεφαλιων...και αρχειδιων!!  το δικο σου ...παραειναι ανωμαλια!! καραφλα κεφαλια για προφιλ!!! :2funny: :2funny: :2funny: :jerking:
 

antonis_p

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2007
Μηνύματα
241
Like
0
Πόντοι
1
ρε, μπας και σας ειναι αχρηστα;

γιατι για να ειστε λατρεις των κατω κεφαλιων,
τί να τα κανετε τα δικα σας;
 

antonis_p

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2007
Μηνύματα
241
Like
0
Πόντοι
1
Μη βροντοχτυπάς τις χάντρες
η δουλειά κάνει τους άντρες
το γιαπί το πιλοφόρι το μυστρί
και το epilady:
http://[URL unfurl="true"]www.epilady.com/images/pic-epigirl.jpg[/img[/URL]]
υπαρχει και σε ροζ, "δενει" με την παραλλαγης στην σκοπια!
 

THE JOKER

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2006
Μηνύματα
63
Like
0
Πόντοι
0
Εγω δεν ξυριζομαι στην κατω περιοχη. Πιστευω οτι ειναι πολλοι αυτοι που δεν ξυριζονται
 

gatik

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.114
Like
42
Πόντοι
16
Μη βροντοχτυπάς τις χάντρες
η δουλειά κάνει τους άντρες
το γιαπί το πιλοφόρι το μυστρί
και το epilady:
http://[URL unfurl="true"]www.epilady.com/images/pic-epigirl.jpg[/img[/URL]]
υπαρχει και σε ροζ, "δενει" με την παραλλαγης στην σκοπια!
[/quote]
μαλλον δενει καλυτερα με τα κυλοτακια που φορανε οι στρατηγοι σας!! ΑΝΔΡΕΣ!! κατα τ'αλλα...!!!  ουστ ρε κρυφοαδελφες!!! :2funny: :2funny: :2funny:
 

antonis_p

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2007
Μηνύματα
241
Like
0
Πόντοι
1
Εγω δεν ξυριζομαι στην κατω περιοχη. Πιστευω οτι ειναι πολλοι αυτοι που δεν ξυριζονται
μην αισθανεσαι μειοψηφια ρε joker, σιγα μην προκύψει οτι αυτοι που δεν ξυριζονται ειναι οι αδερφες και οι τελειωμενες... και οι κρυφες που λεει ο armed
ενω οι ξυρισμενοι ειναι οι γνησιοι! Οπως λεει και ο λαος "πουστηδες και παλληκαρια γιναμε μαλλια κουβαρια".
armed, δεν καταλαβα, οι κρυφες ειναι οι ξυρισμενες ή πιστεύεις πως οσοι δεν ξυριζονται τον τρωνε (στα κρυφα);

(ποιου ειναι οι στρατηγοι; δικοι μου; δικοι σου; καποιου αλλου; εννοεις καποιον συγκεκριμενα; εχεις καποιον στρατηγο υποψην ή στα πλαισια της μαλακιας που αναπτυσουμε λες: μια ακομα, δεν τρεχει τιποτα...)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom